Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Concept. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Concept. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Concept,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Concept. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Concept, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Concept VR-3520

Concept VR-3520 Najniższa Cena Online

Concept VR-3520 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3520
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC VR3520

  Inteligentny odkurzacz
  Odkurzacz samoczynny z laserem 3 w 1 UVC Concept VR3520 Real Force został zaprojektowany tak, by zapewnić maksymalny komfort i wygodę w trakcie sprzątania. Nowoczesną metodę mapowania, która skanuje Twój dom i dzieli go na poszczególne wnętrza. Może odkurzać, wycierać i sterylizować. Dzięki funkcji automatycznego opróżniania zapewnia do 2 miesięcy rutynowego czyszczenia bez konieczności opróżniania pojemnika na kurz. W podstawowym wyposażeniu wynajdziesz akcesoria, które ułatwią Ci sprzątanie.

  wyśmienita orientacja
  innowacyjna nawigacja laserowa LaserTec 2.0 szczegółowo skanuje Twój dom i buduje staranną mapę do planowania sprzątania. Robot orientuje się z maksymalną dokładnością w przestrzeni, nie przejeżdża wielokrotnie już sprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Dzięki dużym kołom i mocnemu silnikowi pokonuje progi drzwi oraz inne przeszkody o wysokości do 1,8 cm. Po oczyszczeniu wraca na stację, gdzie jest doładowywany i równocześnie opróżnia pojemnik, dzięki czemu unikasz kontaktu z kurzem. Robot wyekwipowany jest w trzystopniową technikę filtracji z filtrem HEPA 13, dzięki czemu wykrywa do 99,9% kurzu, pyłków, bakterii i wirusów.

  Rooplan
  Dzięki inteligentnej funkcji ROOMPLAN 3.0 i aplikacji zaoszczędzisz dużo czasu. Ta funkacja samoczynnie dzieli mapowane przestrzenie na poszczególne wnętrza, które starczy nazwać i zapisać. Dzięki temu nie musisz kreować osobnej strefy dla każdego pokoju. W aplikacji starczy zaznaczyć wybrane pokój, a robot będzie wiedział, gdzie należy posprzątać. Za pomocą aplikacji możesz w dodatku ustawić harmonogram sprzątania, poziom mocy ssania, a także intensywność dozowania wody dla każdego wnętrza. Robot startuje o ustawionej godzinie, rozpoczyna sprzątanie i wraca do stacji ładującej.

  samoczynne opróżnianie pojemnika
  W konstrukcji stacji ładującej znajduje się worek, do którego robot automatycznie likwiduje brud z pojemnika na kurz zawsze, gdy wraca do stacji albo w odstępach, które wybierzesz w aplikacji. Pojemność worka wystarczy na 2 miesiące regularnego odkurzania. Gdy worek się zapełni, robot ostrzeże Cię o konieczności jego zamiany. Podstawowe wyposażenie obejmuje 6 worków, 6 szczotek bocznych i 3 zestawy filtrów.

  UVC lampa
  Odkurzacz automatyczny VR3520 wyposażony jest w technikę sterylizacji UVC LED, która emituje promieniowanie ultrafioletowe rodzaju C. Światło UVC niszczy DNA bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, uniemożliwiając tym samym ich dalsze namnażanie. Jest powszechnie wykorzystywany np. Do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Promieniowanie UVC można aktywować w dwóch trybach: w trybie UVC robot będzie odkurzał i sterylizował przy pomocy lampy UVC, w trybie sterylizacji wyłączy ssanie. Aktywuj technikę UVC bez zainstalowanego modułu mopa.

  Odkurzanie na kilku piętrach
  Odkurzacz automatyczny VR3520 nadaje się w dodatku do wielopiętrowych gospodarstw domowych. Każde piętro należy zmapować osobno i nazwać je w aplikacji. W ten sposób możesz zapisać mapy do 5 pięter. Jeśli chcesz posprzątać na innym piętrze niż to, na którym znajduje się robot, po prostu go przenieś, wybierz odpowiednią mapę w aplikacji i uruchom. Zaletą jest to, że robot radzi sobie ze sprzątaniem bez konieczności kupowania kolejnej stacji ładującej.

  Odkurza i wyciera
  Odkurzacz obsługuje równocześnie czyszczenie na sucho, jak i na mokro. Pojemnik na kurz o pojemności 300 ml służy do zwykłego odkurzania. Jeśli dołączysz do niego nasadkę do mopa, możesz równocześnie odkurzać i wycierać. Za pomocą aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, przeciętny albo wysoki poziom w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Nasadka mopa jest zaopatrzona w tkaninę z mikrofibry, która łączy brud ze sobą i poleruje podłogę w trakcie sprzątania. Dzianinę można z łatwością zdjąć i wyprać w pralce.

  Długa solidność i duża moc ssania
  Odkurzacz zaopatrzony jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik BLDC, co przyczynia się do uzyskania wysokiej mocy ssania sięgającej 3300 Pa. Proponuje 3 stopnie wydajności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Dzięki akumulatorowi Li-Ion o dużej objętości 5200 mAh wytrzymuje do 250 minut na jednym ładowaniu. Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, robot automatycznie wraca do stacji ładującej.

  Do wszystkich rodzajów powierzchni
  Odkurzacz automatyczny VR3520 wyposażony jest w 3 szczotki główne. Szczotka do dywanów pasuje do wszelkich rodzajów podłóg m.in. Dywany. Dzięki miękkiej powierzchni szczotka HardFloor jest perfekcyjna zwłaszcza do twardych podłóg. Może wyłapać do 3 razy więcej zabrudzeń i zapewnić delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg. Szczotka PET przyda się właścicielom zwierząt. Lokalizuje choćby najdrobniejszy kurz, sierść czy włosy. Dwie szczotki boczne poszerzają zakres odkurzania i nadzwyczajnie czyszczą wokół ścian, mebli, w rogach i w innych trudno przystępnych miejscach.

  Skuteczne czyszczenie dywanów
  Ta funkcja jest aktywowana, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Samoczynnie rozszerza moc ssania do maksimum, dzięki temu zasysa choćby głęboko osadzony brud. Po powrocie do twardych podłóg powróci do swojej pierwotnej efektywności. Funkcji Turbo Carpet można zastosować, jeśli w robocie zainstalowana jest szczotka do dywanów i moc ssania jest ustawiona na poziom "auto".

  Sterowanie
  Robotem można sterować za pomocą aplikacji Concept Home, która jest przystępna w języku polskim i jest gratisowa na systemy iOS i Android. Za pomocą aplikacji możesz zaplanować sprzątanie i pilnować w czasie rzeczywistym. Choćby jeśli nie ma Cię w domu, za każdym razem będziesz posiadać wszystko pod kontrolą. W aplikacji możesz dodatkowo ustawić język, w którym będzie się do Ciebie przemawiał robot, w tym polski. A jeśli nie jesteś fanem progresywnych technice lub nie masz smartfona, możesz nim w pełni sterować także za pomocą pilota.

  Total Surface
  Dzięki funkcji samoczynnego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, że odkurzacz nie poradzi sobie z większymi powierzchniami. Jeśli rozładuje się podczas czyszczenia, automatycznie wynajdzie stację ładującą, w której zaczeka, aż zostanie w pełni naładowana. Następnie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym przerwał.

  Czujniki uderzenia i upadku
  Robot wyposażony jest w specjalny sensor, który gwarantuje idealną orientację wzdłuż ścian i uniemożliwia spadaniu ze schodów. Równocześnie chroni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ robot podczas pracy zachowuje nieznaczny dystans od wszystkich przeszkód. Ten czujka służy jeszcze do wykrywania szklanych i czarnych ścian, dzięki temu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

  automatyczne sprzątanie
  Ten tryb służy do sprzątania całego gospodarstwa domowego. Robot wyszukuje i buduje mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Poszczególne obszary są następnie skrupulatnie odkurzane jeden po drugim. Po zakończeniu czyszczenia samoczynnie powróci do stacji ładującej.

  Sprzątanie stref
  za pomocą aplikacji przenośnej można ustawić do 15 obszarów, w których robot będzie sprzątał. Jednocześnie możesz zdefiniować strefy zabronione, w których robot nie będzie sprzątał, lub obszary bez wycierania, w których robot będzie sprzątał tylko wtedy, gdy nie ma zainstalowanego modułu czyszczącego.

  Lokalne sprzątanie
  Tryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych obszarów. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, robot wykona podwójne czyszczenie w obszarze 1,8 x 1,8 m ze środkiem w pozycji wyjściowej. Aby osiągnąć skrupulatniejsze sprzątanie, możesz za pomocą aplikacji określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot samoczynnie przemieszcza się do wyszczególnionej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną skutecznością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Samsung. Ranking TOP10 modeli

Concept VR-3210

Concept VR-3210 Najniższa Cena Online

Concept VR-3210 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3210
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3w1 REAL FORCE LASER UVCOdkurzacz automatyczny z mopem 3 w 1 Concept VR3210 jest zaopatrzony w progresywną nawigację laserową do dokładnego planowania czyszczenia i w tryb sterylizacji UVC.

  znakomita orientacjaOdkurzacz samoczynny VR3210 jest zaopatrzony w progresywną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i wytwarza skrupulatną mapę do planowania sprzątania. Dzięki temu robot orientuje się w maksymalnej przestrzeni z maksymalną skrupulatnością, nie przekracza wielokrotnie już oczyszczonych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania.

  wyśmienicie radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami podłogowymi i podzielonymi przestrzeniami. Dzięki obszernym kołom i mocnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu sprzątania nastąpi samoczynny powrót do stacji ładującej.

  Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycieraniaY-wash to sprawny sposób wycierania. W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", podczas której każdy kawałek podłogi jest wielokrotnie czyszczony i dzięki temu zaschnięte plamy, brud i inne skażenia są sprawnie usuwane.

  Tryb sterylizacji UVCOdkurzacz samoczynny VR3210 jest wyekwipowany w technikę sterylizacji UVC LED, która gwarantuje do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu z powszechnie używanymi lampami. Możesz jej używać za pomocą aplikacji przenośnej i wyłącznie z podłączonym pojemnikiem na kurz.

  W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza zasysanie, obniża szybkość ruchu do połowy mocy i równocześnie zniża szybkość szczotki głównej i bocznej. Możesz także aktywować światło UVC podczas typowego czyszczenia.

  skutkiem będą perfekcyjnie zdezynfekowane podłogi wolne od bakterii i wirusów. Odkurzanie i wycieranieOdkurzacz jest zaopatrzony w dwa pojemniki, dzięki którym może z łatwością sprzątać na sucho i na mokro.

  Pierwszy zbiornik o pojemności 600 ml służy do klasycznego czyszczenia na sucho. Po podłączeniu drugiego pojemnika 2 w 1 można jednocześnie odkurzać i wycierać na mokro. Uwolni Ci od wirusów i grzybówChcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3210 to kolejny przyjaciel pomagających w walce z wirusami i bakteriami.

  starczy dodać trafny środek dezynfekujący do zbiornika wody i uruchomić robota. Twoje podłogi będą świetnie czyste i zdezynfekowane. Potężny silnik i obfita moc ssaniaOdkurzacz wyposażony jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik DC BLDC, który ma szereg zalet.

  cechuje się wysoką skutecznością i w porównaniu z silnikami klasycznymi jest cichszy, bardziej energooszczędny i ma dłuższą żywotność. Równocześnie przyczynia się do sporej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa.

  proponuje 3 poziomy wydajności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Moc ssania można też ustawić ręcznie w zależności od potrzeby i stopnia zabrudzenia. Bateria LG BYDOdkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorami LG BYD o szerokiej obszerności 5200 mAh, dzięki temu na jednym ładowaniu może pracować nawet 250 minut.

  Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką efektywnością, bezpieczeństwem i zrównoważonym cyklem. Ze względu na swoje cechy znajdują użycie np. W przemyśle motoryzacyjnym czy do akumulatorowego magazynowania systemów fotowoltaicznych.

  Gdy objętość baterii spadnie poniżej 15%, odkurzacz samoczynnie wraca do stacji dokującej. Przypasowany do twoich potrzebOdkurzacz automatyczny VR3210 jest wyekwipowany w dwie główne szczotki (CARPET i HARDFLOOR) oraz dwie boczne.

  Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne powiększają zakres odkurzania i doskonale sprzątają przy ścianach, meblach, w rogach oraz w innych trudno dostępnych miejscach.

  Szczotka do dywanówJest to spiralna szczotka, która składa się z kompilacji włosia i gumowych lameli. Pasuje do wszystkich rodzajów podłóg, w tym do dywanów. HardFloor szczotkaTa szczotka jest genialna zwłaszcza do twardych podłóg.

  Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wychwycić do 3x więcej brudu, w tym miniaturowe cząsteczki. Dzięki tej szczotce osiągniesz skuteczne i równocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg.

  CARPET turboFunkcji Carpet turbo można wykorzystać, jeśli w odkurzaczu zainstalowano szczotkę do dywanów. Uruchamia się, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Automatycznie zwiększa siłę ssania do maksimum, żeby zapewnić naprawdę wydajne czyszczenie.

  Po powrocie na twarde podłogi wraca do swojej pierwotnej sprawności. Czujka TOF - nieprzeciętna orientacjaRobot zaopatrzony jest w specjalny czujnik zapewniający nadzwyczajną orientację wzdłuż ścian. Jednocześnie chroni odkurzacz i meble przed zniszczeniem, ponieważ w trakcie pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszystkich przeszkód.

  Ten czujka jest na dodatek użytkowany do wykrywania szklanych i czarnych ścian, więc robot może obsługiwać czyszczenie wzdłuż tych obszarów. SterowanieOdkurzaczem można sterować za pomocą aplikacji Concept Robot, która jest dostępna w języku polskim i jest darmowa na iOS i Androida.

  Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca, a jednocześnie pilnować w czasie rzeczywistym, ile sprzątnął i gdzie się znajduje. Choćby jeśli nie ma Cię w domu, zawsze będziesz posiadać wszystko pod kontrolą.

  A jeśli nie jesteś fanem aplikacji albo nie masz smartfona, możesz także w pełni sterować nim przy pomocy pilota. ROOMPLANInteligentna funkcja ROOMPLAN planuje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach. Przy pomocy aplikacji możesz ustawić precyzyjny harmonogram sprzątania, tryb czyszczenia i poziom mocy ssania dla każdego wnętrza albo zaznaczonej strefy.

  Nie musisz się więcej martwić. Robot uruchamia się automatycznie o ustalonej godzinie, rozpoczyna czyszczenie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej. Total SurfaceDzięki funkcji samoczynnego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, że odkurzacz nie będzie w stanie odkurzyć pokaźniejszych powierzchni.

  Jeśli rozładuje się podczas sprzątania, automatycznie wyszuka stację ładującą, w której będzie czekać, aż zostanie w pełni naładowany. Następnie samoczynnie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym skończył.

  samoczynne sprzątanieTen tryb służy do sprzątania całego domu. Robot wyszukuje i generuje mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Po kolei poszczególne obszary są skrupulatnie odkurzane wzdłuż ścian, a następnie pozostałe przestrzenie są czyszczone w liniach.

  Po zakończeniu sprzątania urządzenie automatycznie powróci do stacji ładującej. Sprzątanie strefGłówną zaletą trybu strefowego jest to, że robot nie odkurza całego domu, ale tylko tam, gdzie naprawdę tego Ci trzeba.

  Możesz użyć aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak w trakcie czyszczenia automatycznego tj.

  że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał.powiększyć sprawność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swej początkowej ścieżki, a także TURBO, które powiększa moc ssania w największym stopniu po zakończeniu normalnego czyszczenia.

  Lokalne sprzątanieTryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, gdy robot wykonuje średnie czyszczenie w obszarze 2 x 2 m, a środek znajduje się w pozycji wyjściowej przy średniej mocy ssania.

  Aby uzyskać staranniejsze czyszczenie, możesz w aplikacji wyodrębnić punkt na mapie i aktywować czyszczenie w trybie TURBO. Robot automatycznie przesuwa się w wyróznione miejsce, które określa jako środek i wykonuje podwójne czyszczenie z maksymalną produktywnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

  Tryb cichyJeśli nie chcesz, aby robot Ci przeszkadzał w trakcie oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe. Dla alergikówOdkurzacz samoczynny VR3110 jest zaopatrzony w innowacyjny system filtracji TripleAirClean.

  Jest to trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13, który może wyeliminować do 99,9% cząstek i innych skażeń, w tym bakterii i wirusów z powietrza. W ten sposób uzyskasz maksymalnie czyste środowisko, co docenią zwłaszcza alergicy i rodziny z drobnymi dziećmi.Pozostałe cechy3 w 1: ODKURZANIE, WYCIERANIE, STERYLIZACJA technologia nawigacji LaserTec 2.0 Silnik BLDC Siła ssania 3300 Pa (3 poziomy) Bateria LG BYD 5200 mAh - do 250 minut Lampa UVC Y-wash (specjalny sposób wycierania w celu uzyskania maksymalnych efektów) detektor TOF CARPET turbo ROOMPLAN - podział pomieszczeń, warianty sprzątania, strefy zakazane Total Surface 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowe, lokalny) 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy) objętość pojemnika na kurz: 600 ml pojemność zbiornika 2 w 1: kurz 350 ml / na wodę 300 ml Trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13 Czas ładowania 4-5 godzin Głośność: 60 - 70 dB Stacja ładująca - długość przewodu zasilającego 150 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne 360. Ranking TOP10 modeli

Concept VR-2020

Concept VR-2020 Najniższa Cena Online

Concept VR-2020 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-2020
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TYDZIEŃ OKAZJI: -20% z kodem CONCEPT-20 na wybrane produkty marki CONCEPT (do 12.12.2021 r. Albo wyczerpania zapasów)! przejrzyj: Tydzień okazji Odkurzacz samoczynny z mopem poradzi sobie z czyszczeniem na sucho i na mokro.

  Concept VR2020 3w1 Perfect Clean Gyro Defender UVC został zaopatrzony w tryb sterylizacji UVC, pojemnik na tabletki zapachowe oraz proponuje wysoką moc ssania z czasem pracy do 120 minut na jednym ładowaniu.


Concept VR-3205

Concept VR-3205 Najniższa Cena Online

Concept VR-3205 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3205
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz samoczynny z mopem Laser UVC Y-wash 3 w 1 Concept VR3205 PERFECT CLEAN EXTRA skuteczność Odkurza i wyciera UVC sterylizacja idealna orientacjaOdkurzacz samoczynny VR3205 jest wyekwipowany w zaawansowaną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i stwarza staranną mapę do planowania sprzątania.

  dzięki czemu robot orientuje się w przestrzeni z maksymalną precyzyjnością, nie wjeżdża wielokrotnie do posprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Genialnie radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami i dywanami.

  Dzięki sporym kołom i konkretnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu czyszczenia automatycznie powróca do stacji ładującej. Pozbędzie się wirusów i bakteriiChcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3205 to kolejny z serii pomocników pomagających w walce z wirusami i bakteriami.

  wystarczy dodać stosowny środek dezynfekujący do zbiornika na wodę. Twoje podłogi będą nieprzeciętnie czyste i zdezynfekowane. Odkurza i wycieraRobot wyposażony jest w dwa pojemniki, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie z czyszczeniem na sucho i mokro.

  Pierwszy pojemnik o obszerności 600 ml służy do tradycyjnego czyszczenia na sucho. Jeśli podłączysz drugi pojemnik 2 w 1, możesz równocześnie odkurzać i wycierać. Łączy konwencjonalny pojemnik na kurz z elektronicznie sterowanym zbiornikiem na wodę, dzięki temu możesz wykonać odkurzanie i wycieranie naraz w rekordowym czasie.

  za pomocą aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, typowy lub wysoki. Nakładka do wycierania wyekwipowana jest w ściereczkę z mikrofibry, która wiąże brud ze sobą oraz poleruje podłogę podczas czyszczenia.

  tkaninę można z łatwością zdjąć i wyprać w pralce. Mówi po polskuChciałbyś nabyć odkurzacz automatyczny, ale boisz się, iż go nie zrozumiesz? w sytuacji odkurzacza automatycznego Concept VR3205 tak się nie stanie.

  Ten idealny pomocnik do codziennego sprzątania mówi w 5 językach: czeskim, słowackim, angielskim, polskim i węgierskim. Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycieraniaY-wash to produktywny sposób wycierania.

  W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", w trakcie której każdy kawałek podłogi czyści wielokrotnie i efektywnie likwiduje zaschnięte plamy, brud i inne skażenia. UVC sterylizacjaOdkurzacz samoczynny VR3205 jest zaopatrzony w technikę sterylizacji UVC LED, która zapewnia do 3 razy dłuższą żywotność w kontraście do powszechnie użytkowanych lamp.

  Możesz nim sterować za pomocą aplikacji mobilnej. W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza ssanie, ogranicza szybkość ruchu do połowy mocy i równocześnie obniża prędkość szczotki głównej i szczotek bocznych.

  Oświetlenie UVC można jeszcze aktywować w trakcie standardowego czyszczenia. Dzięki tej technologii odkurzacz emituje promieniowanie ultrafioletowe typu C, które zaburza strukturę DNA komórkowego bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, uniemożliwiając tym samym ich dalsze namnażanie.

  Jest powszechnie wykorzystywane np. Do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Z tym odkurzaczem możesz być pewien świetnej czystości bez wykorzystania chemii. Konkretny silnik i obfita moc ssaniaOdkurzacz zaopatrzony jest w bezszczotkowy silnik DC BLDC, który ma szereg zalet.

  charakteryzuje się wysoką efektywnością i w porównaniu do silników konwencjonalnych jest cichszy, bardziej bezusterkowy, energooszczędny i ma dłuższą żywotność. Równocześnie przyczynia się do wysokiej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa.

  proponuje 3 stopnie efektywności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Siłę ssania można także ustawić ręcznie w zależności od potrzeb i stopnia skażenia. Akumulator litowo-jonowy LG BYDOdkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorem litowo-jonowym LG BYD o wielkiej objętości 5200 mAh, dzięki któremu może odkurzać do 250 minut na jednym ładowaniu.

  Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką sprawnością, bezpieczeństwem i stabilnym cyklem. Ze względu na swoje idealne cechy znajdują wykorzystanie m.in. W przemyśle motoryzacyjnym czy w akumulatorach systemów fotowoltaicznych.

  Gdy objętość baterii spadnie poniżej 15%, robot automatycznie wraca do stacji ładującej. Dostosowuje się do Twojego domuOdkurzacz automatyczny VR3205 wyekwipowany jest w dwie szczotki główne (CARPET i HARDFLOOR) oraz dwie szczotki boczne.

  Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne powiększają zakres odkurzania i wyśmienicie czyszczą przy ścianach, wokół mebli, w rogach oraz w innych trudno przystępnych miejscach.

  Szczotka do dywanówJest to szczotka spiralna, który składa się z połączenia włosia i gumowych wstawek. Nadaje się do wszelkich rodzajów podłóg, w tym dywanów. HardFloor szczotkaTa szczotka jest świetna istotnie do twardych podłóg.

  Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wyłapać do 3x więcej zabrudzeń. Dzięki tej szczotce uzyskasz efektywne, a równocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg. CARPET turboMożesz wykorzystać funkcji turbo do dywanów, jeśli masz zainstalowaną w robocie szczotkę do dywanów.

  Uruchamia się, gdy odkurzacz wjedzie na dywan. Samoczynnie rozszerza moc ssania do maksimum, aby zapewnić skuteczne czyszczenie. Po powrocie do twardych podłóg wraca do swej pierwotnej efektywności. TOF czujnik - znakomita orientacjaRobot wyekwipowany jest w specjalny sensor, który gwarantuje świetną orientację wzdłuż ścian.

  jednocześnie chroni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ w trakcie pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszelkich przeszkód, dzięki temu nie dochodzi do uderzeń. Ten czujnik służy też do wykrywania szklanych ścian i szyb, dzięki czemu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

  SterowanieRobotem można sterować za pomocą aplikacji Concept Robot, która jest dostępna i darmowa na systemy iOS i Android. Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, a jednocześnie monitorować w czasie rzeczywistym, ile zostało posprzątane i gdzie odkurzacz się znajduje.

  nawet jeśli nie ma Cię w domu, zawsze będziesz mieć kontrolę nad sprzątaniem. A jeśli nie jesteś fanem aplikacji lub nie masz smartfona, możesz w pełni nim sterować za pomocą pilota. ROOMPLANInteligentna funkcja ROOMPLAN planuje Twoje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach.

  przy pomocy aplikacji możesz ustawić dokładny harmonogram sprzątania, tryb sprzątania, a także poziom mocy ssania dla każdego wnętrza albo zaznaczonej strefy. Nie musisz się martwić o więcej. Robot uruchamia się automatycznie o ustawionej godzinie, początkuje sprzątanie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej.

  Total SurfaceDzięki funkcji sprzątania Total Surface nie musisz się martwić, iż odkurzacz nie poradzi sobie z obszerniejszymi powierzchniami. Jeśli rozładuje się w trakcie czyszczenia, samoczynnie wyszuka stację ładującą, w której zaczeka, aż zostanie w pełni naładowany.

  Następnie automatycznie wróci do sprzątania i będzie kontynuował tam, gdzie przerwał. Automatyczne sprzątanieTen tryb służy do sprzątania całego mieszkania. Odkurzacz generuje mapę, która następnie jest dzielona na mniejsze strefy.

  Poszczególne obszary są precyzyjnie odkurzane jeden po drugim wzdłuż ścian, a następnie sprzątanie odbywa się po liniach. Po zakończeniu sprzątania samoczynnie powróci do stacji ładującej. Czyszczenie strefGłówną zaletą trybu strefowego jest to, iż robot nie odkurza całego domu, ale tylko tam, gdzie naprawdę tego potrzebujesz.

  Możesz użyć aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak podczas czyszczenia samoczynnego tj.

  że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał.powiększyć efektywność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swej początkowej ścieżki oraz TURBO, które zwiększa moc ssania.

  Czyszczenie lokalneTryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Można go uruchomić bezpośrednio na korpusie odkurzacza, odkurzacz wykonuje sprzątanie na obszarze 2 x 2 m ze środkiem w pozycji wyjściowej przy średniej mocy ssania.

  Aby osiągnąć dokładniejsze sprzątanie, możesz zastosować aplikacji, żeby określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot automatycznie przemieszcza się do wyróznionej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną efektywnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

  Tryb cichyJeśli nie chcesz, by robot Ci przeszkadzał podczas oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe. Dla alergikówOdkurzacz automatyczny VR3210 jest świetny dla alergików.

  innowacyjny system filtracji TripleAirClean. Jest to filtracja trójstopniowa z filtrem HEPA 13, który może usunąć z powietrza do 99,9% cząsteczek, w tym bakterii i wirusów. Twój dom będzie wspaniale czysty i wolny od zbędnych zgubnych substancji.Pozostałe właściwości3 w 1: Odkurza, wyciera i sterylizuje Język PL technologia nawigacji LaserTec 2.0 Silnik BLDC Siła ssania 3300 Pa (3 poziomy) Akumulator litowo-jonowy LG BYD 5200 mAh - do 250 minut Lampa UVC Wash Y (specjalna metoda wycierania gwarantująca maksymalne efekty) CARPET turbo Aplikacja Concept Robot ROOMPLAN - podział pomieszczeń, warianty sprzątania, strefy zabronione Total Surface 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowy, lokalny) 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy) 2x wyjmowany pojemnik (kurz + 2 w 1): pojemność pojemnika na kurz: 600 ml; objętość pojemnika 2 w 1: kurz 350 ml / woda 300 ml Filtracja trójstopniowa z filtrem HEPA 13 Planowanie sprzątania Czas ładowania 4 - 5 godzin Głośność: 60 - 70 dB

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Tesvor. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Concept opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Concept cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Concept,
 • odkurzacze automatyczne Concept jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Concept, odkurzacz robot sprzątający Concept cena, opinie o odkurzaczach robotach Concept, ranking odkurzaczy robotów Concept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *