Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Ecovacs. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Ecovacs. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Ecovacs,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Ecovacs. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Ecovacs, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Ecovacs DeeboT T9

Ecovacs DeeboT T9 Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT T9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT T9
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:400 min.;Czas pracy:175 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, kontrola ilości wody, odświeżacz powietrza, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco;Inne:3-stopniowy system odkurzania, automatyczne dostosowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, automatyczny dobór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, czujka ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Ecovacs Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eco.global.app&gl=PL;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/ecovacs-home/id1329458504?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:https://www.ecovacs.com/pl/deebot-robotic-vacuum-cleaner/t9;Kolor:biały;Lampa UV:nie;Model:Ecovacs Deebot T9;pojemność zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny;typ:robot sprzątający;linia (wariantowanie stacja z workiem):Deebot T9;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, za pomocą smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, odświeżacz powietrza, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:0 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna, technologia TrueDetect 3D 2.0, technika TrueMapping 2.0;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  robot odkurzający z wysoką siłą ssania, dochodzącą do 3000 pa, czas pracy do 150 minut, ładowania 6.5 godzin, zbiornik na kurz opojemności 300 ml, możliwość sterowania po przez aplikacją na urządzenie mobilne, samoczynny powrót do bazy, pomocne komunikaty głosowe informują o aktualnym stanie pracy odkurzacza, filtr antyalergiczny hepa, możliwość dwukierunkowej komunikacji video, technologia rozpoznawania wizualnego aivi™ 2.0 i potrafi rozpoznać oraz ominąć 15 typów obiektów, a także ludzkie sylwetki w trakcie sprzątania, samoczynnie rozpoznaje także wariant pomieszczenia i oferuje plan sprzątania, komunikaty głosowe, pamięć do 3 map kondygnacji.


Ecovacs Deebot T9 Plus

Ecovacs Deebot T9 Plus Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot T9 Plus - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot T9 Plus
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Zawartość opakowania
  Filtr x 1 • Instrukcja obsługi x 1 • Kapsułka odświeżacza powietrza x 1 • zestaw szczotek bocznych x 2 • Narzędzie do czyszczenia x 1 • Odświeżacz powietrza x 1 • Robot x 1 • Stacja ładowania x 1 • Worek na kurz x 2 • Ściereczki do mopowania x 10

Ecovacs DeeboT N8

Ecovacs DeeboT N8 Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT N8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT N8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Ecovacs DEEBOT OZMO N8 Pro+DEEBOT N8 PRO+ jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę OZMO™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogi. Dzięki najnowszej technologii TrueMapping, może tworzyć szczegółowe i staranne mapy Twoich podłóg.* W połączeniu z technologią omijania przeszkód TrueDetect 3D, ryzyko utknięcia albo zaplątania się jest zminimalizowane.

  dzięki czemu DEEBOT jest wygodnym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg. NAJWAŻNIEJSZE wariant nawigacji: Smart Navi 3.0, TrueMappingTryb czyszczenia: automatyczny, zakres, niestandardowyKomponenty próżniowe: Szczotka głównaRegulacja mocy próżniowej: samoczynny/ręcznyPojemność pojemnika na kurz (ml): 420Wykrywanie pojemników na kurzRegulacja poziomu wodyPojemność zbiornika (ml): 240Funkcja zaawansowanej mapyMapa generowana przez aplikacjęWartość hałasu (dBA ): Normalny: 67Dane techniczne baterii (typ, mAh): Li-Ion, 3200Czas pracy (min): 110Czas ładowania (H): 4Moc znamionowa robota (W): 40 bezawaryjne czyszczenie za każdym razem i wszędzieRobot czyszczący do podłóg z najnowocześniejszą technologią wykrywania przeszkód (TrueDetect 1.0), staranną i nowoczesną technologią nawigacji (TrueMapping 1.0), zbiornikiem na wodę OZMO™, silniejszym ssaniem (w porównaniu do OZMO 950) i stacją automatycznego opróżniania samoczynnie opróżnia zbiornik na kurz –A Ty możesz się radować czystym domem przez sporo tygodni Jednorazowy worek na kurz o objętości 2,5 lWorek na kurzjest wyprodukowany z naturalnego i przychylnego dla środowiska materiału prosto go wymienić.

  Worek o obszerności 2,5 l przechowuje kurz i sierść choćby poprzez 30 dni. Nie ma zapotrzebowania częstego czyszczenia pojemnika na kurz, dzięki temu robot sprzątający może oczyszczać podłogi poprzez kilka tygodni bez żadnej obsługi.

  Aplikacja sterującaMożesz zastosować aplikacji,wygodnie sterować robotem w każdej sytuacji i zaplanować czas sprzątania albo sprawdzić aktualny status czyszczenia.Można jednocześnie zapisać i indywidualnie dopasować do siebie do dwóch map – dzięki takim funkcjom jak Virtual Boundary™, która ogranicza obszar działania robota sprzątającego – lub wyróżnić określone obszary do jednostkowego czyszczenia.

  technika TrueMappingPrecyzyjne planowanie ścieżki sprzątania. Jako pionier w zakresie technologii, ECOVACS wprowadził technologię mapowania i nawigacji opartą na laserze, znaną jako TrueMapping, jako pierwszą w branży robotów domowych.

  W ciągu kilku sekund DEEBOT N8+ stwarza mapę otoczenia i porusza się bezpiecznie po Twoim domu.Ta bezusterkowa koncepcja nawigacji zezwala na produktywne i staranne czyszczenie podłogi. Technika True Detect 3DZapobiega kolizjom, utknięciu czy zaplątaniu.

  DEEBOT N8 PRO+ może lokalizować przedmioty na swojej trasie z odległości pomiędzy 4,5 cm a 30 cm. Robot sprzątający lokalizuje także przedmioty o wielkości zaledwie jednego milimetra, jak cienkie kable czy inne małe przedmioty.

  Wykrywane są jeszcze buty i inne tekstylia, by zminimalizować ryzyko utknięcia albo zaplątania się robota sprzątającego, dzięki czemu może on pracować szybciej i pewniej. Jednoczesne odkurzanie i przecieranieDzięki wielkiemu zbiornikowi na wodę OZMO™ nie musisz przerywać procesu czyszczenia, aby ciągle uzupełniać wodę.

  na dodatek czujniki samoczynnego przełączania na tryb mopowania lub zatrzymywania zwilżania pada, dzięki czemu dopasowuje się do każdej sytuacji związanej z czyszczeniem. Nad wyraz poręczna jest możliwość przypasowania przepływu wody przy pomocy aplikacji, podczas gdy mopem zajmuje się DEEBOT N8 PRO+.

  efektywne odkurzanie i likwidowanie kurzu choćby na dywanach.Dzięki postępowemu materiałowi i konstrukcji kanału ssącego bezprecedensowy system utrzymywania ciśnienia optymalizuje efektywność robota i zapewnia wysoką moc ssania, a DEEBOT N8 PRO+ pozostaje w trakcie pracy wyjątkowo cichy.Udało się zwiększyć siłę ssania do 2600 Pa, a także skuteczność czyszczenia o 73 procent.*Dzięki nowoczesnej, zwinnej szczotce i trybowi Max+ choćby konkretnie osadzony kurz jest sprawnie usuwany z dywanów.N8 to wspaniały robot sprzątający dla wszelkich właścicieli kotów i psów, którzy chcą usunąć sierść z przeróżnych rodzajów powierzchni.

  Wykrywanie dywanówDEEBOT N8 PRO+ podkreśla się inteligentną reakcją na zmieniające się rodzaje podłóg, jak np. Zmiana z twardej podłogi (laminat, płytki, itd.) na dywan.Robot sprzątający lokalizuje dywany w czasie rzeczywistym i reaguje optymalnie do bieżącego zadania:Siła ssania zostaje powiększona, a dywan zostaje pominięty w czasie mopowania.dzięki temu tryb czyszczenia jest perfekcyjnie dobrany do każdego typu podłogi.

  Funkcja samoczynnego ładowania. Sprzątanie ciągłeDla DEEBOT N8 PRO+ nawet długie ścieżki sprzątania nie są problemem.Gdy tylko bateria jest na wyczerpaniu, robot sprzątający samoczynnie wraca do stacji dokującej.Gdy tylko bateria będzie w pełni naładowana, urządzenie będzie kontynuować czyszczenie podłogi tam, gdzie skończyło.DEEBOT zagwarantuje w ten sposób niezauważalne i skrupulatne czyszczenie.

  SPECYFIKACJA technicznASkut

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot Ozmo N8

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo N8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo N8
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  za każdym razem i wszędzie bezawaryjne czyszczenie Robot odkurzający i mopujący z funkcją precyzyjnego mopowania oraz sterowania. Wykorzystuj w życiu inteligentne rozwiązania. Ciesz się życiem. DEEBOT N8 DEEBOT N8 to robot odkurzający z funkcją mopowania, który wykorzystuje technologię OZMO™ do równoczesnego odkurzania i mopowania Twojej podłogi.

  Dzięki najnowszej technologii TrueMapping, potrafi stworzyć szczegółową i staranną mapę swego otoczenia.* Urządzenie zapewnia jeszcze lepsze rezultaty czyszczenia** dzięki funkcji wykrywania dywanu, gdzie wykorzystuje większą siłę ssania bez mopowania.

  Kompatybilność inteligentnego urządzenia sprawia, że sterowanie robotem jest jeszcze łatwiejsze. Samoczynnie opróżniającą się stację w odcieniu gwiezdnej szarości albo perłowej bieli, można zakupić oddzielnie.

  Robot odkurzający DEEBOT N8 z funkcją mopowania to idealne rozwiązanie do rozmaitych rodzajów podłóg takich jak: dywany, podłoga laminowana, PVC, parkiet lub gres. Dla właścicieli zwierząt, robot odkurzający DEEBOT N8 to także ergonomiczne rozwiązanie umożliwiające higieniczne odkurzanie sierści kotów oraz psów.

  samoczynnie opróżniającą się stację w kolorze gwiezdnej szarości albo perłowej bieli można zakupić oddzielnie. * Możliwość przechowywania do dwóch map ** W porównaniu z DEEBOT OZMO 950 Odkurzanie z dużą mocą i usuwanie kurzu choćby z dywanów Dzięki zastosowaniu progresywnego materiału i designu kanał ssący, jak w dodatku system podtrzymujący ciśnienie, optymalizują skuteczność robota, a także gwarantują dużą moc ssania (do 2300 Pa).

  Praca robota DEEBOT N8 jest niezwykle cicha. Najnowocześniejsza, zwinna szczotka, a także tryb Max+, usuną nawet skażenia, które wbiły się w dywan. Skrupulatne planowanie kolejności czyszczenia ECOVACS to lider techniczny, który opracował technologię mapowania za pomocą lasera oraz technikę sterowania znaną jako TrueMapping dotychczas stosowaną w przemyśle, a teraz po raz pierwszy użytą w sektorze robotów domowych.

  W zaledwie kilka sekund, przy wykorzystaniu adekwatnej technice DEEBOT N8 stwarza mapę swojego otoczenia, dzięki czemu bardziej bezpiecznie przemieszcza się po Twoim domu. Bezawaryjny sposób sterowania urządzeniem wydajne i skrupulatne czyszczenie Twoich podłóg.

  Odkurzanie i mopowanie w jednym kroku Dzięki systemowi mopowania OZMO™,urządzenie DEEBOT N8 potrafi równocześnie odkurzać i mopować. W aplikacji można komfortowo ustawić cztery stopnie ilości wody w zależności od zróżnicowanych potrzeb, jak dodatkowo rodzajów podłogi.

  Zbiornik wody został specjalnie zaprojektowany z myślą o czyszczeniu znacznych powierzchni, dzięki temu nie ma konieczności przerywania pracy w celu napełnienia zbiornika wody. Dzięki funkcji wykrywania dywanu, DEEBOT wykrywa dywany, jak także adekwatnie dopasowuje tryb pracy poprzez zwiększenie siły ssania w trakcie odkurzania albo ominięcie tego obszaru...


Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI

Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:390 min.;Czas pracy:175 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, kontrola ilości wody, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco;Inne:3-stopniowy system odkurzania, samoczynne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, automatyczny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, detektor ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, system wykrywania usterek, zastosowana kamera z podglądem w aplikacji, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Ecovacs Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eco.global.app&gl=PL;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/ecovacs-home/id1329458504?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://www.ecovacs.com/pl/deebot-robotic-vacuum-cleaner/DEEBOT-OZMO-T8-AIVI;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;Model:Ecovacs OZMO T8 Aivi;pojemność zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;wariant:robot sprzątający;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, przy pomocy smartfona;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:pojemnik na wodę, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot X1 PluS

Ecovacs Deebot X1 PluS Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 PluS
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  innowacyjny technologicznie robot do sprzątania powierzchni, gwarantujący nieprzeciętne odkurzanie i mopowanie. DEEBOT X1 PLUS jest najnowszym członkiem rodziny DEEBOT. Wyekwipowany w stację Auto-Empty, która samodzielnie opróżnia odkurzacz i oszczędza Ci pracy związanej z opróżnianiem pojemnika na kurz poprzez okres do 60 dni. I nie musisz martwić się o nawigację....

Ecovacs Deebot Ozmo T9

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo T9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo T9
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najkorzystniejsze urządzenie z kolekcji DEEBOT właśnie zostało ulepszone. Robot odkurzający z kolekcji DEEBOT działający w najbardziej niezależny sposób z funkcją wykrywania przeszkód, udoskonaloną funkcją mopowania, a także wbudowanym odświeżaczem powietrza.

  Wykorzystuj w życiu inteligentne rozwiązania. Ciesz się życiem. DEEBOT T9 DEEBOT T9 to kolejny krok w ewolucji inteligentnych robotów odkurzających z funkcją mopowania. Urządzenie zostało zaopatrzone w technikę TrueDetect 3D 2.0 i TrueMapping 2.0, dzięki którym potrafi omijać przeszkody, jak także mapować otoczenie z niezwykłą precyzją.

  Z kolei, dzięki zaimplementowaniu technice OZMO™ Pro, DEEBOT T9 zamiata, mopuje i odkurza z dwa razy obszerniejszą mocą ssania w porównaniu do poprzednich modeli (do 3 000 Pa). Twoja podłoga będzie lśniła czystością niezależnie od tego, czy leży na niej dywan, została wytworzona z drewna, czy także pokrywa ją sierść zwierząt albo kurz.

  Gdy dom jest czysty, rozkoszuj się świeżym zapachem! Przemysłowy odświeżacz wbudowany w DEEBOT T9 sprawi, iż po odkurzaniu poprzez długi czas w Twoim domu będzie pachniało świeżością, a przy okazji znikną również nieprzyjemne zapachy pochodzące od zwierząt, jak ponadto inne nieprzyjemne zapachy, które mogą pojawiać się podczas odkurzania.

  Możesz wybierać spośród trzech rozmaitych zapachów albo wyłączyć odświeżacz. Wybór należy do Ciebie. DEEBOT T9 proponujący szereg ulepszeń oraz posiadający świeże funkcje, to urządzenie najwyższej jakości.

  słuszne rozwiązanie do skrupulatnego czyszczenia oraz ochrony technologia nowej generacji sprawia, iż DEEBOT T9 wyczyści każdy kąt. Dzięki zaktualizowanej technice TrueDetect 3D 2.0, jak jeszcze z większą niżeli kiedykolwiek wcześniej precyzją, w czasie rzeczywistym urządzenie potrafi lokalizować przeszkody i unikać zderzeń z innymi przedmiotami.

  ponadto, ulepszona technika TrueMapping 2.0 sprawia, że odkurzacz rozpoznaje otoczenie, a także płynnie się porusza niezależnie od oświetlenia. Dokładna technika mapowania 3D, która sprawi, że urządzenie dotrze do każdego kąta w Twoim domu Kontroluj i spersonalizuj swój sposób czyszczenia dzięki nowo opracowanej aplikacji ECOVACS HOME.

  Ciesz się bardziej inteligentnym i spersonalizowanym czyszczeniem, które umożliwia podgląd domu na żywo. Płynnie przełączaj pomiędzy mapami domu w 2D i 3D oraz wyznaczaj najlepsze trasy czyszczenia.

  ekskluzywne czyszczenie, które wypełni Twój dom unikatowym zapachem Oprócz usuwania sierści zwierząt, DEEBOT T9 polikwiduje dodatkowo nieprzyjemny zapach pupili. DEEBOT T9 z zaimplementowanym, przemysłowym odświeżaczem sprawi, iż w Twoim domu na długo po sprzątaniu zagości przepiękny zapach.

  Odświeżacz można wyłączyć. Wybór należy do Ciebie. Wysoka produktywność i skuteczne czyszczenie Dzięki funkcji OZMO™ Pro, DEEBOT T9 zamiata, odkurza i mopuje każdą podłogę, w tym dywany i drewniane podłogi.

  Dwa razy większa moc ssania w porównaniu do poprzednich modeli (do 3 000 Pa), produktywnie pousuwa nawet najmocniej up...


Ecovacs Deebot N8 Pro

Ecovacs Deebot N8 Pro Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot N8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot N8 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Ecovacs DEEBOT OZMO N8 Pro 420mlDEEBOT N8 PRO jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę OZMO™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogiDzięki najnowszej technice TrueMapping, może wytwarzać szczegółowe i dokładne mapy Twoich podłóg.* W połączeniu z technologią omijania przeszkód TrueDetect 3D, ryzyko utknięcia albo zaplątania się jest zminimalizowane.

  dzięki temu DEEBOT jest komfortowym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg. NAJWAŻNIEJSZE wariant nawigacji: Smart Navi 3.0, TrueMappingTryb czyszczenia: automatyczny, zakres, niestandardowyPojemność pojemnika na kurz (ml): 420Pojemność zbiornika wody (ml): 240Wartość hałasu (dBA ): Normalny: 67Dane technologiczne baterii (wariant, mAh): Li-Ion, 3200Czas pracy (min): 110Czas ładowania (H): 4Moc znamionowa robota (W): 40Funkcja zaawansowanej mapyMapa generowana poprzez aplikacjęRaport głosowy bezusterkowe czyszczenie zawsze i wszędzieDEEBOT N8 PRO jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę OZMO™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogiDzięki najnowszej technice TrueMapping, może wytwarzać szczegółowe i dokładne mapy Twoich podłóg.*W połączeniu z technologią omijania przeszkód TrueDetect 3D, ryzyko utknięcia albo zaplątania się jest zminimalizowane.dzięki czemu DEEBOT jest komfortowym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg.Robot sprzątający z funkcją mopowania zagwarantuje obszerniejszą sprawność sprzątania** z wykrywaniem dywanów,rozszerzyć siłę ssania w razie zapotrzebowania i zapobiec przypadkowemu mopowaniu dywanów.

  Wszystkie rodzaje podłóg, takie jakdywany,laminaty, PVC, parkiet czy płytki są dzięki temu optymalnie odkurzane i mopowane.Gospodarstwa domowe ze zwierzętami domowymi, które dodatkowo muszą eliminować sierść kota i psa stanowczo skorzystają z szerokiej siły ssania robota sprzątającego z mopem oraz dokładnego czyszczenia w porównaniu z tradycyjnym odkurzaczem.Kompatybilność z urządzeniami smart home powoduje, iż sterowanie urządzeniem DEEBOT jest jeszcze wygodniejsze.Stacja automatycznego opróżniania w odcieniu Space Grey albo Pearl White może być zakupiona osobno.

  produktywne odkurzanie i likwidowanie kurzu nawet na dywanach.Dzięki nowoczesnemu materiałowi i konstrukcji kanału ssącego rewolucyjny system utrzymywania ciśnienia optymalizuje sprawność robota i gwarantuje wysoką moc ssania, a DEEBOT N8 PRO pozostaje w trakcie pracy wyjątkowo cichy.Udało się rozszerzyć siłę ssania do 2600 Pa oraz sprawność czyszczenia o 73 procent.*Dzięki progresywnej, zwinnej szczotce i trybowi Max+ choćby mocno osadzony kurz jest sprawnie usuwany z dywanów.N8 to genialny robot sprzątający dla wszelkich właścicieli kotów i psów, którzy chcą pousuwać sierś z najróżniejszych rodzajów powierzchni.

  Wykrywanie dywanówDEEBOT N8 PRO eksponuje się inteligentną reakcją na zmieniające się rodzaje podłóg, jak np. Zmiana z twardej podłogi (laminat, płytki, itd.) na dywan.Robot sprzątający lokalizuje dywany w czasie rzeczywistym i reaguje odpowiednio do bieżącego zadania: Siła ssania zostaje powiększona, a dywan zostaje pominięty w czasie mopowania.

  dzięki temu tryb czyszczenia jest idealnie dobrany do każdego rodzaju podłogi. Technologia bezpieczeństwa na schodachKoniec ze strachem przed schodami:Nasz robot sprzątający DEEBOT N8 PRO jest wyekwipowany w czujniki uniemożliwiające upadkowi.

  Urządzenie lokalizuje w adekwatnej chwili poziomy i powraca w bezpieczne miejsce, żeby kontynuować czyszczenie. Technologia TrueMapping. Staranne planowanie ścieżki sprzątaniaJako pionier w zakresie technice, ECOVACS wprowadził technikę mapowania i nawigacji opartą na laserze, znaną jako TrueMapping, jako pierwszą w branży robotów domowych.

  W ciągu kilku sekund DEEBOT N8 PRO tworzy mapę otoczenia i porusza się bezpiecznie po Twoim domu.Ta bezawaryjna koncepcja nawigacji umożliwia produktywne i dokładne czyszczenie podłogi. Technologia True Detect 3D.

  uniemożliwia kolizjom, utknięciu czy zaplątaniuTechnologia wykrywania przeszkód 3D w czasie rzeczywistym i system zapobiegania kolizjom wykorzystują zasadę światła strukturalnego i algorytm skanowania 3D, który jest też stosowany na całym świecie w postępowym rozpoznawaniu twarzy i przenośnych transakcjach płatniczych.dzięki czemu DEEBOT N8 PRO może się luźno przemieszczać, a równocześnie zminimalizowane jest prawdopodobieństwo kolizji robota sprzątającego.

  Jednoczesne odkurzanie i przecieranieSystem przecierania OZMO™ powoduje, iż DEEBOT N8 PRO może równocześnie odkurzać i przecierać. Progresywna technika pozwala na ustawienie czterech stopni wilgoci dla różnorodnych potrzeb i rodzajów podłóg, takich jak laminat, podłogi drewniane czy płytki, wygodnie przy pomocy aplikacji.

  Zbiornik na wodę jest zaprojektowany dla obfitych powierzchni, dzięki temu nie trzeba przerywać procesu czyszczenia, aby ciągle uzupełniać go wodą. Dzięki funkcji wykrywania dywanów DEEBOT N8 PRO natychmiast rozpoznaje dywany i reaguje stosownie zwiększając siłę ssania i omijając to miejsce w trakcie mopowania.

  Aplikacja sterującaMożesz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Proscenic. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot N8 Plus

Ecovacs Deebot N8 Plus Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot N8 Plus - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot N8 Plus
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:110 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, namierzający zabrudzone miejsca;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, kontrola ilości wody, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco;Inne:3-stopniowy system odkurzania, samoczynne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, automatyczny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, czujka ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Ecovacs Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eco.global.app&gl=PL;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/ecovacs-home/id1329458504?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://www.ecovacs.com/pl/deebot-robotic-vacuum-cleaner/n8-plus;Kolor:biały;Lampa UV:nie;Model:Ecovacs Deebot N8 Plus;Model worka:D-DB03-2014;objętość zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;typ:robot sprzątający;seria (wariantowanie stacja z workiem):Deebot N8;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, za pomocą smartfona;Średnica:35,3 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, przystawka do mopowania, stacja samooczyszczająca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:9,3 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Ecovacs opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Ecovacs cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Ecovacs,
 • odkurzacze automatyczne Ecovacs jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Ecovacs, odkurzacz robot sprzątający Ecovacs cena, opinie o odkurzaczach robotach Ecovacs, ranking odkurzaczy robotów Ecovacs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *