Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Ecovacs. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Ecovacs. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Ecovacs,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Ecovacs. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Ecovacs, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Ecovacs Deebot X1 Omni

Ecovacs Deebot X1 Omni Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 Omni - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 Omni
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Najnowocześniejszy robot do sprzątania powierzchni, umożliwiający odkurzanie i mopowanie bez używania rąk. DEEBOT X1 OMNI to pierwsze w pełni samoczynne urządzenie tego typu, dzięki wielofunkcyjnej stacji OMNI Station i możliwości sterowania głosem. Stacja rodzaju "wszystko w jednym" samoczynnie pierze i suszy ścierki do mopowania oraz samodzielnie uzupełnia czystą wodę....

Ecovacs Deebot T10

Ecovacs Deebot T10 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot T10
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  robot odkurzający ecovacs deebot t10 turbokorzyści: tryb max+, gwarantujący dodatkową siłę ssania, sterowanie za pomocą aplikacji czas czyszczenia do 260 minut automatyczne ładowanie - kiedy bateria jest bliska wyczerpaniu, sam automatycznie kieruje się do stacji dokującej.

  technologia wykrywania przeszkód wylot powietrza jest skierowany do góry, żeby uniknąć rozpraszania kurzu w powietrzu.


Ecovacs DeeboT N8

Ecovacs DeeboT N8 Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT N8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT N8
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:110 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, sensor ilości dozowanej wody, funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, kontrola ilości wody, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:automatyczne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Lampa UV:nie;objętość zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;typ:odkurzacz samoczynny;linia (wariantowanie stacja z workiem):Deebot N8;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35,3 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne;Wysokość:9,3 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Ecovacs Deebot Ozmo N8

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo N8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo N8
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  za każdym razem i wszędzie bezawaryjne czyszczenie Robot odkurzający i mopujący z funkcją precyzyjnego mopowania oraz sterowania. Wykorzystuj w życiu inteligentne rozwiązania. Ciesz się życiem. DEEBOT N8 DEEBOT N8 to robot odkurzający z funkcją mopowania, który wykorzystuje technologię OZMO™ do równoczesnego odkurzania i mopowania Twojej podłogi.

  Dzięki najnowszej technologii TrueMapping, potrafi stworzyć szczegółową i staranną mapę swego otoczenia.* Urządzenie zapewnia jeszcze lepsze rezultaty czyszczenia** dzięki funkcji wykrywania dywanu, gdzie wykorzystuje większą siłę ssania bez mopowania.

  Kompatybilność inteligentnego urządzenia sprawia, że sterowanie robotem jest jeszcze łatwiejsze. Samoczynnie opróżniającą się stację w odcieniu gwiezdnej szarości albo perłowej bieli, można zakupić oddzielnie.

  Robot odkurzający DEEBOT N8 z funkcją mopowania to idealne rozwiązanie do rozmaitych rodzajów podłóg takich jak: dywany, podłoga laminowana, PVC, parkiet lub gres. Dla właścicieli zwierząt, robot odkurzający DEEBOT N8 to także ergonomiczne rozwiązanie umożliwiające higieniczne odkurzanie sierści kotów oraz psów.

  samoczynnie opróżniającą się stację w kolorze gwiezdnej szarości albo perłowej bieli można zakupić oddzielnie. * Możliwość przechowywania do dwóch map ** W porównaniu z DEEBOT OZMO 950 Odkurzanie z dużą mocą i usuwanie kurzu choćby z dywanów Dzięki zastosowaniu progresywnego materiału i designu kanał ssący, jak w dodatku system podtrzymujący ciśnienie, optymalizują skuteczność robota, a także gwarantują dużą moc ssania (do 2300 Pa).

  Praca robota DEEBOT N8 jest niezwykle cicha. Najnowocześniejsza, zwinna szczotka, a także tryb Max+, usuną nawet skażenia, które wbiły się w dywan. Skrupulatne planowanie kolejności czyszczenia ECOVACS to lider techniczny, który opracował technologię mapowania za pomocą lasera oraz technikę sterowania znaną jako TrueMapping dotychczas stosowaną w przemyśle, a teraz po raz pierwszy użytą w sektorze robotów domowych.

  W zaledwie kilka sekund, przy wykorzystaniu adekwatnej technice DEEBOT N8 stwarza mapę swojego otoczenia, dzięki czemu bardziej bezpiecznie przemieszcza się po Twoim domu. Bezawaryjny sposób sterowania urządzeniem wydajne i skrupulatne czyszczenie Twoich podłóg.

  Odkurzanie i mopowanie w jednym kroku Dzięki systemowi mopowania OZMO™,urządzenie DEEBOT N8 potrafi równocześnie odkurzać i mopować. W aplikacji można komfortowo ustawić cztery stopnie ilości wody w zależności od zróżnicowanych potrzeb, jak dodatkowo rodzajów podłogi.

  Zbiornik wody został specjalnie zaprojektowany z myślą o czyszczeniu znacznych powierzchni, dzięki temu nie ma konieczności przerywania pracy w celu napełnienia zbiornika wody. Dzięki funkcji wykrywania dywanu, DEEBOT wykrywa dywany, jak także adekwatnie dopasowuje tryb pracy poprzez zwiększenie siły ssania w trakcie odkurzania albo ominięcie tego obszaru...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Moneual. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  robot odkurzający z wysoką siłą ssania, dochodzącą do 3000 pa, czas pracy do 150 minut, ładowania 6.5 godzin, zbiornik na kurz opojemności 300 ml, możliwość sterowania po przez aplikacją na urządzenie mobilne, samoczynny powrót do bazy, pomocne komunikaty głosowe informują o aktualnym stanie pracy odkurzacza, filtr antyalergiczny hepa, możliwość dwukierunkowej komunikacji video, technologia rozpoznawania wizualnego aivi™ 2.0 i potrafi rozpoznać oraz ominąć 15 typów obiektów, a także ludzkie sylwetki w trakcie sprzątania, samoczynnie rozpoznaje także wariant pomieszczenia i oferuje plan sprzątania, komunikaty głosowe, pamięć do 3 map kondygnacji.


Ecovacs Deebot OZMO N8 +

Ecovacs Deebot OZMO N8 + Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot OZMO N8 + - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot OZMO N8 +
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  deebot n8+bezawaryjne czyszczenie za każdym razem i wszędziedeebot n8+ jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technologię ozmo™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogidzięki najnowszej technologii truemapping, może wytwarzać szczegółowe i skrupulatne mapy twoich podłóg.*robot sprzątający z funkcją mopowania zagwarantuje większą wydajność sprzątania** z wykrywaniem dywanów,powiększyć siłę ssania w razie zapotrzebowania i zapobiec przypadkowemu mopowaniu dywanów. Wszystkie rodzaje podłóg, takie jak dywany, laminaty, pvc, parkiet czy płytki są dzięki czemu adekwatnie odkurzane i mopowanekompatybilność z urządzeniami smart home sprawia, że sterowanie urządzeniem deebot jest jeszcze komfortowojsze.zawartość zestawu deebot n8+ to stacja automatycznego opróżniania, która sam opróżnia robot sprzątający oszczędza pracę związaną z zamianą worka na kurz aż do 30 dni.niezawodne czyszczenie za każdym razem i wszędzierobot czyszczący do podłóg z skrupulatnym mapowaniem i technologią nawigacji (truemapping 1.0), zbiornikiem na wodę ozmo™, silniejszym ssaniem (w porównaniu do o950) i stacją samoczynnego opróżnianiaautomatycznie opróżnia zbiornik na kurz –a ty możesz się radować czystym domem przez niemało tygodnijednorazowy worek na kurz o objętości 2,5 lworek na kurzjest wyprodukowany z naturalnego i przyjaznego dla środowiska materiału prosto go wymienić.worek o obszerności 2,5 l przechowuje kurz i sierść nawet poprzez 30 dni.nie ma zapotrzebowania częstego czyszczenia pojemnika na kurz, dzięki czemu robot sprzątający może oczyszczać podłogi przez kilka tygodni bez żadnej obsługi.aplikacja sterującastacja samoczynnego opróżniania może być inteligentnie sterowana poprzez aplikację ecovacs home.w razie potrzeby można też w każdej chwili wyłączyć automatyczne opróżnianie worka na kurz.na dodatek, twój deebot poinformuje cię za pomocą wiadomości głosowej, kiedy stacja automatycznego opróżniania zainicjuje pracę.truemappingdokładne planowanie kolejności czyszczenia ecovacs to lider techniczny, który o
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Miele. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot X1 PluS

Ecovacs Deebot X1 PluS Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 PluS
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  innowacyjny technologicznie robot do sprzątania powierzchni, gwarantujący nieprzeciętne odkurzanie i mopowanie. DEEBOT X1 PLUS jest najnowszym członkiem rodziny DEEBOT. Wyekwipowany w stację Auto-Empty, która samodzielnie opróżnia odkurzacz i oszczędza Ci pracy związanej z opróżnianiem pojemnika na kurz poprzez okres do 60 dni. I nie musisz martwić się o nawigację....

Ecovacs Deebot T8

Ecovacs Deebot T8 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot T8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot T8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 Unika kolizji, utknięcia lub zaplątania się Najnowocześniejsza technika wykrywania i unikania przeszkód TrueDetect 3D wykrywa choćby najmniejsze przeszkody w pomieszczeniu. Robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 może zatem rozpoznać bardzo wąskie przestrzenie, cienkie nogi krzeseł, małe przedmioty i progi drzwi, żeby uniknąć kolizji lub utknięcia. Technologia ta rozszerza na dodatek zdolność rozpoznawania ciemnych powierzchni. Rewelacyjnie skrupulatne czyszczenie technologia TrueMapping z detekcją laserową D-ToF to kolejna generacja technologii naprowadzania laserowego. Robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 może dzisiaj wykrywać podwójną odległość (do 10 m) ze pokaźnie obszerniejszą precyzją. Zintegrowany z wiodącymi w branży algorytmami,robot skanuje, mapuje i planuje efektywną ścieżkę czyszczenia szybciej i precyzyjniej. W szczególności korzystają na tym obszerniejsze domy rodzinne doskonałe rezultaty czyszczenia DRobot sprzątający Ecovacs Deebot T8 wykorzystuje szczotkę walcową w połączeniu z podwójnymi szczotkami bocznymi, aby atakować wszystko, od kurzu po brud. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji i materiałowi kanału ssącego, solidny system utrzymywania ciśnienia optymalizuje skuteczność energetyczną i zapewnia wysokie podciśnienie przy zaskakująco niskim poziomie hałasu. Wydajne odkurzanie i mopowanie Dzięki nowemu systemowi OZMO™ Pro robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 nie tylko odkurza i myje za jednym razem – posiada także płytę mopującą, która jest zasilana elektrycznie i pracuje z wibracjami o wysokiej częstotliwości, żeby lepiej radzić sobie z uporczywymi plamami.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Mamibot. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  deebot n8 pro+bezusterkowe czyszczenie za każdym razem i wszędziedeebot n8 pro+ jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę ozmo™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogidzięki najnowszej technologii truemapping, może kreować szczegółowe i skrupulatne mapy twoich podłóg.*w połączeniu z technologią omijania przeszkód truedetect 3d, ryzyko utknięcia lub zaplątania się jest zminimalizowane.dzięki temu deebot jest komfortowym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg.robot sprzątający z funkcją mopowania gwarantuje obszerniejszą produktywność sprzątania** z wykrywaniem dywanów,powiększyć siłę ssania w razie zapotrzebowania i zapobiec przypadkowemu mopowaniu dywanów.wszystkie rodzaje podłóg, takie jakdywany,laminaty, pvc, parkiet czy płytki są dzięki temu stosownie odkurzane i mopowane.gospodarstwa domowe ze zwierzętami domowymi, które na dodatek muszą usuwać sierść kota i psa bardzo skorzystają z sporej siły ssania robota sprzątającego z mopem oraz precyzyjnego czyszczenia w porównaniu z tradycyjnym odkurzaczem.kompatybilność z urządzeniami smart home sprawia, że sterowanie urządzeniem deebot jest jeszcze wygodniejsze.zawartość zestawu deebot n8 pro+ to stacja samoczynnego opróżniania, która sam opróżnia robot sprzątający i oszczędza pracę związaną z opróżnianiem zbiornika na kurz aż do 30 dni.* zapisywanie do dwóch map** w kontraście do deebot ozmo 950


Ecovacs Deebot Ozmo 905

Ecovacs Deebot Ozmo 905 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo 905 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo 905
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  typ odkurzacza: samoczynny Aplikacja smart: tak Skanowanie laserowe: tak Funkcja mycia OZMO: tak Czas pracy: do 90 min Zbiornik na kurz: 0,45 l Maksymalna wysokość progu: 18 mm Czujniki antykolizyjne: tak Czujniki schodów: tak Mapa mieszkania w aplikacji: tak Wirtualne bariery: tak Akcesoria: zbiornik na wodę, 2 ściereczki do mycia na sucho/mokro, pojemnik ze środkiem czyszczącym, szczotka główna, stacja ładująca, 4 szczotki boczne Poziom głośności: 66 dB wymiary: Wysokość: 10.2 cm Średnica: 35 cm Masa urządzenia: 4.3 kgInne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Ecovacs opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Ecovacs cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Ecovacs,
 • odkurzacze automatyczne Ecovacs jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Ecovacs, odkurzacz robot sprzątający Ecovacs cena, opinie o odkurzaczach robotach Ecovacs, ranking odkurzaczy robotów Ecovacs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *