Rankingi Odkurzaczy 3w1

Najlepsze odkurzacze 3w1 do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza 3w1 do 3000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 3w1 do 3000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy 3w1.

[TOP10] Odkurzacze 3w1 do 3000 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 3w1 do 3000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Concept VR-3210

Concept VR-3210 Najniższa Cena Online

Concept VR-3210 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3210
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3w1 REAL FORCE LASER UVCOdkurzacz automatyczny z mopem 3 w 1 Concept VR3210 jest wyekwipowany w zaawansowaną nawigację laserową do dokładnego planowania czyszczenia, a także w tryb sterylizacji UVC.

  perfekcyjna orientacjaOdkurzacz automatyczny VR3210 jest zaopatrzony w progresywną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i tworzy staranną mapę do planowania sprzątania. Dzięki temu robot orientuje się w maksymalnej przestrzeni z maksymalną skrupulatnością, nie przekracza wielokrotnie już oczyszczonych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania.

  wspaniale radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami podłogowymi i podzielonymi przestrzeniami. Dzięki dużym kołom i solidnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu sprzątania nastąpi automatyczny powrót do stacji ładującej.

  Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycieraniaY-wash to wydajny sposób wycierania. W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", podczas której każdy kawałek podłogi jest wielokrotnie czyszczony i dzięki czemu zaschnięte plamy, brud i inne zanieczyszczenia są produktywnie usuwane.

  Tryb sterylizacji UVCOdkurzacz automatyczny VR3210 jest zaopatrzony w technikę sterylizacji UVC LED, która zagwarantuje do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu z powszechnie wykorzystywanymi lampami. Możesz jej używać za pomocą aplikacji mobilnej i wyłącznie z podłączonym pojemnikiem na kurz.

  W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza zasysanie, obniża prędkość ruchu do połowy mocy i jednocześnie zmniejsza prędkość szczotki głównej i bocznej. Możesz także aktywować światło UVC w trakcie charakterystycznego czyszczenia.

  efektem będą wyśmienicie zdezynfekowane podłogi wolne od bakterii i wirusów. Odkurzanie i wycieranieOdkurzacz jest wyekwipowany w dwa pojemniki, dzięki którym może łatwo sprzątać na sucho i na mokro.

  Pierwszy zbiornik o pojemności 600 ml służy do klasycznego czyszczenia na sucho. Po podłączeniu drugiego pojemnika 2 w 1 można równocześnie odkurzać i wycierać na mokro. Uwolni Ci od wirusów i grzybówChcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3210 to kolejny przyjaciel pomagających w walce z wirusami i bakteriami.

  wystarczy dodać adekwatny środek dezynfekujący do zbiornika wody i uruchomić robota. Twoje podłogi będą genialnie czyste i zdezynfekowane. Potężny silnik i znaczna moc ssaniaOdkurzacz wyekwipowany jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik DC BLDC, który posiada szereg zalet.

  cechuje się wysoką sprawnością i w porównaniu z silnikami konwencjonalnymi jest cichszy, bardziej energooszczędny i ma dłuższą żywotność. Jednocześnie przyczynia się do obszernej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa.

  oferuje 3 stopnie sprawności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Moc ssania można dodatkowo ustawić ręcznie w zależności od potrzeby i stopnia zabrudzenia. Bateria LG BYDOdkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorami LG BYD o obszernej obszerności 5200 mAh, dzięki temu na jednym ładowaniu może pracować nawet 250 minut.

  Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką skutecznością, bezpieczeństwem i zrównoważonym cyklem. Ze względu na swoje parametry znajdują wykorzystanie np. W przemyśle motoryzacyjnym czy do akumulatorowego magazynowania systemów fotowoltaicznych.

  Gdy objętość baterii spadnie poniżej 15%, odkurzacz automatycznie wraca do stacji dokującej. Dostosowany do twoich potrzebOdkurzacz automatyczny VR3210 jest zaopatrzony w dwie główne szczotki (CARPET i HARDFLOOR) oraz dwie boczne.

  Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne rozszerzają zakres odkurzania i wyśmienicie sprzątają przy ścianach, meblach, w rogach oraz w innych trudno dostępnych miejscach.

  Szczotka do dywanówJest to spiralna szczotka, która składa się z kompozycji włosia i gumowych lameli. Nadaje się do wszelkich rodzajów podłóg, w tym do dywanów. HardFloor szczotkaTa szczotka jest perfekcyjna zwłaszcza do twardych podłóg.

  Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wychwycić do 3x więcej brudu, w tym miniaturowe cząsteczki. Dzięki tej szczotce osiągniesz sprawne i równocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg.

  CARPET turboFunkcji Carpet turbo można zastosować, jeśli w odkurzaczu zainstalowano szczotkę do dywanów. Uruchamia się, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Samoczynnie zwiększa siłę ssania do maksimum, by zapewnić naprawdę produktywne czyszczenie.

  Po powrocie na twarde podłogi wraca do swej pierwotnej efektywności. Czujnik TOF - wspaniała orientacjaRobot wyekwipowany jest w specjalny czujka gwarantujący wspaniałą orientację wzdłuż ścian. Jednocześnie chroni odkurzacz i meble przed zniszczeniem, ponieważ podczas pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszystkich przeszkód.

  Ten czujka jest również używany do wykrywania szklanych i czarnych ścian, więc robot może obsługiwać czyszczenie wzdłuż tych obszarów. SterowanieOdkurzaczem można sterować za pomocą aplikacji Concept Robot, która jest dostępna w języku polskim i jest darmowa na iOS i Androida.

  Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca, a jednocześnie obserwować w czasie rzeczywistym, ile sprzątnął i gdzie się znajduje. Choćby jeśli nie ma Cię w domu, za każdym razem będziesz posiadać wszystko pod kontrolą.

  A jeśli nie jesteś fanem aplikacji lub nie masz smartfona, możesz także w pełni sterować nim przy pomocy pilota. ROOMPLANInteligentna funkcja ROOMPLAN planuje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach. Przy pomocy aplikacji możesz ustawić skrupulatny harmonogram sprzątania, tryb czyszczenia i poziom mocy ssania dla każdego pomieszczenia lub zaznaczonej strefy.

  Nie musisz się więcej martwić. Robot uruchamia się samoczynnie o ustalonej godzinie, inicjuje czyszczenie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej. Total SurfaceDzięki funkcji automatycznego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, iż odkurzacz nie będzie w stanie odkurzyć obszerniejszych powierzchni.

  Jeśli rozładuje się w trakcie sprzątania, automatycznie znajdzie stację ładującą, w której będzie czekać, aż zostanie w pełni naładowany. Następnie samoczynnie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym skończył.

  samoczynne sprzątanieTen tryb służy do sprzątania całego domu. Robot wyszukuje i tworzy mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Po kolei poszczególne obszary są skrupulatnie odkurzane wzdłuż ścian, a następnie pozostałe przestrzenie są czyszczone w liniach.

  Po zakończeniu sprzątania urządzenie samoczynnie powróci do stacji ładującej. Sprzątanie strefGłówną zaletą trybu strefowego jest to, że robot nie odkurza całego domu, lecz tylko tam, gdzie naprawdę tego Ci trzeba.

  Możesz użyć aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak podczas czyszczenia samoczynnego tj.

  że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał.powiększyć produktywność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swojej początkowej ścieżki oraz TURBO, które zwiększa moc ssania w największym stopniu po zakończeniu normalnego czyszczenia.

  Lokalne sprzątanieTryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, gdy robot wykonuje przeciętne czyszczenie w obszarze 2 x 2 m, a środek znajduje się w pozycji wyjściowej przy przeciętnej mocy ssania.

  Aby uzyskać precyzyjniejsze czyszczenie, możesz w aplikacji wyznaczyć punkt na mapie i aktywować czyszczenie w trybie TURBO. Robot automatycznie przesuwa się w wyróznione miejsce, które określa jako środek i wykonuje podwójne czyszczenie z maksymalną efektywnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

  Tryb cichyJeśli nie chcesz, by robot Ci przeszkadzał w trakcie oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe. Dla alergikówOdkurzacz automatyczny VR3110 jest wyposażony w nowoczesny system filtracji TripleAirClean.

  Jest to trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13, który może zlikwidować do 99,9% cząstek i innych skażeń, w tym bakterii i wirusów z powietrza. W ten sposób uzyskasz maksymalnie czyste środowisko, co docenią zwłaszcza alergicy i rodziny z niedużymi dziećmi.Pozostałe atrybuty3 w 1: ODKURZANIE, WYCIERANIE, STERYLIZACJA technika nawigacji LaserTec 2.0 Silnik BLDC Siła ssania 3300 Pa (3 poziomy) Bateria LG BYD 5200 mAh - do 250 minut Lampa UVC Y-wash (specjalny sposób wycierania w celu uzyskania maksymalnych efektów) czujka TOF CARPET turbo ROOMPLAN - podział pomieszczeń, warianty sprzątania, strefy zakazane Total Surface 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowe, lokalny) 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy) objętość pojemnika na kurz: 600 ml objętość zbiornika 2 w 1: kurz 350 ml / na wodę 300 ml Trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13 Czas ładowania 4-5 godzin Głośność: 60 - 70 dB Stacja ładująca - długość przewodu zasilającego 150 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 Concept. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY99G1

Tefal TY99G1 Najniższa Cena Online

Tefal TY99G1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY99G1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 h;Czas pracy z funkcją Turbo:0 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-złoty;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:5;Maksymalny czas pracy:80 min;Moc wejściowa:0 W;Model:Tefal X-Force Flex 15.60 TY99x;Napięcie akumulatora:32,4 V;Nazwa filtra:EPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,9 l;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;seria:X-Force Flex;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:auto, eco;rodzaj filtra:antyalergiczny;Waga:3,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 filtry, 2 x nakładka z mikrofibry, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:sprężysta końcówka, elektroszczotka, końcówka Aqua 2w1, miękka szczotka, mini turboszczotka, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technologia cyklonowa...Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Cenione odkurzacze 3w1. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 3w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 3w1 do 3000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze 3w1 do 3000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami 3w1 do 3000 zł,
 • odkurzacze 3w1 do 3000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 3w1 do 3000 zł, odkurzacz 3w1 do 3000 zł cena, opinie o odkurzaczach 3w1 do 3000 zł, ranking odkurzaczy 3w1 do 3000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *