Rankingi Odkurzaczy 3w1

Najlepsze odkurzacze 3w1 do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza 3w1 do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 3w1 do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 3w1.

[TOP10] Odkurzacze 3w1 do 2000 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 3w1 do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Puron PR10

Puron PR10 Najniższa Cena Online

Puron PR10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PR10
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Pani Gadżet testuje robota PURON PR10 PURON PR10 robot z mopem, laserem, lampą UV i aplikacją w języku polskim do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe zalety robota PURON PR10$604 skrupulatna laserowa nawigacja przestrzeni 360° Lampa UV - zwalcza drobnoustroje Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie potężna siła ssąca 2500 Pa (1800 Pa w trybie cichym, 2150 Pa w trybie standard) zaawansowana aplikacja przenośna - komunikaty głosowe i aplikacja w języku polskim, stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian i ustalenie do trzech map sprzątania niezwykle obfity zbiornik - 600 ml na zanieczyszczenia suche i 360 ml dla funkcji mopowania bardzo cicha praca - poniżej 50 dB bardzo pojemna bateria - robot odkurza powierzchnie ok.

  200 m2 Długi czas pracy - 120 min w trakcie odkurzania, 150 min w trakcie mopowania nadzwyczajnie odkurzone kąty progresywne czujniki antykolizyjne - robot omija przeszkody, nie spada ze schodów, nie wciąga kabli, na bieżąco skanuje i efektywnie omija pojawiające się na drodze przedmioty Koła off-roadowe - pokonuje przeszkody do 2cm drobna wysokość robota - gromadzi się pod meblami i nie klinuje się pod nimi samoczynny powrót na stację ładującą i rozpoczęcie w miejscu, gdzie robot przerwał pracę Robot sprzątający PURON PR10 - funkcje 3w1: progresywne sprzątanie, mycie podłóg i zwalczanie bakterii staranne laserowe skanowanie przestrzeni 360 stopni - mapa pomieszczenia w 4 sekundy Nawigacja laserowa to najmocniej nowoczesny technicznie rodzaj mapowania wnętrza.

  Przy skanowaniu laserem, mapa powstaje już w 3-4 sekundy, jeszcze zanim robot rozpocznie pracę! To wielka przewaga nad robotami, gdzie skanowanie pomieszczenia odbywa się za pomocą kamery. Wystający laser obraca się dookoła o 360° i skanuje pokój w odległości do 8 metrów od robota.

  Jest to znakomite rozwiązanie nawigowania w kilkupokojowych mieszkaniach, ponieważ robot odkurzając pokoje bezustannie skanuje i aktualizuje mapę mieszkania. Pojawienie się mapy jeszcze przed rozpoczęciem pracy robota pozwala na ustawienie w aplikacji stref sprzątania i wirtualnych ścian i jeszcze lepiej zaplanować pracę robota.

  istotnie, gdy osiągalne jest utworzenie 3 przeróżnych map! Higieniczna czystość podłóg - lampa UV w robocie pomaga zwalczać drobnoustroje Promieniowanie UV wytworzone przez lampę pod robotem jest na tyle silne, że pomaga zwalczyć organizmy chorobotwórcze.

  Badania wytworzone w Instytucie Mikrobiologii Akademii Nauk w Guangdong'u wykazały efektywność zwalczania bakterii gronkowca na poziomie przeciętnie 79.04%, natomiast bakterii E. Coli aż 84.14%*. PURON PR10 jest bardzo doceniany poprzez alergików i rodziców znikomych dzieci.

  Światło UV w trakcie pracy robota jest niewidoczne dla człowieka, a po podniesieniu urządzenia lampa wyłącza się. Zniszczone poprzez lampę drobnoustroje zassane zostają do zbiornika. Dlatego tak ważne jest, aby po każdym odkurzaniu opróżnić zbiornik.

  potężna siła ssąca robota z możliwością jej regulacji Robot PURON PR10 może pracować z mocą nawet 2500 Pa - to dwukrotnie więcej aniżeli moc konkurencyjnych robotów! Siłę ssącą można dowolnie regulować przy pomocy aplikacji i pilota (CICHO-standard-TURBO).

  na dodatek centralna turboszczotka wspomaga siłę ssania robota i zbiera zanieczyszczenia z każdego typu powierzchni, jednocześnie z dywanów, jak i z podłóg twardych. PURON PR10 czyści w 4 etapach: Brud zamiatany jest pod lampę UV przez szczotki boczne.

  Światło z lampy UV zwalcza drobnoustroje. Skażenia podawane są poprzez turboszczotkę do ssawy. Z mocną siłą ssącą do 2500 Pa brud wciągany jest do zbiornika. Funkcja mopowania - doskonale czyste podłogi bez smug Czyste i błyszczące podłogi bez mycia - marzenie$605 Nie!

  Z robotem PURON PR10 to rzeczywistość:) Po zamontowaniu zbiornika z mopem Robot PURON PR10 sam automatycznie przełącza się w tryb mopowania. Wydajne mopowanie robotem to: bardzo pokaźna objętość zbiornika 360 ml wystarcza na umycie ok.

  200 m2 podłóg - Zbiornik wypełniony wodą z płynem asygnowanym do robotów Clean to aż 80-120 minut mopowania! Cały zbiornik do pracy na mokro podzielony jest na dwie części - w jednej znajduje się roztwór przemywający (360 ml), druga asygnowana jest na zanieczyszczenia suche (300 ml), zbierane poprzez turboszczotkę w trakcie mycia podłogi.

  dzięki temu w trakcie mopowania robot wstępnie odkurza podłogi zanim je umyje mopem. Uwaga! najlepszy efekt mopowania zostanie osiągnięty, kiedy najpierw robot odkurzy podłogę z użyciem zbiornika na skażenia suche!

  Elektrozawór zabezpieczający przed zalaniem podłóg - Robot zaopatrzony został w system i-dropping - dzięki niemu ze zbiornika nie wylewa się woda, kiedy robot nie pracuje i stoi w miejscu. Twoje panele będą bezpieczne.

  dostosowywany stopień namoczenia mopa dopasowany do stopnia zabrudzenia podłóg - przy pomocy aplikacji możliwa jest zmiana intensywności namoczenia szmatki, kiedy tylko Twoje podłogi są bardziej zabrudzone albo jeżeli starczy je tylko odświeżyć.

  Do dyspozycji są trzy poziomy namaczania: Min-kanon-Max. Ruch "w jodełkę" dla r ównomiernego mycia - PURON PR10 wykonuje ruchy odzwierciedlające mycie podłóg ręcznym mopem na kształt jodełki, do przodu i na boki, co znacząco powiększa produktywność usuwania zanieczyszczeń.

  Mop w robocie PURON PR10 nie zostawia smug, czyści równomiernie. Cicha praca robota - nie obudzi choćby śpiącego dziecka nad wyraz cichy robot, poziom głośności ok.50 dB, nie przeszkadza domownikom rutynowych zajęciach.

  Kiedy PURON PR10 będzie sprzątał Twoje mieszkanie, Ty możesz pracować, czytać książkę, dzieci mogą się uczyć. Odkurzacz jest tak cichy, iż nie przeszkadza choćby śpiącym dzieciom. Progresywne czujniki antykolizyjne dużo czujników, w które został wyposażony PURON PR10, pozwala na bezkolizyjną pracę robota - znakomicie omija przedmioty, nie obija się o meble.

  na dodatek dzięki laserowi, ro bot nie spadnie ze schodów, kiedy dojedzie do ich skraju! Robot dzięki czujnikom nie wciąga kabli - po wjechaniu w nie wycofa się. Należy jednak pamiętać o niezostawianiu ładowarek, czy słuchawek w zasięgu pracy robota!

  znakomicie czyste kąty W kątach pomieszczeń, na styku ścian i podłogi, przeważnie zalega kurz, pył i brud. PURON PR10 zaczyna sprzątanie właśnie od tych miejsc. Z pomocą dwóch szczotek bocznych, skrupulatnie wymiata skażenia wzdłuż ścian i listew, a następnie kontynuuje sprzątanie we wnętrzu pokoju.

  niepokaźna wysokość robota PURON PR10 to robot, który zmieści się pod łóżka, fotele i inne meble na nóżkach. Jego wysokość to 7,6 cm, a także dopełniające 2 cm wysokości lasera. Lekko uginający się laser pomaga wyjechać odkurzaczowi spod mebli, a czujniki odróżniają firany i zasłony od trwałych przeszkód i robot bezproblemowo odkurza przestrzeń pod nimi.

  Łatwe pokonywanie wzniesień Odkurzacz samojezdny PURON PR10 wyekwipowano w spore i solidne off-roadowe koła,bezproblemowo wjeżdżał na dywany - choćby te wyższe. Robot pokonuje progi o wysokości do 2 cm.

  w dodatku koła idealnie sprawdzają się na każdej powierzchni, robot bez problem będzie przemieszczał się po dywanie, panelach, kafelkach. Duża pojemność baterii to jeszcze dłuższa praca Bateria litowo-jonowa w robocie PURON PR10 o pojemności aż 3200 mAh, to aż 120 minut ciągłej pracy i 200 m2 posprzątanej powierzchni!

  Jeszcze skrupulatniejsze sprzątanie Robot sprzątający PURON PR10 w trybie odkurzania jeździ raz przy razie, miejsce przy miejscu, zatem z pewnością nie ominie miejsca, w którym zalega kurz. W trybie mopującym, robot pracuje inaczej.

  Wykonuje ruchy na zarys jodełki, do przodu i na boki, które są odwzorowaniem pracy ręcznego mopa. Taki system mopowania znacząco powiększa sprawność mycia podłóg. Wznowienie pracy w miejscu przerwania Robot PURON PR10 został zaprojektowany z myślą o sporych potrzebach sprzątania.

  Jeżeli bateria robota w trakcie jego pracy wymagać będzie ładowania, PURON zjedzie do stacji, a po naładowaniu baterii powróci do pracy w miejscu, w którym przerwał pracę. W ten sposób nie powiela pracy, tylko wykonuje kolejne zadania w innych pomieszczeniach.

  automatyczny powrót do bazy Robot nie zgubi się w Twoim mieszkaniu, genialnie zapamiętuje miejsce ustawienia stacji łądującej, do której trafi bezproblemowo. Nowoczesna aplikacja w języku polskim na telefon - obszerniejsza funkcjonalność robota Moduł Wi-Fi, w który wyekwipowany został robot PURON PR10, pozwala sterować robotem za pomocą aplikacji w smartfonie.

  Aplikacja WeBack, w której pojawia się zeskanowana przez laser mapa Twojego mieszkania, to niemało możliwości ustawień, w tym między innymi: Harmonogram pracy robota przy pomocy aplikacji albo pilota możesz dowolnie zmieniać czas pracy robota.

  Stawianie wirtualnej ściany Wydzielenie przestrzeni, która nie ma być sprzątana. Robot nie przekroczy tej niewidzialnej linii ściany. W ten sposób możesz wykluczyć ze sprzątania kąt z butami lub cały pokój.

  wyszczególnionie przestrzeni wykluczonej ze sprzątania Usunięcie ze sprzątania całej kuchni fragmentu z niej, np. Miejsca z miskami psa lub dywanu z mopowania pokoju - starczy zarysować taką przestrzeń palcem w aplikacji.

  Wyznaczenie strefy sprzątania Ta funkcja aplikacji pozwala robotowi sprzątać tylko wyodrębniony obszar, np. Potężny dywan, wnętrze. Regulowanie siły ssącej robota Robot rozpoczyna pracę ze typową siłą ssącą.

  Z aplikacjąrozszerzysz moc do maksymalnej siły 2500 Pa. Dzięki aplikacji możesz dodatkowo: sterować robotem podobnie jak pilotem, regulować stopień namoczenia mopa, zmieniać wcześniej zapisane mapy (możliwość utworzenia 3 przeróżnych map), wyznaczyć miejsce, w które ma dojechać robot, sprawdzić historię sprzątania, kierować robota na stację ładującą, przyciszać albo wyłączać komunikaty głosowe zmieniać język zaktualizować oprogramowanie.

  W komplecie wraz z robotem PURON PR10 otrzymasz: dwa zbiorniki (na skażenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) stację ładującą zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi W GRATISIE otrzymujesz 3 warianty fachoweGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $606 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - idealny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $607 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $608 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący stanowczo polecany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA efektywnOŚĆ PŁYNÓW rozszerzY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) pakiet mieści: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie atuty mają płyny do robotów Clean$609 sugerowane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej producenta bardzo skuteczne czyszczą gruntownie i ekspresowo wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą choćby najdelikatniejszych powierzchni mają miły zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przychylne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z atestem Ecolabel) DOZOWANIE przy pomocy dołączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej albo pokaźniejszej obszerności należy stosownie zmniejszyć albo rozszerzyć liczba płynu) *przy naświetlaniu lampą robota przez 10 minut z odległości 8 mm UWAGA!

  Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca na stację ładującą po odkurzeniu zaplanowanej poprzez niego trasy. Nie będzie odkurzał do rozładowania baterii. Oznacza to, że jego praca - w zależności od wielkości wnętrza może skończyć się nawet po kilku minutach.

  Funkcja mopowania TAK Sterowanie przy pomocy aplikacji TAK - JĘZYK POLSKI Pilot sterujący TAK rodzaj nawigacji Laser skanujący 360*, lidar Moduł Wi-Fi - sterowanie za pomocą aplikacji TAK - nad wyraz progresywna aplikacja z wieloma funkcjonalnościami Maksymalna siła ssąca tryb cichy - 1800 Pa tryb kanon - 2150 Pa tryb TURBO - 2500 Pa Czas pracy 120 min - przy odkurzaniu 180 min - przy mopowaniu pojemność zbiornika 600 ml - na sucho 660 ml - na mokro: 360 ml na wodę i 300 ml na zanieczyszczenia suche Szczotka centralna Jedna: z włosiem i silikonem Szczotka boczna DWIE Ciśnienie akustyczne 50 dB Regulacja siły ssania TAK - 3 poziomy rodzaj baterii, objętość litowo-jonowa, 3200 mAh Czas ładowania ok.

  5-6 godzin Waga z wyposażeniem 2,8 kg rozmiary (sz. X dł. X w.) 330 x 330 x 95 mm Moc całkowita 32 W Zasilanie 14,8 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej poprzez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, że jego praca - w zależności od wielkości wnętrza - może skończyć się nawet po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 Philips. Ranking TOP10 modeli

Concept VR-3210

Concept VR-3210 Najniższa Cena Online

Concept VR-3210 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3210
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3w1 REAL FORCE LASER UVCOdkurzacz automatyczny z mopem 3 w 1 Concept VR3210 jest wyekwipowany w innowacyjną nawigację laserową do precyzyjnego planowania czyszczenia, a także w tryb sterylizacji UVC.

  rewelacyjna orientacjaOdkurzacz automatyczny VR3210 jest zaopatrzony w innowacyjną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i tworzy staranną mapę do planowania sprzątania. Dzięki czemu robot orientuje się w maksymalnej przestrzeni z maksymalną starannością, nie przekracza wielokrotnie już oczyszczonych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania.

  idealnie radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami podłogowymi i podzielonymi przestrzeniami. Dzięki wielkim kołom i potężnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu sprzątania nastąpi automatyczny powrót do stacji ładującej.

  Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycieraniaY-wash to wydajny sposób wycierania. W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", w trakcie której każdy kawałek podłogi jest wielokrotnie czyszczony i dzięki temu zaschnięte plamy, brud i inne zanieczyszczenia są efektywnie usuwane.

  Tryb sterylizacji UVCOdkurzacz automatyczny VR3210 jest wyekwipowany w technologię sterylizacji UVC LED, która gwarantuje do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu z powszechnie stosowanymi lampami. Możesz jej używać za pomocą aplikacji mobilnej i wyłącznie z podłączonym pojemnikiem na kurz.

  W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza zasysanie, ogranicza szybkość ruchu do połowy mocy i równocześnie zniża szybkość szczotki głównej i bocznej. Możesz także aktywować światło UVC podczas charakterystycznego czyszczenia.

  rezultatem będą wspaniale zdezynfekowane podłogi wolne od bakterii i wirusów. Odkurzanie i wycieranieOdkurzacz jest zaopatrzony w dwa pojemniki, dzięki którym może prosto sprzątać na sucho i na mokro.

  Pierwszy zbiornik o pojemności 600 ml służy do klasycznego czyszczenia na sucho. Po podłączeniu drugiego pojemnika 2 w 1 można równocześnie odkurzać i wycierać na mokro. Uwolni Ci od wirusów i grzybówChcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3210 to kolejny przyjaciel pomagających w walce z wirusami i bakteriami.

  wystarczy dodać adekwatny środek dezynfekujący do zbiornika wody i uruchomić robota. Twoje podłogi będą genialnie czyste i zdezynfekowane. Mocny silnik i pokaźna moc ssaniaOdkurzacz wyekwipowany jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik DC BLDC, który ma szereg zalet.

  cechuje się wysoką wydajnością i w porównaniu z silnikami tradycyjnymi jest cichszy, bardziej energooszczędny i ma dłuższą żywotność. Równocześnie przyczynia się do znacznej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa.

  oferuje 3 poziomy sprawności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Moc ssania można na dodatek ustawić ręcznie w zależności od potrzeby i stopnia zabrudzenia. Bateria LG BYDOdkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorami LG BYD o wielkiej obszerności 5200 mAh, dzięki czemu na jednym ładowaniu może pracować nawet 250 minut.

  Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką skutecznością, bezpieczeństwem i zrównoważonym cyklem. Ze względu na swoje atrybuty znajdują zastosowanie np. W przemyśle motoryzacyjnym czy do akumulatorowego magazynowania systemów fotowoltaicznych.

  Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, odkurzacz automatycznie wraca do stacji dokującej. Dobrany do twoich potrzebOdkurzacz samoczynny VR3210 jest wyposażony w dwie główne szczotki (CARPET i HARDFLOOR) oraz dwie boczne.

  Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne powiększają zakres odkurzania i doskonale sprzątają przy ścianach, meblach, w rogach , a także w innych trudno przystępnych miejscach.

  Szczotka do dywanówJest to spiralna szczotka, która składa się z kombinacji włosia i gumowych lameli. Pasuje do wszystkich rodzajów podłóg, w tym do dywanów. HardFloor szczotkaTa szczotka jest wyśmienita zwłaszcza do twardych podłóg.

  Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wychwycić do 3x więcej brudu, w tym miniaturowe cząsteczki. Dzięki tej szczotce osiągniesz skuteczne i jednocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg.

  CARPET turboFunkcji Carpet turbo można użyć, jeśli w odkurzaczu zainstalowano szczotkę do dywanów. Uruchamia się, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Samoczynnie rozszerza siłę ssania do maksimum, by zapewnić naprawdę produktywne czyszczenie.

  Po powrocie na twarde podłogi wraca do swej pierwotnej wydajności. Czujnik TOF - wspaniała orientacjaRobot wyekwipowany jest w specjalny czujka gwarantujący rewelacyjną orientację wzdłuż ścian. Jednocześnie chroni odkurzacz i meble przed zniszczeniem, ponieważ w trakcie pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszystkich przeszkód.

  Ten detektor jest także wykorzystywany do wykrywania szklanych i czarnych ścian, więc robot może obsługiwać czyszczenie wzdłuż tych obszarów. SterowanieOdkurzaczem można sterować przy pomocy aplikacji Concept Robot, która jest przystępna w języku polskim i jest darmowa na iOS i Androida.

  Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca, a równocześnie monitorować w czasie rzeczywistym, ile sprzątnął i gdzie się znajduje. Choćby jeśli nie ma Cię w domu, za każdym razem będziesz mieć wszystko pod kontrolą.

  A jeśli nie jesteś fanem aplikacji lub nie masz smartfona, możesz też w pełni sterować nim za pomocą pilota. ROOMPLANInteligentna funkcja ROOMPLAN planuje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach. Przy pomocy aplikacji możesz ustawić precyzyjny harmonogram sprzątania, tryb czyszczenia i poziom mocy ssania dla każdego pomieszczenia lub zaznaczonej strefy.

  Nie musisz się więcej martwić. Robot uruchamia się samoczynnie o ustalonej godzinie, rozpoczyna czyszczenie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej. Total SurfaceDzięki funkcji automatycznego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, że odkurzacz nie będzie w stanie odkurzyć większych powierzchni.

  Jeśli rozładuje się w trakcie sprzątania, samoczynnie znajdzie stację ładującą, w której będzie czekać, aż zostanie w pełni naładowany. Następnie samoczynnie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym skończył.

  automatyczne sprzątanieTen tryb służy do sprzątania całego domu. Robot wyszukuje i formuje mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Po kolei poszczególne obszary są dokładnie odkurzane wzdłuż ścian, a następnie pozostałe przestrzenie są czyszczone w liniach.

  Po zakończeniu sprzątania urządzenie automatycznie powróci do stacji ładującej. Sprzątanie strefGłówną zaletą trybu strefowego jest to, iż robot nie odkurza całego domu, ale tylko tam, gdzie naprawdę tego Ci potrzeba.

  Możesz zastosować aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak w trakcie czyszczenia samoczynnego tj.

  że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał.powiększyć skuteczność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swej początkowej ścieżki i TURBO, które zwiększa moc ssania w największym stopniu po zakończeniu normalnego czyszczenia.

  Lokalne sprzątanieTryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, gdy robot wykonuje średnie czyszczenie w obszarze 2 x 2 m, a środek znajduje się w pozycji wyjściowej przy średniej mocy ssania.

  Aby uzyskać dokładniejsze czyszczenie, możesz w aplikacji wyróżnić punkt na mapie i aktywować czyszczenie w trybie TURBO. Robot automatycznie przesuwa się w wyszczególnione miejsce, które określa jako środek i wykonuje podwójne czyszczenie z maksymalną sprawnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

  Tryb cichyJeśli nie chcesz, by robot Ci przeszkadzał w trakcie oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe. Dla alergikówOdkurzacz automatyczny VR3110 jest wyekwipowany w nowoczesny system filtracji TripleAirClean.

  Jest to trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13, który może zlikwidować do 99,9% cząstek i innych zanieczyszczeń, w tym bakterii i wirusów z powietrza. W ten sposób uzyskasz maksymalnie czyste środowisko, co docenią zwłaszcza alergicy i rodziny z małymi dziećmi.Pozostałe parametry3 w 1: ODKURZANIE, WYCIERANIE, STERYLIZACJA technika nawigacji LaserTec 2.0 Silnik BLDC Siła ssania 3300 Pa (3 poziomy) Bateria LG BYD 5200 mAh - do 250 minut Lampa UVC Y-wash (specjalny sposób wycierania w celu uzyskania maksymalnych efektów) sensor TOF CARPET turbo ROOMPLAN - podział pomieszczeń, typy sprzątania, strefy zakazane Total Surface 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowe, lokalny) 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy) pojemność pojemnika na kurz: 600 ml objętość zbiornika 2 w 1: kurz 350 ml / na wodę 300 ml Trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13 Czas ładowania 4-5 godzin Głośność: 60 - 70 dB Stacja ładująca - długość przewodu zasilającego 150 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli

Concept VR-3205

Concept VR-3205 Najniższa Cena Online

Concept VR-3205 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3205
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz samoczynny z mopem Laser UVC Y-wash 3 w 1 Concept VR3205 PERFECT CLEAN EXTRA produktywność Odkurza i wyciera UVC sterylizacja świetna orientacjaOdkurzacz samoczynny VR3205 jest wyposażony w zaawansowaną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i kreuje precyzyjną mapę do planowania sprzątania.

  dzięki czemu robot orientuje się w przestrzeni z maksymalną skrupulatnością, nie wjeżdża wielokrotnie do posprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Świetnie radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami i dywanami.

  Dzięki dużym kołom i mocnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu czyszczenia samoczynnie powróca do stacji ładującej. Pozbędzie się wirusów i bakteriiChcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3205 to kolejny z linii pomocników pomagających w walce z wirusami i bakteriami.

  wystarczy dodać trafny środek dezynfekujący do zbiornika na wodę. Twoje podłogi będą znakomicie czyste i zdezynfekowane. Odkurza i wycieraRobot zaopatrzony jest w dwa pojemniki, dzięki temu bez problemu poradzi sobie z czyszczeniem na sucho i mokro.

  Pierwszy pojemnik o obszerności 600 ml służy do konwencjonalnego czyszczenia na sucho. Jeśli podłączysz drugi pojemnik 2 w 1, możesz jednocześnie odkurzać i wycierać. Łączy tradycyjny pojemnik na kurz z elektronicznie sterowanym zbiornikiem na wodę, dzięki czemu możesz wykonać odkurzanie i wycieranie naraz w rekordowym czasie.

  za pomocą aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, typowy lub wysoki. Nakładka do wycierania wyposażona jest w ściereczkę z mikrofibry, która zespaja brud ze sobą, a także poleruje podłogę w trakcie czyszczenia.

  dzianinę można łatwo zdjąć i wyprać w pralce. Mówi po polskuChciałbyś nabyć odkurzacz samoczynny, ale boisz się, że go nie zrozumiesz? w przypadku odkurzacza samoczynnego Concept VR3205 tak się nie stanie.

  Ten wyśmienity pomocnik do codziennego sprzątania mówi w 5 językach: czeskim, słowackim, angielskim, polskim i węgierskim. Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycieraniaY-wash to wydajny sposób wycierania.

  W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", w trakcie której każdy kawałek podłogi czyści wielokrotnie i efektywnie eliminuje zaschnięte plamy, brud i inne zanieczyszczenia. UVC sterylizacjaOdkurzacz automatyczny VR3205 jest wyposażony w technologię sterylizacji UVC LED, która zagwarantuje do 3 razy dłuższą żywotność w kontraście do powszechnie wykorzystywanych lamp.

  Możesz nim sterować za pomocą aplikacji mobilnej. W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza ssanie, zniża szybkość ruchu do połowy mocy i jednocześnie obniża szybkość szczotki głównej i szczotek bocznych.

  Oświetlenie UVC można także aktywować podczas standardowego czyszczenia. Dzięki tej technologii odkurzacz emituje promieniowanie ultrafioletowe typu C, które zaburza strukturę DNA komórkowego bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, uniemożliwiając tym samym ich dalsze namnażanie.

  Jest powszechnie użytkowane np. Do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Z tym odkurzaczem możesz być pewien rewelacyjnej czystości bez wykorzystania chemii. Mocny silnik i wielka moc ssaniaOdkurzacz wyekwipowany jest w bezszczotkowy silnik DC BLDC, który ma szereg zalet.

  cechuje się wysoką wydajnością i w porównaniu do silników klasycznych jest cichszy, bardziej niezawodny, energooszczędny oraz ma dłuższą żywotność. Równocześnie przyczynia się do wysokiej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa.

  proponuje 3 poziomy efektywności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Siłę ssania można też ustawić ręcznie w zależności od potrzeb i stopnia zanieczyszczenia. Akumulator litowo-jonowy LG BYDOdkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorem litowo-jonowym LG BYD o pokaźnej pojemności 5200 mAh, dzięki któremu może odkurzać do 250 minut na jednym ładowaniu.

  Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką produktywnością, bezpieczeństwem i stabilnym cyklem. Ze względu na swoje idealne właściwości znajdują wykorzystanie m.in. W przemyśle motoryzacyjnym czy w akumulatorach systemów fotowoltaicznych.

  Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, robot samoczynnie wraca do stacji ładującej. Dopasowuje się do Twojego domuOdkurzacz automatyczny VR3205 wyposażony jest w dwie szczotki główne (CARPET i HARDFLOOR), a także dwie szczotki boczne.

  Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne zwiększają zakres odkurzania i znakomicie czyszczą przy ścianach, wokół mebli, w rogach , a także w innych trudno przystępnych miejscach.

  Szczotka do dywanówJest to szczotka spiralna, który składa się z połączenia włosia i gumowych wstawek. Pasuje do wszystkich rodzajów podłóg, w tym dywanów. HardFloor szczotkaTa szczotka jest nadzwyczajna niezwykle do twardych podłóg.

  Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wyłapać do 3x więcej zabrudzeń. Dzięki tej szczotce uzyskasz skuteczne, a jednocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg. CARPET turboMożesz użyć funkcji turbo do dywanów, jeśli masz zainstalowaną w robocie szczotkę do dywanów.

  Uruchamia się, gdy odkurzacz wjedzie na dywan. Automatycznie zwiększa moc ssania do maksimum, aby zapewnić produktywne czyszczenie. Po powrocie do twardych podłóg wraca do swej pierwotnej efektywności. TOF czujnik - genialna orientacjaRobot zaopatrzony jest w specjalny detektor, który zagwarantuje genialną orientację wzdłuż ścian.

  równocześnie chroni odkurzacz i meble przed zniszczeniem, ponieważ w trakcie pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszystkich przeszkód, dzięki temu nie dochodzi do uderzeń. Ten detektor służy także do wykrywania szklanych ścian i szyb, dzięki czemu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

  SterowanieRobotem można sterować przy pomocy aplikacji Concept Robot, która jest dostępna i darmowa na systemy iOS i Android. Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, a równocześnie nadzorować w czasie rzeczywistym, ile zostało posprzątane i gdzie odkurzacz się znajduje.

  nawet jeśli nie ma Cię w domu, za każdym razem będziesz posiadać kontrolę nad sprzątaniem. A jeśli nie jesteś fanem aplikacji lub nie masz smartfona, możesz w pełni nim sterować za pomocą pilota. ROOMPLANInteligentna funkcja ROOMPLAN planuje Twoje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach.

  za pomocą aplikacji możesz ustawić staranny harmonogram sprzątania, tryb sprzątania i poziom mocy ssania dla każdego wnętrza albo zaznaczonej strefy. Nie musisz się martwić o więcej. Robot uruchamia się automatycznie o ustawionej godzinie, początkuje sprzątanie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej.

  Total SurfaceDzięki funkcji sprzątania Total Surface nie musisz się martwić, iż odkurzacz nie poradzi sobie z pokaźniejszymi powierzchniami. Jeśli rozładuje się podczas czyszczenia, samoczynnie znajdzie stację ładującą, w której zaczeka, aż zostanie w pełni naładowany.

  Następnie automatycznie wróci do sprzątania i będzie kontynuował tam, gdzie przerwał. Samoczynne sprzątanieTen tryb służy do sprzątania całego mieszkania. Odkurzacz generuje mapę, która następnie jest dzielona na mniejsze strefy.

  Poszczególne obszary są starannie odkurzane jeden po drugim wzdłuż ścian, a następnie sprzątanie odbywa się po liniach. Po zakończeniu sprzątania automatycznie powróci do stacji ładującej. Czyszczenie strefGłówną zaletą trybu strefowego jest to, że robot nie odkurza całego domu, lecz tylko tam, gdzie naprawdę tego Ci trzeba.

  Możesz wykorzystać aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak w trakcie czyszczenia samoczynnego tj.

  że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał.rozszerzyć skuteczność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swojej początkowej ścieżki i TURBO, które powiększa moc ssania.

  Czyszczenie lokalneTryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Można go uruchomić bezpośrednio na korpusie odkurzacza, odkurzacz wykonuje sprzątanie na obszarze 2 x 2 m ze środkiem w pozycji wyjściowej przy średniej mocy ssania.

  Aby osiągnąć skrupulatniejsze sprzątanie, możesz zastosować aplikacji, by określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot automatycznie przemieszcza się do wyróznionej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną wydajnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

  Tryb cichyJeśli nie chcesz, by robot Ci przeszkadzał podczas oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe. Dla alergikówOdkurzacz automatyczny VR3210 jest nieprzeciętny dla alergików.

  nowoczesny system filtracji TripleAirClean. Jest to filtracja trójstopniowa z filtrem HEPA 13, który może usunąć z powietrza do 99,9% cząsteczek, w tym bakterii i wirusów. Twój dom będzie świetnie czysty i wolny od zbędnych destrukcyjnych substancji.Pozostałe właściwości3 w 1: Odkurza, wyciera i sterylizuje Język PL technologia nawigacji LaserTec 2.0 Silnik BLDC Siła ssania 3300 Pa (3 stopnie) Akumulator litowo-jonowy LG BYD 5200 mAh - do 250 minut Lampa UVC Wash Y (specjalna metoda wycierania gwarantująca maksymalne efekty) CARPET turbo Aplikacja Concept Robot ROOMPLAN - podział pomieszczeń, warianty sprzątania, strefy zabronione Total Surface 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowy, lokalny) 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy) 2x wyjmowany pojemnik (kurz + 2 w 1): objętość pojemnika na kurz: 600 ml; objętość pojemnika 2 w 1: kurz 350 ml / woda 300 ml Filtracja trójstopniowa z filtrem HEPA 13 Planowanie sprzątania Czas ładowania 4 - 5 godzin Głośność: 60 - 70 dB

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Cenione odkurzacze 3w1. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 3w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 3w1 do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze 3w1 do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami 3w1 do 2000 zł,
 • odkurzacze 3w1 do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 3w1 do 2000 zł, odkurzacz 3w1 do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach 3w1 do 2000 zł, ranking odkurzaczy 3w1 do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *