Rankingi Odkurzaczy 3w1

Najlepsze odkurzacze 3w1 do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza 3w1 do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 3w1 do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 3w1.

[TOP10] Odkurzacze 3w1 do 1000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 3w1 do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ właściwości Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga użycia przewodu, żeby móc swobodnie czyścić wszystkie typy podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze choćby 60 minut.

  nowoczesny system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zagwarantuje adekwatną wilgotność w trakcie odkurzania wszystkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W pakiecie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z wygodnego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno dostępnych. PowerCyclonePowerCyclon zagwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory bardzo ekspresowo i przyspiesza dzięki zakrzywionemu przepustowi, co skutecznie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów gwarantują zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo starczy jedno pociągnięcie, aby zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua zaopatrzono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i wydajny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 zaopatrzono w akumulator litowo-jonowy, który umożliwia bezprzewodowe odkurzanie nawet do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o codzienny porządek jest o mnóstwo prostsze. Na urządzenie składają się poręczny bezworkowy odkurzacz pionowy użytkowany do wszystkich podłóg, odkurzacz ręczny upraszczający czyszczenie trudno przystępnych miejsc i kanap, krzeseł czy foteli oraz system czyszczenia na mokro, który zezwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE wymiarY I NIEZWYKŁA efektywnOŚĆ Niezwykła prędkość, skuteczne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga prędkość choćby 300 km/h.

  Taka szybkość powoduje, że kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się szczególnie produktywne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technice trójwarstwowy filtr*, który zastosowano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób choćby najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się podmianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu dołączono 2 wkładki z mikrofibry. Aby sprawdzić, gdzie można nabyć wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Efektywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę rewelacyjnie zaprojektowany odkurzacz zezwala na prędkie przełączanie między czyszczeniem na mokro i na sucho.

  wystarczy odłączyć lub podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie warianty podłóg twardych będą czyszczone w słuszny sposób dzięki wyjątkowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje nieprzeciętną wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić jednocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem lub bez. Wygodne nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w sytuacji obszerniejszych zabrudzeń można je wyprać ręcznie lub w pralce.

  Błyskawiczny montaż z użyciem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody umożliwiają łatwe i prędkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro oraz odpięcie od niej.

  Wysoka sprawność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, by zebrać cały brud z podłóg. Zastosowana w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza gwarantuje wysoką skuteczność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin oraz zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin.

  doskonale nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych. Do wykorzystania na wszelkich podłogach. Bardziej skuteczne czyszczenie wszelkich typów podłóg i dywanów Odkurzacz pozwala na rewelacyjne czyszczenie wszystkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie warianty twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny i płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki progresywnemu i zastrzeżonemu systemowi czyszczenia na mokro. Wyśmienite zastosowanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym z łatwością pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także polikwidować kurz z ciasnych zakamarków albo z tapice..

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 Sencor. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6725

Philips FC 6725 Najniższa Cena Online

Philips FC 6725 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6725
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis Gruntowne sprzątanie domu Maksymalna moc przez najdłuższy czas
  Nasadka zasysająca 360⁰
  Do 70 min, 28 min w trybie Turbo
  Miniturboszczotka, pakiet samochodowy
  Dodatkowy filtr Najwydajniejszy tryb Turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniu. Jeśli cenisz sobie najkorzystniejsze efekty, ustawieniem domyślnym urządzenia czyszczącego będzie dla Ciebie ustawienie MAX.
  w sytuacji odkurzaczy bezprzewodowych korzystanie z tego ustawienia nie za każdym razem jest możliwe, ponieważ praca w trybie TURBO błyskawicznie zużywa baterię.
  A co powiesz na odkurzacz bezprzewodowy, którego bateria pozwoli Ci posprzątać cały dom?
  spomiędzy odkurzaczy bezprzewodowych ten model akcentuje się najdłuższym czasem pracy w trybie Turbo*.
  Dzięki baterii litowo-jonowej najnowszej generacji wyczyścisz ponad 125 m² na jednym naładowaniu. Akumulator litowo-jonowy wystarcza choćby na 70 minut pracy.
  różne zapotrzebowania wymagają przeróżnych rozwiązań.
  Nasze trwałe akumulatory litowo-jonowe 25,2 V gwarantują do 70 minut czyszczenia w trybie Eco, 35 minut w trybie normalnym i 28 minut w trybie Turbo, zanim konieczne będzie ponowne naładowanie urządzenia. Zbiera do 99,7% kurzu i brudu z każdym ruchem
  Kiedy sprzątasz, za każdym razem chcesz posiadać pewność, iż wszystko, co znajduje się na podłodze, zostanie usunięte przez urządzenie za jednym zamachem bez konieczności wielokrotnego przecierania tej samej powierzchni.
  specyficzna nasadka zasysająca 360 zbiera do 99,7% kurzu i brudu, nie pozostawiając nic na podłodze!
  Dzięki zastrzeżonej technologii zasysania 360 zbiera więcej kurzu i brudu ze wszystkich czterech stron nasadki, dzięki czemu każdy Twój ruch jest skuteczny! Bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro Max 8000.
  komfortowe rozwiązanie na co dzień
  teraz wystarczy Ci tylko jedno urządzenie, by odkurzyć twarde i miękkie podłogi, meble, a choćby sprzątnąć tapicerkę w samochodzie. Cyfrowy wyświetlacz. Widoczny poziom naładowania baterii.
  Urządzenie ma czytelny wskaźnik baterii, zawiadamiający o bieżącym poziomie jej naładowania. Cyfrowy silnik PowerCyclone 10 - szeroka moc ssąca technologia PowerCyclone 10 daje bezusterkową moc ssącą.
  Usunięcie wszelkich skażeń to dzisiaj żaden problem. Odkurzacz ręczny ze szczelinówką Odkurzacz ręczny jest lekki i bez problemu przeniesiesz go w miejsca, które musisz posprzątać.
  Zakurzone meble czy brudna tapicerka w samochodzie to już przeszłość. Zintegrowane akcesoria
  W pakiecie z odkurzaczem jest zintegrowana szczotka i szczelinówka.
  Pomogą Ci polikwidować brud z miejsc trudno przystępnych: usuną pajęczyny pod sufitem i kurz z rogów sofy. Mini elektro­szczotka Mini elektroszczotka, wyekwipowana w silniczek elektryczny, produktywnie wyeliminuje włosy czy sierść z miękkich powierzchni, takich jak fotele czy materace. Car kit. Specjalny pakiet samochodowy
  Specjalny komplet samochodowy (rozciągliwy wąż, długa szczelinówka, miękka szczotka) pozwala na produktywne dotarcie do najdalszych zakamarków we wnętrzu samochodu, co istotnie upraszcza jego produktywne sprzątanie. praktyczny pojemnik na kurz. Błyskawicznie i higienicznie
  Naciśnij przycisk zwalniający, wyciągnij pojemnik na kurz, zdejmij z niego pokrywkę i wysyp zabrudzenia do kosza na śmieci.
  Pojemnik możesz przemyć pod bieżącą wodą, a gdy wyschnie, włóż go z powrotem do urządzenia. Nasadka z podświetleniem LED.
  Widzisz choćby ukryty kurz. Z łatwością i obszerniejszą produktywnością odkurzysz swoje mieszkanie.
  Jest to osiągalne za sprawą nasadki oświetlającej podłogę.
  zawsze dostrzeżesz i uprzątniesz choćby najmniejszy brud. Specyfikacja techniczna: Kolor: Czarny/niebieski Okres gwarancji: 24 miesiące wymiary (WxGxS) [cm]: 117 x 26 x22 cm Waga [kg]: 2,7 kg załączone wyposażenie: Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Akcesorium 2 w 1: szczotka/szczelinówka
  Dodatkowy filtr
  Wąż rodzaj
  Bezprzewodowy Poziom hałasu [dB]: 84 dB pojemność zbiornika [l]: 0,6 l Czas pracy w trybie ECO [min]: 70 min Napięcie [V]: 25,2 V wariant baterii: Li-Ion Czas ładowania [h]: 5 h wariant: Ręczny Sprzątanie bezprzewodowe Czas pracy w trybie TURBO [min]: 28 min Kod producenta: XC8049/01 Stan produktu: nowy
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 Electrolux. Ranking TOP10 modeli

Concept CP3000

Concept CP3000 Najniższa Cena Online

Concept CP3000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept CP3000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Więcej czasu dla Ciebie - 3 w 1 Czy potrafisz sobie wyobrazić, że możesz posprzątać dom albo mieszkanie o mnóstwo szybciej? To nie sen, ale rzeczywistość z bezprecedensowym odkurzaczem i mopem parowym w jednym firmy Concept.

  Możesz zapomnieć o tradycyjnym odkurzaczu, przy pomocy CP3000 prosto odkurzysz i wymyjesz wszystkie powierzchnie, które znajdują się w domu albo mieszkaniu. A wszystko to bez niepotrzebnego unoszenia się kurzu.

  Alergicy będą zadowoleni. Mop parowy idealnie czyste podłogi bez użycia wiadra i wody? To możliwe - starczy napełnić zbiornik o obszerności 730 ml wodą, przymocować osłonę, a w ciągu 30 sekund można łatwo dozować parę za pomocą dyszy.

  Mop jest zaopatrzony w specjalny uchwytkomfortowoj przechowywać przewód. Moc magicznej pary Czy masz dość wydawania obszernych pieniędzy na środki czystości i chemiczne detergenty, które mogą zagrażać Twojemu zdrowiu? Wykorzystaj niezwykłe działanie pary.

  Temperatura powyżej 80 ° C niezawodnie zabija 99% wszystkich bakterii występujących w domu. W tej kategorii CP3000 jest nie do pokonania. Łatwa i instynktowna obsługa CP3000 Steam Cleaner olśni Cię prostą i instynktowną obsługą.

  Możesz zdecydować, czy chcesz odkurzyć lub zmyć podłogę albo wykonać obie te czynności jednocześnie i zaoszczędzić czas. W zależności od typu podłogi można dodatkowo regulować ilość dostarczanej pary.

  Sprzątanie będzie przyjemnością. Pojemnik i filtr wodny żeby wysprzątać mieszkanie starczy pojemnik cyklonowy o wielkości 1000 ml. Opróżnianie samego pojemnika jest w całości higieniczne. Starczy nacisnąć przycisk, by opróżnić pojemnik z brudu i kurzu.

  Twój dom będzie lśnił. Filtr wody neutralizuje minerały zawarte w wodzie, które zniżają skuteczność czyszczenia parą. Możesz użyć zwykłej wody z kranu w mopie parowym. Aby przedłużyć żywotność urządzenia, zalecamy wymianę filtra co 80 - 100 godzin....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 Philips. Ranking TOP10 modeli

Eta 5448 90000

Eta 5448 90000 Najniższa Cena Online

Eta 5448 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 5448 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty: rodzaj odkurzacza: 3w1 objętość zbiornika na kurz: 0,5 l pojemność nasadki mopującej: 210 ml (do 40m2) Połączenie odkurzacza pionowego, ręcznego i mopa Do 70 minut pracy Czas ładowania: 4 godziny Poziom głośności: 80 dB Cyklonowy system filtracji Zasilanie: akumulatorowe (bateria Li-On 25,2 V) technologia CLICK & CLEAN funkcjonalny, składany uchwyt Podświetlenie pracy i ładowania Bogaty zestaw akcesoriów: obrotowa turboszczotka z bezpośrednim napędem, dysza szczelinowa, dysza z śladowym włosiem, nasadka do mopa, mop z mikrofibry, zasilacz 100-240 V (AC) / 30 V (DC) rozmiary: Szerokość artykułu 27.5 cm Wysokość towaru 113.0 cm Głębokość produktu 16.0 cm Kolor: białyInne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Cenione odkurzacze 3w1. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 3w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 3w1 do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze 3w1 do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami 3w1 do 1000 zł,
 • odkurzacze 3w1 do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 3w1 do 1000 zł, odkurzacz 3w1 do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach 3w1 do 1000 zł, ranking odkurzaczy 3w1 do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.