Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 pionowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego pionowego odkurzacza 2w1. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 pionowych,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 pionowe. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami 2w1, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Amica VM 7050

Amica VM 7050 Najniższa Cena Online

Amica VM 7050 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7050
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM 7050 150 W 450 ml Epa10Odkurzacz pionowy 2 w 1 Aura VM 7050 o mocy 150 W, pojemności zbiornika na kurz 450 ml, bezprzewodowa praca, filtr EPA 10 NAJWAŻNIEJSZE typ: Odkurzacz pionowy 2 w 1Wysokość: 125 cmSzerokość: 23,5 cmMoc: 150 WPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 0,45 lDługość rur teleskopowych: 64 cmPoziom hałasu: 80 db(A)Czas pracy na różnych trybach mocy: 15 / 30 min.Czas ładowania baterii: 4-6 hNapięcie baterii: 21,6 VDodatkowe zasilanie w elektroszczotce: 10 WMaksymalny czas pracy: 30 min.Czas pracy na pełnej mocy: 15 min.Kolor: Biały Odkurzacz 2 w 1Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody w trakcie sprzątania.

  Urządzenie nietrudne sprzątanie trudno przystępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie Bezprzewodowa pracaWymienialna bateria litowo-jonowa o mocy 21,6 V pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu.

  Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc do których dostęp wcześniej ograniczał przewód takich jak samochód, schody czy choćby sufit! Odkurzacz można ładować w całym domu dzięki załączonej ładowarce.

  Filtr EPA 10Wśród Was są alergicy albo niewiele znaczące dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie jednoczyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Maksymalny czas pracy30 minut - starannie tyle czasu bezustannej pracy zagwarantuje Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu.

  Ze spokojem zdążysz efektywnie odkurzyć nawet obfity dom Elektroniczna regulacja mocyZbyt nieduże ssanie albo zbyt znaczny zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przypasuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko skuteczniej i sprawniej odkurzać różnego typu podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Podświetlenie LED elektroszczotkiElektroszczotka z wbudowanym podświetleniem LED pozwoli Ci na starannie odkurzenie nawet słabo widocznych miejsc, takich jak podłoga pod kanapą czy komodą.

  podczas sprzątania nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń! Funkcje i rodzaj: Pionowy 2 w 1: Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody w trakcie sprzątania.Filtr EPA 10: Filtr oczyszcza powietrze z pyłków, roztoczy i kurzu już w czasie odkurzania.Bezprzewodowa praca: Bateria litowo-jonowa umożliwia bezprzewodową pracę bez konieczności podłączenia odkurzacza do kontaktu.Wieszak na odkurzacz i akcesoria: Stacja montowana na ścianie lub szafie zezwala na komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.Elektroniczna regulacja mocy: W prosty sposób przypasujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.Podświetlenie LED elektroszczotki: Podświetlenie LED podświetlna nawet najistotniej niewidoczne miejsca.Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem: Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz samoczynnie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do zastosowania.Akcesoria do szczelin i książek: zestaw akcesoriów dla zwiększenia produktywności odkurzania.ergonomiczny uchwyt i przyciski SPECYFIKACJA technicznADane technologiczneWysokość: 125 cmSzerokość: 23,5 cmGłębokość: 18,8 cmWaga netto: 2,6 kgMoc: 150 WPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 0,45 lDługość rur teleskopowych: 64 cmPoziom hałasu: 80 db(A)Czas pracy na różnych trybach mocy: 15 / 30 min.Czas ładowania baterii: 4-6 hNapięcie baterii: 21,6 VDodatkowe zasilanie w elektroszczotce: 10 WMaksymalny czas pracy: 30 min.Czas pracy na pełnej mocy: 15 min.Kolor: BiałyWyposażenieDodatkowy filtr przed silnikiemMetalowa ruraŁadowarkaSsawka do szczelinElektroszczotka


Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 11
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  użyteczny odkurzacz, który zaskoczy Cię sprawnością Nowa odsłona DX118C! Odkurzacz jest teraz przystępny w nowym, szarym wariancie kolorystycznym. Dzięki efektywnej pracy i komforcie użytkowania stanie na wysokości zadania wymagających użytkowników.

  To lekkie i ergonomiczne urządzenie zostało wyekwipowane w 5-metrowy przewód, który zapewni Ci swobodę, jakiej Ci trzeba. Produktywność odkurzacza zagwarantuje moc ssania nawet 16000 Pa i 3 wymienne szczotki, które znajdą użycie w wielu różnorodnych sytuacjach.

  Zbiornik na odpady o objętości 1,2 kg z łatwością opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Wykorzystasz go na 2 sposoby Dzięki lekkiej i funkcjonalnej konstrukcji DX118C możesz nim łatwo operować i posprzątać każdy kąt w swym domu.

  To ergonomiczne urządzenie wykorzystasz na 2 sposoby – jako odkurzacz pionowy i ręczny. Używając go, prosto wyczyścisz podłogi i nie tylko. Podniesienie go w celu odkurzenia zasłon, wyżej położonych półek czy sufitu nie stanowi najmniejszego nawet problemu.

  3 szczotki w komplecie W opakowaniu odnajdziesz aż 3 rodzaje szczotek. Szczotka do podłóg genialnie sprawdza się niemal na każdej powierzchni. Wydajnie czyści panele, kafelki, a nawet dywany. Operowanie nią jest szczególnie proste i wygodne.

  Płynnie sunie po podłodze, a dzięki grubości zaledwie 5 cm i obrotowości w zakresie 90° dotrzesz z nią do każdego zakamarka. Płaska szczotka genialnie nadaje się do odkurzania wgłębień w meblach albo klawiatury, a szczotka trójkątna sprawdzi się w wypadku zasłon, prześcieradeł i innych materiałów, usuwając z nich kurz, włosy czy sierść.

  Zaskakująca efektywność Odkurzacz został wyposażony w efektywny silnik, który może pracować z szybkością choćby 28 000 obrotów na minutę. To właśnie dzięki niemu osiągalne jest osiąganie tak wielkiej mocy ssącej.

  Wszystko to składa się na niesamowitą sprawność DX118C – za jego pomocą prędko pozbędziesz się kurzu i innych zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo i higiena używania Korzystając z DX118C nie tylko starannie odkurzysz cały dom, lecz też ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Urządzenie zostało wyekwipowane w skuteczny filtr HEPA, który rewelacyjnie filtruje kurz. Można go myć pod bieżącą wodą, podobnie jak pojemny zbiornik na odpady, do którego opróżnienia starczy naciśnięcie jednego przycisku.

  Wszystko to sprawia, iż korzystanie z odkurzacza jest bezpieczne dla zdrowia i higieniczne. Prosto go przechowasz Kolejną zaletą pionowego odkurzacza jest łatwość jego przechowywania. Wystarczy umieścić go przy ścianie – nie zajmie zbyt sporo miejsca w Twoim domu.

  Urządzenie akcentuje się także prostym, a zarazem szykownym wzornictwem. Jego nowoczesny design, funkcjonalna i imponująca funkcjonalność powodują, że może stać się fantastycznym uzupełnieniem Twojego mieszkania.

  Specyfikacja producent Deerma Model DX118C Siła ssania 16 000 Pa Napięcie znamionowe 220V pojemność pojemnika na kurz 1.2l Poziom hałasu mniej aniżeli 76 dB Moc znamionowa 400W – 600W Waga 1.86kg Częstotliwość znamionowa 50Hz wymiary 240 x 130 x 950mm Długość kabla 5m odcień szary

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 niebieskie. Ranking TOP10 modeli

Ariete 2764

Ariete 2764 Najniższa Cena Online

Ariete 2764 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2764
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2764 600W EPA 10 800 mlOdkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki czemu zyskujemy bardzo funkcjonalny sprzęt usprawniający nam szybkie dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technologię cyklonową. Oznacza to, iż zamiast worka ma specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd również nazwa cyklon) - wszystko po to,sprawnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku.

  objętość pojemnika wynosi 0,8 litra. Zapewnia to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w niezwykle korzystną klasę energetyczną A+. Oznacza to, iż jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy szczególnie niedużo miejsca do przechowywania.

  zastosowany filtr HEPA10 pozwala zachować nieszablonową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje choćby najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Doskonale pasuje dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co umożliwia luźne sprzątanie.

  W zestawie odnajdziesz specjalistyczną szczotkę dedykowaną do podłóg i dywanów, szczotkę do oraz końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Sprawność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

  NAJWAŻNIEJSZE parametryMoc: 600WKlasa energetyczna: A+Klasa skuteczności na twardych nawierzchniach: AFiltr: EPA 10System filtracji HEPA: ✔objętość zbiornika na skażenia: 0.8 lDługość kabla: 5 m Cała moc odkurzaniaEvo 2 w 1 to bezworkowy, elektryczny odkurzacz o mocy 600 W.

  Oprócz postępowego i stylowego wzornictwa towar podkreśla podwójna funkcjonalność urządzenia pionowego z odpinanym odkurzaczem podręcznym. Dzięki mocnemu silnikowi cyklonowemu, a także dołączonym do zestawu akcesoriom - znakomicie nadaje się do czyszczenia podłóg i dywanów, a także szczelin i innych trudno dostępnych powierzchni.

  Jest wyjątkowo elastyczny w działaniu, użyteczny i wszechstronny. Wyposażony w wyjmowany i przystępny w czyszczeniu pojemnik na zanieczyszczenia, długi i zmywalny filtr Epa E10, zatrzymujący nawet najdrobniejszy pył.

  zastosowana technologiaW odkurzaczu został zaimplementowany efektywny i ekonomiczny silnik cyklonowy o mocy 600 W, który gwarantuje roczne zużycie energii na poziomie nieprzekraczającym 21,6 kWh. Ponadto, urządzenie jest wyekwipowane w zaawansowany filtr EPA10, który zatrzymuje choćby najdrobniejszy pył, kurz i drobnoustroje.

  Sprzęt doskonały dla alergików. Wygoda i komfort stosowania Specjalne wyprofilowania , a także umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza - powodują, iż jest on niesamowicie lekki i komfortowy w prowadzeniu.

  Obrotowa głowica zapewnia dodatkowy komfort pracy i pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Niesamowicie użytecznyZastosowana konstrukcja 2w1 sprawia, iż odkurzacz pionowy można z łatwością przekształcić w lekkie i podręczne urządzenie.

  W połączeniu z akcesoriami z zestawu, spełni oczekiwania nieprzeciętnie przy zbieraniu okruchów z kanapy, odkurzaniu mebli, a także czyszczeniu szczelin. Funkcjonalność i ergonomiaDzięki składanemu uchwytowi oraz możliwości przechowywania w pionie – odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i łatwo znajdzie swój kąt po zakończonej pracy.

  zaopatrzony w prosty do czyszczenia zbiornik na skażenia i filtr powietrza przypasowany do mycia pod bieżącą wodą.


Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymagania. Praktyczny design, wysoka wydajność, mnóstwo możliwości wykorzystania - przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 łatwo dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz użyć go równocześnie jako nieznaczny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego nieduża waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu łatwo przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami albo podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to ponadto użyteczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się rozciągliwością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich genialnie spełni oczekiwania na rozmaitych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić znakomity porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką ekspresowo i skutecznie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, z łatwością możesz więc wprowadzić ją ponadto do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  znikoma szczotka do kurzu pozwoli Ci dokładnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, choćby najszczególniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i wydajnie usunie z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 skutecznie izoluje brud, włosy, kurz oraz sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, skuteczne zapobieganie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długotrwałą czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa wydajną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, choćby najmocniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o objętości 0,8 l możesz prosto opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co podkreśla urządzenie jest też niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele efektywnymi, trudnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, minimalistyczny design odkurzacza sprawia, że będzie on nie tylko funkcjonalnym, lecz też wytwornym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia nadzwyczajnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli także zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, że Deerma DX 700 doskonale stanie na wysokości zadania także w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Black&Decker SVJ520BF

Black&Decker SVJ520BF Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 hałas do 80 dB. Ranking TOP10 modeli

Black&Decker SVJ520BF - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker SVJ520BF
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Akumulatorowy, litowo-jonowy odkurzacz 2 w 1 od BLACK+DECKER czyni codzienne obowiązki domowe nietrudnymi i błogimi. Lekki, odłączalny, ręczny odkurzacz z miękką szczotką pasuje nadzwyczajnie do czyszczenia każdej powierzchni z kurzu, sierści zwierząt jak i okruchów z płatków śniadaniowych.

  Zasilanie akumulatorem w technice Li-Ion o mocy 36 Wh zapewnia prędkie uprzątnięcie znikomych domowych zanieczyszczeń. Technika Smart Charge - pełne naładowanie poniżej 5 godzin. Technologia Smart Tech: sensor filtra oznajmia użytkownika o zapchaniu filtra i konieczności jego wyczyszczenia.

  technika Smart Tech: detektor baterii - dioda LED powiadamia użytkownika o stanie naładowania akumulatora. Technika Smart Tech: detektor podłogi - optymalizacja czasu pracy odkurzacza, dzięki zwiększeniu siły ssania na dywanach i przełączaniu na tryb Eco na twardych podłogach.

  Dostarczany z wkładem zapachowym - odświeża Twój dom przyjemną wonią naturalnej bawełny w trakcie sprzątania. Technologia bezprzewodowa 'grab & go' i o 15% niższa waga niżeli poprzedni model z akumulatorem NiMH zwiększają wygodę wykorzystywania.

  Funkcja wirowania Cyclonic Action zezwala na odwirowanie pokaźniejszych drobin od filtra i utrzymanie stałej skuteczności zasysania. Konstrukcja z wąską końcówką nieprawdopodobnie powiększa dostęp do wąskich przestrzeni i zakamarków.

  Zbiornik, a także filtry można odłączać i spłukiwać dla szybkiego wyczyszczenia. Spory otwór wlotowy końcówki pozwalana zbieranie większych drobin. Wysoka skuteczność dzięki potrójnemu systemowi filtracji.

  przezroczysty, bezworkowy zbiornik na brud upraszcza sprawdzenie poziomu jego napełnienia i opróżnianie. Tryb Intelligent Boost - powiększenie siły ssania dla usunięcia choćby najbardziej wytrzymałych drobin brudu.

  Baza ładująca dla przystępnego i wygodnego ładowania urządzenia....


Eta 4449 90000

Eta 4449 90000 Najniższa Cena Online

Eta 4449 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 4449 90000
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Moneto Aqua Plus firmy ETA z funkcją mopa, dopasowuje się do każdej powierzchni. 2 ustawienia mocy ssania. Funkcjonalne oświetlenie LED odkurzanego miejsca. Skuteczny akumulator litowo-jonowy zapewni do 50 minut pracy.

  Czas ładowania: 6 godzin. Nasadka mopująca o pojemności 150 ml umożliwia umycie do 40 m2 podłogi. Technika Click & Clean zapewni nietrudne montowanie nasadki. Cyklonowy system filtracji z filtrem Hepa.

  praktyczny, składany uchwyt. Objętość zbiornika na kurz: 0.55 l. Poziom hałasu: 80 dB. Elektryczna szczotka obrotowa. Waga odkurzacza: 3.33 kg. W opakowaniu znajdują się: elektryczna szczotka z podświetleniem LED, ssawka szczelinowa, nasadka do mopowania, szczotka z niedużym włosiem, adapter, podstawa do ładowania i przechowywania akcesoriów....


Black&Decker CUA625BHA

Black&Decker CUA625BHA Najniższa Cena Online

Black&Decker CUA625BHA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker CUA625BHA
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Odkurzacz pionowy 2w1 Black&Decker CUA625BHA 21,6V

  Akumulatorowy odkurzacz bezprzewodowy CUA625BHA Black & Decker został wyposażony w praktyczne rozwiązania usprawniające cykl zasysania skażeń. Działa z użyciem akumulatora litowo-jonowego zapewniającego wydajną pracę do 60 min.

  Kilka czujników unosi poziom innowacyjnia technicznego. Podłogowy – dopasowuje poziom ssania do powierzchni, czujka filtra – wyłapuje konieczność jego wyczyszczenia i detektor akumulatora – wskazuje poziom naładowania.

  Pojemnik na skażenia znamionujący się litrową pojemnością wykorzystuje zjawisko kompresji,ilość zbieranego brudu była jak największa. Obsługa pojemnika jest niebywale prosta i wymaga jedynie naciśnięcia pojedynczego przycisku. Akumulatorowy odkurzacz bezprzewodowy CUA625BHA Black & Decker z filtrem HEPA sprawdza się w zastosowaniu przez alergików.

  Obrotowa szczotka jest tak zaprojektowana,likwidować wymagające i uporczywe zabrudzenia. Oświetlenie LED jest zintegrowane z urządzeniem i stanowi wsparcie w postaci oświetlenia obszaru roboczego. Akumulatorowy odkurzacz bezprzewodowy CUA625BHA Black & Decker jest użyteczny i z łatwością się prowadzi dzięki użytecznej budowie i rączce.

  Zakres dostawy

  Odkurzacz pionowy 2w1 Black&Decker

  Stacja dokująca z ładowarką

  Rączka

  Szczotka combo

  Szczotka do mebli

  Pas naramienny

  producent Black+Decker

  Model Multipower Allergy Lithium

  Kod producenta CUA625BHA

  Bezprzewodowa odkurzacz 21,6 V

  Czas pracy: 14-60 min

  Akumulator: litowo-jonowy

  Akumulator o objętości 2,5 h

  Przepływ powietrza: 1036 l / min

  Pojemnik na pył: 1000 ml

  Czas ładowania: 6 godzin

  Waga: 3,8 kg

  Dźwięk: 76,5 dB (A)

  Czujniki: podłogowy, filtra, akumulatora

  Filtr HEPA

  Oświetlenie LED

  poręczna budowa

  komfortowa rączka

  5035048711996RU

  KD

  towar powystawowy / poprezentacyjny / użytkowany, 100% wydajny technologicznie (produkt sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis).

  artykuł posiada wyraźne ślady wykorzystywania, wysłany do klienta gotowy do pracy. Realne podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze.


Roborock H6

Roborock H6 Najniższa Cena Online

Roborock H6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz RoboRock H6

  solidny. Wydajny. Kompaktowy

  RoboRock H6 ma pionową, bezprzewodową konstrukcję i niewielką wagę (1,4 kg), co łatwe i komfortowe czyszczenie. Wyekwipowany w różnorodne przystawki do wysokiej jakości sprzątania całego domu, odkurzacz efektywnie radzi sobie z każdym zadaniem. Bateria o sporej obszerności zagwarantuje długą żywotność baterii.

  Bez kurzu

  nowoczesny pięciostopniowy system filtracji zezwala na przepływ powietrza wychodzącego, eliminuje i bezawaryjnie zatrzymuje wewnątrz skażenia i cząsteczki kurzu o wielkości do 0,3 mikrona. Całe powietrze wpadające do wnętrza jest absolutnie czyste i bezpieczne nawet dla osób skłonnych do alergii.

  nieszablonowa moc

  RoboRock H6 jest wyposażony w wydajny silnik bezszczotkowy (420 W), odkurzacz ma moc ssania 25 000 Pa, wysoką jak na swoją klasę. To wystarczy do głębokiego czyszczenia wykładzin, mebli tapicerowanych i materacy. Odkurzacz jest w stanie pousuwać nie tylko mikro-kurz, ale także roztocza z wnętrza dywanu.

  Tryby pracy do przeróżnych zadań

  RoboRock H6 jest zasilany pojemną baterią, która zagwarantuje do 90 minut pracy ECO bez konieczności ładowania. Ten czas starczy na kilka kompletnych czyszczenia. Jeśli potrzebujesz więcej mocy, skorzystaj z trybu MAX, w którym odkurzacz będzie działał do 10 minut.

  Specjalna szczotka do dywanów

  Odkurzacz RoboRock H6 jest wyekwipowany w wysokowydajny odkurzacz do dywanów z dodatkowym silnikiem powiększającym moc ssania i szczotkami zwiększającymi sprawność. Momentalnie obracająca się szczotka zbiera wszelkiego typu skażenia, kurz i okruchy oraz sierść zwierząt i roztocza.

  Głowice do ogólnego sprzątania w domu

  Oprócz specjalnej szczotki do czyszczenia dywanów, odkurzacz RoboRock H6 wyposażony jest w końcówkę do czyszczenia płaskich twardych powierzchni (laminat, płytki, parkiet). Krótka szczotka do usuwania kurzu z powierzchni poziomych pomoże wyeliminować okruchy ze stołu, posprzątać w miejscu pracy i odkurzyć klawiaturę. Kolejna zmotoryzowana mini szczotka jest specjalnie zaprojektowana do głębokiego czyszczenia mebli tapicerowanych. Wąska dysza usuwa zanieczyszczenia i kurz z trudno przystępnych miejsc. Smukła nasadka na rozciągliwej rurce skutecznie usuwa kurz i brud z szafek i za telewizorem.

  Cicha praca

  Dzięki powiększonej mocy RoboRock H6 jest praktycznie cichy. Nawet przy dużej mocy odkurzacz nie przekracza poziomu hałasu 75 dB. Sprzątając dom wieczorem nie będziesz przeszkadzał w dobrym wypoczynku dzieci.

  Łatwe czyszczenie

  Przednie i tylne filtry przeciwkurzowe można łatwo wyjąć z obudowy w celu wyczyszczenia. Filtry można myć pod wodą, co pomaga przywrócić ich cechy przefiltrowujące i rozszerzyć efektywność odkurzacza.

  typ

  bezworkowy

  pionowy

  Odłączany odkurzacz ręczny

  tak

  Moc silnika

  420 W

  Poziom hałasu

  72 dB

  Funkcje urządzenia

  dopasowywanie mocy ssania do typu powierzchni

  tryb eco

  tryb max

  wyświetlanie pozostałego czas pracy

  wyświetlanie wybranego trybu pracy

  Kolor

  czerwony

  Komunikacja

  wskaźnik naładowania baterii

  ekran

  rodzaj filtrów

  HEPA

  Stopnie filtracji

  5

  Inne

  pionowe przechowywanie

  łatwe opróżnianie zbiornika

  Zasilanie

  akumulatorowe

  wariant akumulatora

  litowo-jonowy

  Czas pracy

  90 min

  konstrukcja

  bezszczotkowy silnik

  wyświetlacz

  Wyposażenie charakterystyczne

  elastyczny wąż

  stacja dokująca

  szczelinówka

  szczotka do dywanów

  szczotka do kurzu

  szczotka nieznaczna

  Masa netto

  1.4 kg


Deerma ZQ990

Deerma ZQ990 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Tefal. Ranking TOP10 modeli

Deerma ZQ990 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma ZQ990
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz i mop parowy 2w1 firmy DEERMA o mocy 1300 W. Tym, co wyróżnia urządzenie, jest jego wielofunkcyjność. Deerma ZQ990W pozwala równocześnie odkurzać podłogi i myć je na mokro....

Teesa Sweeper 5000

Teesa Sweeper 5000 Najniższa Cena Online

Teesa Sweeper 5000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: Teesa Sweeper 5000
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ----------
  Podstawowe cechy towaru
  ----------
  Bezprzewodowy odkurzacz ręczny
  2 stopnie regulacji mocy
  Podświetlenie czyszczonej powierzchni
  Stacja dokująca
  łatwe opróżnianie pojemnika na kurz
  Zwrotny, lekki i przystępny w obsłudze

  ----------
  informacje technologiczne
  ----------
  Moc: 150 W
  Poziom dźwięku: 82 dB
  pojemność pojemnika na kurz: 0,5 l

  ----------
  Zasilanie
  ----------
  typ akumulatora: Li-Ion
  Ładowarka sieciowa:
  Wejście: AC 100 ~ 240 V; 50/60 Hz
  Wyjście: DC 32 V; 500 mA
  Akumulator: 25,2 V; 2200 mAh
  Czas ładowania akumulatora: 5 h
  Maksymalny czas pracy:
  Poziom 1 (niska moc): 50 min
  Poziom 2 (wysoka moc): 25 min

  ----------
  parametry fizyczne
  ----------
  Waga: 3,4 kg
  wymiary (SxWxG): 26,8 x 110 x 15,4 cm

  ----------
  W zestawie
  ----------
  Ładowarka sieciowa
  Stacja dokująca
  Dwuczęściowa szczotka szczelinowa
  Instrukcja obsługi
  Bezprzewodowa wygoda powiększ komfort sprzątania w Twoim domu za pomocą bezprzewodowego odkurzacza producenta Teesa! Urządzenie wbudowany akumulator, dzięki czemu na zawsze pożegnasz się z problemem zbyt niedługiego, niepraktycznego kabla Twojego starego odkurzacza. Daj się zaskoczyć funkcjonalnością, łatwością i postępowym designem i już dziś wypróbuj Sweeper 5000!

  Stacja dokująca Do zestawu dołączona została stacja dokująca, którą możesz ustawić w dowolnym miejscu w swoim mieszkaniu. To niepozorne urządzenie zadba, aby akumulator odkurzacza był zawsze naładowany, a Twój Sweeper 5000 za każdym razem gotowy do wykorzystania – kiedy tylko będziesz go potrzebować.

  Ergonomia ruchu Sweeper 5000 został zaprojektowany tak, by sprzątanie nie było uciążliwym obowiązkiem. Zmienny kąt nachylenia uchwytu oraz możliwość jego obrotu świetną ergonomię zastosowania, a tym samym swobodę manewrowania. Teraz bez żadnych problemów odkurzysz wszystkie trudno dostępne miejsca, np. Podłogę pod stołem czy komodą.

  Regulacja mocy Umieszczony na rączce przycisk regulacji pozwala w komfortowy sposób wybrać jeden z dwóch poziomów mocy. W zależności od typu czyszczonej powierzchni czy stopnia zabrudzeń możesz przypasować moc pracy urządzenia do swych potrzeb. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

  Podświetlenie Jedną z dodatkowych zalet jest funkcja podświetlenia, która przyda się przy odkurzaniu słabo oświetlonych powierzchni. Trzy konkretne diody LED to gwarancja, iż Twojej uwadze nie umkną żadne zabrudzenia i Twoje mieszkanie będzie zawsze nienagannie posprzątane.

  Odkurzacz ręczny Niezależnie jak nad wyraz dbasz o swój dom, nie unikniesz rutynowych, niedużych zabrudzeń, teraz jednak nie musisz za każdym razem wydobywać sporego odkurzacza. Rozsypane przyprawy na szafce kuchennej, ziemię z kwiatów na parapecie czy okruchy ukryte w zakamarkach kanapy zlikwidujesz przy pomocy ręcznego odkurzacza, w jaki z łatwością może zamienić się Twój Sweeper 5000.

  Plik: atest
  Plik: Instrukcja obsługi CS, DE, EN, FR, GR, HU, NL, PL, RO, SK


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Znane odkurzacze 2w1. Ranking na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 pionowy opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 pionowe cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami 2w1,
 • odkurzacze 2w1 pionowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 pionowe, odkurzacz 2w1 pionowy cena, opinie o odkurzaczach 2w1 pionowych, ranking odkurzaczy 2w1 pionowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *