Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Mamibot. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Mamibot. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Mamibot,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Mamibot. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Mamibot, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Mamibot Odkurzacz exvac660 (6970626160201)

Mamibot Odkurzacz exvac660 (6970626160201) Najniższa Cena Online

Mamibot Odkurzacz exvac660 (6970626160201) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot Odkurzacz exvac660 (6970626160201)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  GREY Robot Sprzątający 2w1 sprząta i mopuje Robot hybrydowy, za pomocą tego urządzenia możesz równocześnie wydajnie zbierać brud i kurz, a także przecierać podłogi na mokro. Wzbogacony o mocniejszy akumulator oraz silnik, względem poprzedniej wersji. Gwarantuje to dłuższy czas pracy oraz lepsze efekty sprzątania. Robot sprzatający Mamibot GREY Robot hybrydowy 2w1 Mapowanie powierzchni Podwójna siła ssania przeznaczona aplikacja przenośna Harmonogram pracy Dwa oddzielne pojemniki skuteczna bateria Algorytm ZIG-ZAG automatyczny powrót do stacji parametry techniczne Moc ssania: 2000 pa Napięcie: 14.4 V Bateria: Li-ion 2600 mAh Wysokość: 7,9 cm Średnica: 33 cm Filtr: Hepa Czas ładowania: 2-3 godziny Zakres sprzątania: 150 - 180 m2 Czas pracy: 100-120 minut objętość pojemnika suchego: 600 ml objętość pojemnika mokrego: 350 ml Głośność: 55-60 dB Robot hybrydowy 2w1 za pomocą tego urządzenia możesz równocześnie produktywnie zbierać brud i kurz i przecierać podłogi na mokro. GREY został wyposażony w dwa oddzielne pojemniki. Pierwszy z nich (600 ml) to pojemnik na śmieci, w którym gromadzą się nieczystości. Drugi pojemnik został podzielony na dwie części – część na śmieci, a także na wodę. Możesz, więc nalać do naczynia aż 350 ml wody i w ten sposób przetrzeć na mokro całkiem sporą powierzchnię (ponad 100 m2) bez konieczności napełniania zbiornika. Sam decydujesz, czy chcesz, by robot jedynie zebrał kurz i brud, czy starł ponadto podłogi na mokro. Innowacyjny silnik Robot został wyekwipowany w postępowy silnik zagwarantuje maksymalną siłę ssania i mniejsze zużycie energii. Grey poradzi sobie nawet z solidnie zabrudzoną powierzchnią, dzięki podwójnej sile ssania. Od teraz możesz odpoczywać, gdy będzie sprzątać za Ciebie. System nawigacji Grey to inteligentne urządzenie, z wyjątkowo zorganizowanym trybie pracy. Robot samoczynnie wyznacza trasę sprzątania, aby zebrać brud ze wszelkich miejsc. Wbudowany żyroskop pozwala na korygowanie trasy samoczynnie w trakcie napotkania przeszkody aby zachować równoległy tor sprzątania. Pokonywanie przeszkód Robot radzi sobie z podjazdem na przeszkody o wysokości do 1,5 cm (dywany, wykładziny, listwy progowe). Poruszanie się robota jest w szerokiej mierze uzależnione od struktury podłoża. Jeżeli dywan ma miękką strukturę typu shaggy i podobne, robot odmówi pracy na zbyt miękkiej powierzchni, oznajmiając to odpowiednim błędem na panelu. Ze względu na rozmaite typy dywanów w polskich domach, producent nie zagwarantuje możliwości pracy i podjazdu na nietypowe dywany/wykładziny (grube, zbyt miękkie). Czujniki spadku Nie musisz się martwić, że Twój robot spadnie ze schodów. Grey wyposażony został w standardowe czujniki przeciwupadkowe, a także czujniki ścian, odpowiedzialne za bezpieczna jazdę urządzenia. Inteligentne ładowanie baterii Przy niskim poziomie baterii funkcja samoczynnego ładowania skieruje urządzenie do stac...

Mamibot exvac680s biały

Mamibot exvac680s biały Najniższa Cena Online

Mamibot exvac680s biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot exvac680s biały
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzatający Mamibot ExVac680S (biały)

  ROBOT SPRZĄTAJĄCY MAMIBOT EXVAC680S

  Nawigacja SLAM V 4.0

  technika żyroskopu Mamibot V+

  Cicha praca od 55 – 72 dB

  Dwie szczotki boczne

  Funkcja mopowania z zamiataniem

  Niska kompozycja - 8,1 cm wysokości

  Wysoka moc ssąca do 2800 Pa

  Aplikacja w języku polskim WeBack

  Sterowanie pilotem

  Zupełnie nowa nawigacja SLAM V 4.0

  technika żyroskopu Mamibot V+

  Obsługiwany poprzez kamerę robot EXVAC680, mapowanie 360°

  z 4-rdzeniowymi procesorami.

  Inteligentny Smarteye. Ulepszony algorytm SLAM 4.0 AI

  System nawigacji V+ Gyro prowadzi pełne fotografowanie i mapowanie otoczenia, które gwarantuje inteligentniejsze czyszczenie pomieszczenia. Po wykonaniu kilku orientacyjnych rund robot tworzy wizualny model 3D powierzchni Twojego domu. Mapowanie otoczenia powoduje, iż Mamibot EXVAC680S za każdym razem zna swoją bieżącą lokalizację i może łatwo znaleźć drogę z powrotem do pierwotnego punktu, choćby jeśli lokalizacja ulegnie zmianie.

  Porównanie między nawigacja V+Gyro a wcześniejszą nawigacją LDS

  System nawigacji V+Gyro został zaprojektowany po nawigacji LDS dla robotów odkurzających. Wyjątkowo uważany jest za najnowocześniejszą technikę nawigacji V 4.0 do robotów odkurzających.

  EXVAC680

  Pochylony, pokaźny kąt obiektywu.

  Inne SLAM

  Migawka obiektywu skierowana do góry.

  EXVAC680

  spore pole widzenia.

  Inne SLAM

  Ograniczone pole widzenia.

  EXVAC680

  Skanowanie dokładne i prędkie.

  Inne SLAM

  Skanowanie wolniejsze i mniej skrupulatne.

  dostosowywana, spora moc odkurzania

  Mamibot EXVAC680S Smarteye nad wyraz dokładnie i bezusterkowo eliminuje kurz i brud dzięki obszernej mocy ssącej do 2800 Pa. Bezproblemowo usuwa

  z podłogi włosy i sierść. Za pomocą pilota lub aplikacji można indywidualnie regulować siłę odkurzania, a tym samym perfekcyjnie scalić ją do swych potrzeb.

  Dwie długie szczotki boczne czyszczą wszystkie trudnodostępne szczeliny

  Dwie długie szczotki boczne są zamontowane na spodzie robota odkurzającego gwarantując dokładniejsze sprzątanie. Obracają się one podczas czyszczenia i wymiatają kurz z rogów i krawędzi do środkowego portu, który z dużą mocą zasysa go do pojemnika o znacznej obszerności 600 ml. Dzięki temu masz gwarancję, że w zakamarkach Twojego domu nie pozostanie brud.

  Sterowanie pilotem

  Funkcja ta jest niezwykle przydatna dla osób, które nie używają smartfonów, dla osób starszych lub tych, którzy nie chcą udostępniać swych informacji operatorowi aplikacji.

  Funkcje pilota

  1. Włączanie / wyłączanie zasilania

  2. Wyświetlacz wyświetlacza

  3. Inteligentne czyszczenie

  4. Powrót do automatycznego ładowania

  5. Potwierdzenie

  6. Kierunek

  7. Ustawienia mocy ssącej

  8. Ustawienia zegara

  9. Sprzątanie pojedynczego pokoju

  10. Mopowanie

  11. Ustawienie harmonogramu

  12. Czyszczenie krawędzi

  staranne czyszczenie pod meblami

  Dzięki niedużej wysokości wynoszącej zaledwie 8,1 cm odkurzacz EXVAC680S jest w stanie wjechać pod większość mebli. Oznacza to, iż może czyścić obszary, do których w innym przypadku trudno byłoby uzyskać dostęp.

  6 czujników wysokości > 8 cm

  Mamibot EXVAC680S posiada 6 czujników wysokości. Po wykryciu zagrożenia robot dopasowuje kierunek jazdy, żeby uniknąć upadku ze schodów.

  Czujniki przeciw zderzeniu

  Robot odkurzający EXVAC680 wyposażony jest w ponad 15 czujników wykrywania przeszkód. Pomagają mu one wyłapywać przeszkody na wczesnym etapie i uniknąć kolizji.

  Aplikacja w języku polskim WeBack

  Język aplikacji współpracuje z telefonem komórkowym. Oznacza to, że gdy język telefonu zostanie ustawiony na polski aplikacja będzie działać dodatkowo w języku polskim.

  wygodne sterowanie za pomocą aplikacji na smartfona

  Aplikacja w języku polskim - WeBack przystępna jest do gratisowego pobrania na smartfony. Zapewnia wygodne i proste sterowanie urządzeniem oraz umożliwia dostęp do Mamibota EXVAC680S w dowolnym miejscu i czasie. Ponadto aplikacja oferuje sporo dodatkowych funkcji, takich jak sterowanie czasowe czy zróżnicowane tryby czyszczenia.

  udoskonalony system nawigacji V4.0 SLAM V+ GYRO EXVAC680S kreuje mapę w aplikacji w tym samym czasie, gdy robot się przemieszcza. Możesz kontrolować cały cykl czyszczenia w aplikacji, zaznaczając obszary już wyczyszczone i te do czyszczenia.

  Planowanie w aplikacji

  Stwórz swój jednostkowy harmonogram sprzątania w dowolnym momencie z dowolnego miejsca. Dostępne są dodatkowo aktualizacje aplikacji OTA.

  Odkurza lub mopuje i zamiata. Obszerne pojemniki 600 ml na kurz i 370 ml na wodę!

  Mamibot EXVAC680S Smarteye jest dostarczany z dwoma różnymi pojemnikami: pojemnikiem na kurz o objętości 600 ml i zbiornikiem na wodę o objętości 370 ml. Oznacza to, iż może nie tylko odkurzać, ale także mopować podłogę. Dla lepszego efektu, robot EXVAC680S podczas mopowania dodatkowo zamiata znikome nieczystości. Wykonuje dwie męczące prace domowe w trakcie gdy Ty odpoczywasz!" wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie: ściereczkę z mikrofibry można prać, dzięki czemu można ją używać ponownie tak często, jak chcesz.

  Inteligentne mopowanie - sam zdecyduj, ile wody chcesz wykorzystać do mycia podłóg

  Duzy zbiornik na wodę 370 ml oraz unikatowa funkcja, która pozwala na elektroniczne sterowanie przepływem wody w zbiorniku. Jak to działa? szybkość przepływu wody można ustawić samodzielnie. Dzięki aplikacji możesz przypasować ustawienia indywidualnie do potrzeb Twojego domu, tak żeby EXVAC680S mógł czyścić wystarczająco długo i mopować większe obszary. Kontroluj szybkość przepływu wody poprzez aplikację, żeby zmaksymalizować jej wydajność w inteligentny sposób.

  Żyroskopowy system nawigacji i mapowania

  Korzystając z systemu nawigacji żyroskopowej, EXVAC680S rejestruje, skanuje i mapuje teren. Wykonana inteligentna mapa stanowi genialne wsparcie dla systematycznego i skutecznego sprzątania domu. Z tego powodu Mamibot EXVAC680S za każdym razem wie, gdzie się znajduje i które obszary zostały już wyczyszczone lub które nadal wymagają czyszczenia.

  Dzięki inteligentnemu systemowi nawigacji EXVAC680S Smarteye bardzo mądre schematy czyszczenia, by wyczyścić wszystkie przystępne obszary.

  automatyczny powrót do stacji ładującej

  Ładowanie odbywa się w pełni samoczynnie poprzez dostarczoną stację ładującą. Jeśli bateria EXVAC680S słabnie, samoczynnie wraca do stacji ładującej i ładuje się. Po naładowaniu wraca do punktu, w którym przerwał proces czyszczenia i od tego momentu kontynuuje sprzątanie.

  Filtr HEPA dla alergików - 3 poziomy odfiltrowania

  Robot odkurzający jest dostarczany z filtrem HEPA. Oprócz filtra HEPA wykorzystuje również filtr gąbkowy i filtr wstępny, który jest zmywalny (można go myć na mokro, pozostałych dwóch nie). Mamibot EXVAC680S dzięki filtrom może dokładnie zlikwidować zanieczyszczenia z powietrza dlatego jest nieprzeciętny dla alergików!

  Progi w drzwiach nie stanowią problemu

  EXVAC680S łatwo wjeżdża na dywany i pokonuje progi

  w drzwiach o wysokości do 1,8 cm. Oznacza to,bezproblemowo może poruszać się z jednego wnętrza do drugiego.

  Uniknie uwięzienia

  Robot sprzątający Mamibot EXVAC680S gdy zostanie uwięziony w trakcie czyszczenia, początkuje skanowanie pod kątem 360 poziomów, by uniknąć zaplątania w kable. Do aplikacji w telefonie zostanie wysłany komunikat. W przypadku gdy robot nie będzie mógł uciec automatycznie przejdzie

  w tryb uśpienia po 10 minutach.

  postępowe silniki bezszczotkowe

  obszerniejsza moc, niższy poziom hałasu, dłuższa żywotność, wyższa szybkość obrotowa, mniejsze zużycie energii.

  Cicha praca

  postępowe silniki bezszczotkowe i konstrukcja kanału powietrznego oparta na aerodynamice, powodują, iż EXVAC680S tworzy hałas nie obszerniejszy niżeli 72 dB przy charakterystycznym czyszczeniu.

  Cichykonkretny

  Poziom hałasu wynosi pomiędzy 55 do 72 dB.

  Bardziej sprawny Mamibot EXVAC680S

  Długi czas pracy dla Twojego domu.

  Każdy robot jest wyekwipowany w zapas akcesoriów, które wystarczą na długi czas stosowania:

  - 2 ściereczki do mopowania tworzone z mikrofibry,

  - 2 komplety szczotek bocznych,

  - zapasowy filtr Hepa,

  - instrukcją w języku polskim,

  - pilot zdalnego sterowania (należy dokupić baterie 2 x AAA),

  - 2 pojemniki (do odkurzania i do mopowania),

  - stacja ładowania i szczoteczka z przecinakiem do czyszczenia szczotki głównej.

  konstrukcja

  • typ pojemnika na kurz: Bez worka
  • Kolor artykułu: Biały
  • kształt: kolisty
  • Zdalnie sterowany: Tak
  • Zdalne wsparcie smartfona: Tak
  • Obsługa aplikacji przenośnych: Tak

  wydajność

  • Mycie na mokro: Tak
  • pojemność na kurz (łącznie): 0,6 l
  • Funkcja programowania: Tak
  • System filtracji HEPA: Tak
  • ilość etapów filtracji powietrza: 3
  • samoczynny powrót stacji bazowej: Tak
  • Wykrywanie schodów: Tak
  • wariant szczotki: Szczotka główna i szczotki boczne
  • typ nawigacji: Mapowanie
  • Poziom hałasu: 55–72 dB
  • technologia SMART: Tak
  • objętość pojemnika na czystą wodę: 0,37 l
  • Działa z Google Home: Tak
  • Współpracuje z Amazon Alexa: Tak

   Moc

  • objętość baterii: 2600 mAh
  • Czas pracy: 90-120 min
  • Czas ładowania: 4 h
  • Ładowanie akumulatora: Tak
  • Napięcie baterii: 14,8 V
  • Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
  • Moc: 30 W
  • Moc ssania: 1000-2800 Pa
  • prędkość obrotowa (max): 20000 RPM
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Domo. Ranking TOP10 modeli

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (biało-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T white

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (biało-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T white Najniższa Cena Online

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (biało-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T white - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot do mycia okien Mamibot W120-T (biało-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T white
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (czarno-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T black

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (czarno-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T black Najniższa Cena Online

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (czarno-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T black - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot do mycia okien Mamibot W120-T (czarno-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T black
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  obfity wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

Robot do mycia okien Mamibot W110-F (czarny) | Darmowa dostawa, W110-F black

Robot do mycia okien Mamibot W110-F (czarny) | Darmowa dostawa, W110-F black Najniższa Cena Online

Robot do mycia okien Mamibot W110-F (czarny) | Darmowa dostawa, W110-F black - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot do mycia okien Mamibot W110-F (czarny) | Darmowa dostawa, W110-F black
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

Robot do mycia okien Mamibot W110-P (czarny) | Darmowa dostawa, W110-P

Robot do mycia okien Mamibot W110-P (czarny) | Darmowa dostawa, W110-P Najniższa Cena Online

Robot do mycia okien Mamibot W110-P (czarny) | Darmowa dostawa, W110-P - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń

MAMIBOT W200 (biały) do mycia okien (6970626161109)

MAMIBOT W200 (biały) do mycia okien (6970626161109) Najniższa Cena Online

MAMIBOT W200 (biały) do mycia okien (6970626161109) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: MAMIBOT W200 (biały) do mycia okien (6970626161109)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czas pracy: 90 min
  Czas ładowania: 1,5 godz
  Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
  Długość przedłużacza: 2,5 m
  EAN: 6970626161109
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  Głębokość produktu: 245 mm
  liczba ściereczek: 4 szt.
  Instrukcja obsługi: Tak
  Kod Producenta: W200
  kolor towaru: Biały
  Lina bezpieczeństwa w komplecie: Tak
  Maksymalna prędkość obrotu: 25000 RPM
  MATERIAŁY: Tworzywo sztuczne
  Moc ssania: 2000 - 2600 Pa
  Moc znamionowa: 72,36 W
  Napięcie baterii: 21,6 V
  Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
  Obsługiwana długość liny: 1,5 m
  Pojemnik do napełniania: Tak
  pojemność baterii: 3350 mAh
  Poziom hałasu: 65 dB
  prędkość czyszczenia: 15 cm/s
  Prezentacja video: https://www.youtube.com/watch?v=KVd5G5QInY8
  Prezentacja video 2: https://www.youtube.com/watch?v=99FAlYr4NVU
  kabel zasilający załączony: Tak
  Szerokość artykułu: 245 mm
  W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak
  Waga towaru: 1,88 kg
  Wysokość produktu: 80 mm
  Zasada działania: Ssanie
  Źródło zasilania: AC/Bateria
  Ładowarka: Tak
  Łatwość obsługi: Tak

Robot sprzątający MAMIBOT EXVAC890 Czarny, 438542

Robot sprzątający MAMIBOT EXVAC890 Czarny, 438542 Najniższa Cena Online

Robot sprzątający MAMIBOT EXVAC890 Czarny, 438542 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający MAMIBOT EXVAC890 Czarny, 438542
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający z bazą Mamibot ExVac890 z lampą UVC

  Nawigacja laserowa LDS 4.0
  duża moc ssąca aż 4000 Pa
  Bakteriobójcza lampa UVC
  konkretna bateria 5200 mAh
  Funkcja mopowania i zamiatania 2w1
  Aplikacja w języku polskim WeBack
  Sterowanie pilotem

  Bakteriobójcza lampa UVC
  Robot Mamibot EXVAC890 z bazą wyposażony jest w bakteriobójczą lampę UVC emitującą głębokie światło ultrafioletowe z emisją szczytową długości fal od 270 nm do 280 nm, dzięki której będziesz mógł odkazić czyszczone powierzchnie. Artykuł bezołowiowy, zgodny z RoHS. Jest to nieprzeciętne rozwiązanie dla osób, które posiadają drobne dzieci, psy bądź po prostu chcą mieć odkażoną podłogę. Od teraz Twoje dziecko może bezpiecznie bawić się na podłodze!

  Nawigacja laserowa


  Robot sprzątający Mamibot EXVAC890 wyposażony jest
  w czterordzeniowy układ R16 + DDR A7 połączony z algorytmem
  SLAM zasilanym przez nawigację laserową LDS 4.0.

  Inteligentne czyszczenie
  Częstotliwość skanowania wynosi 312 x 360°/min, dzięki temu robot sprzątający Mamibot EXVAC890 błyskawicznie utworzy mapę mieszkania / domu. Laser
  w porównaniu z technologią żyroskopową skanuje wnętrza szybciej i skrupulatniej, dzięki czemu sprzątanie odbywa się w sposób inteligentny, jest lepiej zaplanowane oraz pozbawione chaosu.


  Podział na strefy
  - Możliwość wydzielenia strefy, którą robot ma posprzątać (np. Jeden wnętrze),
  - Możliwość podzielenia mieszkania na strefy, które robot będzie kolejno sprzątał,
  - Możliwość wysłania robota w konkretne miejsce, które wymaga sprzątania,
  - Możliwość ustawienia wirtualnej ściany, aby robot nie sprzątał pewnej części mieszkania,
  - Możliwość wyznaczenia obszaru zakazanego (np. Dywan lub inne miejsce, które nie ma być sprzątane).

  Aplikacja w języku polskim WeBack
  Język aplikacji współpracuje z telefonem komórkowym. Oznacza to, iż po wyborze regionu i języka, aplikacja będzie działać w języku polskim.


  Zaplanuj i skontroluj pracę robota sprzątającego Mamibot EXVAC890 gdy jesteś poza domem dzięki mobilnej aplikacji
  Gdy jesteś poza domem, dzięki aplikacji możesz planować, wyznaczać strefy sprzątania czy regulować moc ssącą robota. Przystępne są także takie polecenia jak: wstrzymaj / uruchom ponownie / naładuj robota. Sprzątanie domu nigdy nie było tak wygodne.

  Wybierz trafny tryb do sprzątania swego domu
  Którą opcję czyszczenia wolisz?


  Funkcje czyszczenia:

  Automatyczne czyszczenie:
  Automatycznie rysuje inteligentny plan sprzątania.

  Wirtualna strefa zamknięta:
  Skonfiguruj strefę zamkniętą.

  Hybrydowy:
  Mopowanie i zamiatanie.


  Czyszczenie selektywne:
  Wyznacz jeden obszar do czyszczenia.


  Planowanie:
  Zaplanuj i skonfiguruj terminy sprzątania.

  4 stopnie mocy odkurzania: cichy, standard, turbo, max

  Cichy
  kanon
  Turbo
  Max

  obszerna moc ssąca 4000 Pa
  Robot sprzątający Mamibot EXVAC890 bez problemu poradzi sobie z odkurzeniem włosów, karmy dla zwierząt, kurzu a choćby metalowych kulek. Ma cztery poziomy mocy odkurzania 1000 Pa / 1800 Pa / 2880 Pa / 4000 Pa obsługiwane przez silnik o obrotach 30000 obr/min, aby spełnić różnorodne oczekiwania.


  pokaźny zbiornik na wodę 370 ml, 3 poziomy dozowania
  Dozowanie wody jest kontrolowane elektronicznie poprzez chip, mopuje powierzchnię 150-220 m² przy jednokrotnym uzupełnieniu pojemnika.
  Automatyczne dozowanie wody inicjuje się gdy pojemnik jest napełniony.

  nowoczesny robot dwufunkcyjny: odkurzanie oraz mopowanie z równoczesnym zamiataniem
  Oznacza to, iż robot Mamibot EXVAC890 może nie tylko efektywnie odkurzać, lecz także mopować podłogę. Dla lepszego efektu, robot EXVAC890 w trakcie mopowania dodatkowo zamiata małe nieczystości. Wykonuje dwie męczące prace domowe w trakcie gdy Ty odpoczywasz!


  Wznowienie czyszczenia
  Gdy robot Mamibot EXVAC890 zostanie ręcznie przesunięty w inne miejsce lub rozpocznie się ładowanie baterii, wróci w pozostawione miejsce, żeby wyczyścić niedokończony obszar.


  Smukła kompozycja 9,8 cm. Sięgaj dalej, czyść więcej!
  Mamibot EXVAC890 jest niższy aniżeli większość robotów laserowych LDS. Dzięki wysokości 9,8 cm bez problemu wjedzie swobodnie pod szafkę, komodę czy łóżko. Dzięki smukłej konstrukcji może czyścić obszary, do których w innym przypadku trudno byłoby uzyskać dostęp.


  Podwójne szczotki boczne:
  Zbierają kurz z dwóch kierunków
  i gromadzą go w środkowym porcie.

  Przepływ powietrza:
  Zoptymalizowany system
  przepływu powietrza.

  3-poziomowe odfiltrowanie:
  Filtr główny + pianka + HEPA uniemożliwiają wtórnemu skażeniu powietrza.

  Szczotka główna:
  Wyposażona w specjalne
  silikonowe łopatki zbierające
  drobinki kurzu. Jest efektywna
  w zamiataniu oraz prosta
  w utrzymaniu czystości.


  Dwa w jednym: zintegrowana stacja ładująca oraz główny zbiornik na kurz.
  pokaźny worek na kurz o pojemności 2,5 l starczy na ok 1 miesiąc użytkowania co ogranicza częstotliwość jego opróżniania. Jest to idealne rozwiązanie dla alergików ponieważ ogranicza kontakt z kurzem
  i roztoczami.


  Pokonywanie przeszkód do 2 cm
  Robot sprzątający Mamibot EXVAC890 bez problemu wjeżdża na dywany oraz progi gdy wysokość przeszkody nie przekracza 2 cm.

  Sterowanie głosowe
  Mamibot EXVAC890 współpracuje z Amazon Alexa / Google Home.


  Stylowy wygląd
  Robot sprzątający Mamibot EXVAC890 z bazą wygląda niepozornie lecz ciężko pracuje.

  Sterowanie pilotem
  Funkcja ta jest wyjątkowo {pomocn|przydatn)a dla osób, które nie używają smartfonów, dla osób starszych lub tych, którzy nie chcą udostępniać swoich danych operatorowi aplikacji.

  Funkcje pilota


  1. Włączanie / wyłączanie zasilania
  2. Ekran wyświetlacza
  3. Inteligentne czyszczenie
  4. Powrót do automatycznego ładowania
  5. Potwierdzenie
  6. Kierunek
  7. Ustawienia mocy ssącej
  8. Ustawienia zegara
  9. Sprzątanie pojedynczego pokoju
  10. Mopowanie
  11. Ustawienie harmonogramu
  12. Czyszczenie krawędzi

  Każdy robot sprząt ający Mamibot EXVAC890 jest wyposażony w zapas akcesoriów, które wystarczą na długi czas użytkowania:


  - 2 ściereczki do mopowania wykonane z mikrofibry,
  - 2 komplety szczotek bocznych,
  - zapasowy filtr Hepa,
  - instrukcją w języku polskim,
  - pilot zdalnego sterowania (należy dokupić baterie 2 x AAA),
  - 2 pojemniki (do odkurzania i do mopowania),
  - 6 worków na kurz,
  - 2w1 stacja ładująca oraz główny zbiornik na kurz,
  - szczoteczka z przecinakiem do czyszczenia szczotki głównej.


Mamibot odkurzacz automatyczny exvac880 wisor (6970626164605)

Mamibot odkurzacz automatyczny exvac880 wisor (6970626164605) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Mamibot odkurzacz automatyczny exvac880 wisor (6970626164605) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot odkurzacz automatyczny exvac880 wisor (6970626164605)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  detale wbudowanych czujników

  Height czujka, Obstacle detection czujka

  Funkcje dostosowywane

  Suction power: 1000-2880 Pa,
  Speed: 23000 RPM

  Zawartość opakowania

  Pilot
  User Manual
  Mopping cloths x 2
  Side brush set x 2
  Hepa filter
  Vacuum and mop containers x 2
  Cleaning brush
  Charging station

  rodzaj filtra

  HEPA

  Mop załączony

  Tak

  ilość pyłu

  0,6 l

  Szczoteczka do czyszczenia

  Tak

  wbudowany ekran

  Nie

  Zdalna obsługa za pomocą smartfona

  Tak

  Zdalnie sterowany

  Tak

  zarys

  okrągły

  typ pojemnika na kurz

  Bez worka

  Kolor artykułu

  Biały

  objętość baterii

  2550 mAh

  Czas ładowania

  3 godz

  Czas pracy

  110 min

  Ładowanie akumulatora

  Tak

  Napięcie baterii

  14,4 V

  Wysokość towaru

  98 mm

  Waga produktu

  3 kg

  Średnica

  33 cm

  Funkcja programowania

  Tak

  Współpraca z Amazon Alexa

  Tak

  wariant nawigacji

  Laser Distance czujnik (LDS)

  Posadzki

  Płytki, Drewno, Podłoga, Parkiet, Dywan, Laminat

  System filtracji HEPA

  Tak

  Zintegrowane czujniki

  Bezdotykowy sensor odległości, sensor upuszczenia

  automatyczny powrót do stacji bazowej

  Tak

  Wartość progowa wspinaczki (max)

  1,5 cm

  ilość etapów filtracji powietrza

  3

  Tryb cichy

  Tak

  pojemność na kurz (łącznie)

  0,6 l

  wariant szczotki

  Szczotka wałkowa i szczotka boczna

  Wykrywanie przeszkód

  Tak

  Rozpoznawanie krawędzi

  Tak

  Funkcje stacji bazowej

  Ładowanie

  Mycie na mokro

  Tak

  technika SMART

  Tak

  pojemność zbiornika na wodę

  0,37 l

  Poziom hałasu

  75 dB

  Metoda oddzielania zanieczyszczeń

  Filtracja

  Współpraca z Asystentem Google

  Tak

  Łatwość czyszczenia

  Tak

  Wykrywanie schodów

  Tak

  Akumulatorek

  Tak

  pkwiu

  27.51.21.0


Robot sprzątający exvac880s biały marki Mamibot

Robot sprzątający exvac880s biały marki Mamibot Najniższa Cena Online

Robot sprzątający exvac880s biały marki Mamibot - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający exvac880s biały marki Mamibot
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzatający Mamibot ExVac880S (biały)

  Robot sprzątający Mamibot EXVAC880S.

  Nawigacja laserowa LDS 4.0

  Dwie szczotki boczne

  Funkcja mopowania z zamiataniem 2w1

  Niewysoka konstrukcja – 9,8 cm wysokości

  Wysoka moc ssąca do 2800 Pa

  Aplikacja w języku polskim WeBack

  Sterowanie pilotem

  Nawigacja laserowa

  Czterordzeniowy układ R16 + DDR A7 połączony z algorytmem SLAM zasilanym przez nawigację laserową LDS 4.0.

  Inteligentne czyszczenie

  Częstotliwość skanowania wynosi 312 x 360°/min, dzięki czemu Mamibot EXVAC880S momentalnie utworzy mapę mieszkania / domu. Laser

  w porównaniu z technologią żyroskopową skanuje pomieszczenia szybciej i dokładniej, dzięki temu sprzątanie odbywa się w sposób inteligentny, jest lepiej zaplanowane oraz pozbawione chaosu.

  Podział na strefy

  - Możliwość wydzielenia strefy, którą robot ma posprzątać (np. Jeden wnętrze),

  - Możliwość podzielenia mieszkania na strefy, które robot będzie kolejno sprzątał,

  - Możliwość wysłania robota w konkretne miejsce, które wymaga sprzątania,

  - Możliwość ustawienia wirtualnej ściany, żeby robot nie sprzątał pewnej części mieszkania,

  - Możliwość wyznaczenia obszaru zakazanego (np. Dywan lub inne miejsce, które nie ma być sprzątane).

  Aplikacja w języku polskim WeBack

  Język aplikacji współpracuje z telefonem komórkowym. Oznacza to, iż po wyborze regionu i języka, aplikacja będzie działać w języku polskim.

  Zaplanuj i skontroluj pracę EXVAC880S gdy jesteś poza domem dzięki przenośnej aplikacji

  Gdy jesteś poza domem, dzięki aplikacji możesz planować, wyznaczać strefy sprzątania czy regulować moc ssącą robota. Dostępne są w dodatku takie polecenia jak: wstrzymaj / uruchom ponownie / naładuj robota. Sprzątanie domu nigdy nie było tak komfortowe.

  pokaźna moc ssąca 2800 Pa

  Mamibot EXVAC880S bez problemu poradzi sobie z odkurzeniem włosów, karmy dla zwierząt, kurzu a nawet metalowych kulek. Posiada trzy stopnie mocy odkurzania 1000 Pa / 2000 Pa / 2800 Pa obsługiwane przez silnik o obrotach 23000 obr/min, żeby spełnić przeróżne oczekiwania.

  wielki zbiornik na wodę 370 ml, 3 poziomy dozowania

  Dozowanie wody jest kontrolowane elektronicznie poprzez chip, mopuje powierzchnię 150-200 m² przy jednokrotnym uzupełnieniu pojemnika.

  Automatyczne dozowanie wody inicjuje się gdy pojemnik jest napełniony.

  nowoczesny robot dwufunkcyjny: odkurzanie oraz mopowanie z równoczesnym zamiataniem

  Oznacza to, iż może nie tylko wydajnie odkurzać, lecz także mopować podłogę. Dla lepszego efektu, robot EXVAC880S podczas mopowania ponadto zamiata niepokaźne nieczystości. Wykonuje dwie męczące prace domowe w trakcie gdy Ty odpoczywasz!

  Wznowienie czyszczenia

  Gdy robot zostanie ręcznie przesunięty w inne miejsce lub zapoczątkuje się ładowanie baterii, wróci w pozostawione miejsce, aby wyczyścić niedokończony obszar.

  Smukła konstrukcja 9,8 cm. Sięgaj dalej, czyść więcej!

  Mamibot EXVAC880S jest niższy niż większość robotów laserowych LDS. Dzięki wysokości 9,8 cm bezproblemowo wjedzie luźno pod szafkę, komodę czy łóżko. Dzięki smukłej konstrukcji może czyścić obszary, do których w innym przypadku trudno byłoby uzyskać dostęp.

  Podwójne szczotki boczne:

  Zbierają kurz z dwóch kierunków

  i gromadzą go w środkowym porcie.

  Przepływ powietrza:

  Zoptymalizowany system

  przepływu powietrza.

  3-poziomowe przefiltrowanie:

  Filtr główny + pianka + HEPA uniemożliwiają wtórnemu skażeniu powietrza.

  Szczotka główna:

  Wyposażona w specjalne

  silikonowe łopatki zbierające

  drobinki kurzu. Jest sprawna

  w zamiataniu oraz łatwa

  w utrzymaniu czystości.

  Pokonywanie przeszkód do 2 cm

  EXVAC880S bez problemu wjeżdża na dywany oraz progi gdy wysokość przeszkody nie przekracza 2 cm.

  Stylowy wygląd

  Mamibot EXVAC880S wygląda niepozornie ale ciężko pracuje.

  Sterowanie głosowe

  Zgodność z Amazon Alexa / Googlehome / Tmall genie.

  Sterowanie pilotem

  Funkcja ta jest niezwykle {pomocn|przydatn)a dla osób, które nie używają smartfonów, dla osób starszych lub tych, którzy nie chcą udostępniać swoich danych operatorowi aplikacji.

  Funkcje pilota

  1. Włączanie / wyłączanie zasilania

  2. Ekran wyświetlacza

  3. Inteligentne czyszczenie

  4. Powrót do automatycznego ładowania

  5. Potwierdzenie

  6. Kierunek

  7. Ustawienia mocy ssącej

  8. Ustawienia zegara

  9. Sprzątanie pojedynczego pokoju

  10. Mopowanie

  11. Ustawienie harmonogramu

  12. Czyszczenie krawędzi

  Każdy robot jest wyposażony w zapas akcesoriów, które wystarczą na długi czas użytkowania:

  - 2 ściereczki do mopowania wykonane z mikrofibry,

  - 2 komplety szczotek bocznych,

  - zapasowy filtr Hepa,

  - instrukcją w języku polskim,

  - pilot zdalnego sterowania (należy dokupić baterie 2 x AAA),

  - 2 pojemniki (do odkurzania i do mopowania),

  - stacja ładowania oraz szczoteczka z przecinakiem do czyszczenia szczotki głównej.

  Konstrukcja

  • Rodzaj pojemnika na kurz: Bez worka
  • Kolor produktu: Biały
  • Kształt: Okrągły
  • Zdalnie sterowany: Tak
  • Zdalne wsparcie smartfona: Tak

  Wydajność

  • Mycie na mokro: Tak
  • Pojemność na kurz (łącznie): 0,6 l
  • Funkcja programowania: Tak
  • System filtracji HEPA: Tak
  • Ilość etapów filtracji powietrza: 3
  • Automatyczny powrót stacji bazowej: Tak
  • Wykrywanie schodów: Tak
  • Typ szczotki: Szczotka główna i szczotki boczne

   Moc

  • Pojemność baterii: 2600 mAh
  • Czas pracy: 55-110 min
  • Czas ładowania: 3-4 godz.
  • Ładowanie akumulatora: Tak
  • Napięcie baterii: 14,8 V
  • Moc ssania: 1000-2800 Pa
  • Prędkość obrotowa (max): 23000 RPM
  • Typ nawigacji: Mapowanie
  • Poziom hałasu: 55 - 73 dB
  • Współpracuje z Asystentem Google: Tak
  • Współpracuje z Amazon Alexa: Tak
  • technologia SMART: Tak
  • Pojemność pojemnika na czystą wodę: 0,37 l


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Mamibot opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Mamibot cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Mamibot,
 • odkurzacze automatyczne Mamibot jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Mamibot, odkurzacz robot sprzątający Mamibot cena, opinie o odkurzaczach robotach Mamibot, ranking odkurzaczy robotów Mamibot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *