Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne iRobot. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego iRobot. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów iRobot,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające iRobot. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi iRobot, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo samoczynny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia podczas jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest także pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zaimplementowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian oraz za wygarnianie skażeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie w trakcie jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci automatycznego odkurzania, a także odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni podczas jednego przejazdu.


  samoczynne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo usuwa kurz, brud, piasek i innego typu skażenia przy użyciu szczotki głównej w zarysie litery V wspieranej silnikiem tworzącym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku wyszukamy w dodatku filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dopasowania do własnych potrzeb 1 z 2 poziomów zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu robota sprzątającego. Żeby uzyskać tę funkcję, do automatycznego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy przemywającej, która znajduje się w komplecie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  wielki zbiornik na wodę o pojemności 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Zezwala na wygodną i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego kompletowania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej w trakcie sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dobrania do własnych potrzeb 1 z 3 poziomów nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy automatycznie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, żeby być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może luźno pracować w trakcie Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, iż spadnie nam ze schodów, ponieważ wyekwipowany jest też w czujniki spadku, co mu pozwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za skuteczne wygarnianie skażeń z krawędzi, rogów ścian, a także z trudnodostępnych zakamarków wydajnie wspomagają cały proces czyszczenia.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji mobilnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google, a także Amazon Alexa i tworzona zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  samoczynny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i proponuje niestandardowe harmonogramy dobrane do Naszych potrzeb. Poleca też rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Dopełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin lub w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • kabel
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy zestaw szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • bezpłatnA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim


iRobot Roomba Combo J7+

iRobot Roomba Combo J7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo J7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo J7+
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:120 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wyłapujący zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, detektor ilości dozowanej wody, funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri;Inne:samoczynne dostosowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, sensory zapewniające optymalne zbieranie kurzu, sensory rozpoznające wielkość wnętrza;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:iRobot Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irobot.home;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/irobot-home/id1012014442;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 13.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://irobot.pl/pl/combo/515-irobot-roomba-combo-j7-plus-5060629989884.html;Kolor:czarno-metaliczny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:8;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;pojemność zbiornika:0,31 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:dodatkowa nakładka czyszcząca z mikrofibry, dodatkowy filtr, płyn do mycia podłóg, kabel zasilania, stacja samooczyszczająca;Wysokość:8,7 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot r...


iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba s9+ Samoopróżniający się
  robot sprzątający


  prekursorska konstrukcja

  Najnowszy robot sprzątający amerykańskiego producenta iRobot. Automatyczny odkurzacz samoopróżniający się iRobot Roomba s9+ w kontraście do swoich poprzedników, wyróżnia się w głównej mierze nowatorskim kształtem w postaci litery D, którego uwydatnia matowa miedziana pokrywa, wokół której umieszczone zostało światło LED. Robot w pakiecie posiada stację opróżniającą, która zezwala na nieograniczone sprzątanie Naszych powierzchni. Została także zmniejszona szerokość urządzenia. Te zmiany w konstrukcji pozwalają na wjazd robota w trudnodostępne miejsca i staranniejsze czyszczenie narożników i krawędzi ścian. Dobrą zmianą jest w dodatku umiejscowienie pojemnika na skażenia wraz z filtrem, który odnajdziemy pod górną pokrywą. Wpływa to na komfortowojsze wyjmowanie i opróżnianie kosza na śmieci.

  Clean Basse - automatyczne opróżnianie kosza na brud

  Wraz z Roombą s9+ dostajemy drugi typowy, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy oraz opróżnia pojemnik z brudem. Zanieczyszczenia samoczynnie trafiają do szczelnego papierowego worka, który znajduje się w środku stacji, o konieczności jego zamiany przypomina aplikacja iRobot HOME oraz podświetlana kontrolka. Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości automatycznie się zamyka w trakcie usuwania go ze stacji dokującej. Stacja skrupulatnie likwiduje cały brud z kosza i nie pozostawia wewnątrz żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swego pojemnika na zanieczyszczenia, iRobot Roomba S9+ może posprzątać większą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w momencie zapełniania swego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej albo doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak by dokończyć cykl posprzątania całego metrażu.


  Nawigacja iAdapt 3.0 i Smart Mapping

  Nawigacja iAdapt 3.0 wraz ze współpracą z kamerą, że Roomba s9+ podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie, co wpływa na tworzenie wirtualnej mapy obszaru pracy i uczy się jejskuteczniej poruszać się po Naszym domu. IAdapt 3.0 stosowany w iRobot Roomba s9+ oferuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek tj. Moneual, Xiaomi, Roborock itp.. Luźno możemy wybierać, w którym pomieszczeniu ma odkurzać robot sprzątający. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej z automatycznym odkurzaczem poprzez WiFi.

  iRobot s9+ porusza się pasek przy pasku, dzięki temu Roomba osiąga wyraźnie lepsze rezultaty sprzątania w porównaniu z samoczynnymi odkurzaczami poruszającymi się chaotycznie. Ponadto, w sytuacji wyczerpania się akumulatora w trakcie pracy robota, iRobot Roomba s9+ zapamiętuje miejsce, w którym doszło do przerwania odkurzania, automatycznie powróci na stację ładującą i po naładowaniu wznowi pracę w zapamiętanym miejscu. W momencie ukończenia cyklu sprzątania, samodzielnie wróci na stację i naładuję się.


  Pięcio-ramienna szczotka boczna

  Nowa szczotka boczna z pięcioma ramionami w robocie sprzątającym iRobot Roomba s9+ jest ustawiona pod odpowiednim kątem i została zaprojektowana w taki sposób, by wydobywać brud i zanieczyszczenia z narożników.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla automatycznego odkurzacza iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej serii w koszu na skażenia.

  Nowością jest zmiana umiejscowienia głowicy czyszczącej, a także kółka środkowego. Dotychczas w poprzednich modelach, automatyczny odkurzacz iRobot Roomba posiadał kółko środkowe z przodu, a głowica czyszczącą była bardziej zbliżona tylnej części, bliżej pojemnika na brud umiejscowionego z tyłu robota.

  iRobot Roomba s9+ ma głowice czyszczącą umiejscowioną na swoim przodzie, bliżej prostego frontu, dzięki temu producent mógł wykorzystać nowe wydłużone o 30% rolki odpowiadające za zbieranie skażeń z Naszych podłóg. Standardowo, jak to jest w sytuacji robotów sprzątających iRobot Roomba, moduł czyszczący zaopatrzony jest również w czujnik DirtDtect odpowiadający za wykrywanie bardziej zabrudzonych miejsc, co pozwala iRobot Roomba S9+ na większe skupienie się na danym obszarze i staranne jego posprzątanie.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Po sparowaniu robota sprzątającego iRobot Roomba s9+ w mobilnej aplikacji iRobot Home z Naszym telefonem mamy możliwość zdalnego uruchamiania i zatrzymywania automatycznego odkurzacza. Widzimy w niej poziom naładowania baterii, historię przejazdów, mapę Naszego domu. Stuknij kartę Harmonogram, by przypisać polecenie sprzątania w określonym dniu i godzinie. Karta Historia wyświetla przebieg sesji czyszczenia. Inteligentne mapy pokazują układ Twojego domu, których stworzenie przez robota sprzątającego wymaga kilku rund. Następnie możemy oznaczyć określone wnętrza, do których chcemy wysłać automatyczny odkurzacz iRobot Roomba s9+.


  Błyskawiczne odkurzanie - Funkcja SPOT

  Robot sprzątający Roomba s9+ może sprzątać zabrudzenia, gdy tylko się pojawią. Jeśli wychodząc z domu, zauważysz okruszki pod stołem w kuchni, jedyne co musisz zrobić to wykorzystać aplikacji iRobot Home albo asystenta głosowego Google/Alexa. Starczy wydać samoczynnemu odkurzaczowi polecenie natychmiastowego posprzątania tego miejsca i zapomnieć o problemie.

  technika Imprint Link Duet z robotem
  mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technice Imprint Link robot odkurzający Roomba s9+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, żeby odkurzać, a następnie mopować automatycznie w nadzwyczajnej kolejności najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava początkuje cykl mycia podłóg twardych.


  Google Assistant lub Amazon Alexa

  Możemy także podłączyć s9+ do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem stosownych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe za pośrednictwem telefonu albo innego kompatybilnego urządzenia, by nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie lub powrót do stacji dokującej.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba s9+
  • Stacja Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu
  • kabel zasilający
  • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
  • Dodatkowy filtr
  • Dodatkowa szczotka do narożników
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Polska instrukcja obsługi i prędki start
  • TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy


  Specyfikacja
  • Głośność - 65dcb
  • Wysokość - 9cm
  • Średnica - 32cm
  • Waga - 4,12kg + 4 kg (stacja Clean Base)
  • samoczynne opróżnianie skażeń
  • Programowalny Harmonogram tygodniowy
  • Dirt Detect - system wykrywania zabrudzeń
  • Anti-Tangle - zapobiega zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • technologia iAdapt 3.0 (adaptacja do warunków otoczenia)
  • Akumulator Li-Ion
  • Aplikacja przenośna iRobot Home
  • samoczynny powrót na stację ładującą
  • Wirtualna ściana
  • Wznawianie pracy po naładowaniu/opróżnieniu w miejscu, w którym robot przerwał

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba S9+ w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne VidaXL. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, początkuje nową serie „i7". Robot ma turbinę formującą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na skażenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która pozwala na samoczynne opróżnianie pojemnika na skażenia. Odświeżona aplikacja proponuje istotnie więcej funkcji niż w poprzednich latach. Kolekcja i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany poprzez amerykańską firmę, znaczący choć nie rewolucyjny.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać że efekt prezentowany poprzez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Przez firmę Samsung). Stacja posiada 2 funkcje, automatyczne ładowanie robota oraz opróżnianie brudu z pojemnika na skażenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały proces zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz tworzone przez iRobot – marka twierdzi iż jeden worek mieści do 30 pojemników. Samoczynne opróżnianie pojemnika realne jest dzięki wyjątkowej jego konstrukcji. Ma on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w momencie dokowania pozwala na Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (poprzez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać że szczotki główne AeroForce i filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić aby iRobot Roomba i7 utrzymywał produktywny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  ulepszona nawigacja optyczna iAdapt 3.0 że Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Samoczynny odkurzacz w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to skutecznym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił żeby iRobot w trakcie pracy generujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swoim aktualnym położeniem. Użytkownik może dzisiaj nie tylko oglądać robota jak sprzątaw dodatku wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje posiadającą pokaźnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot stwarza mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Pozwala na to wyboru pomieszczenia które chcemy, żeby było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja proponuje również możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania, a także włączenia robota. IRobot HOME kreuje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji sprawność odkurzania robota sprzątającego podczas danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej serii – w koszu na zanieczyszczenia. Typowe dla takiej współpracy podzespołów są rewelacyjne efekty sprzątania na dywanach. Nie progresywny ale sprawdzony system którego producent trzyma się od pierwszych linii robotów zagwarantuje zrównoważoną prace samoczynnego odkurzacza który gwarantuje perfekcyjne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to czujka umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o obszerniejszym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to precyzyjnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect rewelacyjnie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Lepsza , a także położenie turbinki, pozytywnie wpływają na powiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technologia Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył jednocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Jest oparte on przeważnie na skutecznej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu oraz siateczkowego służącego do wyłapywania obszerniejszych drobinek zanieczyszczeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ produktywnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, zanieczyszczenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wykonane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, produktywnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się też kolorem. Efektywne odkurzanie iRobot Roomba i7+ opiera się na pracy szczotek głównych są one szczególnie ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zapewnia im rewelacyjne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania znakomicie „rozczesuje" dywany i wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie przystępnych dla szczotek głównych. Przez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ podczas sprzątania stosuje specjalnie przypasowany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak by wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium stosowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ wyposażona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym przez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, zaczyna odkurzanie w miejscu w którym obecnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je zwiększając. Po ukończeniu cyklu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się znakomicie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma potrzeby uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ aby sprzątał cały obszar roboczy, wystarczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ wyekwipowany jest w charakterystyczne czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników nieprzerwanie skanuje otoczenia gwarantując bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na skażenia

  wielka zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek generujący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się teraz w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. W koszach kolekcji i7 znajduje się dodatkowo specjalny element odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja automatycznie pobiera skażenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach serii i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została wyraźnie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technologia Litowo-jonowa którą wykorzystano zapewnia brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie zniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion używana w większości akumulatorów niewielkiego kalibru, wspaniale utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z skrupulatnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base zezwala na całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota oraz opróżniania pojemnika do czasu wymiany worka w stacji, a także konserwacji urządzenia. Dobrze zaprogramowany harmonogram sprawia ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  informacje technologiczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja automatycznego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Tesla. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba j7

iRobot Roomba j7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba j7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba j7
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba j7 w pełni nowa jakość sprzątania

  Wyobraź sobie wspaniale odkurzone podłogi - bez konieczności poświęcania czasu i wysiłku temu nieprzyjemnemu obowiązkowi...

  Tak pewnie inicjuje się większość opisów robotów sprzątających, dowolnej producenta. W tym przypadku jednak jest to zupełna prawda. Oto najnowszy iRobot Roomba j7, który został produkowany specjalnie dla tych, którzy codziennie zmagają się z wiecznym bałaganem. To robot znakomity do domów z dziećmi czy zwierzętami. Typowo jednak Roomba j7 jest wyśmienita dla Ciebie. Zapomnij o sprzątaniu - poważnie


  iRobot Roomba j7 sprzątanie nigdy nie było tak proste!

  Dlaczego iRobot Roomba j7 tak świetnie odkurza? Wszystko jest zasługą silnika, który zbierze wszystkie zabrudzenia nie tylko z paneli czy kafelków,choćby i grubych dywanów albo wykładzin. Robot oferuje nawet 10-krotnie obszerniejszą moc ssania niż miały poprzednie modele. Co to oznacza? Przed Roombą nie ukryją się żadne paprochy, okruchy, piach czy nawet rozsypana kasza. Dosłownie nic!

  Gumowe szczotki główne, które dostosowują się do Twojej podłogi

  Robot odkurzający Roomba j7 został wyposażony w dwie, współpracujące ze sobą, gumowe szczotki główne. Dopasowują się do kształtu podłogi, efektywność odkurzania wszędzie - na kafelkach czy drewnie, przy krawędziach dywanu czy innych, trudno przystępnych miejscach. Odkurzacz podciąga i opuszcza głowicę czyszczącą,za każdym razem znajdowała się ona tuż przy podłodze, dzięki czemu nie pominie żadnego okrucha! perfekcyjnie sprawdza się w przypadku sprzątania sierści zwierząt. Specjalna konstrukcja zapobiega zaplątywaniu się włosów wokół szczotek. To oznacza jeszcze mniej pracy dla Ciebie!


  Szczotki boczne, które wymiatają!

  iRobot Roomba j7 to odkurzacz ze szczotkami bocznymi, które wymiatają! Nie tylko w przenośni, lecz i dosłownie! Długie włosie z tworzywa sztucznego zgarnia choćby najmniejsze zanieczyszczenia wprost pod głowicę czyszczącą. Dzięki temu robot pozostawia gruntownie wysprzątane choćby narożniki pomieszczeń i inne, trudno przystępne miejsca.


  Nie tylko podłogi, lecz także powietrze

  Czy wiesz,podczas odkurzania, zabrudzenia i patogeny z podłogi wzbijają się w powietrze? Stanowią one realne zagrożenie, stanowczo dla alergików, dzieci i osób wrażliwych. Roomba oferuje znacznie więcej aniżeli tylko gruntowne odkurzanie! produktywny filtr AeroForce likwiduje ponad 99% alergenów, pyłków, bakterii i wirusów. Wychwytuje wszystko o wielkości powyżej 10 mikronów.


  Robot odkurzający iRobot Roomba, który dopasowuje się do Ciebie

  Do funkcji mapowania wnętrz i samodzielnego powracania do stacji dokującej jesteśmy już przyzwyczajeni. Roomba j7 idzie jednak o krok dalej! Plątający się pod nogami przewód? Rozrzucone dziecięce zabawki? A może przykra niespodziewanka pozostawiona przez Twojego pupila? Dla iRobota to żadne wyzwanie!


  Odkurzacz automatyczny, który rozpoznaje przeszkody

  Roomba j7 jest wyekwipowana w kamerę wizyjną i system rozpoznawania przeszkód. Działa on w trybie rzeczywistym, dzięki temu masz gwarancję, że odkurzacz nie porwie niczego niechcianego z podłogi, niczego nie przestawi ani nie rozmaże nieprzyjemnych niespodziewanek, dokładając Ci pracy. Co więcej, wykona fotografie wszelkich problematycznych miejsc i prześle Ci ja na telefon! Samodzielnie możesz ustawić reguły innowacyjnania w danej sytuacji.


  Czujniki Dirt Detect dla udoskonalonego sprzątania intensywnie zabrudzonych miejsc

  Tylko odkurzacze automatyczne od iRobot mogą poszczycić się funkcją wykrywania zabrudzeń Dirt Detect. Jak to działa? podczas sprzątania, Roomba j7 jest w stanie wykryć przy pomocy czujników, gdzie na podłodze jest więcej okruchów, piasku czy sierści. samoczynnie powiększy efektywność poprzez kilkukrotny przejazd i jeszcze precyzyjniejsze pokrycie odkurzanej powierzchni.

  Jedyne takie urządzenie, które lokalizuje brud!

  Roomba j7 został zaopatrzony w czujniki Dirt Detect, które pozwalają na wykrywanie brudu na podłodze i efektywniejsze sprzątanie na tych właśnie obszarach. Integracja z asystentem głosowym pozwala wysłać robota do sprzątania tam, gdzie jest on w danej chwili potrzebny. Żadne opinie i zdania nie oddają progresywnia technicznego tego urządzenia. Musisz przekonać się o tym samodzielnie!


  Skieruj Roombę tam, gdzie jest najszczególniej konieczna

  iRobot Roomba j7 wyprzedza technologicznie całą swoją konkurencję. Nie tylko uczy się Twoich nawyków, lecz także rozkładu Twojego domu, a także zapamiętuje, które miejsca brudzą się najczęściej. Rozsypane okruchy po przygotowaniu śniadania? Dla iRobota do żaden problem! Użyj asystenta głosowego, aby skierować odkurzacz samoczynny do kuchni, a jeszcze precyzyjniej - pod blat kuchenny. Nie trzeba już nawet sięgać po smartfona. Starczy jedna komenda.


  Nie tylko reaguje w czasie rzeczywistym, lecz i wyprzedza powstawanie zabrudzeń

  Ten model robota sprzątającego jest jedynym, który nie tylko reaguje w czasie rzeczywistym,choćby przewiduje, gdzie powstaną zabrudzenia i w jakiej porze. Najczęściej po śniadaniu pozostają okruchy pod blatem kuchennym? Po spacerze z psem w korytarzu trzeba odkurzyć naniesiony piach? iRobot j7 zaproponuje Ci spersonalizowany harmonogram swojej pracy. Im częściej korzystasz ze swego robota, tym lepiej i szybciej zwiąże się do Ciebie i Twojego trybu życia.


  Robot sprzątający, który zawsze wie, gdzie jest

  Roomba korzysta z domowej sieci Wi-Fi. Wysokiej jakości czujniki sprawdzają odległość od punktów dostępowych, a inteligentne algorytmy wyliczają dokładnie, w którym miejscu mieszkania odkurzacz się aktualnie znajduje. Zapomnij o długotrwałych poszukiwaniach zaklinowanego robota sprzątającego. IRobot zawsze wróci do domu.

  Z Roombą można więcej!

  iRobot Roomba j7 wyróżnia się nie tylko nieszablonową sprawnością sprzątania, lecz także wysoką użytecznością pracy, bezpieczeństwem i prostotą użytkowania.


  Poziom hałasu

  iRobot Roomba j7 nie jest głośniejszy od zwykłego odkurzacza, mimo wielokrotnie obszerniejszej mocy ssącej. Osiągalne jest także zmniejszenie poziomu natężenia dźwięku przez zmianę trybu sprzątania. Przypasuj Roombę do swych potrzeb!


  Sprzątnij cały dom

  Pojemny akumulator litowo-jonowy zapewnia wyjątkowo długą pracę urządzenia, nawet do 75 minut. W tym czasie Roomba bez trudu posprząta choćby sporej powierzchni mieszkanie. A jeśli jej się to nie uda, powróci do stacji ładującej,by się naładować, po czym wznowi pracę w miejscu, w którym przerwała.

  Robot, który się uczy

  Każdy z nas ma pewien plan dnia i woli, gdy otoczenie dopasowuje się do niego. Wychodzisz do pracy o mocnej godzinie, a po powrocie zabierasz się za przygotowywanie obiadu? A może na ogół koło 20:00 wracasz ze spaceru z psem? iRobot Roomba j7 uczy się Twoich nawyków i zaproponuje Ci indywidualnie dobrany plan sprzątania. Wracaj codziennie do czystego domu - bez konieczności ingerencji z Twojej strony.


  Wjedzie tam, gdzie inne odkurzacze nie dotrą

  iRobot Roomba j7 ma jedynie 8,5 cm wysokości. Innowacyjne rozwiązania techniczne umożliwiły jeszcze większą miniaturyzację udoskonalone rozmieszczenie części urządzenia. Tym samym, robot posprząta miejsca niedostępne dla innych odkurzaczy: pod łóżkiem, pod kanapą czy szafkami kuchennymi.


  informacje technologiczne iRobot Roomba j7
  • Wysokość - 8,5 cm
  • Średnica - 34 cm
  • Waga - 3,4 kg
  • Akumulator Li-ion
  • Aplikacja przenośna iRobot Home
  • Mapowanie pomieszczeń - możliwość wyznaczonia w aplikacji przenośnej posprzątania poszczególnego i stworzenia strefy zabronionej ( wirtualnej ściany )
  • Spersonalizowany harmonogram tygodniowy
  • Detekcja i weryfikacja przeszkód w aplikacji
  • Anti-Tangle- zapobieganie zaplątywaniu w kable
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynny powrót na stację
  • Rozpoznawanie i omijanie przeszkód
  • Wznawianie pracy po automatycznym naładowaniu w miejscu, w którym robot sprzątający przerwał

  Zawartość zestawu iRobot Roomba j7
  • automatyczny odkurzacz iRobot Roomba j7
  • Stacja dokująca
  • przewód
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Akumulator Li-ion 2200mAh - w urządzeniu
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
  • GWARANCJA 3 LATA

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba j7 w języku polskim.


iRobot Roomba I7+

iRobot Roomba I7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I7+
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+ to progresywny robot sprztajcy, któ,ry dokadnie odkurzy twó,j dom w trakcie twojej nieobecnoci. Wyposaony w mocny silnik, innowacyjny system szczotek i pojemny zbiornik na kurz. Zaawansowane algorytmy i system czujnikó,w pozwalaj mu luźno porusza si po pomieszczeniach.

  Robot potrafi przekracza progi do 2cm wysokoci. Czas pracy bez adowania to a 90 minut. Mocne strony iRobot Roomba i7+: stacja dokujca Clean Base na 30 sprzta, samoczynne opró,nianie pojemnika, podwó,jna filtracja, komendy gosowe, inteligentne mapowanie Imprint.

  Pena automatyzacja Zapomnisz o takiej czynnoci jak odkurzanie. IRobot Roomba i7+ samodzielnie doaduje swoje akumulatory. Wraca w tym celu do bazy dokujcej. Na dodatek samodzielnie opró,nia pojemnik na brud.

  Jednak nie musisz od razu wymienia gó,wnego kontenera. Jest w nim miejsce na kurz z a 30-krotnej podmiany pojemnika. Dodatkowo robot wykorzystuje postępow technologi Imprint Smart Mapping. Dziki niej w trakcie pracy uczy si rozkadu poszczegó,lnych pomieszcze i piter.

  W ten sposó,b optymalizuje swoj tras i ulepsza jako sprztania. Dokadne sprztanie Robot posprzta co najmniej tak dokadnie jak ty. Wyposaony jest w tró,jstopniowy system sprztania z dwoma gumowymi szczotkami.

  potężny silnik robota zapewnia tak du si ssania, e bez kopotu wycignie on z gstych dywanó,w sier zwierzt i wosy. Postępowy system szczotek jest tak skonstruowany, e pierwsza ze szczotek wykonuje sprztanie wstpne, a druga, obracajca si w przeciwnym kierunku, wygarnia wszystkie pozostae skażenia.

  Czysto powietrza z iRobot Roomba i7+ iRobot Roomba i7+ bardzo dokadnie oczyszcza powietrze. Dba o to podwó,jny system filtracji. Za jako oczyszczania odpowiadaj postępowe filtry AeroForce. Kontrola obszaru sprztania Nie musisz martwi si, e robot zniszczy cenne wazony, czy bdzie niepokoi twoje zwierzta domowe.

  Moesz ograniczy powierzchni jego sprztania za pomoc systemu wirtualnych cian. Pomog one ogrodzi teren, na któ,ry robot ma nie wjeda.


iRobot Roomba Combo R113840

iRobot Roomba Combo R113840 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo R113840 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo R113840
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo efektywnie usuwa kurz, brud i zanieczyszczenia z powierzchni twardych i dywanów przy użyciu szczotki głównej w zarysie litery V, 2 szczotek do sprzątania przy krawędziach, a także znacznej siły ssącej. Szczotki do sprzątania przy krawędziach usuwają kurz i brud wzdłuż ścian i w narożnikach.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Roidmi. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba Combo J7

iRobot Roomba Combo J7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo J7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo J7
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas na Twój odpoczynek wytworzony, żeby radzić sobie w nieszablonowych warunkach Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ unika zagrożeń w postaci „nieoczekiwanek" pozostawionych poprzez zwierzęta czy przewodów od ładowarek.

  lokalizuje je, korzystając z systemu nawigacji PrecisionVision. Uczy się także, jak progresywnać z takimi przeszkodami w przyszłości, przesyłając zdjęcie do użytkownika, który dzięki systemowi operacyjnemu iRobot OS może polecić robotowi, by ominął przeszkodę lub posprzątał wokół niej.

  Odkurzanie z niezwykłą mocą Utrzymuje gruntowną czystość w domu dzięki 4-stopniowemu systemowi sprzątania. Łączy szczotkę boczną do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach z 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszelkich powierzchni, 10x pokaźniejszą mocą ssącą, a także jedynym w swym rodzaju modułem mopującym.

  Możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie miesiące Zapomnij o odkurzaniu na długie miesiące dzięki stacji Clean Base® z funkcją samoczynnego usuwania brudu, która zezwala na robotowi Roomba Combo® j7+ samodzielne opróżnianie swego pojemnika nawet przez 60 dni.

  Nie pozwól, by bałagan pokrzyżował Twoje plany Dzięki zaawansowanej funkcji mapowania i zgodności z asystentami głosowymi, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ umożliwi Ci sprzątanie miejscowych zabrudzeń, gdy tylko się pojawią, przez wydanie polecenia głosowego.

  Tak inteligentny, że przewiduje powstanie zabrudzeń aby zapewnić efektywność sprzątania trafnie do Twoich potrzeb, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ rozpoznaje poszczególne pomieszczenia i pory dnia, w których powinien posprzątać (np.

  po śniadaniu w kuchni) i proponuje personalizowane harmonogramy. Reaguje w czasie rzeczywistym na otoczenie w domu Dzięki systemowi nawigacji PrecisionVision Roomba Combo® j7, jest jedynym robotem odkurzająco-mopującym na świecie, który rozpoznaje i identyfikuje ponad 80 typów obiektów, w tym nieczystości pozostawione przez zwierzęta domowe, przewody od ładowarek czy buty.

  Sprzątanie bez kiwnięcia palcem Rozumie więcej poleceń głosowych aniżeli jakikolwiek inny robot sprzątający. Sparuj go z urządzeniami obsługującymi Alexę, Siri albo Asystenta Google i za pomocą komend głosowych, takich jak: "Tell Roomba Combo to vacuum and mop in front of the table", skieruj sobota do sprzątania określonego obszaru w Twoim domu.

  świeże funkcje dodawane automatycznie Nie musisz martwić się, że funkcje Twojego robota Roomba Combo® j7+ staną się nieaktualne. A to dlatego, że został zaprojektowany tak,automatycznie pobierać najnowsze dostępne funkcje.

  Zawartość zestawu W pakiecie znajduje się: - Stacja ładująco-opróżniająca, - Nakładka mopująca, - Filtr, - Szczotka boczna, - przewód zasilający, - Instrukcja obsługi w języku polskim, - Karta gwarancyjna.

  zobacz WIĘCEJ...


iRobot Roomba i5+

iRobot Roomba i5+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i5+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i5+
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ze stacją iRobot Roomba i5+ WiFi Robot odkurzacz Roomba i5+ samoczynnie opróżnia pojemnik, ładuje akumulator i kontynuuje sprzątanie, aż do jego zakończenia. Wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania z 2 gumowymi szczotkami głównymi i 10x większą mocą ssącą do sprzątania różnych powierzchni podłogowych w całym domu.

  wspaniały dla właścicieli zwierząt domowych – Kompatybilność z asystentami głosowymi i technologią Imprint Link NAJWAŻNIEJSZE parametry: Wysokość: 9,2 cm Średnica: 34 cm Waga: 3,2 kg + 4,3 kg (stacja Clean Base) rozmiary stacji Clean Base: 31 cm x 39 cm x 48,5 cm Filtry: AeroForce + Allergen Lock w workach w stacji Clean Base Akumulator: Li-Ion Ruchoma głowica czyszcząca z 2 gumowymi szczotami głównymi: Tak typ pojemnika na brud: AeroForce zmywalny Wskaźnik zapełnienia pojemnika na brud: Tak uzupełniające filtry: 1 szt.

  Możliwość używania Wirtualnych Ścian: Tak Aplikacja iRobot Home: Tak znikoma wersja oprogramowania urządzenia przenośnego do obsługi aplikacji iRobot HOME: iOS14 albo Android 9 innowacyjne harmonogramy pracy: Tak buduje inteligentne mapy: 1 mapa Wyświetla mapę podsumowującą sprzątanie: Tak Sprząta według pomieszczeń: Tak Sprząta liniowo: Tak Nie spada ze schodów, uskoków (Cliff Detect): Tak Wykrywanie brudu i koncentracja pracy (Dirt Detect): Tak Funkcja sprzątania miejscowego: Tak samoczynny powrót do stacji dokującej i ładowanie: Tak Ładowanie i wznawianie pracy: Tak efektywne sprzątanie sierści i włosów: Tak Stacja ładująco-czyszcząca z systemem antyalergicznym: Tak Robot gruntownie odkurzający Roomba® i5+ Gruntownie odkurza, wykorzystując 3-stopniowy system sprzątania.

  wyekwipowany w stację Clean Base, do której robot samodzielnie opróżnia swój pojemnik na brud choćby do 60 dni. Główne cechy iRobot Roomba® i5+ Gruntowne odkurzanie: dywany, panele, kafle, wykładziny, itd.

  Ruchoma głowica z 2 szczotkami głównymi sprząta ściśle przylegając do każdego podłoża Wykrywanie brudu i koncentracja pracy Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach pokaźniejsza moc ssąca w porównaniu z robotami Roomba® linii 600 skuteczne sprzątanie sierści i włosów Inteligentna nawigacja Komunikacja głosowa współpraca z Google Home i Amazon Alexa Zmywalny pojemnik na brud samoczynne opróżnianie pojemnika automatyczna współpraca z robotem mopującym Braava jet® m6 Ładowanie i wznawianie sprzątania kreuje mapy i skrupulatnie nawiguje Smart Home i aplikacja iRobot Home System antyalergiczny Sprzątanie liniowe samoczynny powrót do stacji i ładowanie samoczynna współpraca z robotem mopującym iRobot Braava jet® m6 Wykrywanie i rozpoznawanie przeszkód w czasie rzeczywistym Ładowanie i wznawianie sprzątania samoczynna współpraca z urządzeniami Smart Home Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach Gruntowne odkurzanie dla czystych podłóg każdego dnia Robot gruntownie odkurzający Roomba® i5+ świetnie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - jednocześnie twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  wyekwipowany jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x obszerniejszej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach i 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  ponadto, Roomba® i5+ samodzielnie opróżnia swój pojemnik na brud do stacji ładująco-czyszczącej Clean Base choćby do 60 dni. Sprzątanie, które wyprzedza Twoje potrzeby Roomba® i5+ poznaje Twoje nawyki i na ich podstawie formuje personalizowane harmonogramy sprzątania.

  Sugeruje także dodatkowe odkurzanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych. Nie przegapi nawet okruszka! Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba® i5+ wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, progresywne czujniki oraz technologię Dirt Detect, by Twoje podłogi za każdym razem lśniły czystością.

  Robot za każdym razem ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba® i5+ wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  wyśmienity duet sprzątający Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba® wykorzystuje zaawansowaną technologię Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba® i robota mopującego Braava jet® m6.

  Najpierw odkurza Roomba®, a następnie, po skończonej pracy, Braava jet® m6 rozpoczyna mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. Możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie miesiące Sprząta po Tobie i po sobie: nie musisz dotykać kurzu i b


iRobot Roomba i6

iRobot Roomba i6 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi Inteligentniejszy sposób na sprzątanie Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi wspaniale poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - zarówno twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  zaopatrzony jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x większej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach oraz 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  Grunt to gruntowne odkurzanie Wykorzystując specyficzną inteligencję tworzoną wyłącznie na zapotrzebowania sprzętów firmy iRobot, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi uczy się układu Twojego domu,precyzyjnie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem.

  Samodzielnie skierujesz go także w określone miejsca, jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego lub przy użyciu aplikacji. Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba i6 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, nowoczesne czujniki i technologię Dirt Detect, żeby Twoje podłogi zawsze lśniły czystością.

  Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba i6 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba wykorzystuje innowacyjną technologię Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba i robota mopującego Braava jet m6.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie, po skończonej pracy, Braava inicjuje mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. Im częściej używasz robota, tym lepiej sprząta.

  Roomba i6 pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy i zasugeruje dodatkowe sprzątanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych. Moc, precyzja i efektywność Aby wydajnie wyręczyć Cię w sprzątaniu, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi wykorzystuje sprawny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x większą moc ssącą (w porównaniu z modelami Roomba serii 600), 2 gumowe szczotki główne i szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot dostosuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. Wyszukany design, pełna funkcjonalność Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi stanie się obowiązkowym wyposażeniem Twojego domu.

  Symbolizując nowoczesność i dbałość gospodarza o porządek, przyciągnie wzrok użytkowników. Firma iRobot zagwarantuje przystępność oryginalnych części i akcesoriów do swych robotów. Dzięki możliwości wymiany części eksploatacyjnych, takich jak szczotki czy filtry, robot będzie gruntownie odkurzał Twoje podłogi przez długie lata.Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający iRobot opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne iRobot cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi iRobot,
 • odkurzacze automatyczne iRobot jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne iRobot, odkurzacz robot sprzątający iRobot cena, opinie o odkurzaczach robotach iRobot, ranking odkurzaczy robotów iRobot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *