Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne iRobot. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego iRobot. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów iRobot,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające iRobot. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi iRobot, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, początkuje nową serie „i7". Robot ma turbinę formującą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na skażenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która pozwala na samoczynne opróżnianie pojemnika na skażenia. Odświeżona aplikacja proponuje istotnie więcej funkcji niż w poprzednich latach. Kolekcja i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany poprzez amerykańską firmę, znaczący choć nie rewolucyjny.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać że efekt prezentowany poprzez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Przez firmę Samsung). Stacja posiada 2 funkcje, automatyczne ładowanie robota oraz opróżnianie brudu z pojemnika na skażenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały proces zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz tworzone przez iRobot – marka twierdzi iż jeden worek mieści do 30 pojemników. Samoczynne opróżnianie pojemnika realne jest dzięki wyjątkowej jego konstrukcji. Ma on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w momencie dokowania pozwala na Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (poprzez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać że szczotki główne AeroForce i filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić aby iRobot Roomba i7 utrzymywał produktywny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  ulepszona nawigacja optyczna iAdapt 3.0 że Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Samoczynny odkurzacz w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to skutecznym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił żeby iRobot w trakcie pracy generujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swoim aktualnym położeniem. Użytkownik może dzisiaj nie tylko oglądać robota jak sprzątaw dodatku wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje posiadającą pokaźnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot stwarza mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Pozwala na to wyboru pomieszczenia które chcemy, żeby było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja proponuje również możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania, a także włączenia robota. IRobot HOME kreuje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji sprawność odkurzania robota sprzątającego podczas danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej serii – w koszu na zanieczyszczenia. Typowe dla takiej współpracy podzespołów są rewelacyjne efekty sprzątania na dywanach. Nie progresywny ale sprawdzony system którego producent trzyma się od pierwszych linii robotów zagwarantuje zrównoważoną prace samoczynnego odkurzacza który gwarantuje perfekcyjne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to czujka umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o obszerniejszym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to precyzyjnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect rewelacyjnie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Lepsza , a także położenie turbinki, pozytywnie wpływają na powiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technologia Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył jednocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Jest oparte on przeważnie na skutecznej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu oraz siateczkowego służącego do wyłapywania obszerniejszych drobinek zanieczyszczeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ produktywnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, zanieczyszczenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wykonane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, produktywnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się też kolorem. Efektywne odkurzanie iRobot Roomba i7+ opiera się na pracy szczotek głównych są one szczególnie ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zapewnia im rewelacyjne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania znakomicie „rozczesuje" dywany i wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie przystępnych dla szczotek głównych. Przez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ podczas sprzątania stosuje specjalnie przypasowany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak by wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium stosowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ wyposażona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym przez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, zaczyna odkurzanie w miejscu w którym obecnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je zwiększając. Po ukończeniu cyklu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się znakomicie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma potrzeby uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ aby sprzątał cały obszar roboczy, wystarczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ wyekwipowany jest w charakterystyczne czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników nieprzerwanie skanuje otoczenia gwarantując bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na skażenia

  wielka zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek generujący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się teraz w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. W koszach kolekcji i7 znajduje się dodatkowo specjalny element odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja automatycznie pobiera skażenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach serii i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została wyraźnie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technologia Litowo-jonowa którą wykorzystano zapewnia brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie zniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion używana w większości akumulatorów niewielkiego kalibru, wspaniale utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z skrupulatnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base zezwala na całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota oraz opróżniania pojemnika do czasu wymiany worka w stacji, a także konserwacji urządzenia. Dobrze zaprogramowany harmonogram sprawia ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  informacje technologiczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja automatycznego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


iRobot Roomba I7+

iRobot Roomba I7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I7+
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  IROBOT jest jednym z najpopularniejszych producentów samoczynnych robotów odkurzających, zapewniającym najwyższą jakość produktów. Dzięki sprawdzonym zaimplementowaniom technicznym roboty tej producenta znamionują się najnowocześniejszymi funkcjami i wspaniałym designem.

iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo samoczynny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia podczas jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest także pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zaimplementowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian oraz za wygarnianie skażeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie w trakcie jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci automatycznego odkurzania, a także odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni podczas jednego przejazdu.


  samoczynne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo usuwa kurz, brud, piasek i innego typu skażenia przy użyciu szczotki głównej w zarysie litery V wspieranej silnikiem tworzącym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku wyszukamy w dodatku filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dopasowania do własnych potrzeb 1 z 2 poziomów zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu robota sprzątającego. Żeby uzyskać tę funkcję, do automatycznego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy przemywającej, która znajduje się w komplecie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  wielki zbiornik na wodę o pojemności 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Zezwala na wygodną i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego kompletowania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej w trakcie sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dobrania do własnych potrzeb 1 z 3 poziomów nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy automatycznie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, żeby być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może luźno pracować w trakcie Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, iż spadnie nam ze schodów, ponieważ wyekwipowany jest też w czujniki spadku, co mu pozwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za skuteczne wygarnianie skażeń z krawędzi, rogów ścian, a także z trudnodostępnych zakamarków wydajnie wspomagają cały proces czyszczenia.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji mobilnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google, a także Amazon Alexa i tworzona zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  samoczynny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i proponuje niestandardowe harmonogramy dobrane do Naszych potrzeb. Poleca też rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Dopełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin lub w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • kabel
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy zestaw szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • bezpłatnA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Zaco. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba I5

iRobot Roomba I5 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I5
 • Ilość ofert: 15
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i5 400ml WiFi Odkurzacz automatyczny Roomba i5 wyposażony w system wykrywania zabrudzeń Dirt Detect. Ma programowalny harmonogram tygodniowy. Funkcja Anti-Tangle uniemożliwia zaplątaniu w kable.

  Urządzenie ma zabezpieczenie Cliff Detect, a także możliwość używania wirtualnych ścian. NAJWAŻNIEJSZE cechy wariant: Robot sprzątający Kolor: Szary Zbiornik na kurz: 400 ml Czas pracy: 75 min Filtry: AeroForce Tworzenie inteligentnej mapy Czujniki: Antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, przeszkód, uskoku podłoża, przeciw zaplątaniu się, zabrudzeń WiFi Średnica: 34 cm Główne atrybuty Gruntowne odkurzanie: dywany, panele, kafle, wykładziny, itd.

  Ruchoma głowica z 2 szczotkami głównymi sprząta ściśle przylegając do każdego podłoża Wykrywanie brudu i koncentracja pracy Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach pokaźniejsza moc ssąca w porównaniu z robotami Roomba® kolekcji 600 efektywne sprzątanie sierści i włosów Komunikacja głosowa: współpraca z Google Home i Amazon Alexa Inteligentna nawigacja Zmywalny pojemnik na brud samoczynna współpraca z robotem mopującym Braava jet® m6 Ładowanie i wznawianie sprzątania generuje mapy i starannie nawiguje Smart Home i aplikacja iRobot Home Sprzątanie liniowe Wykrywanie i omijanie przeszkód Gruntowne odkurzanie dla czystych podłóg każdego dnia Robot gruntownie odkurzający Roomba® i5 nadzwyczajnie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - jednocześnie twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  wyekwipowany jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x większej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach oraz 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  Sprzątanie, które wyprzedza Twoje potrzeby Roomba®i5 poznaje Twoje nawyki i na ich podstawie buduje personalizowane harmonogramy sprzątania. Sugeruje także dodatkowe odkurzanie w okresie pylenia roślin albo linienia zwierząt domowych.

  Ten robot ma jeden cel: dokładne, gruntowne sprzątanie Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba® i5 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, innowacyjne czujniki oraz technologię Dirt Detect, aby Twoje podłogi za każdym razem lśniły czystością.

  Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba® i5 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  nadzwyczajny duet sprzątający Twój dom nigdy nie wygląda tak samo, ale robot Roomba® i5 wie, jak sobie z tym poradzić. Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba® wykorzystuje progresywną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba® i robota mopującego Braava jet® m6.

  Najpierw odkurza Roomba®, a następnie, po skończonej pracy, Braava® rozpoczyna mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. On sprząta, Ty zajmujesz się swoimi sprawami Wykorzystując oryginalną inteligencję wykonaną wyłącznie na potrzeby sprzętów marki iRobot, Roomba® i5 uczy się układu Twojego domu i kreuje 1 inteligentną mapę.

  Samodzielnie skierujesz go do sprzątania wybranego wnętrza jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego albo przy użyciu aplikacji. 3-stopniowy system sprzątania Moc, precyzja i wydajność Aby produktywnie wyręczyć Cię w sprzątaniu, Roomba® i5 wykorzystuje efektywny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x pokaźniejszą moc ssącą*, 2 gumowe szczotki główne i szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot dostosuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. 10x większa moc ssąca = gruntowne odkurzanie Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach 2 gumowe szczotki główne osadzone na ruchomej głowicy czyszczącej SPECYFIKACJA technicznA Wysokość: 9,2 cm Średnica: 34 cm Waga: 3,2 kg rozmiary stacji Home Base: 14,8 cm x 13,4 cm x 10 cm Filtry: AeroForce Akumulator: Li-Ion Ruchoma głowica czyszcząca z 2 gumowymi szczotami głównymi: Tak rodzaj pojemnika na brud: AeroForce zmywalny Wskaźnik zapełnienia pojemnika na brud: Tak dodatkowe filtry: 1 szt.

  Możliwość używania Wirtualnych Ścian: Tak Aplikacja iRobot Home: Tak progresywne harmonogramy pracy: Tak wytwarza inteligentne mapy: 1 mapa Wyświetla mapę podsumowującą sprzątanie: Tak Sprząta według pomieszczeń: Tak Sprząta liniowo: Tak Nie spada ze schodów, uskoków (Cliff Detect): Tak Wykrywanie brudu i koncentracja pracy (Dirt Detect): Tak Funkcj


iRobot Braava jeT m6

iRobot Braava jeT m6 Najniższa Cena Online

iRobot Braava jeT m6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Braava jeT m6
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najlepszy robot mopujący z starannym spryskiwaczem Braava Jet m6 robot mopujący IROBOT, sprawnie eliminuje lepkie plamy, oporne zabrudzenia i kuchenny tłuszcz. Staranny spryskiwacz poluźnia brud i plamy, w trakcie gdy nakładki Braava Jet zbierają i zatrzymują zabrudzenia.

  Kierunkowe rozpylanie wody pozwala likwidować brud, plamy i lepkie zanieczyszczenia. Większe nakładki pokrywają większą powierzchnię za każdym przejazdem, dzięki temu Braava Jet m6 sprząta pokaźniejsze powierzchnie w krótszym czasie.

  Dwa tryby pracy: na sucho i na mokro • Mopowanie – nakładki do pracy na mokro zawierają chłonne włókna, które pomagają w usuwaniu lepkich skażeń, brudu i tłuszczu kuchennego. • Zamiatanie – nakładki do pracy na sucho wykorzystują siłę elektrostatyczną do zbierania brudu, kurzu i sierści zwierząt.

  Nawigacja vSLAM Podobnie jak roboty odkurzające Roomba s9 + i i7 +, Braava Jet m6 wykorzystuje system nawigacji iAdapt® 3.0 z technologiami vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping, żeby poznać plan domu, dając użytkownikom całkowitą kontrolę nad wyborem, które wnętrza są sprzątane i kiedy.

  Sprząta podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala robotowi mopującemu Braava Jet m6 sprzątać pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Inteligentne Mapy Imprint Robot mopujący Braava Jet m6 wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™ aby poznać plan domu i określić najlepszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza.

  Dzięki funkcji Inteligentnych Map Imprint™ możesz natychmiast wysłać robota Braava Jet m6 do pracy albo zaplanować sprzątanie całego piętra, jednego albo kilku określonych pomieszczeń. Braava Jet m6 rozpoznaje przeszkody na swej drodze zanim spryska powierzchnię, chroniąc w ten sposób meble, dywany i ściany.

  Dzięki łączności Wi-Fi, Braava Jet m6 zezwala na dobranie preferencji sprzątania przy pomocy aplikacji IROBOT HOME lub rozpoczęcie pracy przy pomocy komend głosowych, gdy robot jest sparowany z urządzeniami obsługującymi Alexa lub Google Assistant.

  technologia Imprint Link Wykorzystując technikę Imprint™ Link, robot mopujący IROBOT Braava Jet m6 koordynuje swoją pracę z nowymi robotami odkurzającymi IROBOT Roomba i7/i7+/s9+ dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie automatycznie robot mopujący początkuje pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika. Większa sprawność sprzątania Dzięki niskoprofilowej konstrukcji, Braava Jet m6 sprząta w trudno przystępnych miejscach, takich jak narożniki, w obrębie toalet i pod szafkami.

  Czyści wszystkie rodzaje podłóg twardych: pracuje na wszystkich rodzajach podłóg twardych takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety. Przystępny w użyciu wystarczy wlać wodę. By uzyskać długofalowy, świeży zapach, użyj środka do mycia podłóg Braava Jet.

  • Krok 1: załóż odpowiednią nakładkę • Krok 2: uzupełnij zbiornik wodą • Krok 3: naciśnij CLEAN na robocie...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba 981

iRobot Roomba 981 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 981 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 981
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba 981

  iRobot przedstawia swój najkorzystniejszy model w odświeżonej wersji iRobot Roomba 980. Nowa Roomba 981 odmieniona wzrokowo przedstawia się widowiskowo. Robot sprzątający dysponuje rewelacyjną technologią szczotkowania dopracowaną przez amerykańska markę do perfekcji. Automatyczny odkurzacz zagwarantuje wysoką skuteczność sprzątania oraz za sprawą nawigacji optycznej, płynną jazdę robota.

  Dowiedz się więcej na Naszym Blogu - kliknij


  Inteligentna nawigacja optyczna.

  Sprawdzona technika nadzwyczajnie współpracuje z innymi podzespołami robota sprzątającego, zapewniając stałą orientacje w terenie, a także płynne omijanie przeszkód napotkanych przez Roomba 981 na swojej drodze.
  Za sprawą oka optycznego automatyczny odkurzacz:

  • Na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej.

  • Porusza się pasek przy pasku, co skutkuje pokaźnie sprawniejszym sprzątaniem.

  • w przypadku wyczerpania baterii podczas pracy, robot po naładowaniu wraca do miejsca w którym została ona przerwana by ją kontynuować.


  Carpet Boost

  iRobot Roomba 981 jako ostatni z linii wyekwipowany został w technologie Carpet Boost. Nowa Roomba i7 nie posada już tej funkcji. Obecność systemu Carpet Boost jest ogromną zaletą, za jego sprawą urządzenie zwiększa moc ssącą w zależności od sprzątanej powierzchni. Technologia ta świetnie sprawdza się przy sprzątaniu dywanów. Dobranie siły zasysającej pozytywnie wpływa na zużycie akumulatora podczas pracy robota. Samoczynny odkurzacz pobiera więcej energii gdy czujniki wykryją powierzchnie wymagającą obszerniejszej mocy ssącej. Dzięki czemu robot stosownie wykorzystuje moc akumulatora, nie marnując jej w przypadkach gdy system szczotkowania bez problemu samodzielnie upora się z zanieczyszczeniami.


  iRobot Home

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie trwoniąc nad nim kontroli
  Za sprawą aplikacji przenośne iRobot użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalnego włączenia robota.
  • Zaprogramowania jego harmonogramu.
  • Kontrole nad stanem zapełnienia pojemnika na brud.
  • Raporty Clean Map.
  • Powiadomień o skończonej pracy robota.

  Clean Spot

  iRobot Roomba 981 posiada 3 przyciski fizyczne.
  Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot.
  Polega ona na okresowym trybie sprzątania – samoczynny odkurzacz zatacza koła, zwiększając obszar pracy z każdym stworzonym okrążeniem.
  Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp.
  Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.
  Warto jednak pamiętać ze samoczynny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie zapoczątkuje samodzielnie pracy.  3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

  System polegający na 3-fazowym procesie sprzątania.
  iRobot Roomba 981:  1. Rozbija

  2. wznosi

  3. Zasysa (kurz i brud).

  Poruszające się z obszerna prędkością szczotki Aeroforce eliminują brud napotkany na swej drodze w bezzwłocznym tempie.

  Dzięki zastosowaniu wyprofilowanych bezwłosowych szczotek sprzątanie stało się zdecydowanie prostsze wydajniejsze.

  lepsze szczotki poruszają się przeciwbieżnie rozbijając i zbierając kurz precyzyjniej, niż wszystkie poprzednie modele.


  Akumulator litowo-jonowy (3300 mAh)

  To największa zmiana w stosunku
  do poprzednich serii. Konkretny akumulator gwarantuje stabilną prace urządzenia zapewniając bezpieczny przepływ energii.
  Brak efektu pamięci i leniwej baterii,
  pozwala urządzeniu na wykonanie
  ogromnej ilości cykli sprzątania
  – każdy po 120 minut.
  Czas ładowania:
  – 180 minut.  Filtr HEPA

  Jeden z najskuteczniejszych filtrów wykorzystywanych w automatycznych odkurzaczach iRobot Roomba.
  lepszy względem serii 700.

  Za sprawą kartonikowej konstrukcji jest wstanie zatrzymać drobinki kurzu, pyłki i alergeny.
  Wysokiej jakości filtr powietrza jest ważnym czynnikiem w drodze do produktywnego odkurzania. IRobot Roomba 981 proponuje produktywną zaporę oczyszczającą powietrze przepływające przez robota w postaci, umieszczonego w pojemniku na zanieczyszczenia filtra AeroForce HEPA  iAdapt 2.0

  nieszablonowy system nawigacji robota sprzątającego. Za jego sprawą bezproblemowo omija on przeszkody i utrzymuje płynność jazdy podczas pracy.
  Wersja 2.0 swoją inteligencje zawdzięcza zastosowanej kamerze która jest innowacją serii 900.


  Cliff Detect

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba 981 są te odpowiedzialne za kompensowanie ryzyka upadku samoczynnego odkurzacza ze schodów czy też innych krawędzi.
  Dzięki nim bezpieczeństwo, a także dokładność, jadą razem w parze.
  Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co skutkowałoby poważnymi uszkodzeniami.


  Zaplanuj czas pracy

  Korzystając z możliwości ustawienia
  harmonogramu pracy, użytkownik
  zyskuje regularność sprzątania
  bez konieczności fizycznej obecności
  aby uruchomić robota.
  Dzięki aplikacji przenośnej
  (tylko przez nią można ustawić harmonogram),
  w prędki i transparentny sposób dostajemy dostęp do wielu funkcji robota.


  samoczynne dokowanie i ładowanie

  Roomba 981 po skończonej pracy albo w przypadku rozładowania wraca na stacje bazową.
  Dzięki tej funkcji robot jest stale gotowy do pracy i maksymalnie samodzielny. Zagwarantuje to ciągłość pracy, co daje możliwość pozostawienia samoczynnego odkurzacza, żeby wykonywał swoje obowiązki bez nadzoru.


  Sprząta przy krawędziach i narożnikach

  Wirująca szczotka boczna pozwala na robotowi dotarcie do najbardziej ukrytych skażeń których,
  Roomba przez swój i budowę nie była by w stanie sprzątnąć. Robot dzięki szczotce bocznej zyskuje znacznie większe pokrycie powierzchni sprzątanej.


  Dirt Detect

  System wykrywania miejsc istotnie zabrudzonych. Robot sprzątający przy pomocy czujników akustycznych potrafi wyróżnić miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki temu uzyskujemy równy poziom czystość w całym domu.

  Umiejętność ta nadzwyczajnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych gdzie skażenia gromadzą się istotnie łatwiej.


  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba 981 obsługuje wirtualne ściany nowej generacji.
  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:


  • Ściany - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.

  • Pierścienia - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  komplet mieści
  • Robot iRobot Roomba 981
  • Akumulator litowo-jonowy (Li-ion)
  • Stacja dokująca z wbudowanym zasilaczem.
  • kabel zasilający
  • 2 wirtualne ściany (wraz z bateriami)
  • Dodatkowy filtr HEPA
  • Zapasowa szczotka boczna
  • Polska instrukcja obsługi
  • Polska Gwarancja 3 lata


  informacje technologiczne:

  Wysokość – 9,2 cm

  Średnica – 35,1 cm

  Waga – 4,0 kg

  Kamera - Tak

  Akumulator – Li-ion

  Aplikacja mobilna - Tak

  Programowalny harmonogram tygodniowy – Tak

  Dirt Detect 2 – Tak

  iAdapt – Tak

  Carpet Boost – Tak

  Filtry – AeroForce

  rodzaj pojemnika na brud – AeroFortce 3 generacji 0,6l

  Anti-Tangle – Tak

  Cliff Detect – Tak

  samoczynne ładowanie – Tak

  Wirtualna ściana Dual Mode – Tak


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba 981 w języku polskim.


iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba s9+ Samoopróżniający się
  robot sprzątający


  prekursorska konstrukcja

  Najnowszy robot sprzątający amerykańskiego producenta iRobot. Automatyczny odkurzacz samoopróżniający się iRobot Roomba s9+ w kontraście do swoich poprzedników, wyróżnia się w głównej mierze nowatorskim kształtem w postaci litery D, którego uwydatnia matowa miedziana pokrywa, wokół której umieszczone zostało światło LED. Robot w pakiecie posiada stację opróżniającą, która zezwala na nieograniczone sprzątanie Naszych powierzchni. Została także zmniejszona szerokość urządzenia. Te zmiany w konstrukcji pozwalają na wjazd robota w trudnodostępne miejsca i staranniejsze czyszczenie narożników i krawędzi ścian. Dobrą zmianą jest w dodatku umiejscowienie pojemnika na skażenia wraz z filtrem, który odnajdziemy pod górną pokrywą. Wpływa to na komfortowojsze wyjmowanie i opróżnianie kosza na śmieci.

  Clean Basse - automatyczne opróżnianie kosza na brud

  Wraz z Roombą s9+ dostajemy drugi typowy, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy oraz opróżnia pojemnik z brudem. Zanieczyszczenia samoczynnie trafiają do szczelnego papierowego worka, który znajduje się w środku stacji, o konieczności jego zamiany przypomina aplikacja iRobot HOME oraz podświetlana kontrolka. Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości automatycznie się zamyka w trakcie usuwania go ze stacji dokującej. Stacja skrupulatnie likwiduje cały brud z kosza i nie pozostawia wewnątrz żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swego pojemnika na zanieczyszczenia, iRobot Roomba S9+ może posprzątać większą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w momencie zapełniania swego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej albo doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak by dokończyć cykl posprzątania całego metrażu.


  Nawigacja iAdapt 3.0 i Smart Mapping

  Nawigacja iAdapt 3.0 wraz ze współpracą z kamerą, że Roomba s9+ podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie, co wpływa na tworzenie wirtualnej mapy obszaru pracy i uczy się jejskuteczniej poruszać się po Naszym domu. IAdapt 3.0 stosowany w iRobot Roomba s9+ oferuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek tj. Moneual, Xiaomi, Roborock itp.. Luźno możemy wybierać, w którym pomieszczeniu ma odkurzać robot sprzątający. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej z automatycznym odkurzaczem poprzez WiFi.

  iRobot s9+ porusza się pasek przy pasku, dzięki temu Roomba osiąga wyraźnie lepsze rezultaty sprzątania w porównaniu z samoczynnymi odkurzaczami poruszającymi się chaotycznie. Ponadto, w sytuacji wyczerpania się akumulatora w trakcie pracy robota, iRobot Roomba s9+ zapamiętuje miejsce, w którym doszło do przerwania odkurzania, automatycznie powróci na stację ładującą i po naładowaniu wznowi pracę w zapamiętanym miejscu. W momencie ukończenia cyklu sprzątania, samodzielnie wróci na stację i naładuję się.


  Pięcio-ramienna szczotka boczna

  Nowa szczotka boczna z pięcioma ramionami w robocie sprzątającym iRobot Roomba s9+ jest ustawiona pod odpowiednim kątem i została zaprojektowana w taki sposób, by wydobywać brud i zanieczyszczenia z narożników.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla automatycznego odkurzacza iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej serii w koszu na skażenia.

  Nowością jest zmiana umiejscowienia głowicy czyszczącej, a także kółka środkowego. Dotychczas w poprzednich modelach, automatyczny odkurzacz iRobot Roomba posiadał kółko środkowe z przodu, a głowica czyszczącą była bardziej zbliżona tylnej części, bliżej pojemnika na brud umiejscowionego z tyłu robota.

  iRobot Roomba s9+ ma głowice czyszczącą umiejscowioną na swoim przodzie, bliżej prostego frontu, dzięki temu producent mógł wykorzystać nowe wydłużone o 30% rolki odpowiadające za zbieranie skażeń z Naszych podłóg. Standardowo, jak to jest w sytuacji robotów sprzątających iRobot Roomba, moduł czyszczący zaopatrzony jest również w czujnik DirtDtect odpowiadający za wykrywanie bardziej zabrudzonych miejsc, co pozwala iRobot Roomba S9+ na większe skupienie się na danym obszarze i staranne jego posprzątanie.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Po sparowaniu robota sprzątającego iRobot Roomba s9+ w mobilnej aplikacji iRobot Home z Naszym telefonem mamy możliwość zdalnego uruchamiania i zatrzymywania automatycznego odkurzacza. Widzimy w niej poziom naładowania baterii, historię przejazdów, mapę Naszego domu. Stuknij kartę Harmonogram, by przypisać polecenie sprzątania w określonym dniu i godzinie. Karta Historia wyświetla przebieg sesji czyszczenia. Inteligentne mapy pokazują układ Twojego domu, których stworzenie przez robota sprzątającego wymaga kilku rund. Następnie możemy oznaczyć określone wnętrza, do których chcemy wysłać automatyczny odkurzacz iRobot Roomba s9+.


  Błyskawiczne odkurzanie - Funkcja SPOT

  Robot sprzątający Roomba s9+ może sprzątać zabrudzenia, gdy tylko się pojawią. Jeśli wychodząc z domu, zauważysz okruszki pod stołem w kuchni, jedyne co musisz zrobić to wykorzystać aplikacji iRobot Home albo asystenta głosowego Google/Alexa. Starczy wydać samoczynnemu odkurzaczowi polecenie natychmiastowego posprzątania tego miejsca i zapomnieć o problemie.

  technika Imprint Link Duet z robotem
  mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technice Imprint Link robot odkurzający Roomba s9+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, żeby odkurzać, a następnie mopować automatycznie w nadzwyczajnej kolejności najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava początkuje cykl mycia podłóg twardych.


  Google Assistant lub Amazon Alexa

  Możemy także podłączyć s9+ do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem stosownych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe za pośrednictwem telefonu albo innego kompatybilnego urządzenia, by nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie lub powrót do stacji dokującej.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba s9+
  • Stacja Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu
  • kabel zasilający
  • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
  • Dodatkowy filtr
  • Dodatkowa szczotka do narożników
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Polska instrukcja obsługi i prędki start
  • TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy


  Specyfikacja
  • Głośność - 65dcb
  • Wysokość - 9cm
  • Średnica - 32cm
  • Waga - 4,12kg + 4 kg (stacja Clean Base)
  • samoczynne opróżnianie skażeń
  • Programowalny Harmonogram tygodniowy
  • Dirt Detect - system wykrywania zabrudzeń
  • Anti-Tangle - zapobiega zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • technologia iAdapt 3.0 (adaptacja do warunków otoczenia)
  • Akumulator Li-Ion
  • Aplikacja przenośna iRobot Home
  • samoczynny powrót na stację ładującą
  • Wirtualna ściana
  • Wznawianie pracy po naładowaniu/opróżnieniu w miejscu, w którym robot przerwał

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba S9+ w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba 698

iRobot Roomba 698 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 698 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 698
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  technika iAdapt
  Oprogramowanie, a także czujniki pozwalają Roombie 698 na wielokrotne odkurzanie każdego kawałka podłogi. Robot przy tym automatycznie wyłapuje miejsca bardzo zabrudzone, unikając przy tym przepaści ze schodów.

  Dirt Detect™
  przy pomocy systemu Dirt Detect oraz wielu czujników robot podczas realizowania cyklu sprzątania wykrywa miejsca wyjątkowo zabrudzone. Chwilowo skupiając się na obszarze wskazanym poprzez system robot będzie kontynuować odkurzanie.

  3-stopniowy system czyszczący
  Szczotka boczna zamiata zabrudzenia pod 2 główne szczotki, które zbierają zanieczyszczenia i przenoszą do pojemnika na zabrudzenia.

  Aplikacja przenośna iRobot HOME
  Robot sprzątający łączy się z Wi-Fi w miejscu pracy co pozwala (po uprzednim skonfigurowaniu) na uzyskanie kontroli nad samoczynnym odkurzaczem za pomocą aplikacji przenośnej iRobot Home. Z jej pomocą możemy rozpocząć lub zakończyć prace robota, z dowolnego miejsca na ziemi. W dodatku użytkownik uzyskuje przenośną kontrole nad stanem zapełnienia pojemnika, powiadomienia o skończonej pracy robota.

  Sprząta wzdłuż krawędzi oraz przy narożnikach
  konstrukcja urządzenia została dostosowana tak by robot sprzątający bezproblemowo dotarł w każdy zakamarek. Znajdująca się z prawej strony, szczotka boczna świetnie współpracuje z szczotkami głównymi zagarniając w obszar ich pracy wszelkie zanieczyszczenia będące dla nich niedostępne. Samoczynny odkurzacz wyposażony w wydajną szczotkę boczną wykorzystuje cały swój potencjał, gwarantując najkorzystniejsze efekty sprzątania.

  Akumulator litowo-jonowy
  automatyczny odkurzacz wyposażony został w akumulator litowo-jonowy. Brak efektu pamięci baterii zagwarantuje stały czas pracy urządzenia. Pozwala to robotowi sprzątającemu na wykonanie ogromnej ilości cykli sprzątania.

  SPECYFIKACJA technologicznA i ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
  Funkcja: Odkurzanie
  Czas pracy: 90 minut
  Czas ładowania: 180 minut
  Aplikacja: TAK
  rozmiary: średnica: 33 cm / wysokość: 9,2 cm

  W opakowaniu znajdziesz:
  iRobot Roomba 698
  Stacja dokująca zintegrowana z zasilaczem
  przewód zasilający
  Zamontowany w robocie akumulator
  Instrukcja obsługi
  TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba 698 w języku polskim.


iRobot Roomba i6

iRobot Roomba i6 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i6
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi Inteligentniejszy sposób na sprzątanie Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi wspaniale poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - zarówno twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  zaopatrzony jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x większej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach oraz 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  Grunt to gruntowne odkurzanie Wykorzystując specyficzną inteligencję tworzoną wyłącznie na zapotrzebowania sprzętów firmy iRobot, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi uczy się układu Twojego domu,precyzyjnie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem.

  Samodzielnie skierujesz go także w określone miejsca, jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego lub przy użyciu aplikacji. Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba i6 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, nowoczesne czujniki i technologię Dirt Detect, żeby Twoje podłogi zawsze lśniły czystością.

  Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba i6 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba wykorzystuje innowacyjną technologię Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba i robota mopującego Braava jet m6.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie, po skończonej pracy, Braava inicjuje mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. Im częściej używasz robota, tym lepiej sprząta.

  Roomba i6 pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy i zasugeruje dodatkowe sprzątanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych. Moc, precyzja i efektywność Aby wydajnie wyręczyć Cię w sprzątaniu, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi wykorzystuje sprawny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x większą moc ssącą (w porównaniu z modelami Roomba serii 600), 2 gumowe szczotki główne i szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot dostosuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. Wyszukany design, pełna funkcjonalność Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi stanie się obowiązkowym wyposażeniem Twojego domu.

  Symbolizując nowoczesność i dbałość gospodarza o porządek, przyciągnie wzrok użytkowników. Firma iRobot zagwarantuje przystępność oryginalnych części i akcesoriów do swych robotów. Dzięki możliwości wymiany części eksploatacyjnych, takich jak szczotki czy filtry, robot będzie gruntownie odkurzał Twoje podłogi przez długie lata.


iRobot Roomba I1156

iRobot Roomba I1156 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I1156 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I1156
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odometr, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, namierzający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dodatkowe:funkcja samoczynnego wyłączenia, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Inne:3-stopniowy system odkurzania, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, automatyczny dobór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dostosowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, sensory gwarantujące adekwatne zbieranie kurzu;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:iRobot Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irobot.home;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/irobot-home/id1012014442;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 9.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Kolor:szary;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:7;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;pojemność zbiornika:0,4 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;wariant:robot sprzątający;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, za pomocą smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy wnętrza:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:dodatkowy filtr, przewód zasilania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki gumowe;Wysokość:9,2 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna iRobot, iRobot AeroForce, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, technologia iRobot iADAPT - adaptacja do warunków otoczenia, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający iRobot opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne iRobot cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi iRobot,
 • odkurzacze automatyczne iRobot jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne iRobot, odkurzacz robot sprzątający iRobot cena, opinie o odkurzaczach robotach iRobot, ranking odkurzaczy robotów iRobot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *