Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 pionowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego pionowego odkurzacza 2w1. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 pionowych,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 pionowe. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami 2w1, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Deerma Odkurzacz dx700

Deerma Odkurzacz dx700 Najniższa Cena Online

Deerma Odkurzacz dx700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dx700
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymagania. Praktyczny design, wysoka wydajność, mnóstwo możliwości wykorzystania - przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 łatwo dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz użyć go równocześnie jako nieznaczny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego nieduża waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu łatwo przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami albo podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to ponadto użyteczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się rozciągliwością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich genialnie spełni oczekiwania na rozmaitych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić znakomity porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką ekspresowo i skutecznie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, z łatwością możesz więc wprowadzić ją ponadto do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  znikoma szczotka do kurzu pozwoli Ci dokładnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, choćby najszczególniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i wydajnie usunie z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 skutecznie izoluje brud, włosy, kurz oraz sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, skuteczne zapobieganie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długotrwałą czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa wydajną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, choćby najmocniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o objętości 0,8 l możesz prosto opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co podkreśla urządzenie jest też niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele efektywnymi, trudnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, minimalistyczny design odkurzacza sprawia, że będzie on nie tylko funkcjonalnym, lecz też wytwornym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia nadzwyczajnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli także zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, że Deerma DX 700 doskonale stanie na wysokości zadania także w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985)

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w odcieniu białym, wyposażony w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE parametry: rozmiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm rozmiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm wymiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz typ wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie typowe: 1 x Ssawka szczelinowa produktywność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszystkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: wykonany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy. W pakiecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką intuicyjny, 3-stopniowy dobór trybu pracy dopasowany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności z samoczynnym dopasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa produktywność dla słusznych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dopasowuje poziom mocy w zależności od typu odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi.

  najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności w zależności od tego, co jest niezbędne do uzyskania perfekcyjnych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego używania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali oraz filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: wymiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla nieskomplikowanego sprzątania pod niskimi meblami. Przystępna obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania upraszczające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: funkcjonalny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest rewelacyjne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Kabel do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: pokaźna ssawka jest idealna do czyszczenia sporych powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: ułatwia sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania niewielkich przedmiotów. Proste przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Funkcjonalne funkcje gwarantujące dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się obszerniejszą wszechstronnością! poręczna, zginana rura łatwo umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania umożliwia bezpieczne odstawienie odkurzacza podczas przerw w sprzątaniu, a samostojąca konstrukcja elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na wygodne sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najszczególniejsze - bez zastosowania dłoni. Wszystko to sprawia, że odkurzacz Unlimited 7 jest świetny do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni i trudno przystępnych miejsc.

  Skuteczny jak klasyczny odkurzacz, równocześnie niezwykle użyteczny. Teraz jest to możliwe: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 gwarantuje taką samą wydajność jak konwencjonalny odkurzacz przewodowy. Dzięki bezusterkowemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, efektywnemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min i elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak produktywny jak klasyczny odkurzacz², zapewniając dokładne i jednocześnie komfortowe odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza konwencjonalnego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Tristar. Ranking TOP10 modeli

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25 Najniższa Cena Online

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy i ręczny Bosch BBH3ZOO25 2w1Łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej produktywności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyCzas pracy do 55 minWymiary: 1150x265x180 mm.Czas ładowania: 4-5 godzinBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka niewiele znacząca / ssawka do tapicerkiSamostojąca pozycja dla prostego przechowywaniaRodzaj: Odkurzacz akumulatorowyKolor: Czerwony Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zapewnia jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Akcesoria zawsze pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to luźno odkurzysz rogi nawet przy suficie. Szczotka 2w1 posiada dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni oraz drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu obudowy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. W wariancie ProAnimal specjalnie zaprojektowany dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem zbiera sierść jeszcze skuteczniej.

  Podłoga, meble, sufit a nawet Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Prosto odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, jeszcze meble tapicerowane, a nawet sufit. Luźno dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np.

  do wysoko powieszonych półek. Urządzenie z łatwością też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest nieprzeciętny do odkurzania w samochodzie. Prosty do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy prosto postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najszczególniej Ci pasuje.

  Samostojący konstrukcja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy niedługich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu.Maksymalnie wszechstronny.wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, wyposażonym w elektroszczotkę, prędko odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można z łatwością wyjąć i wygodnie odkurzyć meble i tapicerkę. Prosto nim odkurzysz na dodatek okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest zawsze pod rękę wtedy, kiedy go Ci potrzeba. Stale wysoka efektywność.sporo odkurzaczy traci momentalnie moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Efektywny system RobustAir zagwarantuje wysoką efektywność dzięki zachowaniu trafnego poziomu przepływu powietrza i udoskonalonemu uszczelnieniu.

  To powoduje, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Proste czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną efektywność.

  SkutecznośćOdkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej sprawności i niedługiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiKomfortEkstra długi czas pracy do 55 minCzyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.Maksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki nad wyraz giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla nietrudnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka znikoma / ssawka do tapicerkiGiętka, teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz rozmiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mm.komfortowy, prędki i dokładny.

  Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla pokaźniejszej elastyczności i wygody przy codziennym odkurzaniu. Informacje ogólneMarka: BoschLinia: Flexxo 2in1Kod EAN: 4 242 005 109 951WzornictwoRodzaj urządzenia: Ręczny 2-w-1Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 180 mmWysokość urządzenia (mm): 1 150 mmWaga urządzenia: 3,0 kgSzerokość urządzenia (mm): 265 mmKomfortSzczotka do dywanów: MechaniczneIlość stopni mocy: 22w1 - odkurzacz kolumnowy i ręczny w jednym urządzeniuSzczegółowe informacje technologiczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 25,2 VMaksymalny czas pracy (min.): 55 min


Amica Odkurzacz aura vm7050 (5906006917081)

Amica Odkurzacz aura vm7050 (5906006917081) Najniższa Cena Online

Amica Odkurzacz aura vm7050 (5906006917081) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Odkurzacz aura vm7050 (5906006917081)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM 7050 150 W 450 ml Epa10Odkurzacz pionowy 2 w 1 Aura VM 7050 o mocy 150 W, pojemności zbiornika na kurz 450 ml, bezprzewodowa praca, filtr EPA 10 NAJWAŻNIEJSZE typ: Odkurzacz pionowy 2 w 1Wysokość: 125 cmSzerokość: 23,5 cmMoc: 150 WPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 0,45 lDługość rur teleskopowych: 64 cmPoziom hałasu: 80 db(A)Czas pracy na różnych trybach mocy: 15 / 30 min.Czas ładowania baterii: 4-6 hNapięcie baterii: 21,6 VDodatkowe zasilanie w elektroszczotce: 10 WMaksymalny czas pracy: 30 min.Czas pracy na pełnej mocy: 15 min.Kolor: Biały Odkurzacz 2 w 1Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody w trakcie sprzątania.

  Urządzenie nietrudne sprzątanie trudno przystępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie Bezprzewodowa pracaWymienialna bateria litowo-jonowa o mocy 21,6 V pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu.

  Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc do których dostęp wcześniej ograniczał przewód takich jak samochód, schody czy choćby sufit! Odkurzacz można ładować w całym domu dzięki załączonej ładowarce.

  Filtr EPA 10Wśród Was są alergicy albo niewiele znaczące dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie jednoczyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Maksymalny czas pracy30 minut - starannie tyle czasu bezustannej pracy zagwarantuje Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu.

  Ze spokojem zdążysz efektywnie odkurzyć nawet obfity dom Elektroniczna regulacja mocyZbyt nieduże ssanie albo zbyt znaczny zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przypasuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko skuteczniej i sprawniej odkurzać różnego typu podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Podświetlenie LED elektroszczotkiElektroszczotka z wbudowanym podświetleniem LED pozwoli Ci na starannie odkurzenie nawet słabo widocznych miejsc, takich jak podłoga pod kanapą czy komodą.

  podczas sprzątania nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń! Funkcje i rodzaj: Pionowy 2 w 1: Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody w trakcie sprzątania.Filtr EPA 10: Filtr oczyszcza powietrze z pyłków, roztoczy i kurzu już w czasie odkurzania.Bezprzewodowa praca: Bateria litowo-jonowa umożliwia bezprzewodową pracę bez konieczności podłączenia odkurzacza do kontaktu.Wieszak na odkurzacz i akcesoria: Stacja montowana na ścianie lub szafie zezwala na komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.Elektroniczna regulacja mocy: W prosty sposób przypasujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.Podświetlenie LED elektroszczotki: Podświetlenie LED podświetlna nawet najistotniej niewidoczne miejsca.Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem: Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz samoczynnie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do zastosowania.Akcesoria do szczelin i książek: zestaw akcesoriów dla zwiększenia produktywności odkurzania.ergonomiczny uchwyt i przyciski SPECYFIKACJA technicznADane technologiczneWysokość: 125 cmSzerokość: 23,5 cmGłębokość: 18,8 cmWaga netto: 2,6 kgMoc: 150 WPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 0,45 lDługość rur teleskopowych: 64 cmPoziom hałasu: 80 db(A)Czas pracy na różnych trybach mocy: 15 / 30 min.Czas ładowania baterii: 4-6 hNapięcie baterii: 21,6 VDodatkowe zasilanie w elektroszczotce: 10 WMaksymalny czas pracy: 30 min.Czas pracy na pełnej mocy: 15 min.Kolor: BiałyWyposażenieDodatkowy filtr przed silnikiemMetalowa ruraŁadowarkaSsawka do szczelinElektroszczotka

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Bestron. Ranking TOP10 modeli

Eldom odkurzacz pionowy 2w1 twinn, bezprzewodowy,b

Eldom odkurzacz pionowy 2w1 twinn, bezprzewodowy,b Najniższa Cena Online

Eldom odkurzacz pionowy 2w1 twinn, bezprzewodowy,b - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ELDOM
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eldom odkurzacz pionowy 2w1 twinn, bezprzewodowy,b
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czyszczenie powierzchni: Dywan, Podłoga
  EAN: 5908277388485
  funkcjonalny uchwyt: Tak
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Kod Producenta: OC600
  kolor produktu: Czarny
  Metoda oddzielania zanieczyszczeń: Cykloniczna/odfiltrowana
  Moc silnika: 500 W
  Napięcie: 230/240 V
  objętość dla brudu suchego: 1,2 l
  Poziom hałasu: 80 dB
  rodzaj czyszczenia: Suche
  typ pojemnika na kurz: Pojemnik na kurz
  System filtracji: Tak
  Waga opakowania 1: 5,2 kg
  Waga towaru: 2,5 g
  wymiary opakowania: 113 x 36,1 x 115,1 mm (4.45 x 1.42 x 4.53")
  wymiary artykułu: 250 x 1130 x 215 mm
  Zawartość opakowania: Stacja ładowania x 1, Akumulator x 1, Elektroszczotka x 1, Szczotka do kurzu x 1, Mini elektroszczotka x 1, Ssawka szczelinowa x 1, Odkurzacz x 1

Odkurzacz dd9001 marki Dirt devil

Odkurzacz dd9001 marki Dirt devil Najniższa Cena Online

Odkurzacz dd9001 marki Dirt devil - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dirt Devil
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz dd9001 marki Dirt devil
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy akumulatorowy Dirt Devil DD9001Odkurzacz pionowy Dirt Devil jest w pełni bezprzewodowy i zasilany bateryjnie. W połączeniu z wagą 1,3 kg jest przystępny w manewrowaniu po domu.NAJWAŻNIEJSZE atrybutyZasilanie: wbudowana bateriaMax.

  moc: 80 WPojemność zbiornika na kurz: 0,5 lMax. Moc ssania: 6000 PaWaga: 1,3 kgCzas pracy na najmniejszej mocy: 25 minCzas pracy na najwyższej mocy: 15 minCzas ładowania: 5 hSkładana kompozycja: Tak2 w 1: Odkurzacz bateryjny i odkurzacz z uchwytemDzięki odkurzaczowi z uchwytem 2 w 1 producenta Dirt Devil masz w domu nie tylko odkurzacz bezprzewodowy, ale także pojemnik na okruchy.

  Dzięki dołączonej dyszy i rączce można łatwo oczyścić podłogi z kurzu i brudu. Jeśli zdejmiesz uchwyt i dodasz końcówkę szczelinową, możesz zmienić odkurzacz w urządzenie do czyszczenia okruchów.Ładowanie w 5 godzinOdkurzacz bezprzewodowy Dirt Devil jest zasilany bateryjnie.

  Dzięki załączonemu 1-metrowemu kablowi ładującemu można w pełni naładować akumulator w ciągu 5 godzin.Żywotność baterii do 25 minutOdkurzacz bezprzewodowy ma 2 stopnie ssania: niski i wysoki. Na najniższych ustawieniach odkurzacz ma maksymalną żywotność baterii wynoszącą 25 minut.

  Aby uzyskać skrupulatniejszy efekt czyszczenia, można użyć odkurzacza na wysokim poziomie ssania. Czas pracy odkurzacza bezprzewodowego wynosi wtedy do 15 minut.Odkurzacz bezworkowyOdkurzacz ręczny i na drążku Dirt Devil nie ma worka.

  Brud zbiera się w pojemniku o pojemności 0,5 litra. Można go prosto opróżnić bezpośrednio po zakończeniu pracy do kosza na śmieci.


Vm 9011 joran pet turbo hand stick odkurzacz bezprzewodowy marki Amica

Vm 9011 joran pet turbo hand stick odkurzacz bezprzewodowy marki Amica Najniższa Cena Online

Vm 9011 joran pet turbo hand stick odkurzacz bezprzewodowy marki Amica - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vm 9011 joran pet turbo hand stick odkurzacz bezprzewodowy marki Amica
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy VM 9011 Joran Turbo Pet

  Odkurzacz 2 w 1
  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla pokaźniejszej wygody w trakcie sprzątania. Urządzenie nieskomplikowane sprzątanie trudno przystępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie.

  Bezprzewodowa praca
  mocna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał przewód, takich jak samochód, schody czy nawet sufit!

  Filtr EPA/HEPA
  Wśród Was są alergicy albo niewiele znaczące dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie integrować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń - choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To genialne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  Ultra lekki
  dzisiaj porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i błogim! Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zastosowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest użyteczny i wygodny. Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu i odkurzanie miejsc przy suficie, np. Pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą obfitego sprzętu!

  Maksymalny czas pracy
  60 minut - precyzyjnie tyle czasu bezustannej pracy zagwarantuje Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu. Ze spokojem zdążysz produktywnie odkurzyć choćby obszerny dom.

  Elektroniczna regulacja mocy
  Zbyt drobne ssanie albo zbyt obfity pobór mocy wobec Twoich potrzeb?przystosuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko produktywniej i efektywniej odkurzać zróżnicowanego rodzaju podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię!

  Podświetlenie LED elektroszczotki
  Podświetlenie LED podświetlna choćby najszczególniej niewidoczne miejsca.

  dodatkowe zasilanie w elektroszczotce
  Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce umożliwia łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Silnik BLDC
  Bezszczotkowy silnik zagwarantuje wyższą wytrzymałość i skuteczność energetyczną. Eliminacja szczotek w silniku sprawia też, iż pracuje on ciszej.

  Ssawka do sierści PET
  Ssawka PET sprawne usunięcie zwierzęcej sierści z wykładziny czy tapicerki.

  Ssawka SOFA
  Ssawka SOFA pozwala wyjątkowo wydajnie zadbać o czystość tapicerki.

  Wieszak na odkurzacz i akcesoria
  Stacja montowana na ścianie lub szafie zezwala na komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.

  Czas pracy na pełnej mocy
  Akumulator zezwala na nieustanną pracę odkurzacza na pełnej mocy w zakresie od 8 do 17 min w zależności od modelu.

  Tryby pracy
  rozmaite w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low pozwalają na prędkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza.

  Akcesoria do szczelin i książek
  zestaw akcesoriów dla zwiększenia produktywności odkurzania.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem
  Filtr zabezpiecza silnik przed skażeniem i wydłuża jego żywotność.

  Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem
  Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do użycia.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202

Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202 Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2w1 Blaupunkt VCH201 800W 1,5l Odkurzacz to obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania, domu lub biura, w którym chcemy zachować w porządek i czystość. By spełniać swoją rolę musi jednak wyróżniać się wygodą użytkowania, konserwacji oraz perfekcyjnie radzić sobie z dotarciem do zakamarków, gdzie przede wszystkim zbiera się kurz.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy Potrójny system przefiltrowania Lekki i mobilny Filtr HEPA mocny silnik, maks: 800 W objętość: 1,5 l Długość przewodu: 4,8 m Składany uchwyt Akcesoria: ssawko-szczotka do podłogi, ssawka 2w1, turboszczotka wymiary: 24 x 14 x 110 cm Waga: 2,6 kg Funkcjonalność Ręczny, pionowy odkurzacz 2 w 1 VCH201 firmy BLAUPUNKT spełnia te wszystkie kryteria.

  efektywny silnik 800 W pozwala zachować przyzwoitą moc ssącą do skutecznego zbierania zanieczyszczeń. Wysoką wydajność tego modelu akcentuje zastosowanie najbardziej nowoczesnego, wymiennego filtru HEPA i potrójnego systemu odfiltrowania.

  Użytkownik ma dzięki temu pewność, iż kurz, bakterie lub komórki grzybów zostaną zatrzymane. Skażenia zbierane są w plastikowym, nieskomplikowanym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o pojemności 1,5 l.

  swobodne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne atuty tego modelu. 4,8-metrowy kabel pozwala na odkurzanie choćby trudno przystępnych miejsc na dodatek zajmuje on, także dzięki składanej rączce, dużo mniej miejsca aniżeli konwencjonalne odkurzacze.

  Niska kompletna waga urządzenia (2,6 kg) dopełnia komfortu wykorzystywania. Model VCH201 posiada w komplecie stanowczo konieczne akcesoria tj. Ssawko-szczotka do podłogi, ssawka szczelinowa, ssawka z włosiem oraz turbo-szczotkę.


Sharp Odkurzacz sa-vp1551br (4974019150659)

Sharp Odkurzacz sa-vp1551br (4974019150659) Najniższa Cena Online

Sharp Odkurzacz sa-vp1551br (4974019150659) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SHARP
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sharp Odkurzacz sa-vp1551br (4974019150659)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z silnikiem inwerterowym.

  Z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym starannie posprzątasz swój dom. Komfortowo odkurzysz twardą podłogę i miękki dywan. A dzięki funkcjonalnym ssawkom polikwidujesz zabrudzenia także z trudno dostępnych zakamarków jak narożniki przy sufi cie, delikatne żaluzje okienne czy szczeliny pomiędzy poduchami sofy.

  • Ssawki do najróżniejszych powierzchni
  • Do 60 minut nieustannego sprzątania
  • choćby 130 m2 powierzchni na jednym ładowaniu
  • komfortowa regulacja rury teleskopowej na 7 poziomach
  • Pionowe parkowanie - poręczna budowa
  • Podświetlenie LED

  Pionowe parkowanie
  Odkurzacz nie potrzebuje stacji, aby samodzielnie stać. Pozostanie w pozycji pionowej precyzyjnie tam, gdzie go zostawisz. Nie musisz się obawiać, iż trzeba będzie się po niego schylać za każdym razem, gdy chcesz zrobić sobie przerwę od sprzątania. Pozycja stojąca usprawnia także przechowywanie odkurzacza w szafi e czy domowym schowku. A jeśli zechcesz, możesz powiesić urządzenie na specjalnym uchwycie montowanym do ściany.

  regulowana rura teleskopowa
  łatwo dopasujesz długość rury do swojego wzrostu. Siedem stopni regulacji pozwala ustawić wysokość rury od 890 do 1100 mm. Możesz również ustawić odpowiednią długość rury,skrupulatnie sprzątnąć trudno dostępne zakamarki. Odkurzanie narożników pod sufi tem jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne!

  zestaw ssawek
  Dwie dopełniające ssawki w pakiecie ułatwią sprzątanie trudno dostępnych miejsc jak narożniki czy zakamarki mebli tapicerowanych. Elastyczne włosie ssawki 2 w 1 z łatwością wymiata kurz i pył, które od razu zasysane są poprzez odkurzacz.


Hoover odkurzacz pionowy h-free 500 hf522npw 011 (8016361994669)

Hoover odkurzacz pionowy h-free 500 hf522npw 011 (8016361994669) Najniższa Cena Online

Hoover odkurzacz pionowy h-free 500 hf522npw 011 (8016361994669) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover odkurzacz pionowy h-free 500 hf522npw 011 (8016361994669)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Hoover H-FREE 500 PLUS HF5222SFP Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 + akcesoria, bezworkowy, wolnostojący

  Cecha szczególna Bezprzewodowy, prędki czas ładowania: tylko 2,5 godz. I dotykowy wyświetlacz LED, bezpośredni silnik pulsacyjny, który obraca się z prędkością 100 000 obr/min i gwarantuje moc ssania 75 AW, wolnostojący, świetny do quick park go, rewelacyjny dla entuzjastów zwierząt: H-Lab Flex & Deep mini turbo dysza z regulowaną podeszwą i zdejmowaną aksamitną rolką, nad wyraz lekka, ręczne urządzenie tylko 1,5 kg i istotnie kompaktowa - tylko 69 cm wysokości do przechowywania.

  funkcjonalne: odkurzacz ręczny i uchwyt w jednym urządzeniu (2 w 1)

  Wyjmowany akumulator litowo-jonowy 22 V: można go naładować w 2,5 godziny, nie wymaga stacji ładowania

  Kompaktowe przechowywanie dzięki systemowi plug-in: wysokość po złożeniu tylko 69 cm

  Bogate wyposażenie dopełniające z dopełniającą dyszą mini turbo specjalnie do sierści zwierząt domowych i intensywnego czyszczenia kanap itp.

  System filtracji: zmywalny mikrofiltr

  Pełna moc: zmotoryzowany wałek szczotkowy, technologia cyklonowa & bezpośredni silnik pulsacyjny o prędkości 100 000 obr.

  Regulacja mocy: 2 poziomy i tryb turbo, do 45 minut. Czas pracy

  Numer modelu 39400961

  Kolor Obsidian Grey & Sunstone Red Metallic

  Materiał Tworzywo nienaturalne

  Waga przedmiotu 2,2 kg

  Nazwa modelu HF522SFP 01

  Źródło zasilania Zasilanie bateryjne

  rozmiary produktu 25,2L x 19,5W x 107,9H centymetrów

  Czy urządzenie jest bezprzewodowe? Tak

  Napięcie 22 V

  Waga urządzenia 2,2 kilograma

  pojemność 0,45 litra

  Moc / Wattage 54 Watt Hours

  Czas pracy 45 minut

  Poziom hałasu 84 dB

  firma Hoover

  części w zestawie

  - zastosowana dysza szczelinowa

  - Rura teleskopowa

  -2 x filtr do odkurzacza

  - 2 x rolki do podłogi

  - Uchwyt ścienny + komplet montażowy

  - Akumulator litowo-jonowy 22 V

  - 2 w 1 w urządzeniu (szczotka do mebli i dysza do tapicerki)

  - Mini Turbo Nozzle z regulowaną i wyjmowaną aksamitną rolką - do usuwania sierści zwierząt domowych

  - Długa szzczoteczka czyszcząca

  - Pokrowiec na akcesoria


  8059019015873RN

  ALKR

  produkt powystawowy / poprezentacyjny, 100% skuteczny technologicznie (artykuł sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis).

  możliwe podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze. Produkt zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Znane odkurzacze 2w1. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 pionowy opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 pionowe cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami 2w1,
 • odkurzacze 2w1 pionowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 pionowe, odkurzacz 2w1 pionowy cena, opinie o odkurzaczach 2w1 pionowych, ranking odkurzaczy 2w1 pionowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *