Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Midea. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Midea. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Midea,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Midea. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Midea, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Midea M7 Pro

Midea M7 Pro Najniższa Cena Online

Midea M7 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea M7 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Midea M7 Pro

  artykuł od Midea to urządzenie 2w1. Ma funkcję odkurzania i mycia powierzchni, zezwalając zaoszczędzić czas. Silnik pracujący z mocą 55 W, a także moc ssania 4000 Pa umożliwiają sprawną eliminację zanieczyszczeń od kurzu po sierść i włosy. Dla ulepszonego efektu mycia zastosowano mopa, który stwarza wibracje z częstotliwością do 500 ruchów na minutę. Technologia laserowa LDS wytwarza dokładną mapę domu, bez omijania i powtarzania trasy. M7 Pro pokonuje ponadto przeszkody o wysokości do 22 mm i został wyekwipowany w ponad 30 czujników.

  Mop wibracyjny dla nieskazitelnie czystych powierzchni

  zastosowanie mopa wibracyjnego gwarantuje znacznie ulepszony efekt czyszczenia niż inne modele. M7 Pro wykorzystuje wibracje z częstotliwością 500 uderzeń na minutę, dzięki temu starannie czyści podłogę, usuwając z niej plamy i alergeny. Co więcej, możesz też samodzielnie ustawić ilość dozowanej wody w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni. Natomiast potrójny system filtracji zatrzymuje kurz, uniemożliwiając wtórnemu skażeniu powietrza.

  sprawny w walce z brudem

  Urządzenie ma silnik bezszczotkowy i eksponuje się mocą ssania 4000 Pa, co czyni go jednym z najsilniejszych odkurzaczy tego typu na rynku! zaopatrzono go także w świeże oprogramowanie i algorytmy OTA, dla rozszerzenia efektywności pracy. Bez trudu zbiera włosy, sierść, czy kurz. Możesz dodatkowo zmieniać moc ssania, wybierając pomiędzy trybami takimi jak Silent, Soft, standard i Max.

  rozszerza moc w trakcie czyszczenia dywanu

  Urządzenie automatycznie rozszerza moc ssania do maksymalnej wartości,skrupulatnie pousuwać kurz zalegający we włóknach dywanu. Kompozycja szczotki w zarysie litery V zapobiega wplątywaniu się włosów, stanie na wysokości zadania na dodatek podczas czyszczenia delikatnych powierzchni. Ponadto szczotki boczne pozbywają się brudu ze szczelin, pozostawiając powierzchnię perfekcyjnie czystą.

  System laserowej nawigacji LDS

  Robot wykorzystuje nawigację laserową, która zezwala na utworzenie skrupulatnego planu mieszkania. W konsekwencji urządzenie nie porusza się losowo po pomieszczeniach, a po utworzonej przez nie trasie, na której nie omija ani centymetra i nie powtarza czyszczenia na tych samych obszarach. Na dodatek M7 Pro może także pracować w ciemności.

  Inteligentne czujniki - długi czas pracy

  wykorzystanie czujników antykolizyjnych i antypoślizgowych pozwala M7 Pro omijać przeszkody i swobodnie poruszać się na dowolnej powierzchni. Nie musisz się więc obawiać, iż robot spadnie ze schodów lub będzie uderzać o meble. Co więcej, jeśli podczas czyszczenia poziom naładowania akumulatora będzie niski, urządzenie znajdzie stację ładującą, a po odnowieniu energii powróci do miejsca, w którym przerwał sprzątanie. Czas pracy M7 Pro sięga 150 minut - to wystarczająco dużo, by odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni choćby 250 m2.

  Kontroluj pracę M7 Pro zdalnie

  Aplikacja pozwoli Ci zastosować pełen potencjał M7 Pro. Za jej pomocą możesz na przykład wybrać przestrzeń do czyszczenia albo rozplanować kolejność odkurzanych pomieszczeń. Urządzenie zapamiętuje również plan kilku pięter, więc stanie na wysokości zadania w większych domach. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę, aby wyłączyć wybraną powierzchnię z czyszczenia. Robot jest również kompatybilny z asystentem Amazon Alexa, można więc obsługiwać go przy pomocy komend głosowych.

  nieskomplikowany w utrzymaniu

  To nie koniec zalet M7 Pro! Urządzenie zaopatrzono w zbiornik na kurz i wodę, a także filtr HEPA. Te wszystkie części możesz myć pod bieżącą wodą i korzystać z nich wielokrotnie. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze na zakup nowych części.

  W komplecie
  • Odkurzacz Midea M7 Pro
  • Zbiornik na kurz
  • Zbiornik na wodę
  • 2x Szczotka boczna
  • 2x Ściereczka do mopa
  • 2x Filtr HEPA
  • Stacja ładująca
  • przewód zasilania
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Przewodnik prędki Start
  • Instrukcja obsługi

  Specyfikacja


Midea S8

Midea S8 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Puron. Ranking TOP10 modeli

Midea S8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea S8
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Midea S8+ z samoczynną stacją opróżniania Postaw na inteligentne rozwiązania i wybierz robot sprzątający Midea S8+. Urządzenie zaopatrzono w samoczynną stację opróżniania, dla jeszcze pokaźniejszej wygody.

  artykuł myje również podłogi, a woda w zbiorniku jest poddawana procesowi sterylizacji, więc masz pewność, że powierzchnia jest czysta, a Twoje dziecko może się na niej bezpiecznie bawić. Moc ssania sięgająca 4000 Pa, a także szczotka w kształcie litery V usuwają każdy napotkany na drodze brud, a nawigacja LDS inteligentnie planuje czyszczenie.

  zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć! Oszczędność czasu Przekonaj się, że sprzątanie może być przystępne i przyjemne! dołączona do zestawu stacja opróżnia zbiornik za Ciebie. Takie rozwiązanie jest higieniczne i pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

  Po opróżnieniu zbiornika robot wznawia pracę w miejscu, w którym ją przerwał. Dodatkowo worek na kurz starczy na około 30 dni, redukując częstotliwość jego podmiany. Nowoczesne technologie Zapewnij swojej rodzinie czyste i bezpieczne środowisko.

  Robot sprzątający Midea usuwa destrukcyjne substancje z wody kranowej, dzięki czemu masz pewność, że Twoje podłogi są czyste. Użycie innowacyjnej technice pozwala wykryć stopień zanieczyszczenia wody i zapewnia jej sterylizację do 99.9%.

  Pojemny zbiornik na wodę Obawiasz się,w trakcie mopowania zabraknie wody w zbiorniku? Niepotrzebnie! S8+ ma zbiornik na wodę o obszerności 250 ml, co przekłada się na około 200 m² umytej powierzchni.

  przy pomocy aplikacji ustawisz słuszny poziom dozowania wody, by zapobiec jej uszkodzeniu. Wysoki efekt czyszczenia Chcesz, aby podłogi w Twoim domu były nieskazitelnie czyste? Częstotliwość wibracji nakładki mopującej wynosi 500 ruchów na minutę, co przekłada się na wysoki stopień współczynnika czyszczenia (78%).

  w dodatku, potrójny system filtracji sprawnie eliminuje kurz i alergeny, a Ty możesz cieszyć się czystym i bezpiecznym środowiskiem we własnym domu. Efektywnie eliminuje brud Kolejną zaletą S8+ jest silnik bezszczotkowy pracujący z mocą 4000Pa ssania.

  dokładnie zbiera skażenia, które spotka na swej drodze, pozostawiając podłogę czystą. Dodatkowo szczotka w profilu litery V delikatnie, ale produktywnie odkurza powierzchnie, a jej zarys uniemożliwia wplątywaniu się włosów.

  Co więcej, S8+ automatycznie zwiększa moc po wjechaniu na dywan. Nowy system nawigacji Dla jeszcze pokaźniejszego komfortu czyszczenia, robot obsługuje nowy system nawigacji LDS. Dzięki czemu S8+ sam układa plan czyszczenia, a Ty możesz w tym czasie odpocząć.

  wyekwipowany w czujniki kolizji wydajnie omija schody, uniemożliwiając uszkodzeniu urządzenia, możesz również ustawić harmonogram, żeby robot rozpoczął sprzątanie o określonej poprzez Ciebie godzinie. Wygodna obsługa Korzystanie z S8+ to czysta przyjemność.

  Możesz nim sterować bez wstawania z kanapy. Urządzenie współpracuje równocześnie z aplikacją, jak i asystentem głosowym, gwarantując jeszcze lepsze doświadczenie wykorzystywania. Robot zapamiętuje mapy wielu pomieszczeń, więc mogą z niego korzystać właściciele domów piętrowych.

  Istnieje też możliwość ustawienia, w których pomieszczeniach robot powinien tylko odkurzyć albo umyć podłogę. Do 180 min pracy Akumulator litowy urządzenia o obszerności 5200 mAh zagwarantuje około 180 min pracy na jednym naładowaniu, dzięki temu za jego pomocą wyczyścisz choćby większy dom.

  Jeśli podczas pracy poziom akumulatora będzie niski, urządzenie odszuka stację ładowania, a po odnowieniu energii będzie kontynuował pracę tam, gdzie została ona przerwana. Cicha praca Robot został wyekwipowany w wysoce skuteczny silnik oraz ulepszony pod względem konstrukcji wirnik wiatraka ssącego.

  To przekłada się na redukcję dźwięków o wysokiej częstotliwości. W rezultacie poziom hałasu robota wynosi 67 dB (A), a Ty możesz zająć się swymi obowiązkami lub odpocząć, nie obawiając się uciążliwym szumem.

  W zestawie Robot sprzątający samoczynna stacja opróżniania/ładowania Specyfikacja firma Midea Model S8+ Moc 55 W Moc ssania 4000 Pa Silnik bezszczotkowy objętość zbiornika na kurz 450 ml pojemność zbiornika na wodę 180 ml pojemność akumulatora 5200 mAh Poziom hałasu 67 dB (A) Waga robota 4.4 kg Napięcie 14.4 V wymiary stacji opróżniania 454 x 301 x 440 mm pojemność worka na kurz 250 ml Czas pracy do 180 min Funkcja sterylizacji wody tak Kompatybilność Amazon Alexa, Asystent Google Aplikacja M-SmartLife APP odcień czarny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne RoboJet. Ranking TOP10 modeli

Midea M7

Midea M7 Najniższa Cena Online

Midea M7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea M7
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Midea M7

  produkt od Midea to urządzenie 2w1. Proponuje funkcję odkurzania i mycia powierzchni, zezwalając zaoszczędzić czas. Silnik pracujący z mocą 55 W, a także moc ssania do 4000 Pa umożliwiają sprawną eliminację najróżniejszego typu skażeń - od kurzu po sierść i włosy. Technika laserowa LDS generuje dokładną mapę domu, bez omijania i powtarzania trasy. M7 pokonuje również przeszkody o wysokości do 20 mm i potrafi pracować do 150 minut na jednym naładowaniu - to wystarczająco dużo, by odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni choćby 250 m2. Co więcej, zbiornik na kurz robota można myć pod bieżącą wodą.

  Powierzchnie wolne od kurzu i plam

  M7 starannie czyści podłogę, usuwając z niej plamy i alergeny. Co więcej, możesz też samodzielnie ustawić ilość dozowanej wody na poziomie od Low do High w zależności od typu czyszczonej powierzchni. Nie obawiaj się zacieków ani uszkodzenia czyszczonej podłogi!

  produktywny w walce z brudem

  Urządzenie ma silnik bezszczotkowy Nidec o mocy 4000 Pa, co czyni go jednym z najsilniejszych odkurzaczy na rynku! zaopatrzono go także w świeże oprogramowanie i algorytmy, dla powiększenia sprawności pracy. Bez trudu zbiera włosy, sierść, czy kurz. Możesz jeszcze zmieniać moc ssania, wybierając spomiędzy trybów takich jak Silent, Soft, kanon i Max.

  rozszerza moc w trakcie czyszczenia dywanu

  Urządzenie samoczynnie rozszerza moc ssania do maksymalnej wartości,starannie usunąć kurz zalegający we włóknach dywanu. Budowa szczotki w zarysie litery V uniemożliwia wplątywaniu się włosów, sprawdzi się jeszcze w trakcie czyszczenia delikatnych powierzchni. W dodatku szczotki boczne pozbywają się brudu ze szczelin, pozostawiając powierzchnię idealnie czystą.

  System laserowej nawigacji LDS

  Robot wykorzystuje nawigację LDS, która umożliwia utworzenie dokładnego planu mieszkania. W konsekwencji urządzenie nie porusza się losowo po pomieszczeniach, a po utworzonej przez nie trasie, na której nie omija ani centymetra i nie powtarza czyszczenia na tych samych obszarach. Ponadto M7 może także pracować w ciemności.

  Inteligentne czujniki

  użycie czujników antykolizyjnych pozwala M7 omijać przeszkody i luźno poruszać się na dowolnej powierzchni. Nie musisz się więc obawiać, iż robot spadnie ze schodów lub będzie uderzać o meble. Co więcej, jeśli podczas czyszczenia poziom naładowania akumulatora będzie niski, urządzenie samodzielnie znajdzie stację ładującą, żeby odnowić energię.

  Kontroluj pracę M7 zdalnie

  Aplikacja pozwoli Ci użyć pełen potencjał M7. Za jej pomocą możesz na przykład wybrać przestrzeń do czyszczenia albo rozplanować kolejność odkurzanych pomieszczeń. Urządzenie zapamiętuje też plan kilku pięter, więc sprawdzi się w większych domach. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę, by wyłączyć wybraną powierzchnię z czyszczenia. Robot jest również kompatybilny z asystentem Amazon Alexa, można więc obsługiwać go przy pomocy komend głosowych.

  W komplecie
  • Robot sprzątający
  • Szczotki boczne x2
  • Nakładka mopująca
  • Stacja ładowania
  • Filtr HEPA
  • przewód zasilania
  • Zbiornik na kurz
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Przewodnik prędki Start
  • Instrukcja obsługi

  Specyfikacja


Midea M3S

Midea M3S Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne VeniBot. Ranking TOP10 modeli

Midea M3S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea M3S
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz samoczynny M3S

  • Inteligentna nawigacja i opcja ustawiania stref tabu, jeśli chcesz, by odkurzacz robota wycinał określone obszary.
  • Wyczyść długimi dwustronnymi szczotkami, zwiń kurz przy pomocy szczotki rolkowej w profilu litery V, odkurzacz o obszernej mocy ssania, dokładniejsze czyszczenie.
  • 2000Pa super wolnossący silnik, 3 poziomy do wyboru; Długa żywotność baterii do 100 minut, automatyczny powrót do stacji ładującej i ładowania.
  • Możesz inteligentnie nawigować albo obsługiwać robota przy pomocy pilota zgodnie z własnymi życzeniami.
  • Łatwy do usunięcia, jednym kliknięciem, aby wyczyścić śmieci, przystępny w użyciu, bez brudnych dłoni.

  Czyszczenie selektywne

  • rozszerzona moc ssania (za pomocą pilota) do starannego czyszczenia wyjątkowo brudnych obszarów.

  najlepsza efektywność czyszczenia

  • najkorzystniejsza skuteczność czyszczenia na wielu rodzajach podłóg, takich jak parkiet, płytki, laminaty i dywany o krótkim włosiu.

  Czyszczenie krawędzi

  • W trybie czyszczenia krawędzi odkurzacz robota bez wysiłku usuwa kurz z narożników i kątów za pomocą dwóch szczotek bocznych.

  Nieograniczona czystość

  • Dzięki wysokiemu progowi do 22 mm robot może poruszać się po licznych przeszkodach, takich jak dywany lub listwy drzwiowe.

  Funkcja samoładowania

  • zawsze gotowy do zastosowania. Urządzenie samoczynnie wraca do stacji ładującej przy małej pojemności.

  Guzik

  • komfortowo i bezpiecznie opróżnij kurz za naciśnięciem przycisku - jeszcze bardziej praktyczne, jeszcze czystsze

  Czujniki odległości

  • w trakcie wykrywania przeszkód z przodu czujniki odległości zapewniają, iż robot najpierw zwalnia, a następnie delikatnie uderza w czyste zakręty.

  Wirtualna ściana

  • przy pomocy załączonej taśmy magnetycznej można ustawić wirtualną ścianę albo bariery. Odkurzacz robota czyści wszędzie tam, gdzie chcesz.

  Czujniki antypochyłkowe

  • Najnowocześniejsze czujniki zabezpieczające przed upadkiem z wysokości na spodzie wykrywają poziomy, a tym samym uniemożliwiają upadkom na schody, by zapewnić bezpieczne czyszczenie.

  właściwości techniczne

  rodzaj Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy Moc 40 W objętość 450 ml Filtr HEPA System parkowania poziomy Funkcje specjalne
  • Zdalne sterowanie
  • automatyczny powrót do bazy i ładowanie
  Czas ładowania 4 h Czas pracy na baterii/bateriach 100 min odcień Czarny wymiary

  330x330x78mm

  Waga 2.5 kg


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Midea opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Midea cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Midea,
 • odkurzacze automatyczne Midea jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Midea, odkurzacz robot sprzątający Midea cena, opinie o odkurzaczach robotach Midea, ranking odkurzaczy robotów Midea

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *