Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 Philips. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza 2w1 Philips. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 Philips,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 Philips. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 2w1 Philips, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ parametry Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga zastosowania przewodu, żeby móc luźno czyścić wszystkie warianty podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze nawet 60 minut.

  innowacyjny system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zagwarantuje optymalną wilgotność w trakcie odkurzania wszystkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W zestawie odkurzacz ręcznyW razie zapotrzebowania można skorzystać z wygodnego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno przystępnych. PowerCyclonePowerCyclon zagwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory niezwykle momentalnie i przyspiesza dzięki wykrzywionemu przepustowi, co sprawnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów gwarantują zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo starczy jedno pociągnięcie, by zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua wyposażono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i efektywny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 zaopatrzono w akumulator litowo-jonowy, który pozwala na bezprzewodowe odkurzanie choćby do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o codzienny porządek jest o dużo prostsze. Na urządzenie składają się funkcjonalny bezworkowy odkurzacz pionowy stosowany do wszelkich podłóg, odkurzacz ręczny usprawniający czyszczenie trudno dostępnych miejsc, a także kanap, krzeseł czy foteli, a także system czyszczenia na mokro, który pozwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE wymiarY I NIEZWYKŁA sprawnOŚĆ Niezwykła prędkość, skuteczne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga szybkość choćby 300 km/h.

  Taka prędkość powoduje, iż kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się szczególnie efektywne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technice trójwarstwowy filtr*, który zastosowano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane poprzez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się zamianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu załączono 2 wkładki z mikrofibry. Aby sprawdzić, gdzie można nabyć wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Wydajne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę genialnie zaprojektowany odkurzacz umożliwia prędkie przełączanie między czyszczeniem na mokro i na sucho.

  starczy odłączyć lub podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie rodzaje podłóg twardych będą czyszczone w optymalny sposób dzięki nieszablonowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje idealną wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić jednocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem albo bez. Wygodne nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w przypadku pokaźniejszych zabrudzeń można je wyprać ręcznie lub w pralce.

  Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody umożliwiają łatwe i szybkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro oraz odpięcie od niej.

  Wysoka produktywność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, by zebrać cały brud z podłóg. Użyta w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza zapewnia wysoką wydajność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin oraz zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin.

  perfekcyjnie nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych. Do wykorzystania na wszelkich podłogach. Bardziej efektywne czyszczenie wszelkich wariantów podłóg i dywanów Odkurzacz zezwala na idealne czyszczenie wszelkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie typy twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny i płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki nowoczesnemu i opatentowanemu systemowi czyszczenia na mokro. Doskonałe użycie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym prosto pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także zlikwidować kurz z ciasnych zakamarków lub z tapice..

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 do 500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Cenione odkurzacze 2w1. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 Philips opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 Philips cena,
 • ranking z odkurzaczami 2w1 Philips,
 • odkurzacze 2w1 Philips jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 Philips, odkurzacz 2w1 Philips cena, opinie o odkurzaczach 2w1 Philips, ranking odkurzaczy 2w1 Philips

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *