Rankingi Odkurzaczy 3w1

Najlepsze odkurzacze 3w1 do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza 3w1 do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 3w1 do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 3w1.

[TOP10] Odkurzacze 3w1 do 2000 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 3w1 do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Electrolux odkurzacz pionowy well q7 wq71-p52ss # darmowa dostawa od 259 zł do 09.02.2022!

Electrolux odkurzacz pionowy well q7 wq71-p52ss # darmowa dostawa od 259 zł do 09.02.2022! Najniższa Cena Online

Electrolux odkurzacz pionowy well q7 wq71-p52ss # darmowa dostawa od 259 zł do 09.02.2022! - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux odkurzacz pionowy well q7 wq71-p52ss # darmowa dostawa od 259 zł do 09.02.2022!
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy 2 w 1 z wyjmowaną dyszą ręczną to specjalista od wszelkich rodzajów podłóg. Electrolux WQ71-P52SS jest wyekwipowany w technikę osiowego cyklonu, 5-stopniowy system filtracji i zmywalny filtr nowoczesny E10. Zaletą jest dysza ze światłami LED i dysza ze szczotką system BRC.

Odkurzacz SHARP SA-VP4001AQ, kolor biały

Odkurzacz SHARP SA-VP4001AQ, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz SHARP SA-VP4001AQ, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SHARP
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz SHARP SA-VP4001AQ, kolor biały
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:14 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:biały;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-niebieski;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:60 minut;Napięcie akumulatora:24 V;Nazwa filtra:EPA E12;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,65 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:max, normal;typ filtra:zmywalny;Waga:2,65 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:17 cm;wymiary - szerokość:25 cm;wymiary - wysokość:110 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 mopy, akumulator, nakładka mopująca, uchwyt ścienny, zasilacz;Szczotki, ssawki:2 elektroszczotki, elastyczna szczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;ekran:nie;Zasilanie:akumulatorowe...


Robot sprzątający PURON PR10 (5903760246600)

Robot sprzątający PURON PR10 (5903760246600) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający PURON PR10 (5903760246600) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający PURON PR10 (5903760246600)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Pani Gadżet testuje robota PURON PR10 PURON PR10 robot z mopem, laserem, lampą UV i aplikacją w języku polskim do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe zalety robota PURON PR10$604 skrupulatna laserowa nawigacja przestrzeni 360° Lampa UV - zwalcza drobnoustroje Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie potężna siła ssąca 2500 Pa (1800 Pa w trybie cichym, 2150 Pa w trybie standard) zaawansowana aplikacja przenośna - komunikaty głosowe i aplikacja w języku polskim, stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian i ustalenie do trzech map sprzątania niezwykle obfity zbiornik - 600 ml na zanieczyszczenia suche i 360 ml dla funkcji mopowania bardzo cicha praca - poniżej 50 dB bardzo pojemna bateria - robot odkurza powierzchnie ok.

  200 m2 Długi czas pracy - 120 min w trakcie odkurzania, 150 min w trakcie mopowania nadzwyczajnie odkurzone kąty progresywne czujniki antykolizyjne - robot omija przeszkody, nie spada ze schodów, nie wciąga kabli, na bieżąco skanuje i efektywnie omija pojawiające się na drodze przedmioty Koła off-roadowe - pokonuje przeszkody do 2cm drobna wysokość robota - gromadzi się pod meblami i nie klinuje się pod nimi samoczynny powrót na stację ładującą i rozpoczęcie w miejscu, gdzie robot przerwał pracę Robot sprzątający PURON PR10 - funkcje 3w1: progresywne sprzątanie, mycie podłóg i zwalczanie bakterii staranne laserowe skanowanie przestrzeni 360 stopni - mapa pomieszczenia w 4 sekundy Nawigacja laserowa to najmocniej nowoczesny technicznie rodzaj mapowania wnętrza.

  Przy skanowaniu laserem, mapa powstaje już w 3-4 sekundy, jeszcze zanim robot rozpocznie pracę! To wielka przewaga nad robotami, gdzie skanowanie pomieszczenia odbywa się za pomocą kamery. Wystający laser obraca się dookoła o 360° i skanuje pokój w odległości do 8 metrów od robota.

  Jest to znakomite rozwiązanie nawigowania w kilkupokojowych mieszkaniach, ponieważ robot odkurzając pokoje bezustannie skanuje i aktualizuje mapę mieszkania. Pojawienie się mapy jeszcze przed rozpoczęciem pracy robota pozwala na ustawienie w aplikacji stref sprzątania i wirtualnych ścian i jeszcze lepiej zaplanować pracę robota.

  istotnie, gdy osiągalne jest utworzenie 3 przeróżnych map! Higieniczna czystość podłóg - lampa UV w robocie pomaga zwalczać drobnoustroje Promieniowanie UV wytworzone przez lampę pod robotem jest na tyle silne, że pomaga zwalczyć organizmy chorobotwórcze.

  Badania wytworzone w Instytucie Mikrobiologii Akademii Nauk w Guangdong'u wykazały efektywność zwalczania bakterii gronkowca na poziomie przeciętnie 79.04%, natomiast bakterii E. Coli aż 84.14%*. PURON PR10 jest bardzo doceniany poprzez alergików i rodziców znikomych dzieci.

  Światło UV w trakcie pracy robota jest niewidoczne dla człowieka, a po podniesieniu urządzenia lampa wyłącza się. Zniszczone poprzez lampę drobnoustroje zassane zostają do zbiornika. Dlatego tak ważne jest, aby po każdym odkurzaniu opróżnić zbiornik.

  potężna siła ssąca robota z możliwością jej regulacji Robot PURON PR10 może pracować z mocą nawet 2500 Pa - to dwukrotnie więcej aniżeli moc konkurencyjnych robotów! Siłę ssącą można dowolnie regulować przy pomocy aplikacji i pilota (CICHO-standard-TURBO).

  na dodatek centralna turboszczotka wspomaga siłę ssania robota i zbiera zanieczyszczenia z każdego typu powierzchni, jednocześnie z dywanów, jak i z podłóg twardych. PURON PR10 czyści w 4 etapach: Brud zamiatany jest pod lampę UV przez szczotki boczne.

  Światło z lampy UV zwalcza drobnoustroje. Skażenia podawane są poprzez turboszczotkę do ssawy. Z mocną siłą ssącą do 2500 Pa brud wciągany jest do zbiornika. Funkcja mopowania - doskonale czyste podłogi bez smug Czyste i błyszczące podłogi bez mycia - marzenie$605 Nie!

  Z robotem PURON PR10 to rzeczywistość:) Po zamontowaniu zbiornika z mopem Robot PURON PR10 sam automatycznie przełącza się w tryb mopowania. Wydajne mopowanie robotem to: bardzo pokaźna objętość zbiornika 360 ml wystarcza na umycie ok.

  200 m2 podłóg - Zbiornik wypełniony wodą z płynem asygnowanym do robotów Clean to aż 80-120 minut mopowania! Cały zbiornik do pracy na mokro podzielony jest na dwie części - w jednej znajduje się roztwór przemywający (360 ml), druga asygnowana jest na zanieczyszczenia suche (300 ml), zbierane poprzez turboszczotkę w trakcie mycia podłogi.

  dzięki temu w trakcie mopowania robot wstępnie odkurza podłogi zanim je umyje mopem. Uwaga! najlepszy efekt mopowania zostanie osiągnięty, kiedy najpierw robot odkurzy podłogę z użyciem zbiornika na skażenia suche!

  Elektrozawór zabezpieczający przed zalaniem podłóg - Robot zaopatrzony został w system i-dropping - dzięki niemu ze zbiornika nie wylewa się woda, kiedy robot nie pracuje i stoi w miejscu. Twoje panele będą bezpieczne.

  dostosowywany stopień namoczenia mopa dopasowany do stopnia zabrudzenia podłóg - przy pomocy aplikacji możliwa jest zmiana intensywności namoczenia szmatki, kiedy tylko Twoje podłogi są bardziej zabrudzone albo jeżeli starczy je tylko odświeżyć.

  Do dyspozycji są trzy poziomy namaczania: Min-kanon-Max. Ruch "w jodełkę" dla r ównomiernego mycia - PURON PR10 wykonuje ruchy odzwierciedlające mycie podłóg ręcznym mopem na kształt jodełki, do przodu i na boki, co znacząco powiększa produktywność usuwania zanieczyszczeń.

  Mop w robocie PURON PR10 nie zostawia smug, czyści równomiernie. Cicha praca robota - nie obudzi choćby śpiącego dziecka nad wyraz cichy robot, poziom głośności ok.50 dB, nie przeszkadza domownikom rutynowych zajęciach.

  Kiedy PURON PR10 będzie sprzątał Twoje mieszkanie, Ty możesz pracować, czytać książkę, dzieci mogą się uczyć. Odkurzacz jest tak cichy, iż nie przeszkadza choćby śpiącym dzieciom. Progresywne czujniki antykolizyjne dużo czujników, w które został wyposażony PURON PR10, pozwala na bezkolizyjną pracę robota - znakomicie omija przedmioty, nie obija się o meble.

  na dodatek dzięki laserowi, ro bot nie spadnie ze schodów, kiedy dojedzie do ich skraju! Robot dzięki czujnikom nie wciąga kabli - po wjechaniu w nie wycofa się. Należy jednak pamiętać o niezostawianiu ładowarek, czy słuchawek w zasięgu pracy robota!

  znakomicie czyste kąty W kątach pomieszczeń, na styku ścian i podłogi, przeważnie zalega kurz, pył i brud. PURON PR10 zaczyna sprzątanie właśnie od tych miejsc. Z pomocą dwóch szczotek bocznych, skrupulatnie wymiata skażenia wzdłuż ścian i listew, a następnie kontynuuje sprzątanie we wnętrzu pokoju.

  niepokaźna wysokość robota PURON PR10 to robot, który zmieści się pod łóżka, fotele i inne meble na nóżkach. Jego wysokość to 7,6 cm, a także dopełniające 2 cm wysokości lasera. Lekko uginający się laser pomaga wyjechać odkurzaczowi spod mebli, a czujniki odróżniają firany i zasłony od trwałych przeszkód i robot bezproblemowo odkurza przestrzeń pod nimi.

  Łatwe pokonywanie wzniesień Odkurzacz samojezdny PURON PR10 wyekwipowano w spore i solidne off-roadowe koła,bezproblemowo wjeżdżał na dywany - choćby te wyższe. Robot pokonuje progi o wysokości do 2 cm.

  w dodatku koła idealnie sprawdzają się na każdej powierzchni, robot bez problem będzie przemieszczał się po dywanie, panelach, kafelkach. Duża pojemność baterii to jeszcze dłuższa praca Bateria litowo-jonowa w robocie PURON PR10 o pojemności aż 3200 mAh, to aż 120 minut ciągłej pracy i 200 m2 posprzątanej powierzchni!

  Jeszcze skrupulatniejsze sprzątanie Robot sprzątający PURON PR10 w trybie odkurzania jeździ raz przy razie, miejsce przy miejscu, zatem z pewnością nie ominie miejsca, w którym zalega kurz. W trybie mopującym, robot pracuje inaczej.

  Wykonuje ruchy na zarys jodełki, do przodu i na boki, które są odwzorowaniem pracy ręcznego mopa. Taki system mopowania znacząco powiększa sprawność mycia podłóg. Wznowienie pracy w miejscu przerwania Robot PURON PR10 został zaprojektowany z myślą o sporych potrzebach sprzątania.

  Jeżeli bateria robota w trakcie jego pracy wymagać będzie ładowania, PURON zjedzie do stacji, a po naładowaniu baterii powróci do pracy w miejscu, w którym przerwał pracę. W ten sposób nie powiela pracy, tylko wykonuje kolejne zadania w innych pomieszczeniach.

  automatyczny powrót do bazy Robot nie zgubi się w Twoim mieszkaniu, genialnie zapamiętuje miejsce ustawienia stacji łądującej, do której trafi bezproblemowo. Nowoczesna aplikacja w języku polskim na telefon - obszerniejsza funkcjonalność robota Moduł Wi-Fi, w który wyekwipowany został robot PURON PR10, pozwala sterować robotem za pomocą aplikacji w smartfonie.

  Aplikacja WeBack, w której pojawia się zeskanowana przez laser mapa Twojego mieszkania, to niemało możliwości ustawień, w tym między innymi: Harmonogram pracy robota przy pomocy aplikacji albo pilota możesz dowolnie zmieniać czas pracy robota.

  Stawianie wirtualnej ściany Wydzielenie przestrzeni, która nie ma być sprzątana. Robot nie przekroczy tej niewidzialnej linii ściany. W ten sposób możesz wykluczyć ze sprzątania kąt z butami lub cały pokój.

  wyszczególnionie przestrzeni wykluczonej ze sprzątania Usunięcie ze sprzątania całej kuchni fragmentu z niej, np. Miejsca z miskami psa lub dywanu z mopowania pokoju - starczy zarysować taką przestrzeń palcem w aplikacji.

  Wyznaczenie strefy sprzątania Ta funkcja aplikacji pozwala robotowi sprzątać tylko wyodrębniony obszar, np. Potężny dywan, wnętrze. Regulowanie siły ssącej robota Robot rozpoczyna pracę ze typową siłą ssącą.

  Z aplikacjąrozszerzysz moc do maksymalnej siły 2500 Pa. Dzięki aplikacji możesz dodatkowo: sterować robotem podobnie jak pilotem, regulować stopień namoczenia mopa, zmieniać wcześniej zapisane mapy (możliwość utworzenia 3 przeróżnych map), wyznaczyć miejsce, w które ma dojechać robot, sprawdzić historię sprzątania, kierować robota na stację ładującą, przyciszać albo wyłączać komunikaty głosowe zmieniać język zaktualizować oprogramowanie.

  W komplecie wraz z robotem PURON PR10 otrzymasz: dwa zbiorniki (na skażenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) stację ładującą zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi W GRATISIE otrzymujesz 3 warianty fachoweGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $606 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - idealny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $607 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $608 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący stanowczo polecany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA efektywnOŚĆ PŁYNÓW rozszerzY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) pakiet mieści: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie atuty mają płyny do robotów Clean$609 sugerowane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej producenta bardzo skuteczne czyszczą gruntownie i ekspresowo wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą choćby najdelikatniejszych powierzchni mają miły zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przychylne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z atestem Ecolabel) DOZOWANIE przy pomocy dołączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej albo pokaźniejszej obszerności należy stosownie zmniejszyć albo rozszerzyć liczba płynu) *przy naświetlaniu lampą robota przez 10 minut z odległości 8 mm UWAGA!

  Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca na stację ładującą po odkurzeniu zaplanowanej poprzez niego trasy. Nie będzie odkurzał do rozładowania baterii. Oznacza to, że jego praca - w zależności od wielkości wnętrza może skończyć się nawet po kilku minutach.

  Funkcja mopowania TAK Sterowanie przy pomocy aplikacji TAK - JĘZYK POLSKI Pilot sterujący TAK rodzaj nawigacji Laser skanujący 360*, lidar Moduł Wi-Fi - sterowanie za pomocą aplikacji TAK - nad wyraz progresywna aplikacja z wieloma funkcjonalnościami Maksymalna siła ssąca tryb cichy - 1800 Pa tryb kanon - 2150 Pa tryb TURBO - 2500 Pa Czas pracy 120 min - przy odkurzaniu 180 min - przy mopowaniu pojemność zbiornika 600 ml - na sucho 660 ml - na mokro: 360 ml na wodę i 300 ml na zanieczyszczenia suche Szczotka centralna Jedna: z włosiem i silikonem Szczotka boczna DWIE Ciśnienie akustyczne 50 dB Regulacja siły ssania TAK - 3 poziomy rodzaj baterii, objętość litowo-jonowa, 3200 mAh Czas ładowania ok.

  5-6 godzin Waga z wyposażeniem 2,8 kg rozmiary (sz. X dł. X w.) 330 x 330 x 95 mm Moc całkowita 32 W Zasilanie 14,8 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej poprzez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, że jego praca - w zależności od wielkości wnętrza - może skończyć się nawet po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

JIMMY HW10 Moc Ssąca 18000Pa Bezprzewodowy Baterie Litowe 3800mAh Odkurzacz i Myjka na Mokro/Sucho 3 w 1 (Wersja UE)

JIMMY HW10 Moc Ssąca 18000Pa Bezprzewodowy Baterie Litowe 3800mAh Odkurzacz i Myjka na Mokro/Sucho 3 w 1 (Wersja UE) Najniższa Cena Online

JIMMY HW10 Moc Ssąca 18000Pa Bezprzewodowy Baterie Litowe 3800mAh Odkurzacz i Myjka na Mokro/Sucho 3 w 1 (Wersja UE) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Jimmy
 • Pełna nazwa odkurzacza: JIMMY HW10 Moc Ssąca 18000Pa Bezprzewodowy Baterie Litowe 3800mAh Odkurzacz i Myjka na Mokro/Sucho 3 w 1 (Wersja UE)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz i Myjka na Mokro/Sucho 3-w-1 JIMMY HW10 Bezprzewodowy 18000Pa Mocy Ssącej

  duża Moc Ssąca

  Bezszczotkowy silnik cyfrowy dysponuje wysoką produktywnością, dużą mocą ssącą oraz sporą wytrzymałością. Dzięki 400W mocy, a także 18KPa ssania, JIMMY HW10 jest w stanie odkurzać wszelkiego rodzaju brud i produktywnie wysprzątać cały dom.

  Długi Czas Pracy

  zaopatrzony w 7 ogniw baterii litowych 3800mAh, JIMMY HW10 jest w stanie pracować do 80 minut korzystania ręcznego. Dzięki wyjmowanemu designowi, czas pracy można podwoić przy użyciu dodatkowego akumulatora, co sprawdza się genialnie przy odkurzaniu wielkich domów.

  ekran OLCD

  Inteligentny wyświetlacz OLCD oferuje wyraźny, kolorowy obraz wyświetlający wszelkie niezbędne informacje, takie jak poziom baterii, tryb pracy, przypomnienie o konserwacji itp. Dzięki temu JIMMY HW10 łatwo się kontroluje.

  Inteligentne Przypomnienia Głosowe

  Dla lepszej obsługi JIMMY HW10 lepszy został o funkcję przypomnień głosowych, która będzie Ci przypominać o dodaniu wody, gdy zbiornik na czystą wodę będzie pusty, o opróżnieniu zbiornika na wodę brudną, kiedy jest pełen ścieków itp.

  System Samoczyszczący

  JIMMY HW10 zaprojektowano z systemem samoczyszczącym jednym dotknięciem, który wyczyści wałek szczotki, a także przewód powietrza za jednym naciśnięciem guzika. Wałek szczotki może się osuszyć samoczynnie po procesie samoczyszczącym. Zwalnia to Twoje ręce z obowiązku czyszczenia brudnego wałka i utrzymuje urządzenie czystym i bezwonnym.

  Auto-Regulacja Ssania

  W trybie auto Odkurzacz i Myjka na Mokro/Sucho JIMMY HW10 jest w stanie rozpoznawać rozmaite typy podłóg i samoczynnie przystosowywać moc ssącą. Ciśnienie ssące rozszerza się w trakcie odkurzania dywanu. Design auto-regulujący pomaga dokładnie odkurzać wszelkie typy podłóg.

  sporo Szczotek

  wyekwipowany w 2 profesjonalne wałki szczotkowe i 3 przeróżne szczotki, JIMMY HW10 należycie się sprawdzi nie tylko na podłogach i dywanach,też na materacach, wersalkach i innych meblach, wyśmienicie odkurzając wzdłuż ścian i w trudno dostępnych narożnikach.

  Specyfikacja

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 Electrolux. Ranking TOP10 modeli

Electrolux Odkurzacz wq71-p52ss (7332543745715)

Electrolux Odkurzacz wq71-p52ss (7332543745715) Najniższa Cena Online

Electrolux Odkurzacz wq71-p52ss (7332543745715) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux Odkurzacz wq71-p52ss (7332543745715)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrany sprzęt AGD marki electrolux z kodem MDW71PL99 (od 12.07. Do 25.07.2021 r. Lub wyczerpania zapasów)! Odkurzacz pionowy 2 w 1 z wyjmowaną jednostką ręczną to specjalista od wszelkich rodzajów podłóg.

  Electrolux WQ71-P52SS jest wyekwipowany w technikę osiowego cyklonu, 5-stopniowy system filtracji i zmywalny filtr postępowy E10. Zaletą jest dysza ze światłami LED i dysza ze szczotką system BRC.


Odkurzacz ręczny mopujący 3w1 Puron PU30 Flex Mop

Odkurzacz ręczny mopujący 3w1 Puron PU30 Flex Mop Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny mopujący 3w1 Puron PU30 Flex Mop - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny mopujący 3w1 Puron PU30 Flex Mop
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny mopujący 3w1 Puron PU30 Flex Mop

Bissell Crosswave C3 Select (3551N)

Bissell Crosswave C3 Select (3551N) Najniższa Cena Online

Bissell Crosswave C3 Select (3551N) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell Crosswave C3 Select (3551N)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz wielofunkcyjny bissell crosswave® c3 select (3551n) perfekcyjny do regularnego czyszczenia wielu powierzchni. Odkurza, myje i suszy równocześnie.pracuje na sucho i na mokro wydajnie eliminując równocześnie świeże jak i nieprzystępne, zaschnięte skażenia.

  sprawdza się na rozmaitego typu podłogach, od kafelek przez dywany, parkiet, po drewno, gres. Pracuje w dwóch trybach czyszczenia.elektroniczne przyciski sterujące zezwalają na szybką zmianę pracy odkurzacza w zależności od typu podłoża.

  zmienia to jeszcze sposób dozowania wody. Separacja wody czystej i brudnej.odkurzacz ma osobne zbiorniki, w których izolowana jest świeża i zużyta woda. Dzięki czemu sprzątanie odbywa się zawsze za pomocą czystej wody.

  system usuwania nieprzyjemnej woni freshstart™powoduje, że szczotka obrotowa i filtr bezustannie eliminują nieprzyjemne wonie utrzymując świeżość czyszczonych powierzchni. Kompleksowe sprzątanie całego domuodkurzacz wielofunkcyjny bissell ®crosswave® c3 select to urządzenie idealne do regularnego czyszczenia najróżniejszych typów powierzchni.

  skutecznie upora się zarówno z niewielkim, jak i sporym bałaganem. Poradzi sobie ze świeżym brudem jak kurz, błoto, okruchy, rozlane mleko, jak i starszymi zaschniętymi plamami, nieczystościami. Stosowany do kompleksowego codziennego sprzątania pozwoli zaoszczędzić czas.

  elektroniczne sterowanie opuszkami palców pozwala na natychmiastowe przełączanie między powierzchniami i wypuszczanie tyle wody, ile potrzebujesz.system zarządzania zapachami freshstart™odkurzacz bissell crosswave® c3 select ma system zarządzania zapachami, dzięki któremu antybakteryjna rolka szczotki i filtr działają bezustannie,zapobiegać powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i utrzymywać świeżość.

  naturalny płyn do czyszczenia wielu powierzchni (1 l) usuwa nieprzyjemne zapachy, pozostawiając dom pachnący świeżością. Po zakończeniu czyszczenia podłóg proces samoczyszczenia czyści nie tylko rolkę szczotki, lecz także wnętrze urządzenia, dzięki temu sprz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 Concept. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Cenione odkurzacze 3w1. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 3w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 3w1 do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze 3w1 do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami 3w1 do 2000 zł,
 • odkurzacze 3w1 do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 3w1 do 2000 zł, odkurzacz 3w1 do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach 3w1 do 2000 zł, ranking odkurzaczy 3w1 do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *