Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Blaupunkt. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Blaupunkt,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Blaupunkt. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Blaupunkt, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Blaupunkt RVC701

Blaupunkt RVC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC701
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne odkurzacze, nazywane ponadto robotami odkurzającymi, coraz bardziej zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego, gdyż sprzątanie nie należy do czynności, które wykonujemy z pasją czy hobbistycznym zacięciem, a te sprytne urządzenia efektywnie nas w tym wyręczają.

  Dlaczego więc nie skorzystać z takiej sposobności?Odkurzacz automatyczny RVC701 wyekwipowano w nawigację z mapowaniem żyroskopowym, dzięki temu tworzy mapę przestrzeni, którą ma sprzątnąć i porusza się po niej w zaplanowany, systemowy sposób, nie omijając nawet trudno przystępnych miejsc.

  I to właśnie dzięki dopracowanej logice sterującej pracą i sposobem poruszania się robota RVC701 mamy pewność, że nasze podłogi będą lśniły czystością.Wyposażenie modelu RVC701 w sensor zbliżeniowy gwarantuje w dodatku, że nie będzie on obijał mebli oraz ścian, a czujniki krawędzi podłoża zadbają o to, aby urządzenie w czasie odkurzania nie spadło ze schodów.

  Jeżeli przeszkoda nie zostanie zauważona poprzez czujniki podczerwieni, czujniki w zderzaku zareagują po delikatnym kontakcie z przedmiotem.produktywny i bezusterkowy silnik bezszczotkowy zapewnia wysoką siłę ssania na poziomie 1,2 kPa.

  Dlatego przy zastosowaniu dwóch bocznych szczotek zmiatających i szczotki centralnej o długości 17 cm, robot wyśmienicie poradzi sobie z kurzem równocześnie na gładkiej podłodze dopracowanej drewnem albo ceramiką, jak i na wykładzinach, a także dywanach z krótkim włosiem.

  zanieczyszczenia zatrzymywane są w znacznym zbiorniku o objętości 0,5 l, który można myć pod bieżącą wodą.wykorzystanie najmocniej innowacyjnego, wymiennego filtru HEPA, który zatrzymuje ponad 99,9% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków i grzybów zapewnia nam, iż powietrze, które wydostaje się z robota jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla domowników.Robot odkurzający RVC701 wyręczy nas w jeszcze jednej czynności – umyje za nas podłogę.

  Wyposażenie urządzenia w funkcję mopowania powoduje, iż staje się on najszczególniej pożądanym domowym pomocnikiem. Pompa umieszczona zbiorniku wody o obszerności 0,2 l dozuje odpowiednią liczba wody ze zbiornika na ściereczkę do mycia, kontrolując w ten sposób jej nawilżenie, i zapobiegając moczeniu podłoża.

  dzięki temu nie musimy się martwić, że wody będzie za mało i zabrudzenia nie zostaną usunięte że podłoga zbyt długo pozostanie mokra, co jest istotnie niewskazane w przypadku paneli i posadzek drewnianych.Dzięki zaimplementowaniu solidnego i skutecznego akumulatora o pojemności 2150 mAh, czas pracy robota wynosi aż 100 minut, co umożliwia mu posprzątanie naprawdę obfitej powierzchni.

  Po zakończeniu odkurzania albo kiedy bateria jest bliska wyczerpania, RVC701 wraca do bazy doładować akumulator. Odkurzacz może wznowić pracę w miejscu uprzednio zakończonego cyklu odkurzania.w przypadku, gdy chcemy graniczyć obszar działania urządzenia, możemy wykorzystać dołączony do zestawu pasek magnetyczny...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Roborock. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt RVC201

Blaupunkt RVC201 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC201
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  produkt producent Blaupunkt Kod producenta RVC201 EAN 5901750503740 informacje PODSTAWOWE Moc silnika Brak odcień Biały FIZYCZNE Wysokość [cm] 7.5 Średnica [cm] 28 Waga [kg] 1.7 FUNKCJE Funkcja mopowania Nie Funkcja mapowania pomieszczeń Nie Regulacja mocy Tak Możliwość współpracy z wirtualną ścianą Nie Możliwość współpracy z wirtualną latarnią Nie automatyczny powrót do bazy Nie ilość programów 3 Harmonogram pracy Nie technicznE pojemność zbiornika na kurz 0.5 l Poziom hałasu 55 dB Maksymalny czas działania 55 minut Czas ładowania 300 minut Wi-Fi Nie Sterowanie przez aplikację NieInne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Zestawienie na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Blaupunkt opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Blaupunkt cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Blaupunkt,
 • odkurzacze automatyczne Blaupunkt jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Blaupunkt, odkurzacz robot sprzątający Blaupunkt cena, opinie o odkurzaczach robotach Blaupunkt, ranking odkurzaczy robotów Blaupunkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *