Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Midea. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Midea. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Midea,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Midea. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Midea, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Midea I5C

Midea I5C Najniższa Cena Online

Midea I5C - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea I5C
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Midea i5C Zapomnij o czasochłonnym odkurzaniu i myciu podłóg! i5C zrobi to za Ciebie. Urządzenie marki Midea jednocześnie funkcję odkurzania, jak i mopowania. Moc ssania 4000 Pa pozwala skutecznie pozbyć się brudu, a przemyślana kompozycja zbiornika na wodę zapobiega jej wyciekaniu.

  Do zestawu dołączono jeszcze pilot zdalnego sterowania dla wygodnej obsługi. 3 tryby pracy i 4 stopnie ssania pozwolą Ci dopasować działanie robota do własnych potrzeb. Dodatkowo urządzeniem możesz sterować przy pomocy aplikacji, dla jeszcze komfortowojszej obsługi.

  Pilot w komplecie Nie masz przy sobie telefonu, a chcesz włączyć robota? Żaden problem! Do zestawu dołączono pilot, za pomocą którego możesz sterować urządzeniem, sprawdzić tryb pracy lub ustawić harmonogram.

  Przekonaj się sam! Nawigacja G-SLAM Robot sprzątający od Midea z łatwością porusza się po mieszkaniu. Jest to osiągalne dzięki systemowi nawigacji G-SLAM. I5C planuje trasy sprzątania bez omijania miejsc i powtarzania czyszczenia w tym samym miejscu.

  wyekwipowany w inteligentne czujniki unika przeszkód i upadków. Potrafi zapamiętać plan kilku pięter, co umożliwia korzystanie z niego też w większych domach. 3 tryby czyszczenia Urządzenie zostało wyekwipowane w 3 tryby pracy, dzięki temu możesz dostosować jego działanie do własnych potrzeb.

  Tryb ECO o mocy ssania 600 Pa błyskawicznie i skutecznie eliminuje kurz i małe zanieczyszczenia. Tryb charakterystyczny (1200 Pa) sprawdzi się do odkurzania włosów i sierści. Natomiast tryb turbo proponuje moc ssania wynoszącą max.

  do 4000 Pa, która pozwoli starannie zebrać obszerniejsze śmieci, na przykład, okruchy. Efektywnie pozbywa się zanieczyszczeń Robot sprzątający posiada bezszczotkowy silnik o mocy ssania 4000 Pa. sprawnie usuwa zróżnicowanego typu zanieczyszczenia, na przykład, sierść, włosy, okruchy czy kurz.

  załączone do zestawu akcesoria usprawniają odkurzanie, a 3-stopniowa filtracja likwiduje kurz i niektóre alergeny. Funkcja mopowania Odłóż zwykłego mopa i pozwól, by podłogi zostały umyte za Ciebie! Elektroniczna pompa powoduje, iż funkcja mycia może uruchomić się samoczynnie po zamontowaniu nakładki mopującej.

  Z i5C mogą jeszcze korzystać właściciele większych domów, ponieważ zbiornik na wodę pomieści 450 ml wody. Przypasuj jego działanie do własnych potrzeb Urządzenie dysponuje 3 trybami mopowania, z których możesz korzystać w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni.

  Do codziennych porządków wykorzystaj tryb ZIGZAG, a do usunięcia uporczywych plam włącz tryb SPOT. Natomiast tryb EDGE dokładnie wyczyści powierzchnie wzdłuż krawędzi. Do 140 min pracy Akumulator o pojemności 2600 mAh pozwala pracować i5C aż do 140 minut na jednym naładowaniu.

  To przekłada się na około 120 m² czystej powierzchni. Co więcej, jeśli podczas pracy poziom naładowania urządzenia będzie niski, robot sam wynajdzie drogę do stacji ładującej. Luźno porusza się po mieszkaniu Wysokość robota wynosi zaledwie 8.3 cm, więc bez problemu wyczyści też przestrzenie pod meblami.

  prosto pokona przeszkody, które nie przekraczają 18 mm, na przykład, dywany, czy progi. Wysokiej jakości kółka dopracowane materiałem PVC sprawiają, że urządzenie jeszcze łatwiej porusza się po mieszkaniu.

  w dodatku urządzenie pracuje dość cicho na poziomie około 67 dB, dzięki temu jego hałas nie będzie Ci przeszkadzał. Steruj za pomocą aplikacji Dla jeszcze pokaźniejszego komfortu wykorzystywania, urządzenie współpracuje z aplikacją, przystępną również w języku polskim.

  Za jej pośrednictwem możesz komfortowo wybierać tryby pracy i5C, czas czyszczenia, ustawić moc ssania albo ilość dozowanej wody. Istnieje także możliwość włączenia harmonogramu, dzięki temu robot zapoczątkuje czyszczenie o wybranej przez Ciebie godzinie.

  W zestawie Robot sprzątający Instrukcja obsługi Pilot zdalnego sterowania Akumulator Szczotki boczne x2 uchwyt na mopa nakładka mopująca x2 szczoteczka do czyszczenia zapasowy filtr stacja dokująca kabel zasilania Specyfikacja firma Midea Model i5 C Siła ssania do 4000 Pa pojemność akumulatora 2600 mAh, 37,44 Wh rozmiary 340 x 340 x 83 mm Waga 4 kg Moc znamionowa 55 W Czas ładowania ok.

  3-4 h Czas pracy ok. 90-120 minut Poziom głośności ok. 68 dB

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Miele. Ranking TOP10 modeli

Midea S8

Midea S8 Najniższa Cena Online

Midea S8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea S8
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Cicha praca:tak;Czas pracy:180 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, przeszkód;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja mopa, kontrola ilości wody, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;pojemność zbiornika:4,5 l;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, kabel zasilania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka uniemożliwiająca wplątywaniu się włosów;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Ranking na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Midea opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Midea cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Midea,
 • odkurzacze automatyczne Midea jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Midea, odkurzacz robot sprzątający Midea cena, opinie o odkurzaczach robotach Midea, ranking odkurzaczy robotów Midea

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *