Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Ecovacs. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Ecovacs. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Ecovacs,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Ecovacs. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Ecovacs, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI

Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Robot sprzątający, mopujący 2 w 1 ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI z funkcją przecierania, rozpoznawania przedmiotów, nowoczesnym wykrywaniem laserowym i video na żądanie – przez aplikację, sterowanie głosem przez Google lub Alexę, odcień czarny

  producent: ‎ECOVACS

  Model: DEEBOT OZMO T8 AIVI

  typ: Robot sprzątający/mopujący

  Aplikacja: TAK

  Funkcje aplikacji: Mapa generowana przez aplikację, FW OTA, Raport głosowy, Planowanie czasu, Ciągłe czyszczenie, Funkcja zaawansowanej mapy

  wariant nawigacji: Smart Navi 2.0

  Tryb czyszczenia: Strefa samoczynna, użytkownik

  objętość pojemnika na kurz: 420 ml

  typ zbiornika na wodę: OZMO

  pojemność zbiornika na wodę: 240 ml

  Głośność: ≤67 dBA

  Zasilanie: Akumulatorowe

  typ baterii: Li-ion

  pojemność baterii: 5200 mAH

  Czas pracy: 180 min

  Czas ładowania: 6,5 h

  Moc znamionowa robota: 40 W

  Napięcie robocze robota: 14,4V

  Nr modelu stacji ładującej: CH1822

  Funkcje dopełniające: Wykrywanie dywanów, Regulacja mocy próżniowej, Wykrywanie pojemników na kurz, Pływająca szczotka główna, Regulacja poziomu wody

  wymiar robota: 35,3 x 9,4x 35,3 cm

  Waga: 6,7 kg

  Kolor: Czarny

  Inteligentne rozpoznawanie przedmiotów dzięki sztucznej inteligencji: Zoptymalizowana progresywna technika AIVI™ identyfikuje, rozpoznaje i inteligentnie decyduje, jak ominąć przeszkody takie, jak buty czy kable, dzięki czemu nie trzeba polikwidować ich przed sprzątaniem. W dodatku robot mapuje obiekty wcześniej rozpoznane, by lepiej przypasować się do otoczenia domowego i zoptymalizować sposób czyszczenia, co umożliwia unikanie kolizji i zapewnia bezustanne sprzątanie.

  skrupulatne planowanie trasy czyszczenia i nawigacja: technologia TrueMapping z laserowym wykrywaniem i innowacyjne czujniki DTOF, Robot może teraz wykrywać z podwójnej odległości do 10 m ze widocznie pokaźniejszą dokładnością by mapować Twój dom 4x szybciej charakterystyczne mapowanie laserowe, z dwukrotnie pokaźniejszym zasięgiem detekcji i możliwością wykrywania przedmiotów z dokładnością do 2 mm. Dzięki stworzeniu szczegółowej interaktywnej mapy, za pomocą ECOVACS Home App robot DEEBOT OZMO T8 AIVI skanuje, mapuje i planuje wydajną trasę czyszczenia szybciej i z pokaźniejszą dokładnością.

  Sterowanie i podgląd poprzez kamerę w jakości HD: Steruj robotem za pomocą aplikacji do dowolnego miejsca,przejrzyj, czy nie zapomniałeś zamknąć okna albo nie zostawiłeś włączonego prysznica. Możesz skierować robota do określonych miejsc, aby obejrzeć pokój poprzez kamerę robota w aplikacji Ecovacs. Można ponadto przechwytywać obrazy i używać zastosowanego głośnika do mówienia poprzez DEEBOT, zapewniając nowy poziom monitorowania i bezpieczeństwa.

  Prywatność: Funkcja kamery rzeczywistej jest zabezpieczona hasłem. Użytkownicy muszą wprowadzić hasło, żeby uzyskać dostęp do funkcji video. Dane we wnętrzu robota będą chronione i wykorzystane wyłącznie w celach czyszczenia. Podczas przesyłania danych z robota do smartfona dane są szyfrowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

  Wysoka objętość akumulatora: Dzięki wiodącemu w branży akumulatorowi o obszerności 5200 mAh jedno ładowanie robota ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI wystarcza na trzy godziny pracy. Robot może czyścić miejsca o powierzchni do 300 m².

  sprawna funkcja czyszczenie i zmywania: Jednoczesne odkurzanie, zmiatanie i przecieranie. Dzięki nowemu systemowi OZMO™ Pro robot nie tylko odkurza i zmywa za jednym razem, wyekwipowany jest ponadto w podkładkę zmywającą, zasilaną elektrycznie i pracującą z wibracjami o wysokiej częstotliwości, żeby lepiej poradzić sobie z uporczywymi plamami. Robot obsługuje cztery poziomy dokładnego sterowania wodą, dzięki temu można go dopasować go do zróżnicowanych potrzeb.

  starannie spersonalizowane czyszczenie: przy pomocy aplikacji ECOVACS App można dzielić scalać strefy sprzątania, oznaczać wnętrza, planować sekwencje, czas sprzątania, moc odkurzania i poziom przepływu wody do rozmaitych stref. Można na dodatek ustawić strefy zakazu ruchu i strefy zakazu przecierania, by określone strefy nie były czyszczone albo przecierane.

  Zawartość zestawu:

  1x Robot sprzątający DEEBOT OZMO T8 AIVI

  1x Stacja ładująca z kablem ładowania

  2x Szczotki boczne

  1x Zbiornik na wodę 240 ml

  1x Pojemnik na kurz 420 ml

  1x Ściereczka do mopowania

  1x Płyta na ściereczkę do mopowania

  1x Filtr

  1x Narzędzie do czyszczenia

  DN

  produkt powystawowy, poprezentacyjny osiągalne minimalne rysy i otarcia 100% wydajny technicznie (produkt sprawdzony poprzez wyspecjalizowany serwis). możliwe podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze. Artykuł zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.


Ecovacs DeeboT N8

Ecovacs DeeboT N8 Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT N8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT N8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Ecovacs DEEBOT OZMO N8 Pro+DEEBOT N8 PRO+ jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę OZMO™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogi. Dzięki najnowszej technologii TrueMapping, może tworzyć szczegółowe i staranne mapy Twoich podłóg.* W połączeniu z technologią omijania przeszkód TrueDetect 3D, ryzyko utknięcia albo zaplątania się jest zminimalizowane.

  dzięki czemu DEEBOT jest wygodnym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg. NAJWAŻNIEJSZE wariant nawigacji: Smart Navi 3.0, TrueMappingTryb czyszczenia: automatyczny, zakres, niestandardowyKomponenty próżniowe: Szczotka głównaRegulacja mocy próżniowej: samoczynny/ręcznyPojemność pojemnika na kurz (ml): 420Wykrywanie pojemników na kurzRegulacja poziomu wodyPojemność zbiornika (ml): 240Funkcja zaawansowanej mapyMapa generowana przez aplikacjęWartość hałasu (dBA ): Normalny: 67Dane techniczne baterii (typ, mAh): Li-Ion, 3200Czas pracy (min): 110Czas ładowania (H): 4Moc znamionowa robota (W): 40 bezawaryjne czyszczenie za każdym razem i wszędzieRobot czyszczący do podłóg z najnowocześniejszą technologią wykrywania przeszkód (TrueDetect 1.0), staranną i nowoczesną technologią nawigacji (TrueMapping 1.0), zbiornikiem na wodę OZMO™, silniejszym ssaniem (w porównaniu do OZMO 950) i stacją automatycznego opróżniania samoczynnie opróżnia zbiornik na kurz –A Ty możesz się radować czystym domem przez sporo tygodni Jednorazowy worek na kurz o objętości 2,5 lWorek na kurzjest wyprodukowany z naturalnego i przychylnego dla środowiska materiału prosto go wymienić.

  Worek o obszerności 2,5 l przechowuje kurz i sierść choćby poprzez 30 dni. Nie ma zapotrzebowania częstego czyszczenia pojemnika na kurz, dzięki temu robot sprzątający może oczyszczać podłogi poprzez kilka tygodni bez żadnej obsługi.

  Aplikacja sterującaMożesz zastosować aplikacji,wygodnie sterować robotem w każdej sytuacji i zaplanować czas sprzątania albo sprawdzić aktualny status czyszczenia.Można jednocześnie zapisać i indywidualnie dopasować do siebie do dwóch map – dzięki takim funkcjom jak Virtual Boundary™, która ogranicza obszar działania robota sprzątającego – lub wyróżnić określone obszary do jednostkowego czyszczenia.

  technika TrueMappingPrecyzyjne planowanie ścieżki sprzątania. Jako pionier w zakresie technologii, ECOVACS wprowadził technologię mapowania i nawigacji opartą na laserze, znaną jako TrueMapping, jako pierwszą w branży robotów domowych.

  W ciągu kilku sekund DEEBOT N8+ stwarza mapę otoczenia i porusza się bezpiecznie po Twoim domu.Ta bezusterkowa koncepcja nawigacji zezwala na produktywne i staranne czyszczenie podłogi. Technika True Detect 3DZapobiega kolizjom, utknięciu czy zaplątaniu.

  DEEBOT N8 PRO+ może lokalizować przedmioty na swojej trasie z odległości pomiędzy 4,5 cm a 30 cm. Robot sprzątający lokalizuje także przedmioty o wielkości zaledwie jednego milimetra, jak cienkie kable czy inne małe przedmioty.

  Wykrywane są jeszcze buty i inne tekstylia, by zminimalizować ryzyko utknięcia albo zaplątania się robota sprzątającego, dzięki czemu może on pracować szybciej i pewniej. Jednoczesne odkurzanie i przecieranieDzięki wielkiemu zbiornikowi na wodę OZMO™ nie musisz przerywać procesu czyszczenia, aby ciągle uzupełniać wodę.

  na dodatek czujniki samoczynnego przełączania na tryb mopowania lub zatrzymywania zwilżania pada, dzięki czemu dopasowuje się do każdej sytuacji związanej z czyszczeniem. Nad wyraz poręczna jest możliwość przypasowania przepływu wody przy pomocy aplikacji, podczas gdy mopem zajmuje się DEEBOT N8 PRO+.

  efektywne odkurzanie i likwidowanie kurzu choćby na dywanach.Dzięki postępowemu materiałowi i konstrukcji kanału ssącego bezprecedensowy system utrzymywania ciśnienia optymalizuje efektywność robota i zapewnia wysoką moc ssania, a DEEBOT N8 PRO+ pozostaje w trakcie pracy wyjątkowo cichy.Udało się zwiększyć siłę ssania do 2600 Pa, a także skuteczność czyszczenia o 73 procent.*Dzięki nowoczesnej, zwinnej szczotce i trybowi Max+ choćby konkretnie osadzony kurz jest sprawnie usuwany z dywanów.N8 to wspaniały robot sprzątający dla wszelkich właścicieli kotów i psów, którzy chcą usunąć sierść z przeróżnych rodzajów powierzchni.

  Wykrywanie dywanówDEEBOT N8 PRO+ podkreśla się inteligentną reakcją na zmieniające się rodzaje podłóg, jak np. Zmiana z twardej podłogi (laminat, płytki, itd.) na dywan.Robot sprzątający lokalizuje dywany w czasie rzeczywistym i reaguje optymalnie do bieżącego zadania:Siła ssania zostaje powiększona, a dywan zostaje pominięty w czasie mopowania.dzięki temu tryb czyszczenia jest perfekcyjnie dobrany do każdego typu podłogi.

  Funkcja samoczynnego ładowania. Sprzątanie ciągłeDla DEEBOT N8 PRO+ nawet długie ścieżki sprzątania nie są problemem.Gdy tylko bateria jest na wyczerpaniu, robot sprzątający samoczynnie wraca do stacji dokującej.Gdy tylko bateria będzie w pełni naładowana, urządzenie będzie kontynuować czyszczenie podłogi tam, gdzie skończyło.DEEBOT zagwarantuje w ten sposób niezauważalne i skrupulatne czyszczenie.

  SPECYFIKACJA technicznASkut

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Roborock. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  robot odkurzający z wysoką siłą ssania, dochodzącą do 3000 pa, czas pracy do 150 minut, ładowania 6.5 godzin, zbiornik na kurz opojemności 300 ml, możliwość sterowania po przez aplikacją na urządzenie mobilne, samoczynny powrót do bazy, pomocne komunikaty głosowe informują o aktualnym stanie pracy odkurzacza, filtr antyalergiczny hepa, możliwość dwukierunkowej komunikacji video, technologia rozpoznawania wizualnego aivi™ 2.0 i potrafi rozpoznać oraz ominąć 15 typów obiektów, a także ludzkie sylwetki w trakcie sprzątania, samoczynnie rozpoznaje także wariant pomieszczenia i oferuje plan sprzątania, komunikaty głosowe, pamięć do 3 map kondygnacji.


Ecovacs Deebot X1 Omni

Ecovacs Deebot X1 Omni Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 Omni - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 Omni
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  konstrukcja

  Zdalna obsługa za pomocą smartfona: Tak
  typ pojemnika na kurz: Worek znajdujący się w stacji ładującej
  kształt: krągły
  Kolor artykułu: Szary

  Moc

  Napięcie robocze: 14,8 V
  rodzaj obsługiwanych baterii: Li-Ion
  Moc znamionowa: 45 W
  Czas pracy: 140 min
  Moc ssania: 5000 Pa
  objętość baterii: 5200 mAh
  Ładowanie akumulatora: Tak
  Czas ładowania: 6,5 godz

  Waga i wymiary

  Wysokość produktu: 103,5 mm
  Średnica: 36,2 cm

  wydajność

  Wykrywanie pojemników na kurz: Tak
  pojemność pojemnika na czystą wodę: 0,08 l
  Wykrywanie dywanów: Tak
  dodatkowe informacje: Funkcja nowoczesnej mapy, FW OTA, Mapa generowana przez aplikację, Ciągłe czyszczenie, Raport głosowy, Planowanie czasu
  Zintegrowane czujniki: Wysokości, Przeszkód
  regulowana liczba wody: Tak
  Tryby czyszczące: samoczynny, zakres, niestandardowy
  automatyczny powrót stacji bazowej: Tak
  Filtr: Tak
  wariant szczotki: Szczotka główna i szczotki boczne
  Szczotki próżniowe w zestawie: Szczotka główna
  Wykrywanie schodów: Tak
  Poziom hałasu: 68 dB
  Mycie na mokro: Tak
  rodzaj nawigacji: dToF
  typ zbiornika dozownika: OZMO™ Turbo 2.0
  Regulacja mocy: automatyczny/ręczny
  objętość na kurz (łącznie): 0,4 + 3 l

  Zawartość opakowania

  Zawartość opakowania: Głowica mopująca x 2, Robot x 1, zestaw szczotek bocznych x 1, Ściereczki do mopowania x 4, Szczoteczka do czyszczenia x 1, Filtr x 1, Stacja ładująco-czyszcząca x 1, Instrukcja obsługi x 1, Narzędzie do czyszczenia x 1, kabel zasilający x 1


Ecovacs Deebot Ozmo 610

Ecovacs Deebot Ozmo 610 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo 610 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo 610
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ECOVACS DEEBOT OZMO 610 idealna czystość i komfort w Twoim domu Inteligentne planowanie ścieżki czyszczenia i ulepszone pokrycie powierzchni Inteligentne planowanie ścieżki czyszczenia, zoptymalizowane pod kątem podłóg bez dywanów, umożliwia robotowi DEEBOT OZMO 610 poruszanie się według zaplanowanej trasy czyszczenia biegnącej poprzez całą powierzchnię domu, a powtarzalny schemat czyszczenia pozwala zminimalizować luki w sprzątaniu.

  gwarantuje to produktywne sprzątanie wielu pomieszczeń. Połączenie odkurzacza i systemu mopującego Robot DEEBOT OZMO 610 to połączenie odkurzacza z systemem mopującym, który bez trudu poradzi sobie z zabrudzeniami lub przyschniętymi plamami na Twoich podłogach.

  Dzięki udoskonalonemu systemowi mycia OZMO DEEBOT OZMO 610 z łatwością czyści podłogę, a główna szczotka w kształcie litery „V” wspaniale sprawdza się na dywanach. Te zaimplementowane funkcje pozwalają robotowi DEEBOT OZMO 610 dokładnie i gruntownie oczyścić Twój dom.

  Nowa jakość sprzątania z systemem mycia OZMO Sterowana elektronicznie pompa wodna regularnie pobiera wodę ze zbiornika o obszerności 300 ml, co umożliwia mycie podłogi na mokro. Dodatkowo robot wyposażony jest w czujniki pozwalające na automatyczne przełączanie w tryb odkurzania z mopowaniem – dzięki temu sprzątanie jest bezpieczne i dokładne.

  Szczotka główna w kształcie litery V – zbierze więcej zabrudzeń Dzięki szczotce głównej w profilu litery V DEEBOT jest w stanie zebrać więcej zabrudzeń i kurzu, nad wyraz z dywanów. W ten sposób OZMO 610 zapewnia wyraźnie staranniejsze czyszczenie.

  Rozwiązanie każdego bałaganu Niezależnie od rodzaju zabrudzeń, jakie głównie występują na Twojej podłodze, DEEBOT OZMO 610 jest najlepszym rozwiązaniem. Dzięki wymiennemu wlotowi ssącemu oraz zróżnicowanym trybom czyszczenia OZMO DEEBOT OZMO 610 za każdym razem odnajdzie sposób na brud, włosy i inne zanieczyszczenia.

  Wymienny wlot ssący – zbieranie włosów i sierści, kurzu lub małych okruchów i innych zanieczyszczeń Opcje ssania można zmienić w zależności od potrzeb. Ssanie bezpośrednie rewelacyjnie pasuje do zbierania włosów i sierści bez zaplątywania, a szczotka główna zezwala na bezpośrednie zasysanie i bardziej dogłębne czyszczenie, w szczególności na dywanach.

  rozmaite tryby czyszczenia na zróżnicowane potrzeby Szereg trybów czyszczenia i opcji ssania pozwala zawsze dobrać optymalne narzędzie do danego użycia. Tryb automatyczny wyśmienicie sprawdza się do ogólnych porządków, tryb krawędziowy pozwala skrupulatnie posprzątać rozmaite zakamarki, a tryb punktowy koncentruje czyszczenie na wybranych miejscach.

  Najszybszy dostęp do przenośnej aplikacji Dzięki aplikacji ECOVACS możesz bez wysiłku zaplanować czas sprzątania, ustawić tryby pracy i monitorować stan czyszczenia, co oznacza, że masz pełną kontrolę nad robotem i możesz nim sterować z dowolnego miejsca na ziemi.

  Kontrola DEBOOTA z każdego miejsca na ziemi Z aplikacji ECOVAC...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Electrolux. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot Ozmo N8

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo N8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo N8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  za każdym razem i wszędzie bezawaryjne czyszczenie Robot odkurzający i mopujący z funkcją precyzyjnego mopowania oraz sterowania. Wykorzystuj w życiu inteligentne rozwiązania. Ciesz się życiem. DEEBOT N8 DEEBOT N8 to robot odkurzający z funkcją mopowania, który wykorzystuje technologię OZMO™ do równoczesnego odkurzania i mopowania Twojej podłogi.

  Dzięki najnowszej technologii TrueMapping, potrafi stworzyć szczegółową i staranną mapę swego otoczenia.* Urządzenie zapewnia jeszcze lepsze rezultaty czyszczenia** dzięki funkcji wykrywania dywanu, gdzie wykorzystuje większą siłę ssania bez mopowania.

  Kompatybilność inteligentnego urządzenia sprawia, że sterowanie robotem jest jeszcze łatwiejsze. Samoczynnie opróżniającą się stację w odcieniu gwiezdnej szarości albo perłowej bieli, można zakupić oddzielnie.

  Robot odkurzający DEEBOT N8 z funkcją mopowania to idealne rozwiązanie do rozmaitych rodzajów podłóg takich jak: dywany, podłoga laminowana, PVC, parkiet lub gres. Dla właścicieli zwierząt, robot odkurzający DEEBOT N8 to także ergonomiczne rozwiązanie umożliwiające higieniczne odkurzanie sierści kotów oraz psów.

  samoczynnie opróżniającą się stację w kolorze gwiezdnej szarości albo perłowej bieli można zakupić oddzielnie. * Możliwość przechowywania do dwóch map ** W porównaniu z DEEBOT OZMO 950 Odkurzanie z dużą mocą i usuwanie kurzu choćby z dywanów Dzięki zastosowaniu progresywnego materiału i designu kanał ssący, jak w dodatku system podtrzymujący ciśnienie, optymalizują skuteczność robota, a także gwarantują dużą moc ssania (do 2300 Pa).

  Praca robota DEEBOT N8 jest niezwykle cicha. Najnowocześniejsza, zwinna szczotka, a także tryb Max+, usuną nawet skażenia, które wbiły się w dywan. Skrupulatne planowanie kolejności czyszczenia ECOVACS to lider techniczny, który opracował technologię mapowania za pomocą lasera oraz technikę sterowania znaną jako TrueMapping dotychczas stosowaną w przemyśle, a teraz po raz pierwszy użytą w sektorze robotów domowych.

  W zaledwie kilka sekund, przy wykorzystaniu adekwatnej technice DEEBOT N8 stwarza mapę swojego otoczenia, dzięki czemu bardziej bezpiecznie przemieszcza się po Twoim domu. Bezawaryjny sposób sterowania urządzeniem wydajne i skrupulatne czyszczenie Twoich podłóg.

  Odkurzanie i mopowanie w jednym kroku Dzięki systemowi mopowania OZMO™,urządzenie DEEBOT N8 potrafi równocześnie odkurzać i mopować. W aplikacji można komfortowo ustawić cztery stopnie ilości wody w zależności od zróżnicowanych potrzeb, jak dodatkowo rodzajów podłogi.

  Zbiornik wody został specjalnie zaprojektowany z myślą o czyszczeniu znacznych powierzchni, dzięki temu nie ma konieczności przerywania pracy w celu napełnienia zbiornika wody. Dzięki funkcji wykrywania dywanu, DEEBOT wykrywa dywany, jak także adekwatnie dopasowuje tryb pracy poprzez zwiększenie siły ssania w trakcie odkurzania albo ominięcie tego obszaru...


Ecovacs DeeboT T9

Ecovacs DeeboT T9 Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT T9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT T9
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:400 min;Czas pracy:175 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, kontrola ilości wody, odświeżacz powietrza, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco;Inne:3-stopniowy system odkurzania, automatyczne dostosowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, automatyczny dobór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, czujka ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Ecovacs Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eco.global.app&gl=PL;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/ecovacs-home/id1329458504?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:https://www.ecovacs.com/pl/deebot-robotic-vacuum-cleaner/t9;Kolor:biały;Lampa UV:nie;Model:Ecovacs Deebot T9;pojemność zbiornika:0,42 l;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny;typ:robot sprzątający;linia (wariantowanie stacja z workiem):Deebot T9;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, za pomocą smartfona;Szczotka główna:silikonowa z włosiem;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, odświeżacz powietrza, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:9,3 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna, technologia TrueDetect 3D 2.0, technika TrueMapping 2.0;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Ecovacs Deebot N8 Pro

Ecovacs Deebot N8 Pro Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot N8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot N8 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Ecovacs DEEBOT OZMO N8 Pro 420mlDEEBOT N8 PRO jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę OZMO™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogiDzięki najnowszej technice TrueMapping, może wytwarzać szczegółowe i dokładne mapy Twoich podłóg.* W połączeniu z technologią omijania przeszkód TrueDetect 3D, ryzyko utknięcia albo zaplątania się jest zminimalizowane.

  dzięki temu DEEBOT jest komfortowym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg. NAJWAŻNIEJSZE wariant nawigacji: Smart Navi 3.0, TrueMappingTryb czyszczenia: automatyczny, zakres, niestandardowyPojemność pojemnika na kurz (ml): 420Pojemność zbiornika wody (ml): 240Wartość hałasu (dBA ): Normalny: 67Dane technologiczne baterii (wariant, mAh): Li-Ion, 3200Czas pracy (min): 110Czas ładowania (H): 4Moc znamionowa robota (W): 40Funkcja zaawansowanej mapyMapa generowana poprzez aplikacjęRaport głosowy bezusterkowe czyszczenie zawsze i wszędzieDEEBOT N8 PRO jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę OZMO™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogiDzięki najnowszej technice TrueMapping, może wytwarzać szczegółowe i dokładne mapy Twoich podłóg.*W połączeniu z technologią omijania przeszkód TrueDetect 3D, ryzyko utknięcia albo zaplątania się jest zminimalizowane.dzięki czemu DEEBOT jest komfortowym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg.Robot sprzątający z funkcją mopowania zagwarantuje obszerniejszą sprawność sprzątania** z wykrywaniem dywanów,rozszerzyć siłę ssania w razie zapotrzebowania i zapobiec przypadkowemu mopowaniu dywanów.

  Wszystkie rodzaje podłóg, takie jakdywany,laminaty, PVC, parkiet czy płytki są dzięki temu optymalnie odkurzane i mopowane.Gospodarstwa domowe ze zwierzętami domowymi, które dodatkowo muszą eliminować sierść kota i psa stanowczo skorzystają z szerokiej siły ssania robota sprzątającego z mopem oraz dokładnego czyszczenia w porównaniu z tradycyjnym odkurzaczem.Kompatybilność z urządzeniami smart home powoduje, iż sterowanie urządzeniem DEEBOT jest jeszcze wygodniejsze.Stacja automatycznego opróżniania w odcieniu Space Grey albo Pearl White może być zakupiona osobno.

  produktywne odkurzanie i likwidowanie kurzu nawet na dywanach.Dzięki nowoczesnemu materiałowi i konstrukcji kanału ssącego rewolucyjny system utrzymywania ciśnienia optymalizuje sprawność robota i gwarantuje wysoką moc ssania, a DEEBOT N8 PRO pozostaje w trakcie pracy wyjątkowo cichy.Udało się rozszerzyć siłę ssania do 2600 Pa oraz sprawność czyszczenia o 73 procent.*Dzięki progresywnej, zwinnej szczotce i trybowi Max+ choćby mocno osadzony kurz jest sprawnie usuwany z dywanów.N8 to genialny robot sprzątający dla wszelkich właścicieli kotów i psów, którzy chcą pousuwać sierś z najróżniejszych rodzajów powierzchni.

  Wykrywanie dywanówDEEBOT N8 PRO eksponuje się inteligentną reakcją na zmieniające się rodzaje podłóg, jak np. Zmiana z twardej podłogi (laminat, płytki, itd.) na dywan.Robot sprzątający lokalizuje dywany w czasie rzeczywistym i reaguje odpowiednio do bieżącego zadania: Siła ssania zostaje powiększona, a dywan zostaje pominięty w czasie mopowania.

  dzięki temu tryb czyszczenia jest idealnie dobrany do każdego rodzaju podłogi. Technologia bezpieczeństwa na schodachKoniec ze strachem przed schodami:Nasz robot sprzątający DEEBOT N8 PRO jest wyekwipowany w czujniki uniemożliwiające upadkowi.

  Urządzenie lokalizuje w adekwatnej chwili poziomy i powraca w bezpieczne miejsce, żeby kontynuować czyszczenie. Technologia TrueMapping. Staranne planowanie ścieżki sprzątaniaJako pionier w zakresie technice, ECOVACS wprowadził technikę mapowania i nawigacji opartą na laserze, znaną jako TrueMapping, jako pierwszą w branży robotów domowych.

  W ciągu kilku sekund DEEBOT N8 PRO tworzy mapę otoczenia i porusza się bezpiecznie po Twoim domu.Ta bezawaryjna koncepcja nawigacji umożliwia produktywne i dokładne czyszczenie podłogi. Technologia True Detect 3D.

  uniemożliwia kolizjom, utknięciu czy zaplątaniuTechnologia wykrywania przeszkód 3D w czasie rzeczywistym i system zapobiegania kolizjom wykorzystują zasadę światła strukturalnego i algorytm skanowania 3D, który jest też stosowany na całym świecie w postępowym rozpoznawaniu twarzy i przenośnych transakcjach płatniczych.dzięki czemu DEEBOT N8 PRO może się luźno przemieszczać, a równocześnie zminimalizowane jest prawdopodobieństwo kolizji robota sprzątającego.

  Jednoczesne odkurzanie i przecieranieSystem przecierania OZMO™ powoduje, iż DEEBOT N8 PRO może równocześnie odkurzać i przecierać. Progresywna technika pozwala na ustawienie czterech stopni wilgoci dla różnorodnych potrzeb i rodzajów podłóg, takich jak laminat, podłogi drewniane czy płytki, wygodnie przy pomocy aplikacji.

  Zbiornik na wodę jest zaprojektowany dla obfitych powierzchni, dzięki temu nie trzeba przerywać procesu czyszczenia, aby ciągle uzupełniać go wodą. Dzięki funkcji wykrywania dywanów DEEBOT N8 PRO natychmiast rozpoznaje dywany i reaguje stosownie zwiększając siłę ssania i omijając to miejsce w trakcie mopowania.

  Aplikacja sterującaMożesz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Proscenic. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  deebot n8 pro+bezusterkowe czyszczenie za każdym razem i wszędziedeebot n8 pro+ jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę ozmo™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogidzięki najnowszej technologii truemapping, może kreować szczegółowe i skrupulatne mapy twoich podłóg.*w połączeniu z technologią omijania przeszkód truedetect 3d, ryzyko utknięcia lub zaplątania się jest zminimalizowane.dzięki temu deebot jest komfortowym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg.robot sprzątający z funkcją mopowania gwarantuje obszerniejszą produktywność sprzątania** z wykrywaniem dywanów,powiększyć siłę ssania w razie zapotrzebowania i zapobiec przypadkowemu mopowaniu dywanów.wszystkie rodzaje podłóg, takie jakdywany,laminaty, pvc, parkiet czy płytki są dzięki temu stosownie odkurzane i mopowane.gospodarstwa domowe ze zwierzętami domowymi, które na dodatek muszą usuwać sierść kota i psa bardzo skorzystają z sporej siły ssania robota sprzątającego z mopem oraz precyzyjnego czyszczenia w porównaniu z tradycyjnym odkurzaczem.kompatybilność z urządzeniami smart home sprawia, że sterowanie urządzeniem deebot jest jeszcze wygodniejsze.zawartość zestawu deebot n8 pro+ to stacja samoczynnego opróżniania, która sam opróżnia robot sprzątający i oszczędza pracę związaną z opróżnianiem zbiornika na kurz aż do 30 dni.* zapisywanie do dwóch map** w kontraście do deebot ozmo 950


Ecovacs Deebot T10

Ecovacs Deebot T10 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot T10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ECOVACS Robot sprzątający DEEBOT T10 TURBO Najwyższej klasy robot odkurzająco myjący ze stacją czyszczącą i technologią sztucznej inteligencji, który sprawnie posprząta Twój dom.

  udoskonalona sztuczna inteligencja

  Prowadzony poprzez najnowocześniejszą sztuczną inteligencję robot sprzątający DEEBOT T10 TURBO dokładnie i prędko rozpoznaje swoje otoczenie, wydajne sprzątanie, bez względu na to, jakie przeszkody napotka na swojej drodze – odkurzacz rozpoznaje 18 różnych typów obiektów.

  wyjątkowa kamera klasy astrofotograficznej

  Kamera pokładowa 960P HD rozpoznaje statyczne i poruszające się obiekty, choćby w ciemności. Twoja prywatność jest dla nas ważna, więc DEEBOT T10 TURBO poinformuje Cię o tym, iż kamera jest włączona - za pomocą komunikatu głosowego i lampki kontrolnej.

  Funkcja wideo i komunikacja

  Funkcja wideo i komunikacji w czasie rzeczywistym pozwala na użytkownikom utrzymywanie kontaktu z członkami rodziny w domu i monitorowanie go podczas nieobecności, np. Podczas wakacji.

  Asystent głosowy YIKO AI

  Niezależnie od tego, czy chodzi o polecenie czyszczenia, czy zmianę ustawień, jest to kwestia kilku słów. Asystent głosowy YIKO AI ma potężną bazę danych głosowych, a także technikę rozpoznawania głosu. Informacje zostały wprowadzone w naturalnym języku, dzięki temu asystent rozumie Twoje komendy i reaguje na nie, podejmując działanie.

  zniewalająca aplikacja ECOVACS HOME

  intuicyjna aplikacja ECOVACS HOME skrupulatnie buduje trójwymiarową mapę domu. Możesz spersonalizować tryby czyszczenia, a także wyznaczyć solidne obszary czyszczenia. Ponadto masz możliwość edytowania map i dodawania mebli,mieć pewność, iż czyszczenie będzie jeszcze skrupulatniejsze.

  Najwyższej klasy mapowanie i nawigacja z TrueMapping 2.0

  Zoptymalizowany algorytm powoduje,zastosowana w robocie czyszczącym nawigacja jest inteligentniejsza i zrównoważeniejsza. Mapowanie TrueMaping 2.0 jest 4-krotnie dokładniejsze w wykrywaniu małych przedmiotów w porównaniu z powszechnie używanym sensorem LDS.

  wydajna praca bez względu na oświetlenie

  Dzięki zastosowaniu modulowanego sygnału świetlnego o większej długości fali, nie jest on zakłócany poprzez zewnętrzne źródła światła. Robot może więc bez problemu poruszać się w świetle albo w całkowitej ciemności, żeby w każdej chwili, gruntownie wysprzątać dom.

  Stacja myjąca TURBO

  Zbiornik na wodę dostarcza czystą wodę do mycia padów mopujących i suszy je wirowo, ulepszony efekt czyszczenia. Pady mopujące są suszone ciepłym powietrzem, co minimalizuje tworzenie się bakterii i brzydkiego zapachu. Stacja przemywająca jest nietrudna w utrzymaniu czystości, bez konieczności częstego demontażu i mycia.

  większa moc ssąca

  Z nowym silnikiem bezszczotkowym, nowym kształtem wiatraka, a także dodanemu włóknu szklanemu do łopatek wentylatora odkurzacz może utrzymać stałą moc 3000 Pa, ulepszając cykl czyszczenia.

  Obrotowy system mopowania OZMOTM Turbo 2.0

  Dwa pady mopujące wykonują 180 obrotów na minutę oraz są dociskane do podłogi z siłą do 6 N, skuteczniejsze likwidowanie plam i staranniejsze czyszczenie, pozostawiając powierzchnię jak nową. Nakładki mopujące są mocowane w łatwy sposób za pomocą magnesów.

  Długa żywotność baterii

  Akumulator litowy 5200 mAh o maksymalnym czasie działania 260 minut w trybie cichym rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące czasu sprzątania.

  sprawny filtr powietrza

  Zmywalny wkład oczyszczający wspomaga potrójną filtrację mikropyłków, produktywnie izoluje alergeny, blokując 99% wdychanych mikropyłków i alergenów o wielkości zaledwie 0,3-0,5μm.

  informacje technologicznE:
  • Nawigacja: TrueMapping 2.0
  • Wykrywanie dywanów
  • Planowanie czasu
  • pojemność pojemnika na kurz: 400 ml
  • pojemność zbiornika na wodę: 240 ml
  • rozmiar robota: 353 x 353 x 103,3 mm
  • Hałas: ≤66 (odkurzacz) ≤68 (odkurzacz i mop)
  • Akumulator: litowy, 520 mAh
  • Czas pracy: 260 min. (tryb cichy)
  • Czas ładowania: 6,5 godz.
  Korzyści dla Ciebie:
  • ulepszone wykrywanie przeszkód
  • Sterowanie głosowe
  • Skuteczne mopowanie i odkurzanie
  • Niemal bezobsługowa stacja czyszcząca
  • Mapy 3D i 2D


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Ecovacs opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Ecovacs cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Ecovacs,
 • odkurzacze automatyczne Ecovacs jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Ecovacs, odkurzacz robot sprzątający Ecovacs cena, opinie o odkurzaczach robotach Ecovacs, ranking odkurzaczy robotów Ecovacs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *