Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Blaupunkt. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Blaupunkt,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Blaupunkt. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Blaupunkt, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Blaupunkt RVC201

Blaupunkt RVC201 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC201
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  produkt producent Blaupunkt Kod producenta RVC201 EAN 5901750503740 informacje PODSTAWOWE Moc silnika Brak odcień Biały FIZYCZNE Wysokość [cm] 7.5 Średnica [cm] 28 Waga [kg] 1.7 FUNKCJE Funkcja mopowania Nie Funkcja mapowania pomieszczeń Nie Regulacja mocy Tak Możliwość współpracy z wirtualną ścianą Nie Możliwość współpracy z wirtualną latarnią Nie automatyczny powrót do bazy Nie ilość programów 3 Harmonogram pracy Nie technicznE pojemność zbiornika na kurz 0.5 l Poziom hałasu 55 dB Maksymalny czas działania 55 minut Czas ładowania 300 minut Wi-Fi Nie Sterowanie przez aplikację Nie


Blaupunkt RVC701

Blaupunkt RVC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC701
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Blaupunkt RVC701 mop odkurzaczAutomatyczne odkurzacze, nazywane dodatkowo robotami odkurzającymi, coraz bardziej zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego, gdyż sprzątanie nie należy do czynności, które wykonujemy z pasją czy hobbistycznym zacięciem, a te sprytne urządzenia skutecznie nas w tym wyręczają.

  Dlaczego więc nie skorzystać z takiej sposobności? NAJWAŻNIEJSZE parametryOpcje czyszczenia: Odkurzanie i zmywanieFiltr: HEPAElektroniczne sterowanieWyświetlacz LCD z panelem dotykowymZbiornik na kurz 0,5 lub zbiornik na kurz 0,25 i zbiornik na wodę 0,2lPojemność baterii: 2150 mAhCzas pracy: Do 100 minut Odkurzacz samoczynny RVC701 wyekwipowano w nawigację z mapowaniem żyroskopowym, dzięki temu wytwarza mapę przestrzeni, którą ma sprzątnąć i porusza się po niej w zaplanowany, systemowy sposób, nie omijając choćby trudno dostępnych miejsc.

  I to właśnie dzięki dopracowanej logice sterującej pracą i sposobem poruszania się robota RVC701 mamy pewność, że nasze podłogi będą lśniły czystością. Wyposażenie modelu RVC701 w czujka zbliżeniowy zapewnia w dodatku, iż nie będzie on obijał mebli oraz ścian, a czujniki krawędzi podłoża zadbają o to, żeby urządzenie w czasie odkurzania nie spadło ze schodów.

  Jeżeli przeszkoda nie zostanie zauważona przez czujniki podczerwieni, czujniki w zderzaku zareagują po delikatnym kontakcie z przedmiotem.sprawny i bezusterkowy silnik bezszczotkowy gwarantuje wysoką siłę ssania na poziomie 1,2 kPa.

  Dlatego przy zastosowaniu dwóch bocznych szczotek zmiatających i szczotki centralnej o długości 17 cm, robot nadzwyczajnie poradzi sobie z kurzem zarówno na gładziutkiej podłodze dopracowanej drewnem lub ceramiką, jak i na wykładzinach i dywanach z niedługim włosiem.

  skażenia zatrzymywane są w obszernym zbiorniku o objętości 0,5 l, który można myć pod bieżącą wodą.zastosowanie najistotniej innowacyjnego, wymiennego filtru HEPA, który zatrzymuje ponad 99,9% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków i grzybów zapewnia nam, iż powietrze, które wydostaje się z robota jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Robot odkurzający RVC701 wyręczy nas w jeszcze jednej czynności – umyje za nas podłogę.

  Wyposażenie urządzenia w funkcję mopowania powoduje, iż staje się on najszczególniej pożądanym domowym pomocnikiem. Pompa umieszczona zbiorniku wody o pojemności 0,2 l dozuje odpowiednią liczba wody ze zbiornika na ściereczkę do mycia, kontrolując w ten sposób jej nawilżenie, i uniemożliwiając moczeniu podłoża.

  dzięki czemu nie musimy się martwić, że wody będzie za mało i zabrudzenia nie zostaną usunięte że podłoga zbyt długo pozostanie mokra, co jest istotnie niewskazane w przypadku paneli i posadzek drewnianych.Dzięki zastosowaniu mocnego i wydajnego akumulatora o obszerności 2150 mAh, czas pracy robota wynosi aż 100 minut, co pozwala na mu posprzątanie naprawdę obszernej powierzchni.

  Po zakończeniu odkurzania albo kiedy bateria jest bliska wyczerpania, RVC701 wraca do bazy doładować akumulator. Odkurzacz może wznowić pracę w miejscu uprzednio zakończonego procesu odkurzania. W sytuacji, gdy chcemy graniczyć obszar działania urządzenia, możemy użyć załączony do zestawu pasek magnetyczny, który utworzy tzw.

  wirtualną ścianę. Robot zbliżając się do paska rozpozna go, skręci lub zawróci. Wirtualną ścianę można rozłożyć np. W przejściu między pomieszczeniami, oddzielić część pomieszczenia, w której znajduje się obfita liczba przewodów czy miejsce z miskami dla zwierząt.Ważną cechą urządzenia jest jego cicha praca, poniżej 60 dB, co powoduje, że nie jest on uciążliwy dla mieszkańców.

  Bez problemów w czasie odkurzania można np. Oglądać telewizję.Robotem odkurzającym RVC701 sterować można na trzy sposoby. Bezpośrednio z panelu dotykowego z wyświetlaczem LCD umieszczonym na urządzeniu, pilotem dołączonym do zestawu albo przy pomocy asygnowanej aplikacji zainstalowanej na smartfonie z systemem iOS albo Android.Aplikacja, dzięki której możemy sterować robotem pozwala na zdalne kontrolowanie pracy urządzenia i podaje nam mnóstwo danych na jego temat.

  Dowiemy się z niej np. Jaką powierzchnię udało mu się posprzątać, czy do których obszarów robot nie dotarł. Aplikacja da nam jeszcze znać, gdy robot utknie w jakimś miejscu i nie będzie mógł kontynuować pracy oraz gdy zakończy sprzątanie lub wyczerpie mu się bateria.

  Możemy w niej dodatkowo ustawić harmonogram sprzątania. W pakiecie z modelem RVC701 znajduje się stacja ładująca, zasilacz, dodatkowy filtr, ściereczka do mopowania, dodatkowa para bocznych szczotek zmiatających oraz taśma wirtualnej ściany o długości 1 metra.Postępująca technologia sprawiła, iż niektóre czynności porządkowe może za nas wykonać automat.

  I choć u wielu osób ten fakt wciąż budzi wątpliwości, to wystarczy raz zobaczyć robota odkurzającego RVC701 w akcji, by przekonać się, że jest to doskonały domowy pomocnik, który pozwoli nam zaoszczędzić dużo czasu i zadba o czystość w naszym domu SPECYFIKACJA technologicznADoskonała nawigacja dzięki mapowaniu żyroskopowemu,

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Viomi. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Blaupunkt opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Blaupunkt cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Blaupunkt,
 • odkurzacze automatyczne Blaupunkt jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Blaupunkt, odkurzacz robot sprzątający Blaupunkt cena, opinie o odkurzaczach robotach Blaupunkt, ranking odkurzaczy robotów Blaupunkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *