Rankingi Odkurzaczy 3w1

Najlepsze odkurzacze 3w1 do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza 3w1 do 3000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 3w1 do 3000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy 3w1.

[TOP10] Odkurzacze 3w1 do 3000 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 3w1 do 3000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022!

CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022! Najniższa Cena Online

CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022! - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022!
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC VR3520

  Inteligentny odkurzacz
  Odkurzacz samoczynny z laserem 3 w 1 UVC Concept VR3520 Real Force został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę podczas sprzątania. Nowoczesną metodę mapowania, która skanuje Twój dom i dzieli go na poszczególne wnętrza. Może odkurzać, wycierać i sterylizować. Dzięki funkcji automatycznego opróżniania zagwarantuje do 2 miesięcy rutynowego czyszczenia bez konieczności opróżniania pojemnika na kurz. W podstawowym wyposażeniu znajdziesz akcesoria, które ułatwią Ci sprzątanie.

  nadzwyczajna orientacja
  innowacyjna nawigacja laserowa LaserTec 2.0 szczegółowo skanuje Twój dom i wytwarza precyzyjną mapę do planowania sprzątania. Robot orientuje się z maksymalną skrupulatnością w przestrzeni, nie przejeżdża wielokrotnie już sprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Dzięki obfitym kołom i konkretnemu silnikowi pokonuje progi drzwi, a także inne przeszkody o wysokości do 1,8 cm. Po oczyszczeniu wraca na stację, gdzie jest doładowywany i jednocześnie opróżnia pojemnik, dzięki temu unikasz kontaktu z kurzem. Robot wyposażony jest w trzystopniową technologię filtracji z filtrem HEPA 13, dzięki czemu wyłapuje do 99,9% kurzu, pyłków, bakterii i wirusów.

  Rooplan
  Dzięki inteligentnej funkcji ROOMPLAN 3.0 i aplikacji zaoszczędzisz dużo czasu. Ta funkacja automatycznie dzieli mapowane przestrzenie na poszczególne wnętrza, które wystarczy nazwać i zapisać. Dzięki temu nie musisz wytwarzać osobnej strefy dla każdego pokoju. W aplikacji starczy zaznaczyć wybrane pokój, a robot będzie wiedział, gdzie należy posprzątać. Za pomocą aplikacji możesz jeszcze ustawić harmonogram sprzątania, poziom mocy ssania oraz intensywność dozowania wody dla każdego wnętrza. Robot startuje o ustawionej godzinie, rozpoczyna sprzątanie i wraca do stacji ładującej.

  automatyczne opróżnianie pojemnika
  W konstrukcji stacji ładującej znajduje się worek, do którego robot automatycznie likwiduje brud z pojemnika na kurz zawsze, gdy wraca do stacji albo w odstępach, które wybierzesz w aplikacji. Objętość worka starczy na 2 miesiące regularnego odkurzania. Gdy worek się zapełni, robot ostrzeże Cię o konieczności jego podmiany. Podstawowe wyposażenie obejmuje 6 worków, 6 szczotek bocznych i 3 zestawy filtrów.

  UVC lampa
  Odkurzacz automatyczny VR3520 wyekwipowany jest w technologię sterylizacji UVC LED, która emituje promieniowanie ultrafioletowe typu C. Światło UVC niszczy DNA bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, zapobiegając tym samym ich dalsze namnażanie. Jest powszechnie używany np. Do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Promieniowanie UVC można aktywować w dwóch trybach: w trybie UVC robot będzie odkurzał i sterylizował przy pomocy lampy UVC, w trybie sterylizacji wyłączy ssanie. Aktywuj technikę UVC bez zainstalowanego modułu mopa.

  Odkurzanie na kilku piętrach
  Odkurzacz automatyczny VR3520 pasuje na dodatek do wielopiętrowych gospodarstw domowych. Każde piętro należy zmapować osobno i nazwać je w aplikacji. W ten sposób możesz zapisać mapy do 5 pięter. Jeśli chcesz posprzątać na innym piętrze niż to, na którym znajduje się robot, po prostu go przenieś, wybierz odpowiednią mapę w aplikacji i uruchom. Zaletą jest to, iż robot radzi sobie ze sprzątaniem bez konieczności kupowania kolejnej stacji ładującej.

  Odkurza i wyciera
  Odkurzacz obsługuje zarówno czyszczenie na sucho, jak i na mokro. Pojemnik na kurz o pojemności 300 ml służy do zwykłego odkurzania. Jeśli dołączysz do niego nasadkę do mopa, możesz jednocześnie odkurzać i wycierać. Za pomocą aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, średni lub wysoki poziom w zależności od stopnia skażenia. Nasadka mopa jest zaopatrzona w tkaninę z mikrofibry, która wiąże brud ze sobą, a także poleruje podłogę w trakcie sprzątania. Tkaninę można prosto zdjąć i wyprać w pralce.

  Długa trwałość i znaczna moc ssania
  Odkurzacz zaopatrzony jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik BLDC, co przyczynia się do uzyskania wysokiej mocy ssania sięgającej 3300 Pa. Proponuje 3 poziomy produktywności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Dzięki akumulatorowi Li-Ion o znacznej objętości 5200 mAh wytrzymuje do 250 minut na jednym ładowaniu. Gdy objętość baterii spadnie poniżej 15%, robot samoczynnie wraca do stacji ładującej.

  Do wszelkich rodzajów powierzchni
  Odkurzacz automatyczny VR3520 zaopatrzony jest w 3 szczotki główne. Szczotka do dywanów pasuje do wszystkich rodzajów podłóg m.in. Dywany. Dzięki miękkiej powierzchni szczotka HardFloor jest świetna zwłaszcza do twardych podłóg. Może wyłapać do 3 razy więcej zabrudzeń i zapewnić delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg. Szczotka PET przyda się właścicielom zwierząt. Namierza nawet najdrobniejszy kurz, sierść czy włosy. Dwie szczotki boczne poszerzają zakres odkurzania i idealnie czyszczą wokół ścian, mebli, w rogach i w innych trudno dostępnych miejscach.

  Skuteczne czyszczenie dywanów
  Ta funkcja jest aktywowana, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Automatycznie rozszerza moc ssania do maksimum, dzięki temu zasysa choćby głęboko osadzony brud. Po powrocie do twardych podłóg powróci do swej pierwotnej efektywności. Funkcji Turbo Carpet można zastosować, jeśli w robocie zainstalowana jest szczotka do dywanów i moc ssania jest ustawiona na poziom "auto".

  Sterowanie
  Robotem można sterować za pomocą aplikacji Concept Home, która jest przystępna w języku polskim i jest bezpłatna na systemy iOS i Android. Przy pomocy aplikacji możesz zaplanować sprzątanie i monitorować w czasie rzeczywistym. Choćby jeśli nie ma Cię w domu, za każdym razem będziesz posiadać wszystko pod kontrolą. W aplikacji możesz również ustawić język, w którym będzie się do Ciebie przemawiał robot, w tym polski. A jeśli nie jesteś fanem postępowych technologii lub nie masz smartfona, możesz nim w pełni sterować także za pomocą pilota.

  Total Surface
  Dzięki funkcji samoczynnego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, że odkurzacz nie poradzi sobie z obszerniejszymi powierzchniami. Jeśli rozładuje się w trakcie czyszczenia, samoczynnie wynajdzie stację ładującą, w której zaczeka, aż zostanie w pełni naładowana. Następnie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym przerwał.

  Czujniki uderzenia i upadku
  Robot zaopatrzony jest w specjalny sensor, który zagwarantuje idealną orientację wzdłuż ścian i zapobiega spadaniu ze schodów. Jednocześnie chroni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ robot podczas pracy zachowuje niepokaźny dystans od wszelkich przeszkód. Ten czujnik służy na dodatek do wykrywania szklanych i czarnych ścian, dzięki czemu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

  samoczynne sprzątanie
  Ten tryb służy do sprzątania całego gospodarstwa domowego. Robot wyszukuje i tworzy mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Poszczególne obszary są następnie precyzyjnie odkurzane jeden po drugim. Po zakończeniu czyszczenia samoczynnie powróci do stacji ładującej.

  Sprzątanie stref
  za pomocą aplikacji mobilnej można ustawić do 15 obszarów, w których robot będzie sprzątał. Jednocześnie możesz zdefiniować strefy zabronione, w których robot nie będzie sprzątał, lub obszary bez wycierania, w których robot będzie sprzątał tylko wtedy, gdy nie ma zainstalowanego modułu czyszczącego.

  Lokalne sprzątanie
  Tryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych obszarów. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, robot wykona podwójne czyszczenie w obszarze 1,8 x 1,8 m ze środkiem w pozycji wyjściowej. Aby osiągnąć precyzyjniejsze sprzątanie, możesz za pomocą aplikacji określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot samoczynnie przemieszcza się do wyszczególnionej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną efektywnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający vr3205 3w1 perfect clean laser uvc y-wash marki Concept

Robot sprzątający vr3205 3w1 perfect clean laser uvc y-wash marki Concept Najniższa Cena Online

Robot sprzątający vr3205 3w1 perfect clean laser uvc y-wash marki Concept - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający vr3205 3w1 perfect clean laser uvc y-wash marki Concept
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz samoczynny z mopem Laser UVC Y-wash 3 w 1 Concept VR3205 PERFECT CLEAN EXTRA produktywność Odkurza i wyciera UVC sterylizacja rewelacyjna orientacjaOdkurzacz automatyczny VR3205 jest wyekwipowany w progresywną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i formuje dokładną mapę do planowania sprzątania.

  dzięki temu robot orientuje się w przestrzeni z maksymalną skrupulatnością, nie wjeżdża wielokrotnie do posprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Doskonale radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami i dywanami.

  Dzięki wielkim kołom i mocnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu czyszczenia automatycznie powróca do stacji ładującej. Pozbędzie się wirusów i bakteriiChcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3205 to kolejny z linii pomocników pomagających w walce z wirusami i bakteriami.

  starczy dodać optymalny środek dezynfekujący do zbiornika na wodę. Twoje podłogi będą świetnie czyste i zdezynfekowane. Odkurza i wycieraRobot zaopatrzony jest w dwa pojemniki, dzięki czemu bezproblemowo poradzi sobie z czyszczeniem na sucho i mokro.

  Pierwszy pojemnik o objętości 600 ml służy do klasycznego czyszczenia na sucho. Jeśli podłączysz drugi pojemnik 2 w 1, możesz jednocześnie odkurzać i wycierać. Łączy konwencjonalny pojemnik na kurz z elektronicznie sterowanym zbiornikiem na wodę, dzięki czemu możesz wykonać odkurzanie i wycieranie naraz w rekordowym czasie.

  przy pomocy aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, standardowy albo wysoki. Nakładka do wycierania wyekwipowana jest w ściereczkę z mikrofibry, która jednoczy brud ze sobą i poleruje podłogę w trakcie czyszczenia.

  tkaninę można z łatwością zdjąć i wyprać w pralce. Mówi po polskuChciałbyś nabyć odkurzacz automatyczny, ale boisz się, że go nie zrozumiesz? w przypadku odkurzacza samoczynnego Concept VR3205 tak się nie stanie.

  Ten znakomity pomocnik do codziennego sprzątania mówi w 5 językach: czeskim, słowackim, angielskim, polskim i węgierskim. Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycieraniaY-wash to wydajny sposób wycierania.

  W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", podczas której każdy kawałek podłogi czyści wielokrotnie i skutecznie eliminuje zaschnięte plamy, brud i inne zanieczyszczenia. UVC sterylizacjaOdkurzacz automatyczny VR3205 jest wyposażony w technikę sterylizacji UVC LED, która gwarantuje do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu do powszechnie używanych lamp.

  Możesz nim sterować za pomocą aplikacji mobilnej. W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza ssanie, zmniejsza szybkość ruchu do połowy mocy i równocześnie obniża szybkość szczotki głównej i szczotek bocznych.

  Oświetlenie UVC można ponadto aktywować w trakcie typowego czyszczenia. Dzięki tej technologii odkurzacz emituje promieniowanie ultrafioletowe typu C, które zaburza strukturę DNA komórkowego bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, uniemożliwiając tym samym ich dalsze namnażanie.

  Jest powszechnie wykorzystywane np. Do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Z tym odkurzaczem możesz być pewien wspaniałej czystości bez użycia chemii. Potężny silnik i pokaźna moc ssaniaOdkurzacz zaopatrzony jest w bezszczotkowy silnik DC BLDC, który ma szereg zalet.

  charakteryzuje się wysoką efektywnością i w kontraście do silników tradycyjnych jest cichszy, bardziej niezawodny, energooszczędny, a także ma dłuższą żywotność. Równocześnie przyczynia się do wysokiej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa.

  proponuje 3 poziomy sprawności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Siłę ssania można dodatkowo ustawić ręcznie w zależności od potrzeb i stopnia skażenia. Akumulator litowo-jonowy LG BYDOdkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorem litowo-jonowym LG BYD o dużej pojemności 5200 mAh, dzięki któremu może odkurzać do 250 minut na jednym ładowaniu.

  Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką produktywnością, bezpieczeństwem i zrównoważonym cyklem. Ze względu na swoje świetne parametry znajdują wykorzystanie m.in. W przemyśle motoryzacyjnym czy w akumulatorach systemów fotowoltaicznych.

  Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, robot automatycznie wraca do stacji ładującej. Dostosowuje się do Twojego domuOdkurzacz automatyczny VR3205 wyekwipowany jest w dwie szczotki główne (CARPET i HARDFLOOR), a także dwie szczotki boczne.

  Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne zwiększają zakres odkurzania i znakomicie czyszczą przy ścianach, wokół mebli, w rogach , a także w innych trudno przystępnych miejscach.

  Szczotka do dywanówJest to szczotka spiralna, który składa się z połączenia włosia i gumowych wstawek. Pasuje do wszystkich rodzajów podłóg, w tym dywanów. HardFloor szczotkaTa szczotka jest perfekcyjna niezwykle do twardych podłóg.

  Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wyłapać do 3x więcej zabrudzeń. Dzięki tej szczotce uzyskasz produktywne, a równocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg. CARPET turboMożesz zastosować funkcji turbo do dywanów, jeśli masz zainstalowaną w robocie szczotkę do dywanów.

  Uruchamia się, gdy odkurzacz wjedzie na dywan. Samoczynnie powiększa moc ssania do maksimum, aby zapewnić wydajne czyszczenie. Po powrocie do twardych podłóg wraca do swojej pierwotnej skuteczności. TOF detektor - doskonała orientacjaRobot wyposażony jest w specjalny sensor, który gwarantuje wyśmienitą orientację wzdłuż ścian.

  jednocześnie broni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ w trakcie pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszelkich przeszkód, dzięki czemu nie dochodzi do uderzeń. Ten czujnik służy również do wykrywania szklanych ścian i szyb, dzięki czemu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

  SterowanieRobotem można sterować przy pomocy aplikacji Concept Robot, która jest dostępna i bezpłatna na systemy iOS i Android. Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, a równocześnie monitorować w czasie rzeczywistym, ile zostało posprzątane i gdzie odkurzacz się znajduje.

  choćby jeśli nie ma Cię w domu, za każdym razem będziesz posiadać kontrolę nad sprzątaniem. A jeśli nie jesteś fanem aplikacji albo nie masz smartfona, możesz w pełni nim sterować przy pomocy pilota. ROOMPLANInteligentna funkcja ROOMPLAN planuje Twoje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach.

  przy pomocy aplikacji możesz ustawić skrupulatny harmonogram sprzątania, tryb sprzątania, a także poziom mocy ssania dla każdego pomieszczenia lub zaznaczonej strefy. Nie musisz się martwić o więcej. Robot uruchamia się automatycznie o ustawionej godzinie, początkuje sprzątanie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej.

  Total SurfaceDzięki funkcji sprzątania Total Surface nie musisz się martwić, iż odkurzacz nie poradzi sobie z większymi powierzchniami. Jeśli rozładuje się w trakcie czyszczenia, automatycznie znajdzie stację ładującą, w której zaczeka, aż zostanie w pełni naładowany.

  Następnie automatycznie wróci do sprzątania i będzie kontynuował tam, gdzie przerwał. Automatyczne sprzątanieTen tryb służy do sprzątania całego mieszkania. Odkurzacz wytwarza mapę, która następnie jest dzielona na mniejsze strefy.

  Poszczególne obszary są precyzyjnie odkurzane jeden po drugim wzdłuż ścian, a następnie sprzątanie odbywa się po liniach. Po zakończeniu sprzątania samoczynnie powróci do stacji ładującej. Czyszczenie strefGłówną zaletą trybu strefowego jest to, że robot nie odkurza całego domu, lecz tylko tam, gdzie naprawdę tego potrzebujesz.

  Możesz wykorzystać aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak podczas czyszczenia samoczynnego tj.

  że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał.powiększyć sprawność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swej początkowej ścieżki i TURBO, które zwiększa moc ssania.

  Czyszczenie lokalneTryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Można go uruchomić bezpośrednio na korpusie odkurzacza, odkurzacz wykonuje sprzątanie na obszarze 2 x 2 m ze środkiem w pozycji wyjściowej przy przeciętnej mocy ssania.

  Aby osiągnąć dokładniejsze sprzątanie, możesz użyć aplikacji, żeby określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot automatycznie przemieszcza się do wyszczególnionej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną produktywnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

  Tryb cichyJeśli nie chcesz, żeby robot Ci przeszkadzał podczas oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe. Dla alergikówOdkurzacz automatyczny VR3210 jest nadzwyczajny dla alergików.

  zaawansowany system filtracji TripleAirClean. Jest to filtracja trójstopniowa z filtrem HEPA 13, który może pousuwać z powietrza do 99,9% cząsteczek, w tym bakterii i wirusów. Twój dom będzie idealnie czysty i wolny od zbędnych zgubnych substancji.Pozostałe właściwości3 w 1: Odkurza, wyciera i sterylizuje Język PL technologia nawigacji LaserTec 2.0 Silnik BLDC Siła ssania 3300 Pa (3 poziomy) Akumulator litowo-jonowy LG BYD 5200 mAh - do 250 minut Lampa UVC Wash Y (specjalna metoda wycierania gwarantująca maksymalne efekty) CARPET turbo Aplikacja Concept Robot ROOMPLAN - podział pomieszczeń, typy sprzątania, strefy zabronione Total Surface 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowy, lokalny) 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy) 2x wyjmowany pojemnik (kurz + 2 w 1): pojemność pojemnika na kurz: 600 ml; objętość pojemnika 2 w 1: kurz 350 ml / woda 300 ml Filtracja trójstopniowa z filtrem HEPA 13 Planowanie sprzątania Czas ładowania 4 - 5 godzin Głośność: 60 - 70 dB

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Cenione odkurzacze 3w1. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 3w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 3w1 do 3000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze 3w1 do 3000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami 3w1 do 3000 zł,
 • odkurzacze 3w1 do 3000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 3w1 do 3000 zł, odkurzacz 3w1 do 3000 zł cena, opinie o odkurzaczach 3w1 do 3000 zł, ranking odkurzaczy 3w1 do 3000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *