Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne iRobot. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego iRobot. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów iRobot,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające iRobot. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi iRobot, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7

  Nowy samoczynny odkurzacz amerykańskiej marki iRobot. Urządzenie kolekcji i7 w kontraście do poprzedniczki Roomby 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający posiada silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na zanieczyszczenia do urządzenia. Przejście z iAdapt 2.0 na 3.0 pozwala na iRobot Roomba i7 skanowanie obszaru sprzątanego oraz tworzenia wirtualnej mapy dostępnej w aplikacji iRobot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakterystyka pracy, pozycjonują nowość od iRobot jako wysokiej klasy automatyczny odkurzacz.


  iAdapt 3.0

  Nowa odsłona nawigacji iAdapt 3.0, iż Roomba i7 podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. System we współpracy z kamerą nawigacyjną, formuje wirtualną mapę obszaru pracy i uczy się jejefektywniej poruszać się po Twoim domu. IAdapt 3.0 wykorzystywany w Roombie i7 oferuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek. Przejście przez iRobot w serii "i" na wyższy system potwierdza że amerykańska marka w końcu goni konkurencje. Użytkownik może dzisiaj, nie tylko oglądać robota jak sprzątarównież wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej uprzednio z samoczynnym odkurzaczem przez WiFi.
  Nawigacja optyczna - Smart Mapping

  iRobot w nowej kolekcji robotów sprzątających, pozostaje przy nawigacji za pomocą kamery. Oko optyczne na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej. Porusza się pasek przy pasku, dzięki temu Roomba osiąga istotnie ulepszone rezultaty sprzątaniem w porównaniu z urządzeniami poruszającymi się chaotycznie. Kamera pozwala na i7 staranną orientacje w terenie. Pozwala to by urządzenie w przypadku wyczerpania baterii podczas pracy (po naładowaniu), wróciło do miejsca w którym została ona przerwana żeby ją kontynuować.
  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7 w aplikacje mającą istotnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot tworzy mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Zezwala na to wyboru wnętrza które chcemy, by było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja proponuje w dodatku możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania i włączenia robota. IRobot HOME stwarza raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji sprawność odkurzania robota sprzątającego w trakcie danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  tradycyjny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w sytuacji każdej poprzedniej kolekcji – w koszu na skażenia. Standardowe dla takiej współpracy podzespołów są perfekcyjne efekty sprzątania na dywanach. Nie progresywny ale sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych linii robotów zapewnia stabilną prace automatycznego odkurzacza który gwarantuje nadzwyczajne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to sensor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o obszerniejszym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu w trakcie sprzątania. Skutkuje to skrupulatnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect genialnie sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Ulepszona , a także położenie turbinki, pozytywnie wpływają na powiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest zawsze taka sama, nie zależnie od typu powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył jednocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji skażeń. Jest oparte on zwykle na sprawnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu oraz siateczkowego służącego do wyłapywania pokaźniejszych drobinek zanieczyszczeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7 efektywnie filtrują powietrze zatrzymując podczas pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wytworzone z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, produktywnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się też kolorem. Skuteczne odkurzanie iRobot Roomba i7 opiera się na pracy szczotek głównych są one niezwykle ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy gwarantuje im świetne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania znakomicie „rozczesuje" dywany oraz wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie skażeń z miejsc nie przystępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7 podczas sprzątania stosuje specjalnie dobrany tryb jazdy tak aby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak żeby wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy samoczynnego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium stosowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7. Dual Mode posiada dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7 zaopatrzona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym przez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, początkuje odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je zwiększając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się genialnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7 by sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7 zaopatrzony jest w charakterystyczne czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników nieustannie skanuje otoczenia gwarantując bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na skażenia

  duża zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek stwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. Umożliwiło ponadto konserwacje pojemnika na zanieczyszczenia przez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach serii i7 baterie litowo jonową 1800mAh. Pojemność akumulatora względem Roomba 980 została pokaźnie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym samoczynny odkurzaczu iRobot oferuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zagwarantuje brak efektu pamięci – objętość akumulatora nie zmniejsza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion użytkowana w większości akumulatorów nieznacznego kalibru, nieprzeciętnie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik posiada do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na przenośnym ustawieniu (z dokładnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7. Korzystnie zaprogramowany harmonogram sprawia ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  dane technologiczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7 (i7158)
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7
  • Zintegrowana stacja dokująca
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


iRobot Roomba i3

iRobot Roomba i3 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne VidaXL. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  OPIS PRODUCENTA Roomba i3 (i3152) Robot odkurzający Robot odkurzający iRobot Roomba i3 (i3152) z funkcją mapowania i łączności Wi-Fi. 2 gumowe szczotki do wszystkich powierzchni.
  • Inteligentna nawigacja liniowa
  • nadzwyczajny dla właścicieli zwierząt domowych
  • Personalizowane sugestie sprzątania
  • Ładowanie i wznawianie sprzątania
  • Kompatybilność z asystentami głosowymi

  przejrzyj iRobot Roomba i3 w akcji marka iRobot ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki i innowacji, a na całym świecie sprzedała ponad 30 milionów robotów domowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz urządzenie Roomba, Braava czy oba – Twoje podłogi otrzymają specjalistyczną opiekę, której potrzebują.
  Porusza się celowo i logicznie Inteligentna nawigacja liniowa wykorzystuje czujniki monitorowania podłogi do celowego i logicznego sprzątania podłóg w równych rzędach. Gdy akumulator jest bliski rozładowania, robot jedzie do stacji dokującej, ładuje się, a następnie wznawia sprzątanie od miejsca, w którym zostało przerwane, dzięki czemu cały Twój dom będzie za każdym razem lśnił czystością. Brud nie ma szans Wciąga uporczywy brud i zanieczyszczenia dzięki 3-stopniowemu systemowi sprzątania, który wykorzystuje podwójne gumowe szczotki do wszelkich powierzchni, szczotkę do sprzątania przy krawędziach i w narożnikach i 10-krotnie obszerniejszą siłę zasysania podnoszącego*.
  Jedzie tylko tam, gdzie jest niezbędny technika Reactive sensor broni robota przed zaklinowaniem, a Dirt Detect pozwala mu zintensyfikować sprzątanie tam, gdzie jest ono najszczególniej niezbędne, tj. W najmocniej zabrudzonych miejscach w domu. Sprzątaj bez kiwnięcia palcem Rób dalej to, co robisz. Przy pomocy aplikacji iRobot albo asystenta głosowego Google albo Alexa** po prostu powiedz, że robot ma posprzątać – i gotowe.
  doskonały duet sprzątający Dzięki technice Imprint Link robot odkurzający Roomba i3 i robot mopujący Braava jet m6 mogą genialnie ze sobą współpracować. Starannie posprzątają podłogi w Twoim domu, a Ty nie musisz nawet kiwnąć palcem.
  Ciągle staje się lepszy W firmie iRobot stale polepszamy oprogramowanie robotów, wykorzystując najnowsze technologie i bezprecedensowe funkcje***. Regularnie wysyłamy je bezpośrednio do Twoich robotów, żeby stawały się coraz udoskonalone.
  bezusterkowość poparta usługami – to nasze zobowiązanie dotyczące robotów generujemy trwałe roboty z myślą o Twoim komforcie i ich bezusterkowości. Nasza obsługa klienta za każdym razem chętnie Ci pomoże. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów i postaramy się jak najszybciej przywrócić funkcjonalność robota.
  Twoja prywatność jest naszym priorytetem Dokładamy wszystkich starań, by zapewnić najwyższe standardy ochrony prywatności; Twoje informacje są prywatne, bezpieczne i są używane do poprawy jakości usług, funkcjonalności i sprawności robota.
  Oryginalne części Robot odkurzający Roomba ma modułową budowę, większość części można w miarę upływu czasu wymienić, żeby wydłużyć żywotność robota Roomba, a akcesoria, takie jak nowe filtry i wirtualne ściany można dokupić osobno. Dzięki oryginalnym częściom producenta iRobot jakość robota Roomby pozostaje zabezpieczona.
  właściwości artykułu iRobot Roomba i3 I315240 dane techniczne
  wskazane
  Funkcje
  informacje fizyczne
  Zasilanie

iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce iRobot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu użytecznych robotów do codziennego wykorzystania. Do dziś sprzedaliśmy ponad 25 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba, a także roboty mopujące Braava.

  Ale w naszej technice nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego sposobu, by sprzątać szybciej i efektywniej. Zapomnij o odkurzaniu na całe tygodnie Robot sprzątający Roomba s9+ ze stacją Clean Base automatycznie usuwa brud, przenosząc komfort na wyższy poziom.

  Kurz i brud skatalogowany do pojemnika robota jest automatycznie opróżniany się do szczelnego worka, który zawiera zawartość do 30 pojemników, dzięki czemu nie musisz myśleć o odkurzaniu przez kilka tygodni. Bierze na siebie brudną robotę Worek na brud, który zamyka się przy wyjmowaniu ze stacji dokującej, mieści zawartość do 30 pojemników z brudem, kurzem, włosami i sierścią zwierząt.

  Worek możeszusunąć bez wzbudzania obłoków kurzu. Rozszerzona moc ssąca Wysoka produktywność robota sprzątającego Roomba s9+ jest oparte na opatentowanym 3-stopniowym systemie sprzątania. Wykorzystuje on dwie szczotki gumowe i ssanie z 40x większą mocą ssącą, by wyciągnąć osadzony brud, zanieczyszczenia i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się chowają.

  technika Perfect Edge Robot Roomba s9+ odnajduje ukryte zabrudzenia, a budowa do maksymalnie skrupulatnego sprzątania przy krawędziach i ustawiona pod odpowiednim kątem szczotka do narożników dokładne sprzątanie nawet w najtrudniej przystępnych miejscach.

  Inteligentne Mapy Imprint iRobot Roomba® s9+ wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™, żeby poznać plan domu i określić najlepszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza. Zapamiętuje do 10 planów pięter, więc wie, której mapy zastosować.

  technika vSLAM Dzięki zaawansowanej nawigacji iAdapt 3.0 i technologii vSLAM® robot gromadzi ponad 230 400 punktów danych na sekundę, które czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wykorzystuje do tworzenia skrupulatnej mapy Twojego domu.

  najlepszy dla posiadaczy zwierząt Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek. Dzięki wyjątkowej konstrukcji nie dopuszczają one do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

  Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni 30% szersze dwie gumowe szczotki główne precyzyjniejsze sprzątanie za każdym przejazdem. Każda szczotka jest specjalnie zaprojektowana i zaopatrzona w gumowy bieżnik, który pozostaje w stałym kontakcie z podłożami rozmaitego typu – od twardych podłóg po dywany i wykładziny.

  technologia Imprint Link Robot odkurzający Roomba® s9+ koordynuje swoja pracę z nowym robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba s9+, a następnie automatycznie robot mopujący rozpoczyna pracę bez jaki...


iRobot Roomba e6

iRobot Roomba e6 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba e6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba e6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Inteligentnie Znajduje kurz i brud: używając zastrzeżonej technice Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba e6 za pomocą optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich skrupulatnym wysprzątaniu. Sprząta wzdłuż ścian:udoskonalona szczotka boczna asygnowana do sprzątania przy krawędziach jest ustawiona pod kątem 27 poziomów, by wymiatać zabrudzenia wzdłuż krawędzi i w narożnikach Nie musisz specjalnie przygotowywać wnętrza: rośliny, posłania zwierząt, lampy - to one sprawiają iż dom jest domem i nie stanowią dla iRobota przeszkody. Robot do odkurzania iRobot Roomba e6 potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Nie musisz specjalnie robić porządku, aby mogła odkurzyć mieszkanie. Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba e6 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków. Z łatwością Nowy zmywalny pojemnik na brud: iRobot Roomba e6 wyekwipowana jest w specyficzny pojemnik na brud, który można myć pod bieżącą wodą. Zagwarantuje on jeszcze lepszą wygodę użytkowania. 90 minut ciągłej pracy: nowy akumulator litowo-jonowy oraz udoskonalone oprogramowanie, pozwalają samoczynnemu robotowi iRobot Roomba e6 na 90 minut nieprzerwanej pracy. Nietrudne i skuteczne sprzątanie włosów i sierści zwierząt: Specjalnie profilowane, sprężyste gumowe szczotki, przeznaczone do rozmaitych powierzchni, wyśmienicie przylegają do podłogi, w tym paneli i dywanów. Dzięki czemu robot odkurzacz iRobot Roomba e6 może codziennie wydajnie walczyć z brudem na Twoich podłogach. Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne. Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, sprawdzaj zmiany statusów i raporty, korzystaj z dostępnego w aplikacji wsparcia. Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota odkurzającego Roomba na obszarze, który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien mieć wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode. Automatyczne dokowanie i ładowanie: odkurzacz robot Roomba e6 samoczynnie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu żeby być za każdym razem gotowym do pracy. Czyści zgodnie z harmonogramem: Roombę można zaprogramować aby odkurzała do siedmiu razy na tydzień. Czysto 5x obszerniejsza moc ssąca*: 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co udoskonaloną produktywność i niższe koszty eksploatacji. Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotk...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba J7+

iRobot Roomba J7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba J7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba J7+
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, światła, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dopełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:samoczynny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do typu sprzątanej powierzchni, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:7;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;pojemność zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, cichy, intensywny, manualny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz samoczynny;seria (wariantowanie stacja z workiem):Roomba j7;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, dodatkowy filtr, kabel zasilania, stacja samooczyszczająca;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:8,5 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, stacja Clean z funkcją samoczynnego usuwania brudu iRobot Clean Base, technologia iRobot iADAPT 3.0 z mapowaniem przestrzeni do 10 planów pięter, Wi-Fi, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


iRobot Roomba I5+

iRobot Roomba I5+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I5+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I5+
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dopełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri;Inne:automatyczny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dostosowująca się do typu sprzątanej powierzchni, sensory gwarantujące słuszne zbieranie kurzu, sensory rozpoznające wielkość wnętrza, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:6;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;pojemność zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:70 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;typ:odkurzacz automatyczny;seria (wariantowanie stacja z workiem):Roomba i5;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:33,5 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki, akumulator, dodatkowy filtr, przewód zasilania, stacja dokująca;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,2 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, stacja Clean z funkcją automatycznego usuwania brudu iRobot Clean Base, technologia iRobot iADAPT 2.0 z wizualizacją przestrzeni - adaptacja do warunków otoczenia, Wi-Fi, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

iRobot Braava jeT m6

iRobot Braava jeT m6 Najniższa Cena Online

iRobot Braava jeT m6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Braava jeT m6
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najlepszy robot mopujący z starannym spryskiwaczem Braava Jet m6 robot mopujący IROBOT, sprawnie eliminuje lepkie plamy, oporne zabrudzenia i kuchenny tłuszcz. Staranny spryskiwacz poluźnia brud i plamy, w trakcie gdy nakładki Braava Jet zbierają i zatrzymują zabrudzenia.

  Kierunkowe rozpylanie wody pozwala likwidować brud, plamy i lepkie zanieczyszczenia. Większe nakładki pokrywają większą powierzchnię za każdym przejazdem, dzięki temu Braava Jet m6 sprząta pokaźniejsze powierzchnie w krótszym czasie.

  Dwa tryby pracy: na sucho i na mokro • Mopowanie – nakładki do pracy na mokro zawierają chłonne włókna, które pomagają w usuwaniu lepkich skażeń, brudu i tłuszczu kuchennego. • Zamiatanie – nakładki do pracy na sucho wykorzystują siłę elektrostatyczną do zbierania brudu, kurzu i sierści zwierząt.

  Nawigacja vSLAM Podobnie jak roboty odkurzające Roomba s9 + i i7 +, Braava Jet m6 wykorzystuje system nawigacji iAdapt® 3.0 z technologiami vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping, żeby poznać plan domu, dając użytkownikom całkowitą kontrolę nad wyborem, które wnętrza są sprzątane i kiedy.

  Sprząta podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala robotowi mopującemu Braava Jet m6 sprzątać pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Inteligentne Mapy Imprint Robot mopujący Braava Jet m6 wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™ aby poznać plan domu i określić najlepszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza.

  Dzięki funkcji Inteligentnych Map Imprint™ możesz natychmiast wysłać robota Braava Jet m6 do pracy albo zaplanować sprzątanie całego piętra, jednego albo kilku określonych pomieszczeń. Braava Jet m6 rozpoznaje przeszkody na swej drodze zanim spryska powierzchnię, chroniąc w ten sposób meble, dywany i ściany.

  Dzięki łączności Wi-Fi, Braava Jet m6 zezwala na dobranie preferencji sprzątania przy pomocy aplikacji IROBOT HOME lub rozpoczęcie pracy przy pomocy komend głosowych, gdy robot jest sparowany z urządzeniami obsługującymi Alexa lub Google Assistant.

  technologia Imprint Link Wykorzystując technikę Imprint™ Link, robot mopujący IROBOT Braava Jet m6 koordynuje swoją pracę z nowymi robotami odkurzającymi IROBOT Roomba i7/i7+/s9+ dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie automatycznie robot mopujący początkuje pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika. Większa sprawność sprzątania Dzięki niskoprofilowej konstrukcji, Braava Jet m6 sprząta w trudno przystępnych miejscach, takich jak narożniki, w obrębie toalet i pod szafkami.

  Czyści wszystkie rodzaje podłóg twardych: pracuje na wszystkich rodzajach podłóg twardych takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety. Przystępny w użyciu wystarczy wlać wodę. By uzyskać długofalowy, świeży zapach, użyj środka do mycia podłóg Braava Jet.

  • Krok 1: załóż odpowiednią nakładkę • Krok 2: uzupełnij zbiornik wodą • Krok 3: naciśnij CLEAN na robocie...


iRobot Roomba e5

iRobot Roomba e5 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba e5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba e5
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba e5 - Czarna

  Najnowszy robot sprzątający firmy iRobot zaopatrzony w nowy kosz na zanieczyszczenia, silnik zastosowany w urządzenie, a także odświeżone konstrukcyjnie szczotki AeroForce. Samoczynny odkurzacz na dodatek potężną baterie Li-ion, która pozytywnie wpływa na utrzymanie stałego czasu pracy robota.
  Aplikacja przenośna

  iRobot wyposażył swój najnowszy automatyczny odkurzacz w aplikacje mobilną. Umożliwia ona ustawienie harmonogramu pracy robota, podgląd zapełnienia pojemnika i rozpoczęcia pracy urządzenia w dowolnym momencie z dowolnego miejsca.
  iAdapt

  iRobot Roomba e5 porusza się chaotycznie
  - robot nie został wyekwipowany w technologie orientacji przestrzennej. Wykorzystuje zaprogramowane algorytmy jazdy. Urządzenie samo wybiera aktualną trasę modyfikując ją za sprawą danych o napotkanych przeszkodach, przekazywanych poprzez czujniki do płyty głównej. Samoczynny odkurzacz jest wstanie ekspresowo modyfikować dany tor jazdy z uwagi na rozmaitego typu utrudnienia, przeszkody.


  3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

  producent iRobot zastosowała w samoczynnych odkurzaczach Roomba system 3 – stopniowego sprzątania. Polega on na zbieraniu zanieczyszczeń przesz 2 gumowe szczotki AeroForce – (główna siła robocza urządzenia), wspomaganych przez szczotkę boczna, której zadaniem jest transport skażeń z miejsc trudno dostępnych w obszar pracy szczotek głównych, a także zbieraniu nieczystości ze szczotek za pomocą silnika znajdującego się w robocie. Produktywny system gości w urządzeniach iRobot od początków serii 600, jednak w modelu e5 nastąpiła aktualizacja konstrukcji poprzez zmianę umiejscowienia silnika – nie znajduję się już w koszu tylko w urządzeniu co wydajność pracy całego urządzenia.  Dirt Detect

  Robot sprzątający posiada system wykrywania większych zabrudzeń. Gdy w trakcie pracy napotka uciążliwe zanieczyszczenia, poświęci więcej czasu na sprzątanie w danym terenie. Inteligentny system wspomaga urządzenie w osiągnięciu jak najwyżej sprawności sprzątania w trakcie wykonywania swojej pracy.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba e5, wyposażony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Lepsza , a także położenie turbinki, pozytywnie wpływają na rozszerzenie mocy ssącej urządzenia.


  Filtr powietrza

  W pojemniku na skażenia znajduje się nieduży kartonikowy filtr powietrza AeroForce. Jego zadaniem jest zatrzymanie najdrobniejszych nieczystości przed wydostaniem się z pojemnika na brud wraz z czystym powietrzem do przestrzeni sprzątanej.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  Dwie szczotki główne z odnowioną kolorystyką wytworzone z gumy, w trakcie pracy przylegają do podłoża zbierając skażenia transportując je wprost do kosza na kurz. Zastosowana kompozycja szczotek AeroForce upraszcza robotowi prace na powierzchniach miękkich np. Dywany, wykładziny. Wałki wydajnie "przeczesują" podłoże eliminując wszelkie skażenia i nadając powierzchni dywanowej efekt świeżości.


  Szczotka boczna

  Umiejscowiona z przodu robota w prawym rogu, wspomaga szczotki główne zagarniając w obszar ich pracy zanieczyszczenia znajdujące się w miejscach trudno dostępnych np. Rogach pomieszczeń czy przy ścianach. Przedkłada się to na powiększenie sprawności, a także skrupulatności pracy samoczynnego odkurzacza.


  Dual Mode

  iRobot Roomba e5 obsługuje wirtualną ściane nowej generacji. Korzystając z niej, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:

  • Ściany - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Pierścienia - Służy do tworzenia strefy, w którą robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba e5 posiada 3 przyciski fizyczne. Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot. Polega ona na okresowym trybie sprzątania – automatyczny odkurzacz zatacza koła, rozszerzając obszar pracy z każdym wytworzonym okrążeniem. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się kawa, cukier, sól, mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika. Warto jednak pamiętać ze automatyczny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie zainicjuje samodzielnie pracy.


  Czujniki spadku

  automatyczny odkurzacz typowe czujniki odpowiedzialne za likwidacje ryzyka spadku urządzenia z krawędzi np. Schodów. Robot wykryje uskok i potraktuje go jak wirtualną ścianę, prędko zmieniając kierunek jazdy. Czujniki zapewniają bezpieczeństwo pracy samoczynnego odkurzacza, co zwalnia użytkownika z kontroli nad przebiegiem sprzątania.  Kosz na skażenia

  duża zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek tworzący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. Umożliwiło również konserwacje pojemnika na zanieczyszczenia przez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion

  Robot sprzątający wyekwipowany został w baterie litowo-jonową. Zapewnia ona płynność pracy urządzenia, a także brak efektu pamięci. Przekłada się to na stały czas pracy robota w trakcie cyklu mimo nieuniknionej eksploatacji akumulatora.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  iRobot Roomba e5 można za pomocą aplikacji zaplanować tygodniowy plan pracy. Jednostkowe ustawienie momentu rozpoczęcia sprzątania zwalnia użytkownika z konieczności bycia w domu, gdy samoczynny odkurzacz ma pracować. Warto jednak pamiętać o regularnej konserwacji robota w celu uniknięcia usterek związanych z osadzaniem się brudu zbieranego na szczotkach oraz w koszu.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba e5 po zakończonym cyklu pracy lub w przypadku rozładowania, samoczynnie powróci na stacje bazową w celu uzupełnienia energii. System ten zagwarantuje ciągłość pracy, a także stałą gotowość robota do kolejnego sprzątania.


  informacje techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba e5 - Czarna
  • Czas pracy: 90 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,6 l
  • wariant filtru: HEPA
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba e5 - czarna
  • Zintegrowana stacja lądująca
  • kabel
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lat od daty zakupy.


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


iRobot Roomba i3+

iRobot Roomba i3+ Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Trifo. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i3+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3+
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wyłapujący zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje uzupełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:samoczynny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:6;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model worka:ROBMB01K;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:70 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz samoczynny;linia (wariantowanie stacja z workiem):Roomba i3;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:33,5 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 wymienne worki na brud, akumulator, dodatkowy filtr, przewód zasilania, stacja samooczyszczająca;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,2 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, stacja Clean z funkcją samoczynnego usuwania brudu iRobot Clean Base, technologia iRobot iADAPT - adaptacja do warunków otoczenia, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


iRobot Roomba 692

iRobot Roomba 692 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 692 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 692
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iROBOT ROOMBA 692: Poznaj odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 692, Twojego partnera do czystego domu. Dzięki szeregowi inteligentnych czujników i sprawnemu systemowi czyszczenia robot odkurzający Roomba dba o codzienny kurz, brud i sierść zwierząt.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający iRobot opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne iRobot cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi iRobot,
 • odkurzacze automatyczne iRobot jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne iRobot, odkurzacz robot sprzątający iRobot cena, opinie o odkurzaczach robotach iRobot, ranking odkurzaczy robotów iRobot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.